Film GALAPAGOS Beyblade cz. 1 Beyblade Metal Masters vol. 1
Beyblade film animowany produkcji japońskiej z 2012 roku. Twórcą serialu jest Takafumi Adachi, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jacek Brzostyński, Grzegorz Drojewski i Leszek Zduń.
Film GALAPAGOS Beyblade cz. 1 Beyblade Metal Masters vol. 1pełny opis produktu
Film CASS FILM Najwięksi bohaterowie i opowieści Biblii
Najwięksi bohaterowie i opowieści Biblii to Kolekcja sześciu pełnometrażowych filmów rysunkowych na DVD, które przenoszą na ekran najbardziej ekscytujące opowieści biblijne.
Film CASS FILM Najwięksi bohaterowie i opowieści Bibliipełny opis produktu
Film GALAPAGOS To Timmy, cz. 4 - Timmy na tropie skarbu Timmy Time
To Timmy, cz. 4 - Timmy na tropie skarbu to film animowany produkcji brytyjskiej z 2009 roku. Reżyseria Liz Whitaker, Jackie Cockle i David Scanlon, scenariusz Chris Parker, Andrew Viner i inni, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Joanna Węgrzynowska i Jakub Molęda.
Film GALAPAGOS To Timmy, cz. 4 - Timmy na tropie skarbu Timmy Timepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Flicka / Dzięki Tobie, Winn-Dixie
Zestaw dwóch fabularnych filmów familijnych: Flicka oraz Dzięki Tobie, Winn-Dixie.
Film IMPERIAL CINEPIX Flicka / Dzięki Tobie, Winn-Dixiepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Bionicle - Narodziny Legendy / Pokemon Zoroark: Mistrz Iluzji Bionicle: The Legend Reborn / Pokemon Zoroark Master of Illusion
Bionicle - Narodziny Legendy / Pokemon Zoroark: Mistrz Iluzji to pakiet filmów animowanych produkcji USA - japońskiej z lat 2009, 2010. Reżyseria Mark Baldo i Kunihiko Yuyama, scenariusz Sean Catherine Derek i Hideki Sonoda, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Beata Wyrąbkiewicz, Grzegorz Drojewski oraz Jakub Szydłowski.
Film TIM FILM STUDIO Bionicle - Narodziny Legendy / Pokemon Zoroark: Mistrz Iluzji Bionicle: The Legend Reborn / Pokemon Zoroark Master of Illusionpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Tom i Jerry: Psoty na koty
Tom i Jerry: Psoty na koty to familijny film animowany w polskiej wersji językowej. Na płycie znajduje się aż 10 odcinków wypełnionych psotami sprytnej myszki i przebiegłego kocura.
Film GALAPAGOS Tom i Jerry: Psoty na kotypełny opis produktu
Film GALAPAGOS Tom i Jerry: Słodki i słodszy
Tom i Jerry: Słodki i słodszy to familijny film animowany w polskiej wersji językowej. Na płycie znajduje się aż 10 odcinków wypełnionych psotami sprytnej myszki i przebiegłego kocura.
Film GALAPAGOS Tom i Jerry: Słodki i słodszypełny opis produktu
Film GALAPAGOS Doom Justice League. Liga Sprawiedliwych: Zagłada Justice League: Doom
Doom Justice League. Liga Sprawiedliwych: Zagłada to pełnometrażowy film animowany z 2012 roku, którego reżyserką jest Lauren Montgomery. W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Nathan Fillion, Claudia Black, Olivia d'Abo, Kevin Conroy i Tim Daly.
Film GALAPAGOS Doom Justice League. Liga Sprawiedliwych: Zagłada Justice League: Doompełny opis produktu
Film CDP.PL Lilo i Stich. Przygoda 3 Lilo & Stitch: The Series
Lilo i Stich to film animowany produkcji amerykańskiej z 2003 roku. Reżyseria Robert Gannaway, scenariusz Rob LaDuca i Victor Cook, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Zofia Jaworowska, Jarosław Boberek oraz Jacek Braciak.
Film CDP.PL Lilo i Stich. Przygoda 3 Lilo & Stitch: The Seriespełny opis produktu
Film JAWI Księżycowy Miś - Przyjaciele trzymają się razem Megapack Der Mondbär
Księżycowy Miś - Przyjaciele trzymają się razem to film animowany produkcji niemieckiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Michael Maurus, twórcą scenariusza John Patterson, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Waldemar Barwiński, Cezary Kwieciński i Andrzej Chudy.
Film JAWI Księżycowy Miś - Przyjaciele trzymają się razem Megapack Der Mondbärpełny opis produktu
Film CDP.PL 101 Dalmatyńczyków 101 Dalmatians
101 Dalmatyńczyków to film familijny produkcji amerykańskiej z 1996 roku. Reżyserem filmu jest Stephen Herek, twórcą scenariusza John Hughes, a w rolach głównych występują Glenn Close, Jeff Daniels oraz Hugh Laurie.
Film CDP.PL 101 Dalmatyńczyków 101 Dalmatianspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Safari + 3 filmy gratis Konferenz der Tiere
Safari to niemiecki film animowany z 2010 roku. Jego reżyserami są Reinhard Klooss i Holger Tappe. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Tomasz Borkowski, Sławomir Pacek, Miłogost Reczek, Paweł Ciołkosz i Izabela Dąbrowska.
Film MONOLITH VIDEO Safari + 3 filmy gratis Konferenz der Tierepełny opis produktu
Nad rzeką której nie ma (Platynowa kolekcja polskiego kina)
Małe prowincjonalne misteczko. Początek lat sześćdziesiątych. Młodzi chłopcy: Admirał, Ataman, Wódz i Pasza, spędzają wolny czas włócząc się po ulicach. Piją tanie wino i przesiadują z nudów na stacji kolejowej. Marzą o pięknym, pełnym przygód życiu. Pewnego dnia do miasteczka przybywa Marta, dziewczyna z obozu studenckiego. Między nią a Admirałem rodzi się uczucie. Chłopak zaniedbuje kolegów i cały czas spędza z Martą. Młodzieńcza miłość sprawia, że oboje stają się drażliwi. Dochodzi do zerwania. Gdy w miasteczku pojawiają się dwie nowe dziewczyny, Ewa i Myszka, które uciekły z domu, Admirał stara się wykorzystać okazję by prowokować odruch zazdrości u Marty, i oscentacyjnie adoruje Myszkę. Bez rezultatu. Chłopcy wyśmiewają się z niego, efektem jest pojedynek Admirała z Wodzem. Ale ta wrogość szybko przemija, a pojednanie zostaje przypieczętowane winem w kawiarni i burdą, po której cała paczka trafia do aresztu. Kończy się lato. Marta odjeżdża, niezdecydowana, jakby szukała kogoś wzrokiem na peronie... Chłopcy nocą idą nad rzekę, która w marzeniach wydaje się czymś wspaniałym. Rano widzą zwykłą rzeczkę swojego dzieciństwa.
Nad rzeką której nie ma (Platynowa kolekcja polskiego kina)pełny opis produktu
Hydronauci: Morskie duchy
Poznajcie nowych przyjaciół z załogi statku kosmicznego przemierzającego morskie głębiny. Dzielna kapitan Neptuna, mewa Ponto, foka Balty i ośmiorniczka Oktawia tworzą zgrany zespół badający podwodne życie oceanu. Zapraszamy na wspaniałą przygodę z ekologią.
Hydronauci: Morskie duchypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Mustang z Dzikiej Doliny Spirit: Stallion of the Cimarron
Mustang z Dzikiej Doliny to amerykański film animowany z 2002 roku. Jego reżyserami są Lorna Cook i Kelly Asbury. W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Matt Damon, James Cromwell, Daniel Studi i Chopper Bernet.
Film IMPERIAL CINEPIX Mustang z Dzikiej Doliny Spirit: Stallion of the Cimarronpełny opis produktu
Film CASS FILM Tomek i przyjaciele: Wielkie odkrycie Thomas & Friends: The Great Discovery
Tomek i Przyjaciele to film animowany produkcji brytyjskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Greg Tiernan, twórcą scenariusza Britt Allcroft, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Waldemar Barwiński, Grzegorz Drojewski oraz Cezary Kwieciński.
Film CASS FILM Tomek i przyjaciele: Wielkie odkrycie Thomas & Friends: The Great Discoverypełny opis produktu
Żółw kontra zając
Główni bohaterowie filmu to dwa pałające do siebie nienawiścią zwierzęta w średnim wieku - żółw i zając, którzy decydują się na uczestnictwo w wielkim wyścigu. W przygotowaniach do imprezy pomagają im ich niegrzeczne dzieci.
Żółw kontra zającpełny opis produktu
Niezwykłe przypadki Flapjacka cz. 1
Flapjack jest małym chłopcem, który został wychowany przez wieloryba Bańkę w Sztormowie. Wkrótce jednak Bańka ratuje starego pirata Kapitana Knykcia, który opowiada różne historie o wyprawach morskich, napełniając w ten sposób chłopca pragnieniem wyruszania w taką podróż. Aby móc to osiągnąć, musi zdobyć sympatię kapitana, często pakując się przez to w kłopoty. Cała trójka spędza czas w porcie, aby zdobyć pieniądze, które pozwolą im ruszyć w podróż i zdobyć tytuł Łowcy Przygód.
Niezwykłe przypadki Flapjacka cz. 1pełny opis produktu
Pluszczaki: Chlapu, chlapu, chlap
Plusk za pluskiem, przygoda za przygodą! Historie Pluszczaków zabiorą Cię do fantastycznych krain, gdzie szczoteczki do zębów zmieniają się w drzewa, mydelniczki w żaglowce, a gąbki w pustynna wysepki.
Pluszczaki: Chlapu, chlapu, chlappełny opis produktu
Film CDP.PL Pocahontas (Magiczna Kolekcja) Pocahontas
Pocahontas to film animowany produkcji amerykańskiej z 1995 roku. Reżyseria Eric Goldberg i Mike Gabriel, scenariusz Philip LaZebnik, Susannah Grant i Carl Binder, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej użyczyli Cezary Morawski, Małgorzata Foremniak oraz Janusz Zakrzeński.
Film CDP.PL Pocahontas (Magiczna Kolekcja) Pocahontaspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie w świecie mody Barbie: A Fashion Fairytale
Barbie w Świecie Mody to amerykański film animowany z 2010 roku. Jego reżyserem jest Williama Lau. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Beata Wyrąbkiewicz, Karol Wróblewski i Brygida Turowska.
Film TIM FILM STUDIO Barbie w świecie mody Barbie: A Fashion Fairytalepełny opis produktu
Miś Uszatek (zestaw 4 płyt)
Box z 4 płytami DVD zawierający najlepsze odcinki przygód Misia Uszatka. Kultowy serial SE-MA-FOR-u o przygodach Misia Uszatka i jego przyjaciół: Prosiaczka, Króliczków, Zajączka i psa Kruczka. Miś Uszatek - telewizyjny serial animowany dla dzieci i nazwa jego głównego bohatera, "misia co klapnięte uszko ma".
Miś Uszatek powstał 6 marca 1957 roku jako dzieło pisarza Czesława Janczarskiego oraz ilustratora Zbigniewa Rychlickiego. Początkowo Miś Uszatek gościł głównie w pisemku dla dzieci "Miś", którego był patronem, później stał się bohaterem licznych książek, tłumaczonych również na obce języki. Prawdziwa eksplozja jego popularności nastąpiła jednak dopiero w 1975 roku, kiedy to Studio Małych Form Filmowych Se-ma-for w Łodzi, na zlecenie Telewizji Polskiej rozpoczęło produkcję lalkowego serialu z Uszatkiem któremu głos dawał Mieczysław Czechowicz. Miś Uszatek był bohaterem popularnym głównie wśród dzieci w wieku przedszkolnym - takim dzieciom łatwo się było identyfikować z Uszatkiem, bo z jednej strony przypominał on dostępną wszystkim pluszową zabawkę, a z drugiej strony był poważnym partnerem, kolegą z przedszkola. Na dodatek okazał się bohaterem na wskroś współczesnym, nie tylko w zachowaniu czy języku, ale i w ubiorze, o co zawsze dbał projektant Zbigniew Rychlicki. Gwarancja dobrej zabawy.
Miś Uszatek (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
Angelina Ballerina - Dziadek do orzechów
ANGELINA BALLERINA - DZIADEK DO ORZECHÓW - Zawiruj w walcu do krainy słodyczy razem z Angeliną Baleriną! Angelina jest podekscytowana wykonaniem nowego tańca podczas przedstawienia z okazji świąt Bożego Narodzenia, ale słodycze mogą doprowadzić ją do kłopotów. Kiedy zbyt duża ilość lizaków oraz fantastyczny keks mamusi powodują ból brzucha, Angelina uczy się, że dzielenie się z przyjaciółmi jest dużo bardziej satysfakcjonujące. Zajmuj miejsce w pierwszym rzędzie, żeby obejrzeć te przeurocze odcinki, a zatańczysz na żywo z muzyczną radością!
Angelina Ballerina - Dziadek do orzechówpełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa The Lion, the Witch and the Wardrobe
Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa to animowana ekranizacja powieści C.S. Lewisa. Film powstał w 1979 roku, a jego reżyserem jest Bill Melendez. W wersji oryginalnej postaciom głosów użyczyli Rachel Warren, Victor Spinetti, Stephen Thorne, Reg Williams, Sheila Hancock. Muzykę skomponował Michael J. Lewis.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa The Lion, the Witch and the Wardrobepełny opis produktu
Stacyjkowo: Hip Hip ciuchcie
W nowych, odjazdowych przygodach w 5 odcinakch Koko i Bruno będą mogli w praktyce wypróbować to, czego się nauczyli. Super Ciuchcia rozbije się w trakcie lotu na plan filmowy, a także wyruszy w kosmos, aby naprawić satelitę nawigacyjną. Super Ciuchcia to prawdziwie odrzutowy bohater i do tego gwiazda filmowa! Ciuchciaki Bruno, Koko i Wilson marzą, aby być jak on, a teraz mają szansę na spotkanie swojego super bohatera! To nie koniec emocji! Niebezpieczny most może zrujnować wielki dzień Bruna, a Nutka będzie udawać chorą, by uniknąć inspekcji ze swoim bratem bliźniakiem, Buczkiem.
Stacyjkowo: Hip Hip ciuchciepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka Big Top Scooby-Doo!
Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka to film animowany produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyseria Ben Jones, scenariusz Douglas Langdale. Głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Ryszard Olesiński, Jacek Bończyk, Agata Gawrońska-Bauman, Beata Jankowska-Tzimas i Jacek Kopczyński.
Film GALAPAGOS Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka Big Top Scooby-Doo!pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie przedstawia Calineczkę (Megapack) Barbie presents Thumbelina
Barbie przedstawia Calineczkę to amerykański film animowany stworzony na podstawie baśni Calineczka. W wersji polskiej udział wzięli m.in. Beata Wyrąbkiewicz, Joanna Pach, Monika Pikuła i Barbara Kałużna.
Film TIM FILM STUDIO Barbie przedstawia Calineczkę (Megapack) Barbie presents Thumbelinapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2
Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2 to amerykański film animowany w reżyserii Jaya Olivy, będący adaptacją komiksu The Dark Knight Returns Franka Millera.
Film GALAPAGOS Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2pełny opis produktu
Film CARISMA ENTRTAINMENT GROUP Reksio Strażak
Reksio Strażak to film animowany dla dzieci produkcji polskiej. Na płycie znajduje się 7 odcinków przygód psa o imieniu Reksio.
Film CARISMA ENTRTAINMENT GROUP Reksio Strażakpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Paranorman ParaNorman
Paranorman to film animowany produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyseria Sam Fell i Chris Butler, scenariusz Chris Butler, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Joanna Węgrzynowska, Grzegorz Pawlak i Miłogost Reczek.
Film TIM FILM STUDIO Paranorman ParaNormanpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33]