Torba EDNET Torba na notebooka 16.4 cali ECO Czarny
Naramienna torba na notebooka o przekątnej do 16.4 cali. Posiada przegrodę na notebooka z pasem zabezpieczającym komputer, kieszeń wewnętrzną na akcesoria i dokumenty. Konstrukcja wzmocniona ramą wykonaną z prętów stalowych.
Torba EDNET Torba na notebooka 16.4 cali ECO Czarnypełny opis produktu
Torba FELLOWES Thrio Netbook Bag 13 cali Fioletowy
Naramienna torba na netbooka o przekątnej do 13 cali. Posiada pas na ramię oraz rączkę. Torba posiada dużą zewnętrzną kieszeń wyposażoną w liczne przegrody oraz kieszeń z tyłu torby na akcesoria.
Torba FELLOWES Thrio Netbook Bag 13 cali Fioletowypełny opis produktu
Torba FELLOWES Torba Thrio Comfort 15.4 cali Brązowy
Naramienna torba na laptopa o przekątnej do 15.4 cali. Posiada pas na ramię oraz rączkę. Torba posiada również dwie zewnętrzne kieszenie na drobne rzeczy. Zapinana jest za pomocą dwustronnego suwaka.
Torba FELLOWES Torba Thrio Comfort 15.4 cali Brązowypełny opis produktu
Torba HAMA Torba na notebooka 15.6 cali Dallas
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 15.6 cali. Wykonana jest z polytexu. Posiada kieszenie wewnętrzne na zasilacz i mysz, przednią kieszeń zamykaną na zamek błyskawiczny z organizerem oraz pasek umożliwiający przypięcie do rączki wózka bagażowego.
Torba HAMA Torba na notebooka 15.6 cali Dallaspełny opis produktu
Etui HAMA Etui na notebooka 10.2 cali Neoprene Czarny
Ochronny pokrowiec na notebooka o przekątnej 10.2 cali. Wykonany jest z neoprenu. Wnętrze wyłożone miękkim materiałem chroniącym notebooka przed zarysowaniem i uszkodzeniem.
Etui HAMA Etui na notebooka 10.2 cali Neoprene Czarnypełny opis produktu
Etui GOLLA Etui na notebooka 10.2 cali Pete Zielony
Etui na notebooka o przekątnej 10.2 cali. Wykonane jest z poliestru. Posiada wyjmowaną przegródkę umożliwiającą podział wnętrza, dwie kieszenie wewnętrzne z siateczki na akcesoria, kieszeń zewnętrzną tylną zapinaną na rzep.
Etui GOLLA Etui na notebooka 10.2 cali Pete Zielonypełny opis produktu
Etui HP Etui na notebooka 15.4 cali SlimFit Ciemnoniebieski
Etui na notebooka o przekątnej 15.4 cali. Posiada komorę na notebooka, zamykaną na dwustronny zamek błyskawiczny, a także materiał odporny na zadrapania, rozlane płyny i uderzenia.
Etui HP Etui na notebooka 15.4 cali SlimFit Ciemnoniebieskipełny opis produktu
Torba NGS Torba na laptopa 18 cali Plus organizer Czarny
Naramienna torba na laptopa o przekątnej do 18 cali. Wykonana jest z nylonu. Posiada przednią kieszeń na długopisy, zasilacz, wizytówki i inne drobne akcesoria zapinaną na rzep. Wyposażona w regulowany pas na ramię i uchwyt do ręki.
Torba NGS Torba na laptopa 18 cali Plus organizer Czarnypełny opis produktu
Torba SAMSONITE Torba na laptopa 16.0 cali Cordoba Duo Grafitowy
Naramienna torba na laptopa o przekątnej 16 cali. Posiada odporną na wstrząsy przegrodę na laptopa, kieszenie wewnętrzne na akcesoria i dokumenty, kieszonkę na telefon komórkowy, kieszeń zewnętrzną przednią zamykaną na zamek, odczepiany regulowany pas na ramię z osłoną oraz sztywną rączkę. Przednia klapa zamykana na kluczyk.
Torba SAMSONITE Torba na laptopa 16.0 cali Cordoba Duo Grafitowypełny opis produktu
Torba SONY Torba na notebooka 14 cali Czarny
VGP-CKC4/B to ochronna torba na laptopa marki Sony w kolorze czarnym. Torba dedykowana jest do laptopów o przekątnej do 14 cali i wykonana z odpornego materiału jakim jest poliester i poliuretan. Główna przegroda przeznaczona na laptopa jest odporna na wstrząsy, dzięki czemu sprzęt jest bezpieczny podczas transportu. Na zewnętrznej części znajduje się kieszeń przednia zapinana na zamek, przeznaczona na mysz, zasilacz, dokumenty i inne. Sztywna, podwójna rączka pozwala komfortowo przemieszczać się z torbą trzymając ją w dłoni. Torba przeznaczona głównie do notebooków Sony serii E, C, S, M, Z, Y.
Torba SONY Torba na notebooka 14 cali Czarnypełny opis produktu
Torba TARGUS Torba na laptopa 15.4 - 16 cali
Naramienna torba na laptopa o przekątnej od 15.4 do 16 cali. Wykonana jest z nylonu. Posiada zewnętrzną przednią kieszeń, tylną kieszeń na dokumenty, wewnętrzne kieszenie na akcesoria, wyściełaną przegrodę na laptopa oraz plastikową rączkę, regulowany pas na ramię z osłoną i dwustronny zamek błyskawiczny.
Torba TARGUS Torba na laptopa 15.4 - 16 calipełny opis produktu
Etui TARGUS Etui na tablet 7.0 cali A7
Etui na urządzenia media tablet o przekątnej 7.0 cali. Wykonane jest z neoprenu. Posiada odporne na zadrapania i kurz wentylowane wyściełane wnętrze z ochroną Tri-cell Cushion System, zamek błyskawiczny oraz sztywną powierzchnię zewnętrzną i wodoodporny materiał.
Etui TARGUS Etui na tablet 7.0 cali A7pełny opis produktu
Torba SUSHI Torba na laptopa 10.2 cali Mini Stripes Różowy
Naramienna torba na laptopa o przekątnej 10.2 cali. Posiada regulowaną przegrodę na laptopa z miejscem na zasilacz i mysz, wewnętrzną kieszeń na dokumenty oraz usztywnioną rączkę, odczepiany regulowany pas na ramię z osłoną i dwustronny zamek błyskawiczny.
Torba SUSHI Torba na laptopa 10.2 cali Mini Stripes Różowypełny opis produktu
Torba TRACER Torba na notebooka 15.6 cali Stylo
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 15.6 cali. Wykonana jest z nylonu. Posiada komorę na notebooka, pasek do zamocowania notebooka, wewnętrzne kieszenie na dokumenty i akcesoria, kieszeń zewnętrzną przednią, zamykaną na klapkę z rzepem, kieszeń zewnętrzną tylną, zamykaną na zamek błyskawiczny, oraz miękką rączkę z osłoną, odczepiany regulowany pas na ramię z osłoną, dwustronny zamek błyskawiczny i nóżki.
Torba TRACER Torba na notebooka 15.6 cali Stylopełny opis produktu
Torba CIRKUIT PLANET Torba na notebook 15 cali Princess
Torba na notebook do maksymalnej przekątnej ekranu 15 cala. Główna przegroda zapinana na zamek błyskawiczny z dodatkowym miejscem na drobne akcesoria. Wykonana z neoprenu. Torba posiada regulowany pas na ramię.
Torba CIRKUIT PLANET Torba na notebook 15 cali Princesspełny opis produktu
Etui HAMA Etui na notebooka 10.2 cali Hardcase Tech-Fabric Czarny
Etui na notebooka o przekątnej 10.2 cali. Wykonane jest z materiału EVA. Posiada wewnętrzną kieszeń na dokumenty i 3 małe kieszenie na pamięć flash. Notebook zabezpieczony neoprenowym paskiem.
Etui HAMA Etui na notebooka 10.2 cali Hardcase Tech-Fabric Czarnypełny opis produktu
Etui TRUST Etui na iPad'a 10 cali Czarny
Etui na iPad'a i IPad'a 2 o przekątnej 10 cali. Posiada wyściełane wnętrze ze specjalną przegrodą na iPad'a.
Etui TRUST Etui na iPad'a 10 cali Czarnypełny opis produktu
Etui TRACER Etui na notebooka 15.6 cali Hudson
Etui na notebooka o przekątnej 15.6 cali. Wykonane z neoprenu. Posiada przegrodę na notebooka oraz przednią kieszeń zapinaną na zamek błyskawiczny.
Etui TRACER Etui na notebooka 15.6 cali Hudsonpełny opis produktu
Torba TREQ Torba na notebooka 15.4 cali Czarny
Torba na notebooka o przekątnej ekranu 15.4 cali. Posiada przednią kieszeń przeznaczoną na akcesoria, zapinana na zamek błyskawiczny. Wykonana z nylonu.
Torba TREQ Torba na notebooka 15.4 cali Czarnypełny opis produktu
Etui CASE LOGIC Etui na netbooka 10.2 cali PLS210 Brązowy
Etui na netbooka o przekątnej do 10.2 cali. Wykonane jest z neoprenu i posiada zamknięcie na zamek błyskawiczny oraz dodatkową zewnętrzną kieszeń na akcesoria.
Etui CASE LOGIC Etui na netbooka 10.2 cali PLS210 Brązowypełny opis produktu
Etui HP Etui na notebooka 16.0 cali Cherry Czarny
Etui na notebooka o przekątnej 16.0 cali. Wykonane jest z neoprenu. Posiada wyściełaną komorę na notebooka, zamykaną na zamek błyskawiczny, kieszeń zewnętrzną przednią oraz usztywnioną rączkę chowaną w osłonach.
Etui HP Etui na notebooka 16.0 cali Cherry Czarnypełny opis produktu
Torba TREQ Torba na notebooka 15.6 cala
Torba na laptopa o przekątnej 15.6 cali marki Treq. Wykonana z poliestru. Posiada jedną komorę, pasek na ramię, przednią kieszeń i zamknięcie na zamek błyskawiczny. Produkt w kolorze czarnym. Waga torby to 600 g.
Torba TREQ Torba na notebooka 15.6 calapełny opis produktu
Etui SAMSUNG Etui na laptopa 10.2 cali
Etui na laptopa o przekątnej 10.2 cali. Wykonane jest z wytrzymałego materiału. Produkt zamykany jest za pomocą zamka błyskawicznego.
Etui SAMSUNG Etui na laptopa 10.2 calipełny opis produktu
Etui HAMA Etui na notebooka 10.2 cali Tech-Fabric Niebieski
Ochronny pokrowiec na notebooka o przekątnej 10.2 cali. Wykonany jest z materiału EVA. Posiada rączkę oraz pasek do przymocowania notebooka i wewnętrzną kieszeń na akcesoria.
Etui HAMA Etui na notebooka 10.2 cali Tech-Fabric Niebieskipełny opis produktu
Torba HAMA Torba na notebooka 15.6 cali Montego
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 15.6 cali. Wykonana jest z polytexu. Posiada miękko wyściełaną kieszeń na notebooka, kieszenie wewnętrzne na dokumenty i długopisy oraz regulowany pas na ramię i sztywną rączkę.
Torba HAMA Torba na notebooka 15.6 cali Montegopełny opis produktu
Torba HAMA Mehit 14.1 cali
Torba na laptopa Mehit o przekątnej 14.1 cali marki Hama wykonana jest z materiału polytex. Posiada kieszenie na akcesoria, pasek na ramię oraz rączkę. Zamykana jest za pomocą podwójnego zamka błyskawicznego.
Torba HAMA Mehit 14.1 calipełny opis produktu
Torba GOLLA Torba na notebooka Frisco 16 cali Czarny
Torba na notebooka o przekątnej do 16 cali. Zamykana jest za pomocą zamka błyskawicznego, posiada wygodną rączkę.
Torba GOLLA Torba na notebooka Frisco 16 cali Czarnypełny opis produktu
Torba HAMA TORBA DO NOTEBOOKA WARSAW 15.6
Torba do notebooka Sydney 15.6. Pasek do wygodnego mocowania torby do rączki walizki na kółkach. Wzmocniona rama zewnętrzna zapewnia większą stabilność i odporność na uderzenia. Struktura organizera wewnątrz torby ułatwia przejrzyste przechowywanie akcesoriów. Przesuwana i wyjmowana przegroda wewnętrzna do indywidualnego dopasowywania przestrzeni torby. Torba w kolorze czarnym.
Torba HAMA TORBA DO NOTEBOOKA WARSAW 15.6pełny opis produktu
Torba GOLLA Pico G1277
Torba na notebooka o przekątnej do 17.3 cali. Wykonana z poliestru. Posiada wzmocnioną komorę na notebooka, dwa przedziały wewnątrz z organizerem, kieszenie wewnętrzne zamykane na zamek błyskawiczny, kieszeń na klapie zamykana na zamek błyskawiczny, klapę zamykaną na rzep oraz dwa zatrzaski oraz regulowany pas na ramię.
Torba GOLLA Pico G1277pełny opis produktu
Torba TARGUS Pulse Laptop Slipcase 13 - 14.1
Torba na laptopa Pulse Laptop Slipcase marki Targus o przekątnej 13 - 14.1 cala. Wykonana z neoprenu. Produkt w kolorze czarno-purpurowym.
Torba TARGUS Pulse Laptop Slipcase 13 - 14.1pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371]