Etui CASE LOGIC Etui na notebooka 12.1 cali PLS212 Czerwony
Etui na notebooka o przekątnej do 12.1 cali. Wykonane jest z neoprenu i posiada zamknięcie na zamek błyskawiczny oraz dodatkową zewnętrzną kieszeń na akcesoria.
Etui CASE LOGIC Etui na notebooka  12.1 cali PLS212 Czerwonypełny opis produktu
Torba D-LEX Torba na notebooka 15.6 cali Czarny
Torba na notebooka o przekątnej 15.6 cali. Wykonana z nylonu i neoprenowej pianki. Posiada komorę na notebooka, kieszeń zewnętrzną przednią zamykaną na zamek błyskawiczny, usztywnioną podwójną rączkę.
Torba D-LEX Torba na notebooka 15.6 cali Czarnypełny opis produktu
Etui SWEEX Etui na netbooka 12.1 cali Czarno-szary
Etui na netbooka o przekątnej 12.1 cali. Wykonane jest z neoprenu. Posiada komorę na netbooka wyściełaną materiałem odpornym na wstrząsy, klapkę oraz dwustronną kolorystykę i materiał odporny na czynniki atmosferyczne.
Etui SWEEX Etui na netbooka 12.1 cali Czarno-szarypełny opis produktu
Etui CASE LOGIC Etui na MacBooka 17 cali Czarny
Etui na MacBooka o przekątnej do 17 cali. Etui zamykane jest za pomocą zamka błyskawicznego. Wnętrze wykonane jest z amortyzującego neoprenu.
Etui CASE LOGIC Etui na MacBooka 17 cali Czarnypełny opis produktu
Etui CASE LOGIC Etui na laptopa 13.3 cali QNS113 Czarny
Etui na laptopa o przekątnej 13.3 cali. Wykonane jest z utwardzonego materiału EVA. Posiada wyściełaną pianką komorę na laptopa oraz dwie rączki i dwustronny zamek błyskawiczny.
Etui CASE LOGIC Etui na laptopa 13.3 cali QNS113 Czarnypełny opis produktu
Etui BELKIN Etui na notebooka 12.1 cali Neoprene Sleeves
Etui na notebooka o przekątnej 12.1 cali. Wykonane jest z neoprenu. Posiada wyściełaną komorę na notebooka i dwustronny zamek błyskawiczny.
Etui BELKIN Etui na notebooka 12.1 cali Neoprene Sleevespełny opis produktu
Torba BELKIN Torba na netbooka 10.2 cali Netbook Carry Case
Naramienna torba na netbooka o przekątnej 10.2 cali. Wykonana jest z poliestru. Posiada komorę na netbooka oraz usztywnioną podwójną rączkę, odczepiany pas na ramię i dwustronny zamek błyskawiczny.
Torba BELKIN Torba na netbooka 10.2 cali Netbook Carry Casepełny opis produktu
Etui BRAMANTE Suede Leather Case for MacBook 13
Etui na notebooka o przekątnej 13 cali. Wykonane ze skóry. Posiada miękko wyściełaną komorę na notebooka chroniącą przed zarysowaniem, ścianki wypełnione pianką absorbującą uderzenia oraz zamknięcie na stalowy zamek błyskawiczny ze skórzanym uchwytem. W załączeniu skórzana ściereczka do czyszczenia ekranu. Dedykowane dla MacBook Air 13.
Etui BRAMANTE Suede Leather Case for MacBook 13pełny opis produktu
Etui ELECOM Etui na notebooka 12.1 cali ZEROSHOCK IV Czarny
Etui na notebooka 12.1 cali. Posiada wewnętrzną kieszeń przeznaczoną na akcesoria. Wykonane z pianki poliuretanowej absorbującej uderzenia, oraz z pianki EVA absorbującej wstrząsy.
Etui ELECOM Etui na notebooka 12.1 cali ZEROSHOCK IV Czarnypełny opis produktu
Etui E5 Etui na notebooka 14.0 cali Fleur Czarno-szary
Etui na notebooka o przekątnej 14.0 cali. Posiada wyściełaną pianką komorę na notebooka oraz dwustronny zamek błyskawiczny, a także materiał odporny na zarysowania i zabrudzenia. Do pokrowca dołączono optyczną mysz.
Etui E5 Etui na notebooka 14.0 cali Fleur Czarno-szarypełny opis produktu
Etui TUCANO Etui iPad 2Work_In Czarny
Etui na iPada 2 o przekątnej 9.7 cali. Chroni urządzenie przed zarysowaniem, zabrudzeniem i kurzem. Ipada wsuwa się do pokrowca ułatwiając szybki dostęp do urządzenia. Posiada zewnętrzną kieszeń na akcesoria.
Etui TUCANO Etui iPad 2Work_In Czarnypełny opis produktu
Etui AHA Etui na notebooka 10.2 cali Jumble Czarny
Etui na notebooka wykonane z poliestru. Dedykowane jest do urządzeń o przekątnej do 10.2 cali. Posiada rączkę ułatwiającą przenoszenie.
Etui AHA Etui na notebooka 10.2 cali Jumble Czarnypełny opis produktu
Etui HAMA Etui na notebooka Comfort 13.3 cali Czarny
Etui na notebooka o przekątnej ekranu do 13.3 cali.
Etui HAMA Etui na notebooka Comfort 13.3 cali Czarnypełny opis produktu
Torba SONY Torba na notebooka 16.4 cali MBT03 Brązowy
Torba na notebooka do 16.4 cali. Przeznaczona głównie do notebooków sony Vaio. Posiada przednią wsuwaną kieszeń i tylną umożliwiającą przypięcie torby do rączki wózka bagażowego . Odczepiany i regulowany pas na ramię.
Torba SONY Torba na notebooka 16.4 cali MBT03 Brązowypełny opis produktu
Etui SONY Etui do notebooka 13.3 cali Leather Carrying Case Czarny
VGP-CKS4/B to ochronny pokrowiec na laptopa marki Sony w kolorze czarnym. Etui dedykowane jest do laptopów o przekątnej do 13.3 cali i wykonane z odpornej skóry. Główna przegroda przeznaczona na laptopa jest odporna na wstrząsy, dzięki czemu sprzęt jest bezpieczny podczas transportu. Pokrowiec przystosowany do przenoszenia w ręce lub w plecaku czy torbie podróżnej. Zamykany na zamek błyskawiczny zapewniając szybki dostęp. Etui przeznaczone głównie do notebooków Sony serii Z, S.
Etui SONY Etui do notebooka 13.3 cali Leather Carrying Case Czarnypełny opis produktu
Etui GOLLA Seattle G1319
Etui na notebooka o przekątnej do 14.1 cali. Wykonane z bawełny.Posiada miękko wyściełaną komorę na notebooka, uchwyt do ręki oraz zamknięcie na zamek błyskawiczny.
Etui GOLLA Seattle G1319pełny opis produktu
Etui CASE LOGIC Etui na laptopa 13.3 cali QNS113 Purpurowy
Etui na laptopa o przekątnej 13.3 cali. Wykonane jest z utwardzonego materiału EVA. Posiada wyściełaną pianką komorę na laptopa oraz dwie rączki i dwustronny zamek błyskawiczny.
Etui CASE LOGIC Etui na laptopa 13.3 cali QNS113 Purpurowypełny opis produktu
Torba 4WORLD Torba do notebooka 14 cali STYLE Czarny
Uniwersalna torba na notebooka 13.3-14 cali. Wykonana jest z nylonu i posiada cztery przegrody oraz regulowany i odpinany pasek na ramię z powierzchnią antypoślizgową. Posiada konstrukcję amortyzującą wstrząsy.
Torba 4WORLD Torba do notebooka 14 cali STYLE Czarnypełny opis produktu
Torba ACME Torba na notebooka 16.0 cali 16M03 Czarny
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 16.0 cali. Wykonana jest z nylonu. Posiada przegrodę na notebooka oraz dokumenty i akcesoria, zamykaną na dwustronny zamek błyskawiczny, kieszeń zewnętrzną przednią, zamykaną na zamek błyskawiczny, oraz podwójną rączkę z osłoną i odczepiany regulowany pas na ramię.
Torba ACME Torba na notebooka 16.0 cali 16M03 Czarnypełny opis produktu
Etui CASE LOGIC Etui na notebooka 13.1 cali Czarny
Etui na notebooka o przekątnej do 13.1 cali. Etui zamykane jest za pomocą zamka błyskawicznego. Posiada amortyzująca piankę.
Etui CASE LOGIC Etui na notebooka 13.1 cali Czarnypełny opis produktu
Torba CASE LOGIC Torba na laptopa 16.0 - 17.0 cali PNM217
Naramienna torba na laptopa o przekątnej od 16.0 do 17.0 cali. Wykonana jest z nylonu. Posiada komorę na laptopa, zamykaną na zamek błyskawiczny, kieszeń wewnętrzną na dokumenty, zamykaną na zamek błyskawiczny, trzy kieszenie wewnętrzne na akcesoria, zamykane na zamki błyskawiczne, kieszeń zewnętrzną przednią na akcesoria, zamykaną na zamek błyskawiczny, klapę oraz miękką rączkę i regulowany pas na ramię.
Torba CASE LOGIC Torba na laptopa 16.0 - 17.0 cali PNM217pełny opis produktu
Torba CASE LOGIC Torba na notebooka 17 cali Czarny
Torba na notebooka o przekątnej do 17 cali. Posiada pas na ramię oraz podwójną rączkę. Zamykana jest za pomocą zamka błyskawicznego.
Torba CASE LOGIC Torba na notebooka 17 cali Czarnypełny opis produktu
Torba CASE LOGIC Torba na laptopa 18.4 cali Czarny
Naramienna torba na laptopa o przekątnej do 18.4 cali. Wykonana jest z nylonu i posiada pas na ramię oraz rączkę. Wewnętrzna kieszeń Smart Organization zapewnia miejsce na pamięć USB i inne urządzenia elektroniczne. Torba posiada również zewnętrzny system Speed Pocket - kieszeń szybkiego dostępu na akcesoria.
Torba CASE LOGIC Torba na laptopa 18.4 cali Czarnypełny opis produktu
Torba GOLLA Torba na notebooka 11.6 cali Grape Limonkowy
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 11.6 cali. Wykonana jest z poliestru odpornego na brud i wilgoć. Posiada wyściełaną komorę na notebooka, dwie kieszenie zewnętrzne na akcesoria. Zapinana na zamek błyskawiczny.
Torba GOLLA Torba na notebooka 11.6 cali Grape Limonkowypełny opis produktu
Torba D-LEX Torba na notebooka 17 cali Ecutive Czarny
Uniwersalna torba na notebook do 17 cali. Posiada zamykaną magnetycznie przednią kieszeń na telefon i inne akcesoria, drugą obszerną komorę 2-sekcyjną na dokumenty i tylną kieszeń na czasopisma, oraz wewnętrzną rozszerzaną kieszeń na dokumenty. Komora na notebook z dwoma paskami do mocowania komputera. Wyposażona w dwukierunkowe podwójne nylonowe suwaki przystosowane do zamykania na kłódkę,wygodną rączkę, ergonomiczny pasek na ramię, antypoślizgowe nóżki oraz uchwyt umożliwiający zamocowanie na rączce wózka bagażowego. Wykonana z nieprzemakalnego nylonu Ballistic (1680D Nylon Ballistic).
Torba D-LEX Torba na notebooka 17 cali Ecutive Czarnypełny opis produktu
Torba MODECOM Torba na notebooka 16 cali York T1
Uniwersalna naramienna torba na notebooka o przekątnej do 16 cali. Wykonana jest z nylonu. Torba wyposażona jest w przednią kieszeń na niezbędne rzeczy, przegródkę na mysz, zasilacz i inne akcesoria, uchwyt oraz regulowany pasek na ramię.
Torba MODECOM Torba na notebooka 16 cali York T1pełny opis produktu
Etui SAMSONITE Etui na laptopa 10.2 cali Classic Zielono-czarny
Etui na laptopa o przekątnej 10.2 cali. Wykonane jest z wytrzymałego neoprenu. Produkt zamykany jest za pomocą zamka błyskawicznego.
Etui SAMSONITE Etui na laptopa 10.2 cali Classic Zielono-czarnypełny opis produktu
Etui SAMSONITE Etui na laptopa 15.6 cali Classic Zielono-czarny
Etui na laptopa o przekątnej 15.6 cali. Wykonane jest z wytrzymałego neoprenu. Produkt zamykany jest za pomocą zamka błyskawicznego.
Etui SAMSONITE Etui na laptopa 15.6 cali Classic Zielono-czarnypełny opis produktu
Etui SAMSONITE Etui na laptopa 15.6 cali Classic Czerwony
Etui na laptopa o przekątnej 15.6 cali. Wykonane jest z wytrzymałego neoprenu. Produkt zamykany jest za pomocą zamka błyskawicznego.
Etui SAMSONITE Etui na laptopa 15.6 cali Classic Czerwonypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371]