Torba HAMA Torba na notebooka 15.6 cali Nantes Czarny
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 15.6 cali. Wykonana jest z nylonu. Posiada miękko wyściełaną kieszeń na notebooka, kieszenie wewnętrzne na zasilacz i mysz, przednią i tylną kieszeń zamykaną na zamek błyskawiczny oraz pasek umożliwiający przypięcie do rączki wózka bagażowego.
Torba HAMA Torba na notebooka 15.6 cali Nantes Czarnypełny opis produktu
Torba HAMA Torba na notebooka 15.6 cali Nantes Brązowy
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 15.6 cali. Wykonana jest z nylonu. Posiada miękko wyściełaną kieszeń na notebooka, kieszenie wewnętrzne na zasilacz i mysz, przednią i tylną kieszeń zamykaną na zamek błyskawiczny oraz pasek umożliwiający przypięcie do rączki wózka bagażowego.
Torba HAMA Torba na notebooka 15.6 cali Nantes Brązowypełny opis produktu
Torba HAMA Torba na notebooka Napoli C2
Torba na notebooka o przekątnej 15.4 cali. Wykonana jest z polytexu. Posiada kieszeń główną z podziałem wnętrza, organizer z dwoma kieszonkami i uchwytami na przybory do pisania, kieszeń na dokumenty, kieszeń zewnętrzną przednią z organizerem, kieszeń zewnętrzna tylną zapinaną na zamek błyskawiczny, zapinaną kieszeń na notebooka, System Trolley (TBS) - możliwość przyczepienia torby do wózka bagażowego, System Side Protection (SPS) - ochronę notebooka przed uderzeniami z boku oraz rączkę z podkładką antypoślizgową, pas na ramię, nóżki, metalowe zamki błyskawiczne, dwustronny zamek błyskawiczny, zaczepy i elementy metalowe wykonane z hartowanej stali.
Torba HAMA Torba na notebooka Napoli C2pełny opis produktu
Torba HAMA Torba na notebooka 15.4 cali Fashionline Niebieski
Naramienna, damska torba na notebooka o przekątnej 15.4 cali. Wykonana jest z polytexu. Posiada miękko wyściełaną kieszeń na notebooka, kieszenie wewnętrzne na dokumenty, dwie kieszenie zewnętrzne i długopisy oraz regulowany pas na ramię i podwójną rączkę.
Torba HAMA Torba na notebooka 15.4 cali Fashionline Niebieskipełny opis produktu
Torba HAMA Torba na notebooka 15.4 Starter Kit
Naramienna torba z zestawem na notebooka o przekątnej 15.4 cali. Wykonana jest z poliestru. Posiada wyściełaną kieszeń na notebooka,organizator oraz kieszeń na dokumenty. Mocowanie paska na solidnych zapinkach z możliwością regulacji. W zestawie znajduje się mysz optyczna o czułości 800 DPI podłączana złączem USB wykorzystująca technologię plug and play. Posiada 3 przyciski oraz rolkę przewijania z funkcją przycisku. Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z regulowanym mikrofonem podłączany wtyczką 2x jack 3.5 mm. Ściereczka czyszcząca do wyświetlaczy notebooków.
Torba HAMA Torba na notebooka 15.4 Starter Kitpełny opis produktu
Torba D-LEX Torba na netbooka 10 cali D-net Czarny
Ochronna torba na netbook do 10 cali zamykana na suwak. Posiada zewnętrzną kieszeń na przewody lub akcesoria. Wykonana z wodoodpornego poliestru 600D.
Torba D-LEX Torba na netbooka 10 cali D-net Czarnypełny opis produktu
Torba D-LEX Torba na notebooka 15.4-16 cali Lady Zielony
Damska torba na notebook do 16 cali. Posiada zewnętrzną kieszeń zamykaną magnetycznie na telefon i inne akcesoria, oraz tylną zamykaną na suwak na dokumenty z możliwością zamocowania na rączce walizki, a także wyjmowane etui na kosmetyki lub drobne akcesoria. Komora notebooka wzmocniona materiałem na dnie i narożnikach. Wyposażona w skórzane rączki i ergonomiczny regulowany pasek na ramię. Wykonana z mikronylonu w połączeniu z naturalną skórą, 420D FB Matt Nylon & Top Grain Leather.
Torba D-LEX Torba na notebooka 15.4-16 cali Lady Zielonypełny opis produktu
Torba MODECOM Torba na notebooka 15.4 cali Corrado Czarny
Uniwersalna torba na notebooka o przekątnej do 15.4 cali. Wykonana jest z nylonu. Torba posiada kieszenie na myszkę, kable, długopisy, dokumenty. Torba posiada regulowany pasek na ramię i uchwyt.
Torba MODECOM Torba na notebooka 15.4 cali Corrado Czarnypełny opis produktu
Torba MODECOM Torba na notebooka 17 cali Mark Czarny
Uniwersalna naramienna torba na notebooka o przekątnej do 17 cali. Wykonana jest z nylonu. Torba wyposażona jest w kieszenie na niezbędne rzeczy, przegródkę na rzep oddzielającą notebook od kabla, pasek bezpieczeństwa dla komputera, uchwyt oraz regulowany pasek na ramię.
Torba MODECOM Torba na notebooka 17 cali Mark Czarnypełny opis produktu
Torba SAMSONITE Torba na laptopa 16.0 cali Cordoba Duo Grafitowy 00140890
Naramienna torba na laptopa o przekątnej 16 cali. Posiada odporną na wstrząsy przegrodę na laptopa, kieszenie wewnętrzne na akcesoria i dokumenty, pasy do mocowania laptopa, kieszonkę na telefon komórkowy, uchwyt na klucze, kieszeń zewnętrzną przednią zamykaną na zamek, tylną kieszeń wsuwaną, odczepiany regulowany pas na ramię z osłoną.
Torba SAMSONITE Torba na laptopa 16.0 cali Cordoba Duo Grafitowy 00140890pełny opis produktu
Torba SAMSONITE Torba na laptopa 16.0 cali Office Case Plus
Naramienna torba na laptopa o przekątnej 16 cali. Posiada odporną na wstrząsy przegrodę na laptopa, kieszenie wewnętrzne na akcesoria i dokumenty, pasy do mocowania laptopa, kieszonkę na telefon komórkowy, uchwyt na klucze, kieszeń zewnętrzną przednią zamykaną na rzep, pas do mocowania na uchwycie walizki, odczepiany regulowany pas na ramię z osłoną.
Torba SAMSONITE Torba na laptopa 16.0 cali Office Case Pluspełny opis produktu
Etui SAMSONITE Etui na laptopa 10.2 cali Classic Czarny
Etui na laptopa o przekątnej 10.2 cali. Wykonane jest z wytrzymałego neoprenu. Produkt zamykany jest za pomocą zamka błyskawicznego.
Etui SAMSONITE Etui na laptopa 10.2 cali Classic Czarnypełny opis produktu
Torba SAMSONITE Torba na laptopa 15.4 cali Shuttle
Naramienna torba na laptopa o przekątnej 15.4 cali. Wykonana jest z poliestru. Posiada wyściełaną pianką przegrodę na laptopa oraz dwie rączki z osłonami, odczepiany pas na ramię i dwustronny zamek błyskawiczny.
Torba SAMSONITE Torba na laptopa 15.4 cali Shuttlepełny opis produktu
Torba SAMSONITE Torba na laptopa 17.0 cali Pro-Tect Office Case
Naramienna torba na laptopa o przekątnej 17.0 cali. Wykonana jest z nylonu. Posiada odporną na wstrząsy przegrodę na laptopa, kieszenie wewnętrzne na akcesoria i dokumenty, pasy do mocowania laptopa, kieszonkę na telefon komórkowy, uchwyt na klucze, kieszeń zewnętrzną przednią zamykaną na zamek błyskawiczny, pas do mocowania na uchwycie walizki oraz usztywnioną rączkę wsuwaną w osłonki, odczepiany regulowany pas na ramię z osłoną i dwustronny zamek błyskawiczny z kłódką.
Torba SAMSONITE Torba na laptopa 17.0 cali Pro-Tect Office Casepełny opis produktu
Etui SONY Etui na laptopa 17.0 cali VGP-CP26
Etui na laptopa o przekątnej 17.0 cali. Wykonane jest z nylonu. Posiada wyściełaną kieszeń na laptopa i klapkę. Dedykowane dla modeli Vaio z serii E i F.
Etui SONY Etui na laptopa 17.0 cali VGP-CP26pełny opis produktu
Torba TARGUS Torba na laptopa 13.4 cali S
Naramienna torba na laptopa o przekątnej 13.4 cali. Wykonana jest z nylonu. Posiada zewnętrzną przednią kieszeń, wewnętrzne kieszonki w sekcji przedniej, wyściełaną przegrodę na laptopa oraz rączkę, regulowany pas na ramię z osłoną i dwustronny zamek błyskawiczny.
Torba TARGUS Torba na laptopa 13.4 cali Spełny opis produktu
Torba TARGUS Torba na laptopa 15.4 - 16 cali Pro L
Naramienna torba na laptopa o przekątnej od 15.4 do 16 cali. Wykonana jest z nylonu. Posiada zewnętrzną przednią kieszeń, wewnętrzne kieszonki w sekcji przedniej, sekcje tylną i przednią na dokumenty, wyściełaną przegrodę na laptopa oraz plastikową rączkę, regulowany pas na ramię z osłoną, dwustronny zamek błyskawiczny i pasek do przyczepienia torby do bagażu.
Torba TARGUS Torba na laptopa 15.4 - 16 cali Pro Lpełny opis produktu
Torba TARGUS Torba na laptopa 17 - 18.4 cali Pro XXL
Naramienna torba na laptopa o przekątnej od 17 do 18.4 cali. Wykonana jest z nylonu. Posiada zewnętrzną przednią kieszeń, wewnętrzne kieszonki w sekcji przedniej, sekcje tylną i przednią na dokumenty, wyściełaną przegrodę na laptopa oraz plastikową rączkę, regulowany pas na ramię z osłoną, dwustronny zamek błyskawiczny i pasek do przyczepienia torby do bagażu.
Torba TARGUS Torba na laptopa 17 - 18.4 cali Pro XXLpełny opis produktu
Torba TARGUS Torba na laptopa 15.4 - 15.6 cali Notepac Plus - Atmosphere Range
Naramienna torba na laptopa o przekątnej od 15.4 do 15.6 cala. Wykonana jest z nylonu. Posiada zewnętrzną przednią kieszeń z przegródkami, w tym Reception Blocker Pocket (kieszonka na telefon, blokująca połączenia), wyściełaną przegrodę na laptopa z kieszenią na akcesoria, wewnętrzną i zewnętrzną tylną kieszeń na dokumenty, pasek do mocowania laptopa oraz podwójną rączkę, regulowany pas na ramię z osłoną, dwustronny zamek błyskawiczny i pasek do przyczepienia torby do bagażu.
Torba TARGUS Torba na laptopa 15.4 - 15.6 cali Notepac Plus - Atmosphere Rangepełny opis produktu
Torba TARGUS Torba na netbooka 11.6 cali Slim Niebieski
Naramienna torba na netbooka o przekątnej 11.6 cali. Wykonana jest z poliestru. Posiada wyściełaną przegrodę na netbooka, zamykaną na dwustronny zamek błyskawiczny, kieszeń zewnętrzną przednią, zamykaną na zamek błyskawiczny, oraz dwie miękkie rączki i odczepiany regulowany pas na ramię z osłoną, a także wodoodporny materiał.
Torba TARGUS Torba na netbooka 11.6 cali Slim Niebieskipełny opis produktu
Etui TUCANO Etui Colore for netbook 10-11 cali Czarny
Etui na netbooka o przekątnych 10/11/11.6 cali. Wykonane jest z neoprenu i posiada system Anti-Slip, chroniący przed zarysowaniami i ślizganiem się przenoszonego sprzetu. Produkt zapinany jest na zamek błyskawiczny.
Etui TUCANO Etui Colore for netbook 10-11 cali Czarnypełny opis produktu
Torba A4TECH Torba na notebooka 16 cali EVO-B9
Naramienna torba na laptopa o przekątnej do 16.0 cali. Posiada pas na ramię oraz rączkę. Torba wykonana jest z nylonu. Wyposażona została w przegrodę na notebooka, drugą komorę na akcesoria oraz przednie kieszenie zamykane na zamek. Zabezpieczony klapą zapinaną na rzep.
Torba A4TECH Torba na notebooka 16 cali EVO-B9pełny opis produktu
Torba GOLLA Torba na notebooka 14 cali Grape Turkusowy
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 14 cali. Wykonana jest z poliestru odpornego na brud i wilgoć. Posiada wyściełaną komorę na notebooka, dwie kieszenie zewnętrzne na akcesoria. Zapinana na zamek błyskawiczny.
Torba GOLLA Torba na notebooka 14 cali Grape Turkusowypełny opis produktu
Torba FELLOWES Torba Thrio Easy 15.4 cali Brązowy
Naramienna torba na laptopa o przekątnej do 15.4 cali. Wykonana jest z nylonu i posiada pas na ramię oraz rączkę. Torba posiada również zewnętrzną kieszeń oraz dwustronny suwak.
Torba FELLOWES Torba Thrio Easy 15.4 cali Brązowypełny opis produktu
Torba SAMSONITE Finder 14.1 cali
Torba na laptopa Finder o przekątnej ekranu 14.1 cali marki Samsonite wykonana jest z materiału poliester. Posiada kieszenie na akcesoria, pasek na ramię oraz rączkę. Zamykana jest za pomocą zamka błyskawicznego.
Torba SAMSONITE Finder 14.1 calipełny opis produktu
Torba E5 Torba na notebooka 15.6 cali Las Vegas Czarno-szary
Torba na notebooka o przekątnej 15.6 cali. Posiada miękko wyściełaną komorę na notebooka, pasek do mocowania notebooka,przegrodę wewnętrzną na akcesoria, dwie kieszenie zewnętrzne przednie na akcesoria, rączkę, regulowany pas na ramię oraz materiał odporny na czynniki atmosferyczne.
Torba E5 Torba na notebooka 15.6 cali Las Vegas Czarno-szarypełny opis produktu
Torba SONY Torba na notebooka 17.3 cali Szary
Torba dedykowana do laptopów o przekątnej do 17.3 cali i wykonana z poliestru. Posiada wyłożoną pianką komorę na notebooka, przednią kieszeń z miejscem na akcesoria oraz boczne kieszenie wsuwane. Torba przeznaczona głównie do notebooków Sony serii C, E, F, S, Y, Z.
Torba SONY Torba na notebooka 17.3 cali Szarypełny opis produktu
Torba E5 Sofia Grey 15.6
Torba na notebooka o przekątnej ekranu 15.6 cali. Wykonana jest z wytrzymałego i odpornego materiału.
Torba E5 Sofia Grey 15.6pełny opis produktu
Torba GOLLA Torba na notebooka Luna 16 cali Czarny
Torba na notebooka o przekątnej ekranu do 16 cali. Posiada regulowany pasek na ramię oraz rączkę. Zamykana jest za pomocą zamka błyskawicznego.
Torba GOLLA Torba na notebooka Luna 16 cali Czarnypełny opis produktu
Torba GOLLA Glee 14 cali G1296 Czerwony
Torba na notebooka do 14.1 cali. Posiada uchwyt i regulowany pas na ramię.
Torba GOLLA Glee 14 cali G1296 Czerwonypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371]