Torba TARGUS Cammeo Laptop Slipcase Czarny
Torba na laptopa o przekątnej od 13.4 do 14.1 cala marki Targus. Wykonana jest z materiału PE/PU. Posiada kieszeń na akcesoria oraz rączkę. Zamykana jest za pomocą podwójnego zamka błyskawicznego.
Torba TARGUS Cammeo Laptop Slipcase Czarnypełny opis produktu
Torba E5 Harlem
Torba na laptopa o przekątnej ekranu do 10 cali. Zamykana na zamek błyskawiczny. Wyposażona w rączkę do przenoszenia.
Torba E5 Harlempełny opis produktu
Torba ACME Torba na laptopa 15.4 cala Czarny
Torba na laptopa do 15.4 cala wykonana z wodoodpornej tkaniny. Zamykana na podwójny zamek błyskawiczny. Wyposażona w rączkę do wygodnego przenoszenia i pasek na ramię. Wymiary zewnętrzne torby 32 x 39 x 5 cm.
Torba ACME Torba na laptopa 15.4 cala Czarnypełny opis produktu
Torba E5 Toronto
Dwukomorowa torba na laptopa do 15.6 cala. Zamykana na zamek błyskawiczny. Wyposażona w rączkę do wygodnego przenoszenia oraz wewnętrzny organizer.
Torba E5 Torontopełny opis produktu
Etui TARGUS Torebka na iPada Hughes Leather Portfolio
Torebka na iPada o przekątnej 9.7 cali. Wykonana jest ze skóry. Posiada odporne na zadrapania i kurz wyściełane wnętrze i klapkę zamykaną na magnes oraz sztywną powierzchnię zewnętrzną. Zaprojektowana dla urządzeń Apple iPad.
Etui TARGUS Torebka na iPada Hughes Leather Portfoliopełny opis produktu
Etui 4WORLD Etui do notebooka 12 cali Czarny
Uniwersalny futerał ochronny na notebooka 12 cali. Wykonany jest z neoprenu i posiada wzmocniony spód. Jest zapinany na zamek błyskawiczny. Etui można przewozić w torbie podróżnej lub w walizce.
Etui 4WORLD Etui do notebooka 12 cali Czarnypełny opis produktu
Torba CASE LOGIC Torba na netbooka 10 cali BUA10 Czarny
Uniwersalna i kompaktowa naramienna torba na netbooka o przekątnej do 10 cali. Wykonana jest z poliestru i posiada pas na ramię oraz rączkę. Wewnętrzna kieszeń Smart Organization zapewnia miejsce na pamięć USB i inne urządzenia elektroniczne. Torba posiada również zewnętrzny system Speed Pocket - kieszeń szybkiego dostępu na akcesoria.
Torba CASE LOGIC Torba na netbooka 10 cali BUA10 Czarnypełny opis produktu
Etui CASE LOGIC Etui na netbooka 10.2 cali ENST110 Szary
Etui na netbooka o przekątnej do 10.2 cali. Wykonane jest z nylonu i posiada zamknięcie na zamek błyskawiczny.
Etui CASE LOGIC Etui na netbooka 10.2 cali ENST110 Szarypełny opis produktu
Etui CASE LOGIC Etui na notebooka 14.1 cali ENST114 Szary
Etui na notebooka o przekątnej do 14.1 cali. Wykonane jest z neoprenu i posiada zamknięcie na zamek błyskawiczny.
Etui CASE LOGIC Etui na notebooka 14.1 cali ENST114 Szarypełny opis produktu
Torba CASE LOGIC Torba na netbooka 7.0 - 10.2 cali ULA110 Szary
Torba na netbooka o przekątnej od 7.0 do 10.2 cali, a także na iPada lub e-Readera. Wykonana jest z nylonu. Posiada komorę na netbooka, kieszonkę na pamięć USB flash, kieszeń zewnętrzną przednią na akcesoria, zamykaną na zamek błyskawiczny, oraz odczepiany regulowany pas na ramię z możliwością skrócenia do postaci rączki.
Torba CASE LOGIC Torba na netbooka 7.0 - 10.2 cali ULA110 Szarypełny opis produktu
Etui E5 Etui na notebooka 15.6 cali Lily Czarno-biały
Etui na notebooka o przekątnej 15.6 cali. Posiada wyściełaną pianką komorę na notebooka oraz dwustronny zamek błyskawiczny, a także materiał odporny na zarysowania i zabrudzenia.
Etui E5 Etui na notebooka 15.6 cali Lily Czarno-białypełny opis produktu
Torba E5 Torba na notebooka 15.6 cali Hamburg
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 15.6 cali. Posiada dwie komory główne, kieszeń zewnętrzną przednią zamykaną na zamek błyskawiczny, kieszeń wewnętrzną zamykaną na dwustronny zamek błyskawiczny oraz rączkę, odpinany pas na ramię i materiał odporny na czynniki atmosferyczne.
Torba E5 Torba na notebooka 15.6 cali Hamburgpełny opis produktu
Etui ELECOM Etui na notebooka 15.4 cali ZEROSHOCK IV Czarny
Etui na notebooka 15.4 cali. Posiada wewnętrzną kieszeń przeznaczoną na akcesoria. Wykonane z pianki poliuretanowej absorbującej uderzenia, oraz z pianki EVA absorbującej wstrząsy.
Etui ELECOM Etui na notebooka 15.4 cali ZEROSHOCK IV Czarnypełny opis produktu
Torba EMTEC Torba na notebooka 12 cali BAG200 Lifestyle
Naramienna torba na netbooki o przekątnej ekranu: 8.9, 10, 11.1, 12 cali. Wykonana jest z nylonu i poliestru, posiada regulowany pas na ramię oraz klapę zapinaną na zatrzask. Torba posiada również zewnętrzną kieszeń zapinaną na zamek oraz wewnętrzne małe przegrody na drobne rzeczy.
Torba EMTEC Torba na notebooka 12 cali BAG200 Lifestylepełny opis produktu
Torba FELLOWES Torba na notebooka 15.4 cali Thrio Comfort Expandable Brązowy
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 15.4 cali. Posiada kieszeń na notebooka z możliwością poszerzenia, zamykaną na dwustronny zamek błyskawiczny, dwie kieszenie zewnętrzne przednie z kieszonkami na akcesoria, zamykane na zamki błyskawiczne, tylną kieszeń zewnętrzną z funkcją paska do przyczepienia notebooka do bagażu, etykietę adresową i breloczek do kluczy oraz usztywnioną rączkę z osłoną i odczepiany regulowany pas na ramię z osłoną.
Torba FELLOWES Torba na notebooka 15.4 cali Thrio Comfort Expandable Brązowypełny opis produktu
Torba HAMA Torba na notebooka 11.6 cali Mehit
Torba na notebooka o przekątnej 11.6 cali. Wykonana jest z polytexu. Posiada miękko wyściełaną kieszeń główną, zamykaną na dwustronny zamek błyskawiczny, kieszeń wewnętrzną na akcesoria, zamykaną na rzep, kieszeń zewnętrzną przednią, zamykaną na zamek błyskawiczny, oraz dwie rączki i odczepiany pas na ramię.
Torba HAMA Torba na notebooka 11.6 cali Mehitpełny opis produktu
Etui AHA Etui na notebooka 13.3 cali Outline
Etui na notebooka o przekątnej 13.3 cali. Wykonane jest z polytexu. Posiada neoprenową wkładkę zabezpieczającą notebooka, przednią kieszeń zapinaną na zamek błyskawiczny, automatycznie chowającą się rączkę, odczepiany pas na ramię i dwustronny zamek błyskawiczny.
Etui AHA Etui na notebooka 13.3 cali Outlinepełny opis produktu
Torba GOLLA Torba na notebooka Rock 13
Torba na notebooka o przekątnej 13.3 cali. Wykonana jest z poliestru. Posiada wyjmowaną przegródkę umożliwiającą podział wnętrza, dwie kieszenie wewnętrzne z siateczki na akcesoria, kieszeń zewnętrzną tylną zapinaną na rzep oraz samoczynnie chowającą się rączkę (mechanizm sprężynujący) i dwustronny zamek błyskawiczny.
Torba GOLLA Torba na notebooka Rock 13pełny opis produktu
Torba GOLLA Torba na notebooka 14.1 cali Diva Różowy
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 14.1 cali. Wykonana jest z poliestru. Posiada dwie zewnętrzne kieszenie przeznaczone na akcesoria, miękko wyściełaną główną przegrodę na notebooka oraz chowane uchwyty. Torba zamykana na zamek błyskawiczny, wyposażona w długie pasy na ramię.
Torba GOLLA Torba na notebooka 14.1 cali Diva Różowypełny opis produktu
Torba GOLLA Torba na notebooka 11.6 cali Unit Brązowy
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 11.6 cali. Wykonana jest z poliestru odpornego na brud i wilgoć. Posiada wyściełaną komorę na notebooka, dwie kieszenie zewnętrzne na akcesoria. Zapinana na zamek błyskawiczny.
Torba GOLLA Torba na notebooka 11.6 cali Unit Brązowypełny opis produktu
Torba GOLLA Torba na notebooka 11.6 cali Summer Purpurowy
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 11.6 cali. Wykonana jest z bawełny odpornej na brud i wilgoć. Posiada wyściełaną komorę na notebooka, dwie kieszenie zewnętrzne na akcesoria. Zapinana na zamek błyskawiczny.
Torba GOLLA Torba na notebooka 11.6 cali Summer Purpurowypełny opis produktu
Torba HAMA Torba na notebooka z zestawem akcesoriów Starter II
Naramienna torba na notebooka z zestawem akcesoriów. Posiada kieszeń zewnętrzną przednią na dokumenty, płaską kieszeń zewnętrzną tylną zapinaną na zamek błyskawiczny, pokrowiec na zasilacz oraz rączkę z osłoną, regulowany pas na ramię, gumowane nóżki i dwustronny zamek błyskawiczny. W zestawie Hub USB 2.0, mysz optyczna 800 dpi i dwie podkładki pod nadgarstki.
Torba HAMA Torba na notebooka z zestawem akcesoriów Starter IIpełny opis produktu
Etui AHA Etui na notebooka 7 - 8.9 cali Digital
Etui na notebooka o przekątnej od 7 do 8.9 cali. Wykonane jest z polytexu. Posiada taśmę do zabezpieczenia notebooka, przednią kieszeń zapinaną na zamek błyskawiczny, rączkę i dwustronny zamek błyskawiczny.
Etui AHA Etui na notebooka 7 - 8.9 cali Digitalpełny opis produktu
Etui HAMA Etui na notebooka 8.9 - 10.2 cali Memory
Etui na notebooka o przekątnej od 8.9 do 10.2 cali. Wykonane jest z Memory Foam. Posiada wnętrze z pianki ochronnej z pamięcią konturów urządzenia, dostosowujące się do notebooka oraz dwustronny zamek błyskawiczny.
Etui HAMA Etui na notebooka 8.9 - 10.2 cali Memorypełny opis produktu
Torba HAMA Torba na notebooka 15.6 cali Sportsline I
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 15.6 cali. Wykonana jest z polytexu. Posiada miękko wyściełaną kieszeń główną, kieszeń zewnętrzną przednią na akcesoria, kieszeń zewnętrzną tylną na dokumenty, kieszeń wewnętrzną na dokumenty oraz pasek do zamocowania notebooka, pas na ramię i gumowe nóżki.
Torba HAMA Torba na notebooka 15.6 cali Sportsline Ipełny opis produktu
Torba HP Torba na notebooka Travel Essentials 16 cali
Naramienna torba z wyściełaną komorą na notebooka. Zapinana jest na zamek błyskawiczny, posiada regulowany pas na ramię oraz rączkę do przenoszenia w ręku. Produkt posiada przednią przegrodę na akcesoria takie jak telefon, odtwarzacz mp3. W zestawie znajduje się mysz optyczna z rozdzielczością 1000 DPI.
Torba HP Torba na notebooka Travel Essentials 16 calipełny opis produktu
Torba D-LEX Torba na notebooka 15-17 cali Ecutive Czarny
Uniwersalna torba na notebook do 17 cali. Posiada zamykaną magnetycznie przednią kieszeń na telefon i inne akcesoria, drugą obszerną komorę 2-sekcyjną na dokumenty i tylną kieszeń na czasopisma, oraz wewnętrzną kieszeń na dokumenty. Komora na notebook zabezpieczona miękkim wzmocnieniem i paskami do mocowania komputera. Wyposażona w dwukierunkowe podwójne nylonowe suwaki przystosowane do zamykania na kłódkę,wygodną rączkę, ergonomiczny pasek na ramię, antypoślizgowe nóżki oraz uchwyt umożliwiający zamocowanie na rączce wózka bagażowego. Wykonana z nieprzemakalnego nylonu Ballistic (1680D Nylon Ballistic).
Torba D-LEX Torba na notebooka 15-17 cali Ecutive Czarnypełny opis produktu
Torba MEDIA-TECH Torba na netbooka 7.0 - 10.2 cali Netbook Bag
Naramienna torba na netbooka o przekątnej od 7.0 do 10.2 cali. Posiada miękko wyściełane wnętrze, kieszenie wewnętrzne na dokumenty i akcesoria, zapinane na rzepy i zamki błyskawiczne, kieszeń zewnętrzną przednią na akcesoria, zapinaną na zamek błyskawiczny oraz sztywną rączkę, odpinany regulowany pas na ramię z osłoną i dwustronny zamek błyskawiczny, a także materiał odporny na zamoczenie.
Torba MEDIA-TECH Torba na netbooka 7.0 - 10.2 cali Netbook Bagpełny opis produktu
Etui SAMSONITE Etui na laptopa 10.2 cali Aramon 2 Mandarynkowy
Etui na laptopa o przekątnej 10.2 cali. Wykonane jest z materiału SBR. Posiada wyściełaną komorę na laptopa, umożliwiającą pracę na laptopie bez jego wyjmowania z etui, uchwyty przytrzymujące laptopa oraz antypoślizgowe gumowe wypustki i dwustronny zamek błyskawiczny.
Etui SAMSONITE Etui na laptopa 10.2 cali Aramon 2 Mandarynkowypełny opis produktu
Torba SAMSONITE Torba na laptopa 12.1 cali Network XS Czarny
Naramienna torba na laptopa o przekątnej 12.1 cali. Posiada wyściełaną przegrodę na laptopa, kieszenie wewnętrzne na akcesoria i dokumenty, kieszonkę na telefon komórkowy, uchwyt na klucze, kieszeń zewnętrzną przednią z organizerem na akcesoria oraz odczepiany regulowany pas na ramię z osłoną i dwustronny zamek błyskawiczny.
Torba SAMSONITE Torba na laptopa 12.1 cali Network XS Czarnypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371]