Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP350E7C
Notebook SAMSUNG NP350E7C
Etui E5 Rodos
Etui na notebooka o przekątnej do 15.6 cali. Wykonane z neoprenu. Posiada dopasowaną dwustronną obudowę oraz podwójny zamek błyskawiczny. Materiał odporny na czynniki atmosferyczne.
Etui E5 Rodospełny opis produktu
Torba CASE LOGIC Torba na laptopa 15.4 cali TKM15 Czarny
Naramienna torba na laptopa o przekątnej do 15.4 cali. Wykonana jest z nylonu i posiada pas na ramię oraz rączkę. Wewnętrzna kieszeń Smart Organization zapewnia miejsce na pamięć USB i inne urządzenia elektroniczne. Torba posiada również zewnętrzny system Speed Pocket - kieszeń szybkiego dostępu na akcesoria.
Torba CASE LOGIC Torba na laptopa 15.4 cali TKM15 Czarnypełny opis produktu
Torba E5 Torba na notebooka 15.6 cali Paris
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 15.6 cali. Posiada dwie komory główne, kieszeń zewnętrzną przednia zapinaną na zamek błyskawiczny, wewnętrzny organizer na akcesoria, ramę usztywniającą komorę główną, pasek mocujący notebooka w komorze głównej oraz dwie rączki funkcjonujące jako pasy na ramię, a także materiał odporny na czynniki atmosferyczne.
Torba E5 Torba na notebooka 15.6 cali Parispełny opis produktu
Torba E5 Torba na notebooka 15.4 cali zestaw Arizona
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 15.4 cali. Posiada wewnętrzną komorę główną zapinaną na podwójny zamek błyskawiczny. Z tyłu torby dodatkowa zamykana na rzep kieszeń. Pasek na ramię z możliwością regulacji długości oraz solidnie wykonany uchwyt torby. W zestawie kamerka internetowa z przetwornikiem CMOS o rozdzielczości 640x480 i 350K pikseli, która umożliwia nagrywanie filmów z rozdzielczością od 320x240 do 640x480 przy prędkości do 30 klatek na sekundę. Z ręczną regulacją ostrości przyciskiem do robienia zdjęć. Mocowana do płaskich monitorów lub komputerów przenośnych. Podłączana interfejsem USB. Słuchawki pracujące na paśmie przenoszenia 20Hz - 20KHz z maksymalną mocą wyjściową: 100 mW. Mikrofon pojemnościowy, wielokierunkowy o czułości 58 dB podłączany przewodem o długości 2.5m
Torba E5 Torba na notebooka 15.4 cali zestaw Arizonapełny opis produktu
Torba GOLLA Torba na notebooka Pixie 13
Naramienna torba na notebooka o przekątnej 13.3 cali. Wykonana jest z poliestru. Posiada miękko wyściełaną kieszeń na notebooka, kieszeń wewnętrzną zapinaną na zamek błyskawiczny, dwie kieszenie pod klapą, zapinane na zamek błyskawiczny oraz klapę i regulowany pas na ramię.
Torba GOLLA Torba na notebooka Pixie 13pełny opis produktu
Torba MEDIA-TECH Torba na laptopa 15.6 cali Notebag Supra
Naramienna torba na laptopa o przekątnej 15.6 cali. Posiada miękko wyściełane wnętrze, kieszenie wewnętrzne na dokumenty i akcesoria, zamykane na rzepy i zamki błyskawiczne, wewnętrzną przekładkę dzielącą główną komorę, kieszeń zewnętrzną przednią zapinaną na zamek błyskawiczny i klapkę, opaskę z rzepem do powieszenia na wysuwanej rączce walizki oraz sztywną rączkę, odpinany regulowany pas na ramię z osłoną i dwustronny zamek błyskawiczny, a także materiał odporny na zamoczenie.
Torba MEDIA-TECH Torba na laptopa 15.6 cali Notebag Suprapełny opis produktu
Etui MEDIA-TECH Etui na netbooka 7.9 - 10.2 cali Netbook Protector Czarny
Etui na netbooka o przekątnej od 7.9 do 10.2 cali. Wykonane jest z neoprenu. Posiada miękko wyściełane wnętrze oraz chowane uchwyty, zapięcie na zamek błyskawiczny i rzep, a także materiał odporny na zamoczenie.
Etui MEDIA-TECH Etui na netbooka 7.9 - 10.2 cali Netbook Protector Czarnypełny opis produktu
Etui NGS Etui na laptopa 10 cali Corta y Pega Granatowy
Etui na laptopa o przekątnej 10 cali. Wykonane jest z neoprenu. Chroni notebooka przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Zapinane na podwójny zamek błyskawiczny.
Etui NGS Etui na laptopa 10 cali Corta y Pega Granatowypełny opis produktu
Etui NGS Etui na laptopa 15.4 cali Furgo Niebieski
Etui na laptopa o przekątnej 15.4 cali. Wykonane jest z neoprenu. Chroni notebooka przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Zapinane na podwójny zamek błyskawiczny.
Etui NGS Etui na laptopa 15.4 cali Furgo Niebieskipełny opis produktu
Torba TRUST Torba do notebooka 15.4 cali z myszką Milano Biały
Zestaw składający się z torby na notebooka do 15.4 cali i uniwersalnej myszy optycznej. Torba posiada dodatkowe, zasuwane kieszenie do przechowywania rzeczy osobistych, metalowe klamry i zamki błyskawiczne oraz kieszeń zewnętrzną na akcesoria. Torba wykonana z poliestru.
Torba TRUST Torba do notebooka 15.4 cali z myszką Milano Białypełny opis produktu
Torba CASE LOGIC Torba na laptopa 15.4 cali TKM15 Szary
Naramienna torba na laptopa o przekątnej do 15.4 cali. Wykonana jest z nylonu i posiada pas na ramię oraz rączkę. Wewnętrzna kieszeń Smart Organization zapewnia miejsce na pamięć USB i inne urządzenia elektroniczne. Torba posiada również zewnętrzny system Speed Pocket - kieszeń szybkiego dostępu na akcesoria.
Torba CASE LOGIC Torba na laptopa 15.4 cali TKM15 Szarypełny opis produktu
Torba ART Torba na netbooka 10.2 cali Netbook Dixie Czarny
Uniwersalna torba na netbooka do 10.2 cali. Posiada zewnętrzną kieszeń z przegrodami przeznaczoną na akcesoria. Torba zapinana na zamek błyskawiczny. Można ją nosić w ręce lub na ramieniu.
Torba ART Torba na netbooka 10.2 cali  Netbook Dixie Czarnypełny opis produktu
Torba MODECOM Torba na notebooka 15.4 cali Geneva Czarny
Uniwersalna torba na notebooka o przekątnej do 15.4 cali. Wykonana jest z nylonu. Torba posiada kieszenie na myszkę, kable i inne przedmioty. Torbę można nosić w dłoni lub na ramieniu. Torba jest usztywniona.
Torba MODECOM Torba na notebooka 15.4 cali Geneva Czarnypełny opis produktu
Etui ART Etui na notebooka 15.4 - 15.6 cali AB-70
Etui na notebooka o przekątnej od 15.4 do 15.6 cali. Wykonane jest z nylonu. Posiada przegrodę na notebooka oraz dwustronny zamek błyskawiczny.
Etui ART Etui na notebooka 15.4 - 15.6 cali AB-70pełny opis produktu
Torba TUCANO Torba Work_out MackBook 13 cali Purpurowy
Naramienna torba na MacBook'a/Pro o przekątnej 13 cali. Wykonana jest z nylonu i posiada rączkę oraz regulowany i odpinany pasek na ramię. Torba wyposażona jest w Anti-Shock System zapewniający ochronę urządzenia przed wstrząsami i uszkodzeniami za pomocą specjalnej piankowej komory. Produkt posiada dwie dodatkowe zewnętrzne przegrody (tylna, przednia) na akcesoria. Torba zapinana jest na zamek błyskawiczny.
Torba TUCANO Torba Work_out MackBook 13 cali Purpurowypełny opis produktu
Etui CASE LOGIC Etui na notebooka 14.1 cali PLS214 Brązowy
Etui na notebooka o przekątnej do 14.1 cali. Wykonane jest z neoprenu i posiada zamknięcie na zamek błyskawiczny oraz dodatkową zewnętrzną kieszeń na akcesoria.
Etui CASE LOGIC Etui na notebooka 14.1 cali PLS214 Brązowypełny opis produktu
Torba D-LEX Torba na notebooka 15-17 cali Ecutive Czarny
Uniwersalna torba na notebook do 17 cali. Posiada zamykaną magnetycznie przednią kieszeń na telefon i inne akcesoria, drugą obszerną komorę 2-sekcyjną na dokumenty i tylną kieszeń na czasopisma, oraz wewnętrzną kieszeń na dokumenty. Komora na notebook zabezpieczona miękkim wzmocnieniem i paskami do mocowania komputera. Wyposażona w dwukierunkowe podwójne nylonowe suwaki przystosowane do zamykania na kłódkę,wygodną rączkę, ergonomiczny pasek na ramię, antypoślizgowe nóżki oraz uchwyt umożliwiający zamocowanie na rączce wózka bagażowego. Wykonana z nieprzemakalnego nylonu Ballistic (1680D Nylon Ballistic).
Torba D-LEX Torba na notebooka 15-17 cali Ecutive Czarnypełny opis produktu
Torba D-LEX Torba na notebooka 15.4 cali Classic Koskin Czarny
Uniwersalna torba na notebook do 15.4 cali. Posiada zewnętrzną przednią kieszeń na drukarkę, zasilacz, kable lub inne urządzenia peryferyjne, tylną kieszeń z suwakami umożliwiająca zamocowanie na rączce wózka bagażowego. Komora na notebooka z regulowanym separatorem i paskami do mocowania komputera. Wyposażona dwukierunkowe podwójne nylonowe suwaki przystosowane do zamykania na kłódkę. Wykonana ze skóry syntetycznej Cowhide Koskin.
Torba D-LEX Torba na notebooka 15.4 cali Classic Koskin Czarnypełny opis produktu
Etui SOX Etui na netbooka 10.1 cali Casual Jasnobrązowy
Ochronny pokrowiec na netbooka do 10.1 cali. Zamykany na suwak. Wykonany z alcantary z wyhaftowanym wzorem.
Etui SOX Etui na netbooka 10.1 cali Casual Jasnobrązowypełny opis produktu
Torba SONY VGP-EMB10
Torba na laptopa o przekątnej ekranu do 16.4 cala zamykana klapką. Miękko wyściełana komora na notebooka zamykana na zamek błyskawiczny. Posiada pasek na ramię.
Torba SONY VGP-EMB10pełny opis produktu
Etui SAMSONITE Etui na laptopa 14.1 cali Classic Czerwony
Etui na laptopa o przekątnej 14.1 cali. Wykonane jest z wytrzymałego neoprenu. Produkt zamykany jest za pomocą zamka błyskawicznego.
Etui SAMSONITE Etui na laptopa 14.1 cali Classic Czerwonypełny opis produktu
Etui SAMSONITE Etui na laptopa 15.6 cali Classic Jasnoniebieski
Etui na laptopa o przekątnej 15.6 cali. Wykonane jest z wytrzymałego neoprenu. Produkt zamykany jest za pomocą zamka błyskawicznego.
Etui SAMSONITE Etui na laptopa 15.6 cali Classic Jasnoniebieskipełny opis produktu
Etui TUCANO Etui Colore for notebook 13-14 cali Purpurowy
Etui na laptopa o przekątnych 13/14.1 cali. Wykonane jest z neoprenu i posiada system Anti-Slip, chroniący przed zarysowaniami i ślizganiem się przenoszonego sprzetu. Produkt zapinany jest na zamek błyskawiczny.
Etui TUCANO Etui Colore for notebook 13-14 cali Purpurowypełny opis produktu
Etui HAMA Etui na notebooka 13.3 cali Tech-Fabric Czarny
Ochronny pokrowiec na notebooka o przekątnej 13.3 cali. Wykonany jest z materiału EVA. Posiada rączkę oraz pasek do przymocowania notebooka i wewnętrzną kieszeń na akcesoria.
Etui HAMA Etui na notebooka 13.3 cali Tech-Fabric Czarnypełny opis produktu
Etui HAMA Etui na notebooka 11.6 cali Czarno-szary
Etui na notebooka o przekątnej ekranu 11.6 cali. Wykonane jest z neoprenu.
Etui HAMA Etui na notebooka 11.6 cali Czarno-szarypełny opis produktu
Etui ELECOM Etui na notebooka 13.1-14.1 cali Sleeve Neoprene Czarny
Etui na notebooka 13.1-14.1 cali. Odporne na uderzenia. Idealnie dopasowuje się do notebooka. Wykonane z neoprenu.
Etui ELECOM Etui na notebooka 13.1-14.1 cali Sleeve Neoprene Czarnypełny opis produktu
Etui SONY Etui na notebooka 14 cali VGP-CPE1 Czarny/Czerwony
Etui na notebooka o przekątnej 14 cali marki Sony wykonane jest z materiału poliuretan. Posiada zamknięcie na zamek błyskawiczny. Materiał, z którego jest wykonane chroni laptopa przed zarysowaniami i uszkodzeniami.
Etui SONY Etui na notebooka 14 cali VGP-CPE1 Czarny/Czerwonypełny opis produktu
Etui D.BRAMANTE Suede leather case for Laptop/Notebook's up to 16 Beżowy
Etui na notebooka o przekątnej ekranu do 16 cali. Wykonane jest ze skóry.
Etui D.BRAMANTE Suede leather case for Laptop/Notebook's up to 16 Beżowypełny opis produktu
Etui GOLLA Etui na notebooka Sydney MacBook G1313 13 cali Niebieski
Etui na notebooka o przekątnej ekranu 13 cali. Wykonane jest z wytrzymałego i odpornej bawełny.
Etui GOLLA Etui na notebooka Sydney MacBook G1313 13 cali Niebieskipełny opis produktu
Etui CASE LOGIC 10.2 cali Niebieski
Etui na netbooka o przekątnej do 10.2 cali. Wykonane z akrylu o strukturze wełnianego swetra .Posiada miękko wyściełaną komorę na netbooka chroniącą przed zarysowaniem oraz zamknięcie na asymetryczny zamek błyskawiczny.
Etui CASE LOGIC 10.2 cali Niebieskipełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371]