Wieża JVC EX-S1ME
Wieża z odtwarzaczem CD, CD-R, CD-RW, MP3, WMA i tunerem FM/AM z RDS. Posiada pamięć na 45 stacji radiowych, moc RMS to 2 x 20W. Wyposażona jest w port USB, wejście AUX oraz stację dokującą do iPoda.
Wieża JVC EX-S1MEpełny opis produktu
Wieża PIONEER X-CM31-W
Mikrosystem CD ze stacją dokującą dla iPod/iPhonei o mocy RMS 2 x 15 W, obsługuje płyty CD/CD-R/CD-RW oraz pliki MP3, WMA. Posiada tuner FM/AM z pamięcią na 40 stacji. Wyposażona jest w port USB, wejście AUX, zintegrowaną stację dokującą do iPoda/iPhona.
Wieża PIONEER X-CM31-Wpełny opis produktu
Wieża PEAQ PMS 300 Srebrny
Wieża PMS 300 marki PEAQ złożona z dwóch głośników, odtwarzacza CD, tunera radiowego DAB+ i stacji dokującej dla urządzeń typu iPod i iPhone. Obsługiwane formaty: CDA, MP, WAV.
Wieża PEAQ PMS 300 Srebrnypełny opis produktu
Wieża ONKYO CS 555 Czarny
Wieża o mocy 2 x 22 W. Odtwarza płyty CD, CD-R, CD-RW, posiada port USB na panelu frontowym. Tuner AM/FM z RDS oraz pamięcią 40 stacji. Posiada dwa głośniki o średnicy 12cm niskotonowe, oraz dwa głośniki o średnicy 2,5 cm wysokotonowe.
Wieża ONKYO CS 555 Czarnypełny opis produktu
Wieża AEG MC 4433
Wieża z wbudowanym tunerem radiowym UKF, MF. Wieża posiada 2 głośniki. Urządzenie odtwarza płyty CD, CD-R, CD-RW, MP3. Wyposażone jest również w złącze USB.
Wieża AEG MC 4433pełny opis produktu
Wieża DENON RCD-N7 Czarny
RCD-N7 to odtwarzacz CD z wbudowanym wzmacniaczem o mocy 2 x 65 W. Posiada wejście USB, AUX, Ethernet oraz Wi-Fi. Posiada stację dokującą do iPod/iPhone.
Wieża DENON RCD-N7 Czarnypełny opis produktu
Wieża YAMAHA MCR-755 Czarny/Czarny Piano
Wieża z odtwarzaczem Blu-ray 3D i odbiornikiem radiowym FM z RDS. Moc wyjściowa 2 x 30W, pasmo przenoszenia głośników od 55 Hz do 28 kHz, zniekształcenie 0.05%. 2-drożne kolumny z bas-reflex. Gniazdo USB, HDMI, DLNA, wejście na subwoofer i wyjście słuchawkowe.
Wieża YAMAHA MCR-755 Czarny/Czarny Pianopełny opis produktu
Wieża PANASONIC SC-HC58EG-W
System stereo z głośnikami obsługuje płyty CD, CD-R /-RW, CD-DA. Wyposażony jest w port USB, radio FM oraz technologię Bluetooth. Kompatybilny z iPod/iPhone/iPad. Całkowita moc urządzenia wynosi 40W. Posiada dwa głośniki o średnicy 6.5cm. Wymiary urządzenia to 500 x 204 x 84 mm a waga 2.6kg.
Wieża PANASONIC SC-HC58EG-Wpełny opis produktu
Wieża YAMAHA MCR-040 Czerwony
Mikrowieża wyposażona w złącze USB oraz w stację dokującą do iPoda. Posiada tuner FM oraz głośniki o mocy 2 x 15 W. Odtwarza pliki Audio CD, MP3 i WMA.
Wieża YAMAHA MCR-040 Czerwonypełny opis produktu
Wieża YAMAHA MCR-040 Różowy
Mikrowieża wyposażona w złącze USB oraz w stację dokującą do iPoda. Posiada tuner FM oraz głośniki o mocy 2 x 15 W. Odtwarza pliki Audio CD, MP3 i WMA.
Wieża YAMAHA MCR-040 Różowypełny opis produktu
Wieża SONY CMT-FX300i
Mini-wieża wyposażona w 2 głośniki o łącznej mocy 10 W. Posiada tuner UKF/ŚR z RDS oraz z pamięcią 20 stacji oraz 10 stacji. Odtwarza płyty CD-R, CD-RW, wyposażona w regulacja tonów niskich DSGX. Posiada port USB oraz dok do iPoda (iPod nie należy do zestawu).
Wieża SONY CMT-FX300ipełny opis produktu
Wieża ONKYO CS-V645 Czarny/Czarny
Wieża komponentowa składająca się z odtwarzacza DVD DR-645 oraz głośników półkowych D-045. DR-645 odtwarza płyty DVD i CD, posiada dekoder Dolby Digital, wyjście HDMI, USB na przednim panelu oraz stację dokującą do iPoda (iPod nie wchodzi w skład zestawu).
Wieża ONKYO CS-V645 Czarny/Czarnypełny opis produktu
Wieża ONKYO CS-545 Czarny/Czarny
Wieża komponentowa składająca się z odtwarzacza CD CR-545 oraz głośników półkowych D-045. Posiada stację dokującą do iPoda (iPod nie wchodzi w skład zestawu), wejście USB na przednim panelu. Moc maksymalna głośników wynosi 2 x 70 W, głośniki typu bass-reflex.
Wieża ONKYO CS-545 Czarny/Czarnypełny opis produktu
Wieża PHILIPS MCD183/12
Miniwieża z odtwarzaczem płyt DVD, CD i MP3. Posiada złącze USB, tuner FM z możliwością zapisu do 20 stacji. Moc wyjściowa PMPO wynosi 1800 W.
Wieża PHILIPS MCD183/12pełny opis produktu
Wieża SONY CMT-FX200

CMT-FX200 to zintegrowany, łatwy w użyciu zestaw muzyczny hi-fi.

Port USB z funkcją odtwarzania plików mp3 - Port USB umożliwiający odtwarzanie utworów mp3 z pamięci USB lub odtwarzacza muzycznego.

Wygodny układ przycisków - Układ przycisków ułatwiający posługiwanie się menu i pilot do zdalnego sterowania zestawem.

Dźwięk stereofoniczny - Doskonała jakość dźwięku i 10 W mocy skutecznej (RMS) przy słuchaniu nagrań z całej cyfrowej biblioteki muzycznej.

Wejście audio - Możliwość podłączenia cyfrowego odtwarzacza muzycznego (przewód w komplecie) i uzyskania znakomitej jakości dźwięku przy głośnym słuchaniu utworów mp3.

Tuner FM / AM - Zintegrowane radio FM / AM – jeszcze większy wybór źródeł dźwięku.

Wieża SONY CMT-FX200pełny opis produktu
Wieża DENON D-M38 (RCD-M38 czarny + SC-M37 czarny)
Mikro system D-M38 składa się z amplitunera CD RCD-M38 i głośników SC-M37. Moc wynosi 2x30W (6 ohm). Odtwarza płyty CD, CD-R, CD-RW oraz pliki MP3 i WMA. Wyposażony w port USB oraz współpraca z odtwarzaczami iPod i telefonami iPhone przez wejście USB.
Wieża DENON D-M38 (RCD-M38 czarny + SC-M37 czarny)pełny opis produktu
Wieża KENWOOD K-521-B
Wieża K-521 wyposażona jest w zestaw głośników LS-K521. W głośnikach zastosowano ekranowanie magnetyczne. Moc wynosi 2 x 40 W. Odtwarza płyty CD, CD-R, CD-RW oraz pliki MP3, WMA i AAC. Posiada radio AM/FM z możliwością zapamiętania 40 stacji oraz RDS. Posiada port USB.
Wieża KENWOOD K-521-Bpełny opis produktu
Wieża ONKYO CS-245 Biały
Wieża o mocy 2 x 15 W. Odtwarza płyty CD, CD-R, CD-RW, posiada port USB na panelu frontowym. Tuner FM z RDS oraz pamięcią 30 stacji. Wyposażona w dok do iPoda/iPhona.
Wieża ONKYO CS-245 Białypełny opis produktu
Wieża PIONEER X-HM20-S
Wieża z tunerem FM z możliwością zapamiętania 40 stacji i odtwarzaczem płyt CD CD-R, CD-RW MP3 WMA o mocy muzycznej 2x15W. Posiada wyjście słuchawkowe, złącze USB oraz gniazdo dokujące do odtwarzacza iPod i iPhone.
Wieża PIONEER X-HM20-Spełny opis produktu
Wieża SHARP XL-HF201PHS
Miniwieża ze stacją dokującą iPod/iPhone/iPad, odtwarzaczem CD i odbiornikiem radiowym FM/AM z RDS. Moc wyjściowa RMS 2x50W, maksymalna moc 200W. Equalizer, regulacja tonów niskich/wysokich, X-Bass. 2-drożne kolumny z tekstylnym głośnikiem wysokotonowym. Odtwarza formaty CD/CD-MP3/-WMA. Gniazdo USB 2.0, wyjście subwoofera, słuchawkowe, wideo.
Wieża SHARP XL-HF201PHSpełny opis produktu
Wieża SONY CMT-MX700Ni

CMT-MX700Ni to mikrozestaw hi-fi z dokiem do iPoda.

Możliwość podłączenia każdego źródła muzyki - Odtwarzanie całej kolekcji nagrań bezpośrednio z ich źródeł: komputera, iPoda, radia internetowego, odtwarzacza CD i MP3 oraz tunera UKF.

DLNA i Wi-Fi - Przesyłanie muzyki bezpośrednio do sieciowego zestawu muzycznego dzięki technologii DLNA (Digital Living Network Alliance) i wbudowanej sieci Wi-Fi.

Dok do iPoda - Dok do iPoda umożliwiający odtwarzanie utworów z iPoda lub biblioteki programu iTunes (współpraca także z telefonem iPhone przy użyciu dostarczonego adaptera).

Radio internetowe - Łatwe słuchanie tysięcy stacji bez podłączania komputera.

USB - Port USB umożliwiający odtwarzanie utworów mp3 z pamięci USB lub innego urządzenia multimedialnego.

Odtwarzacz CD - Odtwarzacz CD z systemem wkładania płyty od góry i funkcjami odtwarzania losowego / wielokrotnego oraz programowania, współpracujący z nośnikami CD, CD-R, CD-RW oraz 8 cm.

Wzmacniacz cyfrowy S-Master - Kryształowo czysta jakość dźwięku płyty CD zapewniana przez w pełni cyfrowy wzmacniacz.

Wygodny układ przycisków - Układ przycisków ułatwiający posługiwanie się menu i pilot do zdalnego sterowania zestawem.

Dźwięk stereofoniczny - Doskonała jakość dźwięku hi-fi o mocy skutecznej (RMS) 100 W i dwudrożny system głośników.

Wejście audio - Możliwość podłączenia cyfrowego odtwarzacza muzycznego (przewód w komplecie) i uzyskania znakomitej jakości dźwięku przy głośnym słuchaniu utworów mp3.

Tuner FM - Wbudowane radio FM z pamięcią 40 stacji – jeszcze większy wybór źródeł muzyki.

Wieża SONY CMT-MX700Nipełny opis produktu
Wieża LG XP16
LG XP16 to mikrowieża wyposażona w radio o częstotliwościach FM. Odtwarza płyty m.in. CD-R, CD-RW oraz pliki MP3 i WMA. Posiada stację dokującą do iPoda, wejście AUX oraz port USB. Moc znamionowa RMS to 2 x 5 W.
Wieża LG XP16pełny opis produktu
Wieża PANASONIC SC-HC37EC-K
System stereo z głośnikami o mocy RMS 2 x 20W, obsługuje płyty CD-R i CD-RW oraz pliki MP3. Posiada tuner FM z funkcją RDS i pamięcią na 30 stacji. Wyposażona jest w port USB, wyjście słuchawkowe oraz wyświetlacz fluorescencyjny. Podłączenie iPod/ iPhone (Automatycznie wysuwana stacja dokująca).
Wieża PANASONIC SC-HC37EC-Kpełny opis produktu
Wieża PANASONIC SC-AKX14EG-K
Wieża z możliwością odtwarzania płyt CD, CD-R, CD-RW, jak również plików MP3. Posiada gniazdo USB. Wyposażona w 2 głośniki dwudrożne. Tuner radiowy z RDS i pamięcią 45 stacji (30 FM / 15 AM).
Wieża PANASONIC SC-AKX14EG-Kpełny opis produktu
Wieża PANASONIC SC-HC37EC-S
System stereo z głośnikami o mocy RMS 2 x 20W, obsługuje płyty CD-R i CD-RW oraz pliki MP3. Posiada tuner FM z funkcją RDS i pamięcią na 30 stacji. Wyposażona jest w port USB, wyjście słuchawkowe oraz wyświetlacz fluorescencyjny. Podłączenie iPod/ iPhone (Automatycznie wysuwana stacja dokująca).
Wieża PANASONIC SC-HC37EC-Spełny opis produktu
Wieża PANASONIC SC-PMX5EG-S
Wieża o mocy całkowitej 120 W z możliwością odtwarzania płyt CD, CD-R, CD-RW, jak również plików MP3. Wyposażona w cyfrowy tuner AM/FM z systemem RDS, stację dokującą do iPoda/iPhona oraz gniazdo USB. Posiada funkcję automatycznego strojenia i pamięć 30 stacji FM i 15 stacji AM.
Wieża PANASONIC SC-PMX5EG-Spełny opis produktu
Wieża LG CM2521
Wieża o łącznej mocy 60 W. Posiada tuner FM z RDS oraz pamięcią 50 stacji. Obsługuje standardy Audio-CD, CD-R/CD-RW, MP3, MP3 ID3 Tag, WMA . Port USB, wejście AUX.
Wieża LG CM2521pełny opis produktu
Wieża DENON D-M39 (RCD-M39 czarny + SC-M39 czarny)
Mikro system D-M39 składa się z amplitunera CD RCD-M39 i głośników SC-M39. Moc wynosi 2x30W (6 ohm). Odtwarza płyty CD, CD-R, CD-RW oraz pliki MP3 i WMA. Wyposażony w port USB oraz współpraca z odtwarzaczami iPod i telefonami iPhone. Tuner radiowy FM/AM z RDS.
Wieża DENON D-M39 (RCD-M39 czarny + SC-M39 czarny)pełny opis produktu
Wieża PIONEER X-HM71-S
Mikrosystem CD ze stacją dokującą dla iPod/iPhone o mocy RMS 2 x 50 W, obsługuje płyty CD/CD-R/CD-RW oraz pliki MP3, WMA. Posiada tuner FM/AM z pamięcią na 40 stacji oraz radio internetowe. Wyposażona jest w port USB, zintegrowaną stację dokującą do iPoda/iPhona. Funkcje AirPlay i DLNA.
Wieża PIONEER X-HM71-Spełny opis produktu
Wieża DENON D-M39 (RCD-M39 srebrny + SC-M39 czarny)
Mikro system D-M39 składa się z amplitunera CD RCD-M39 i głośników SC-M39. Moc wynosi 2x30W (6 ohm). Odtwarza płyty CD, CD-R, CD-RW oraz pliki MP3 i WMA. Wyposażony w port USB oraz współpraca z odtwarzaczami iPod i telefonami iPhone. Tuner radiowy FM/AM z RDS.
Wieża DENON D-M39 (RCD-M39 srebrny + SC-M39 czarny)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313]