Zastaw HAMA Zestaw czyszczący Płyn 200 ml + ściereczka
Zestaw do czyszczenia ekranów plazmowych, LCD, TFT. W skład zestawu wchodzą: płyn czyszczący o pojemności 200 ml i ściereczka z mikrofibry. Produkt usuwa kurz i zabrudzenia.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący Płyn 200 ml + ściereczkapełny opis produktu
Ściereczka DR. BECKMANN Ściereczki do stali szlachetnej
Ściereczki przeznaczona do czyszczenia stali szlachetnej. Czyszczenie za pomocą nawilżonej jednorazowej ściereczki jest alternatywą lub uzupełnieniem dla produktów w butelkach. Opakowanie zawiera 20 sztuk.
Ściereczka DR. BECKMANN Ściereczki do stali szlachetnejpełny opis produktu
Ściereczka E5 Suche ściereczki do ekranów LCD/OLED/LED i plasma 24 sztuki
Suche ściereczki do czyszczenia ekranów LCD, OLED, LED i plazmowych oraz obudów i urządzeń sprzętu komputerowego, przenośnego, biurowego i RTV. Antystatyczne, bezpyłowe, nie rysują czyszczonych powierzchni. Biodegradowalne. Opakowanie zawiera 24 sztuki.
Ściereczka E5 Suche ściereczki do ekranów LCD/OLED/LED i plasma 24 sztukipełny opis produktu
Ściereczka FELLOWES Ściereczki do czyszczenia monitorów 100 szt.
Nasączone ściereczki w pojemniku zawierającym 100 sztuk, przeznaczone do czyszczenia powierzchni szklanych, takich jak ekrany monitorów i szyby skanerów oraz ekranów urządzeń mobilnych. Usuwają brud, kurz i tłuste plamy. Działają antystatycznie i nie pozostawiają smug. Produkt jest przebadany dermatologicznie, nie zawiera alkoholu, biodegradowalny.
Ściereczka FELLOWES Ściereczki do czyszczenia monitorów 100 szt.pełny opis produktu
Ściereczka TREQ TQT-012
Nasączone chusteczki w opakowaniu zawierającym 10 sztuk, przeznaczone do czyszczenia matryc LCD. Usuwają brud, kurz i tłuste plamy.
Ściereczka TREQ TQT-012pełny opis produktu
Ściereczka ACTIVEJET Chusteczki przeznaczone do pielęgnacji monitorów LCD i TFT 100 szt.
Wilgotne chusteczki w opakowaniu o pojemności 100 sztuk. Przeznaczone do czyszczenia monitorów TFT i LCD, laptopów i palmtopów. Usuwają brud, kurz i tłuste plamy. Posiadają działanie bakteriobójcze i antystatyczne, które zapobiega osiadaniu kurzu. Chusteczki są przyjazne dla środowiska i ulegają biodegradacji.
Ściereczka ACTIVEJET Chusteczki przeznaczone do pielęgnacji monitorów LCD i TFT 100 szt.pełny opis produktu
Ściereczka HAMA Ściereczka czyszcząca Żabka
Ściereczka czyszcząca do notebooków. Przeznaczona do czyszczenia na sucho. Posiada kształt żabki z praktycznym uchwytem na palce. Spód wykonany z mikrofibry, dzięki czemu usuwa wszelkie zabrudzenia, kurz i tłuszcz. Wymiary: 5.5x8 cm. Można prać ręcznie.
Ściereczka HAMA Ściereczka czyszcząca Żabkapełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący 2w1 Płyn 30 ml + ściereczka
Zestaw 2w1 do czyszczenia ekranów plazmowych, LCD, TFT. Zestaw składa się z: żelu czyszczącego o pojemności 30 ml, dwóch ściereczek z mikrofibry i pędzelka. Produkt usuwa kurz i zabrudzenia.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący 2w1 Płyn 30 ml + ściereczkapełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący Optic
Zestaw czyszczący do obiektywów składający się z: płynu czyszczącego 37 ml, pędzelka z gruszką i chusteczki czyszczącej.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący Opticpełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący Profi
Zestaw czyszczący do obiektywów składający się z: płynu czyszczącego 20 ml, pędzelka z gruszką, 20 chusteczek czyszczących, 10 patyczków czyszczących i ściereczki z mikrofibry.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący Profipełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący TFT/LCD płyn 100 ml + ściereczka
Zestaw do czyszczenia ekranów TFT, LCD i plazmowych. Zestaw składa się z: płynu czyszczącego w sprayu o pojemności 100 ml i kompletu 15 ściereczek do czyszczenia na sucho. Produkt usuwa kurz i zabrudzenia.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący TFT/LCD płyn 100 ml + ściereczkapełny opis produktu
Ściereczka FELLOWES Ściereczki suche i nasączone do czyszczenia ekranów w tubie 100 szt.
Ściereczki w plastikowym opakowaniu o pojemności 100 sztuk, przeznaczone do czyszczenia powierzchni szklanych i ekranów. W opakowaniu znajduje się 50 ściereczek suchych i 50 nawilżonych. Usuwają brud, kurz i tłuste plamy.
Ściereczka FELLOWES Ściereczki suche i nasączone do czyszczenia ekranów w tubie 100 szt.pełny opis produktu
Ściereczka HAMA Ściereczki czyszczące do ekranów LCD/TFT Big 100 sztuk
Jednorazowe ściereczki, przeznaczone do czyszczenia ekranów LCD i TFT. Bez trudu usuwają brud i kurz, mają działanie antystatyczne. Środek czyszczący użyty w ściereczkach nie zawiera alkoholu. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk. Ściereczki ulegają biodegradacji.
Ściereczka HAMA Ściereczki czyszczące do ekranów LCD/TFT Big 100 sztukpełny opis produktu
Ściereczka FELLOWES Pojemnik ze ściereczkami nasączonymi do czyszczenia ekranów tuba 100 szt.
Nasączone ściereczki w pojemniku o pojemności 100 sztuk, przeznaczone do czyszczenia powierzchni szklanych, takich jak ekrany monitorów i szyby skanerów. Usuwają brud, kurz i tłuste plamy. Posiadają działanie antystatyczne i nie pozostawiają smug. Produkt jest przebadany dermatologicznie, ulega biodegradacji oraz nie zawiera alkoholu.
Ściereczka FELLOWES Pojemnik ze ściereczkami nasączonymi do czyszczenia ekranów tuba 100 szt.pełny opis produktu
Zastaw MEDIA-TECH Smart LCD Cleaning Kit
Zestaw do czyszczenia ekranów LCD zawierający 3-boczną gąbkę pokrytą nano-fibrą, płyn antystatyczny o pojemności 12 ml. Delikatnie czyści i nie zostawia smug. Płyn ulega biodegradacji.
Zastaw MEDIA-TECH Smart LCD Cleaning Kitpełny opis produktu
Ściereczka SWIRL Czyścik do okularów 10 szt.
Ściereczki jednorazowe, przeznaczone do czyszczenia okularów. Usuwają brud i kurz. W opakowaniu znajduje się 10 sztuk.
Ściereczka SWIRL Czyścik do okularów 10 szt.pełny opis produktu
Żel DR. BECKMANN Piekarnik Żel 375 ml
Żel do czyszczenia o pojemności 375 ml, opracowany specjalnie do czyszczenia piekarników, grilli, patelni, szyb kominkowych. Butelka z atomizerem ułatwia aplikację w trudno dostępnych miejscach. Żelowa konsystencja preparatu łatwo przywiera do pionowych powierzchni i skutecznie usuwa osady z tłuszczu czy przypalone resztki.
Żel DR. BECKMANN Piekarnik Żel 375 mlpełny opis produktu
Żel DR. BECKMANN Środek do usuwania przypaleń kuchennych 250 ml
Żel czyszczenia o pojemności 250 ml, opracowany specjalnie do czyszczenia przypaleń kuchennych. Rozpuszcza tłuste zabrudzenia, uporczywe przypalenia, resztki zaschniętego jedzenia bez konieczności ich zeskrobywania. Przeznaczony do czyszczenia kuchenek i grilli. Chroni czyszczone powierzchnie i pozostawia cytrynowy zapach.
Żel DR. BECKMANN Środek do usuwania przypaleń kuchennych 250 mlpełny opis produktu
Ściereczka DR. BECKMANN Ściereczki do lodówek
Ściereczki przeznaczona do czyszczenia lodówek oraz kuchenek mikrofalowych. Czyszczenie za pomocą nawilżonej jednorazowej ściereczki jest alternatywą lub uzupełnieniem dla produktów w butelkach. Opakowanie zawiera 20 sztuk.
Ściereczka DR. BECKMANN Ściereczki do lodówekpełny opis produktu
Ściereczka SWIRL On Tour Ścierki do czyszczenia obuwia 8 szt.
Ściereczki jednorazowe, przeznaczone do czyszczenia obuwia. Usuwają brud, nadają połysk i pielęgnują powierzchnię. W opakowaniu znajduje się 8 sztuk.
Ściereczka SWIRL On Tour Ścierki do czyszczenia obuwia 8 szt.pełny opis produktu
Zastaw MEDIA-TECH DVD Camcorder Celaning Kit
Zestaw do czyszczenia kamer video, kamer zapisujących na DVD-R i twardym dysku, na który składają się: mini płyta czyszcząca DVD, patyczki czyszczące, szmatka z fibry, pędzelek oraz płyn czyszczący.
Zastaw MEDIA-TECH DVD Camcorder Celaning Kitpełny opis produktu
Ściereczka COLOROVO CVC-WS-100-AF
Ściereczki do czyszczenia ekranów LCD, LED, TFT. Nie zawierają alkoholu. Usuwają kurz, zabrudzenia i ślady po palcach. Opakowanie zawiera 100 ściereczek.
Ściereczka COLOROVO CVC-WS-100-AFpełny opis produktu
Ściereczka TREQ TQG-001
Nasączone ściereczki w pojemniku zawierającym 100 sztuk, przeznaczone do czyszczenia powierzchni szklanych, takich jak ekrany monitorów i szyby skanerów oraz ekranów urządzeń mobilnych. Usuwają brud, kurz i tłuste plamy. Działają antystatycznie i nie pozostawiają smug. Nie zawierają alkoholu.
Ściereczka TREQ TQG-001pełny opis produktu
Ściereczka ACTIVEJET Suche ściereczki do czyszczenia sprzętu biurowego 24 szt.
Ściereczki wielokrotnego użytku do czyszczenia na mokro sprzętu biurowego i komputerów. Wchłania brud i kurz. W opakowaniu znajduje się 24 sztuki.
Ściereczka ACTIVEJET Suche ściereczki do czyszczenia sprzętu biurowego 24 szt.pełny opis produktu
Ściereczka HAMA Ściereczka czyszcząca LCD/TFT
Ściereczka przeznaczona do czyszczenia TFT, LCD i PDA . Wykonana z mikrofazy. Bez trudu usuwa zabrudzenia i kurz. Czyści na sucho. Wymiary ściereczki to 20x20 cm.
Ściereczka HAMA Ściereczka czyszcząca LCD/TFTpełny opis produktu
Ściereczka HAMA Ściereczki czyszczące LCD/TFT 100 sztuk
Jednorazowe ściereczki przeznaczone do czyszczenia na mokro ekranów TFT i LCD. Ściereczki bez trudu usuwają brud i kurz. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk. Wymiary ściereczki: 12x8 cm.
Ściereczka HAMA Ściereczki czyszczące LCD/TFT 100 sztukpełny opis produktu
Żel HAMA Żel czyszczący do telewizorów plazmowych/ LCD 30 ml
Żel o pojemności 30 ml, przeznaczony do czyszczenia ekranów LCD i plazmowych. Usuwa brud, kurz i tłuste plamy. Produkt posiada działanie antystatyczne.
Żel HAMA Żel czyszczący do telewizorów plazmowych/ LCD 30 mlpełny opis produktu
Zastaw MONSTER Zestaw czyszczący LCD/Plasma 2x45ml
Zestaw do czyszczenia telewizorów plazmowych i LCD, składający się z dwóch pojemników zawierających płyn czyszczący, każdy o pojemności 45 ml i ściereczki czyszczącej z mikrofibry. Zaawansowana, bezalkoholowa formuła płynu usuwa zabrudzenia, kurz i odciski palców, nie pozostawia rys, smug.
Zastaw MONSTER Zestaw czyszczący LCD/Plasma 2x45mlpełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący HTMC
Zestaw do czyszczenia optyki, składający się z: płynu czyszczącego 12 ml, pędzelka z gruszką i 30 papierków czyszczących.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący HTMCpełny opis produktu
Zastaw 4WORLD Zestaw czyszczący do notebooka 35 ml żel + ściereczka
Zestaw do czyszczenia notebooka. W skład zestawu wchodzą: płyn czyszczący w atomizerze o pojemności 35 ml i ściereczka z mikrowłókien. Produkt usuwa kurz, odciski palców i zabrudzenia z monitorów i z klawiatury, nie zostawia smug, zacieków i plam, nie powoduje uszkodzeń.
Zastaw 4WORLD Zestaw czyszczący do notebooka 35 ml żel + ściereczkapełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313]