Radioodtwarzacz CALIBER RCD110B
Radioodtwarzacz o mocy 4x75 W. Posiada tuner FM z RDS. Odtwarza pliki MP3 i WMA. Posiada złącze AUX, port USB oraz czytnik kart pamięci SD/MMC.
Radioodtwarzacz CALIBER RCD110Bpełny opis produktu
Radioodtwarzacz JVC KD-R443E
Radioodtwarzacz CD/USB z wejściem AUX na przednim panelu, port USB na przednim panelu. Odtwarzanie plików MP3/WMA ze znacznikami ID3/WMA (CD/USB). Tuner radiowy z RDS. 3-pasmowy korektor parametryczny iEQ. Wzmacniacz MOS-FET o mocy 50 W x 4.
Radioodtwarzacz JVC KD-R443Epełny opis produktu
Radioodtwarzacz KENWOOD KDC-BT42U
Radioodtwarzacz z CD o mocy 4 x 50 W. Wyposażony w złącze AUX oraz USB na przednim panelu. Obsługiwane formaty plików WMA, AAC oraz MP3 i sterowanie iPodem. Wyposażony w technologię bluetooth. Radio z RDS i pamięcią 24 stacji (18FM / 3LW / 3MW).
Radioodtwarzacz KENWOOD KDC-BT42Upełny opis produktu
Radioodtwarzacz ALPINE CDE-174BT Zielony
Radio z odtwarzaczem płyt CD-R/-RW/WMA/AAC/MP3 o mocy 4x50 W oraz funkcją Bluetooth. Posiada złącze AUX i USB na panelu przednim oraz tuner radiowy FM/LM/MW. Przednie gniazdo USB z opcją ładowania 1000mA. Możliwość zdalnego sterowania przyciskami przy kierownicy, lub pilotem. Radio zapewnia szybkie podłączenie z iPod lub iPhone.
Radioodtwarzacz ALPINE CDE-174BT Zielonypełny opis produktu
Radioodtwarzacz ALPINE CDE-171 Bursztynowy
Radio z odtwarzaczem płyt CD-R/-RW/MP3 o mocy 4x50 W. Posiada złącze AUX i USB na panelu przednim oraz tuner radiowy FM/LM/MW. Przednie gniazdo USB z opcją ładowania 1000mA. Możliwość zdalnego sterowania przyciskami przy kierownicy, lub pilotem. Radio zapewnia szybkie podłączenie USB dla pełnego wykorzystanie wszystkich funkcji iPod lub iPhone.
Radioodtwarzacz ALPINE CDE-171 Bursztynowypełny opis produktu
Radioodtwarzacz CLARION FZ502E
Radioodtwarzacz o mocy 4 x 20 W. Posiada złącza AUX i USB. Tuner radiowy FM, MW oraz LW. Wyposażony w filtr górnoprzepustowy oraz dolnoprzepustowy.
Radioodtwarzacz CLARION FZ502Epełny opis produktu
Radioodtwarzacz PHILIPS AZ1880/12
Odtwarzacz AZ1880 z możliwością bezpośredniego odtwarzania muzyki MP3/WMA z przenośnych urządzeń USB. Posiada pilot zdalnego sterowania.
Radioodtwarzacz PHILIPS AZ1880/12pełny opis produktu
Radioodtwarzacz JVC KD-X200
Radioodtwarzacz ze złączem USB, złączem AUX i technologią Bluetooth. Odtwarza format plików MP3 i WMA. Posiada tuner radiowy z RDS i pamięcią na 24 stacje, 3-pasmowy korektor parametryczny iEQ i możliwość współpracy z fabrycznym sterowaniem audio.
Radioodtwarzacz JVC KD-X200pełny opis produktu
Radioodtwarzacz SONY CDX-GT574UI
Radioodtwarzacz samochodowy CD i mp3 z gniazdem USB, możliwością podłączenia odtwarzacza Walkman, iPoda lub telefonu iPhone. Moc urządzenia to 52 W. Posiada wejście AUX.
Radioodtwarzacz SONY CDX-GT574UIpełny opis produktu
Radioodtwarzacz ALPINE iDA-X313R
Radioodtwarzacz o mocy 4x45 W. Złącze USB umożliwia podłączenie iPhona oraz iPoda. Tuner radiowy FM, LW, MW z RDS i możliwością zapamiętania do 30 stacji. Odłączany panel przedni. Wyposażony w regulację poziomu tonów wysokich. Możliwość sterowania zmieniarką płyt CD.
Radioodtwarzacz ALPINE iDA-X313Rpełny opis produktu
Radioodtwarzacz JVC KD-R521E
Radioodtwarzacz z CD/USB o mocy 4 x 50 W. Posiada 2 złącza AUX (przód/tył) oraz USB na przednim panelu. Odtwarza pliki MP3 i WMA. Tuner radiowy FM, MW i LW z RDS i możliwością zapisu w pamięci do 24 stacji radiowych. Czerwone podświetlenie panelu. Przystosowany do obsługi iPod/iPhone.
Radioodtwarzacz JVC KD-R521Epełny opis produktu
Radioodtwarzacz SONY CDX-GT26

SONY CDX-GT26 to wysokiej jakości radioodtwarzacz z CD z linii Xplod. Odtwarza pliki MP3 nagrane na płytę CD. Tuner radiowy FM/LW/MW wyposażony jest w system radiowej transmisji danych RDS EON i ma pamięć 30 stacji. Radioodtwarzacz ma wbudowany 3-pasmowy korektor umożliwiający regulację niskich, średnich i wysokich częstotliwości odpowiednio do gatunku odtwarzanej muzyki. Ma Filtr dolnoprzepustowy L.P.F. odcinający wysokie częstotliwości i górnoprzepustowy H.P.F. odcinający częstotliwości niskie. Na przednim panelu znajduje się wejście AUX do którego można podłączyć przenośne odtwarzacze audio. Z tyłu znajdują się wyjście na subwoofer i wyjście na wzmacniacz z zasilaniem 2V.

Radioodtwarzacz SONY CDX-GT26pełny opis produktu
Radioodtwarzacz ALPINE CDE-133BT
Radioodtwarzacz o mocy 4x50 W. Posiada port USB z możliwością podłączenie iPhona i iPoda oraz tuner radiowy FM, LW, MW z RDS i możliwością zapamiętania do 30 stacji (FM:18/MW:6/LW:6). Zdejmowany panel przedni. Wbudowany moduł Parrot Bluetooth z BT Plus.
Radioodtwarzacz ALPINE CDE-133BTpełny opis produktu
Radioodtwarzacz SONY CDX-GT44U
CDX-GT44U marki Sony charakteryzuje się klasyczną stylistyką, przedni panel jest zdejmowany. Radioodtwarzacz ten został wyposażony standardowo w czytnik płyt CD oraz złącze AUX, do którego możemy podłączyć odtwarzacze przenośne mp3/mp4. Do dyspozycji jest również port USB z możliwością podłączenia odtwarzacza WALKMAN, pamięci flash lub innego urządzenia USB i natychmiastowego odtwarzania muzyki. Odtwarzacz obsługuje formaty MP3, AAC oraz WMA. Moc urządzenia to 4 x 45 W, wystarczająca do obsługi większości systemów głośnikowych. Poza tym jest oczywiście tuner radiowy z pamięcią 30 stacji oraz systemem RDS. Kolejną cechą tego odtwarzacza jest procesor Advanced Sound Engine, który poprawia jakość dźwięku przy użyciu korektora EQ7.
Radioodtwarzacz SONY CDX-GT44Upełny opis produktu
Radioodtwarzacz KENWOOD KDC-316UR
Radioodtwarzacz z CD o mocy 4 x 50 W. Wyposażony w złącza AUX i USB. Tuner FM/AM z pamięcią 24 stacji. Wyposażony w filtr dolnoprzepustowy. Obsługiwane formaty plików WMA, AAC oraz MP3. Czerwone podświetlenie przycisków.
Radioodtwarzacz KENWOOD KDC-316URpełny opis produktu
Radioodtwarzacz JVC KD-SD631E
Radioodtwarzacz z CD o mocy 4 x 50 W. Posiada port USB na przednim panelu, dwa wejścia AUX (przód/tył) i port kart pamięci SDHC/SD. Odtwarza pliki MP3, WAV i WMA. Tuner radiowy z RDS. 2 sposoby sterowania iPodem/iPhonem (jednostka centralna /iPod lub iPhone). Bluetooth Ready.
Radioodtwarzacz JVC KD-SD631Epełny opis produktu
Radioodtwarzacz ALPINE CDE-134BT
1-DINowe radio z odtwarzaczem płyt CD-R/-RW/WMA/AAC/MP3 o mocy 4x50 W. Przystosowane do obsługi iPoda, iPhone. Posiada złącze AUX i USB na panelu przednim oraz tuner radiowy FM/LM/MW z RDS i możliwością zapamiętania do 30 stacji. Obsługuje format MP3 oraz Bluetooth.
Radioodtwarzacz ALPINE CDE-134BTpełny opis produktu
Radioodtwarzacz ALPINE CDE-130RM
Radioodtwarzacz o mocy 4x50 W. Posiada złącze USB i AUX na przednim panelu oraz tuner radiowy FM, LW, MW z RDS i możliwością zapamiętania do 30 stacji. Zdejmowany panel przedni oraz wyjście przedwzmacniacza. Regulacja poziomu tonów niskich i wysokich.
Radioodtwarzacz ALPINE CDE-130RMpełny opis produktu
Radioodtwarzacz ALPINE CDE-130R
Radioodtwarzacz o mocy 4x50 W. Posiada złącze USB i AUX na przednim panelu oraz tuner radiowy FM, LW, MW z RDS i możliwością zapamiętania do 30 stacji. Zdejmowany panel przedni oraz wyjście przedwzmacniacza. Regulacja poziomu tonów niskich i wysokich.
Radioodtwarzacz ALPINE CDE-130Rpełny opis produktu
Radioodtwarzacz JVC KD-R711
Radioodtwarzacz z CD o mocy 4 x 50 W. Posiada złącze AUX na panelu przednim oraz 2 złącza USB. Odtwarza pliki MP3 i WMA. Tuner radiowy FM, MW i LW z RDS i możliwością zapisu w pamięci do 24 stacji radiowych .2-sposoby sterowania iPodem/iPhonem. Obsługuje technologię Bluetooth.
Radioodtwarzacz JVC KD-R711pełny opis produktu
Radioodtwarzacz BLAUPUNKT New Orleans MP58
Radioodtwarzacz płyt CD, CD-R, CD-RW o mocy 4 x 50 W. Posiada złącze AUX i USB. Odtwarza pliki MP3 i WMA zapisane na płytach CD.
Radioodtwarzacz BLAUPUNKT New Orleans MP58pełny opis produktu
Radioodtwarzacz SONY MEX-BT5700U
Radio odtwarzacz CD 4 x 52 W. Odtwarza płyty CD, CD-R, CD-RW. Posiada złącze USB i AUX na panelu przednim. Odtwarza pliki MP3, WMA i AAC. Obsługuje technologię Bluetooth. Tuner SSIR-EXA z RDS PTY, AF, TA z możliwością zapasania do 30 stacji w pamięci.
Radioodtwarzacz SONY MEX-BT5700Upełny opis produktu
Radioodtwarzacz BLAUPUNKT New Jersey MP68
Radioodtwarzacz o rozmiarze 2-DIN. Radio AM/FM/LW. Tuner Codem III+ RDS-EON. Odtwarzanie wymiennych nośników danych USB. Zintegrowany moduł Bluetooth. Odtwarzacz MP3/WMA. Wyświetlanie znaczników ID3. Zdefiniowane krzywe dźwięku (Sound Presets), X-Bass, 4-kanałowe wyjście na wzmacniacz. Wejścia dla urządzeń zewnętrznych AUX. Moc maksymalna 4 x 50 W.
Radioodtwarzacz BLAUPUNKT New Jersey MP68pełny opis produktu
Radioodtwarzacz LENCO CS-410
Radio samochodowe z tunerem AM/FM z RDS. Wyposażone w wejście USB, AU, wyjście liniowe RCA oraz slot na karty pamięci SD.
Radioodtwarzacz LENCO CS-410pełny opis produktu
Radioodtwarzacz JVC KD-R50E
Radioodtwarzacz CD/USB z podwójnym portem USB i wejściem AUX . USB Audio dla iPoda/iPhonea. Odtwarza pliki MP3 i WMA. Tuner radiowy z RDS. 3-pasmowy korektor parametryczny iEQ. Filtr górnoprzepustowy/ filtr dolnoprzepustowy.
Radioodtwarzacz JVC KD-R50Epełny opis produktu
Radioodtwarzacz LENCO CS-430 BT
Radioodtwarzacz samochodowy. Moc wyjściowa 4 x 40 Wat RMS. Posiada czytnik kart SD, złącze USB oraz wejście AUX. Tuner AM i FM z RDS i pamięcią 30 stacji. Wyjście liniowe RCA. Funkcja Bluetooth.
Radioodtwarzacz LENCO CS-430 BTpełny opis produktu
Radioodtwarzacz SONY CMT-V50iPSI
Odtwarzanie muzyki z iPoda, płyty CD, radia. Posiada certyfikat Made for iPad/iPhone/iPod, USB, CD, FM/AM. Głośniki z cieczą magnetoreologiczną, moc 20 W + 20 W.
Radioodtwarzacz SONY CMT-V50iPSIpełny opis produktu
Radioodtwarzacz CLATRONIC AR 815 CD/USB/CR
Radioodtwarzacz ze złączem USB i czytnikiem kart pamięci. Moc wyjściowa 4 x 60 W, posiada tuner radiowy UKW/MW z funkcją RDS. Posiada funkcje regulacji brzmienia i equalizer.
Radioodtwarzacz CLATRONIC AR 815 CD/USB/CRpełny opis produktu
Radioodtwarzacz JVC KD-R641E
Radioodtwarzacz CD/USB z wejściem AUX na przednim panelu, port USB na przednim panelu (USB Audio dla iPoda/iPhone'a). Odtwarzanie plików MP3/WMA ze znacznikami ID3/WMA (CD/USB). Tuner radiowy z RDS. 3-pasmowy korektor parametryczny iEQ. Wzmacniacz MOS-FET o mocy 50 W x 4.
Radioodtwarzacz JVC KD-R641Epełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313]