Ściereczka FELLOWES Ściereczki suche i nasączone do czyszczenia ekranów 24 szt.
Ściereczki przeznaczone do czyszczenia szyb skanerów, ekranów i filtrów szklanych. W opakowaniu znajduje się 12 ściereczek suchych i 12 mokrych. Usuwają brud, kurz i tłuste plamy. Posiadają działanie antystatyczne i nie pozostawiają smug. Produkt jest przebadany dermatologicznie, nie zawiera alkoholu i jest przyjazny dla środowiska.
Ściereczka FELLOWES Ściereczki suche i nasączone do czyszczenia ekranów 24 szt.pełny opis produktu
Zastaw E5 Zestaw do czyszczenia ekranów o zapachu grejprfutowym
Zestaw 2w1 do czyszczenia ekranów plazmowych, LED, OLED i LCD, składający się z: płynu czyszczącego o pojemności 100 ml i ściereczki czyszczącej z mikrofibry. Płyn jest antystatyczny, nie niszczy powierzchni, ulega biodegradacji oraz posiada grejpfrutowy zapach.
Zastaw E5 Zestaw do czyszczenia ekranów o zapachu grejprfutowympełny opis produktu
Ściereczka SWIRL Czyścik do okularów 30 szt.
Ściereczki jednorazowe, przeznaczone do czyszczenia okularów. Usuwają brud i kurz. W opakowaniu znajduje się 30 sztuk.
Ściereczka SWIRL Czyścik do okularów 30 szt.pełny opis produktu
Ściereczka SWIRL On Tour Ścierka do odzieży 10 szt.
Ściereczki jednorazowe, przeznaczone do czyszczenia odzieży. Usuwają plamy z tkanin bawełnianych i mieszanych. W opakowaniu znajduje się 10 sztuk.
Ściereczka SWIRL On Tour Ścierka do odzieży 10 szt.pełny opis produktu
Ściereczka TREQ TQT-002
Nasączone ściereczki w opakowaniu zawierającym 25 sztuk, przeznaczone do czyszczenia matryc LCD. Usuwają brud, kurz i tłuste plamy.
Ściereczka TREQ TQT-002pełny opis produktu
Ściereczka TREQ TQT-010
Nasączone ściereczki w pojemniku zawierającym 50 sztuk, przeznaczone do czyszczenia monitorów oraz ekranów urządzeń mobilnych. Usuwają brud, kurz i tłuste plamy.
Ściereczka TREQ TQT-010pełny opis produktu
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące Office-Clean Cytryna 100 sztuk
Jednorazowe chusteczki, przeznaczone do czyszczenia powierzchni plastikowych i metalowych. Chusteczki o działaniu antystatycznym bez trudu usuwają brud, kurz i tłuste plamy. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk nasączonych cytrynowym zapachem, wilgotnych chusteczek. Wymiary każdej chusteczki: 13x20 cm.
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące Office-Clean Cytryna 100 sztukpełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący LCD/Plasma Pianka 400 ml + ściereczka
Zestawów do czyszczenia telewizorów plazmowych i LCD, składający się z pianki czyszczącej o pojemności 400 ml i ściereczki z mikrofibry o wymiarach 30 x 38 cm. Produkt usuwa kurz i zabrudzenia.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący LCD/Plasma Pianka 400 ml + ściereczkapełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący 4w1 do kina domowego
Zestaw 4w1 do czyszczenia elementów kina domowego, szczególnie polecany do oczyszczania telewizorów plazmowych, LCD, LED oraz do czyszczenia elementów obudowy telewizorów, kratek głośników i klawiatur. Zestaw składa się z: żelu czyszczącego o pojemności 30 ml, dwóch ściereczek z mikrofibry i szczoteczki. Produkt usuwa kurz, brud i tłuste plamy.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący 4w1 do kina domowegopełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący TFT/LCD Płyn 100 ml + ściereczki
Zestaw do czyszczenia do telewizorów plazmowych oraz LCD i TFT, składający się z płynu czyszczącego w sprayu o pojemności 100 ml i 15 sztuk ściereczek. Produkt usuwa kurz, brud i tłuste plamy.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący TFT/LCD Płyn 100 ml + ściereczkipełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący Basic
Zestaw czyszczący do obiektywów składający się z: płynu czyszczącego 20 ml, pędzelka z gruszką i ściereczki czyszczącej z mikrofibry.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący Basicpełny opis produktu
Ściereczka HAMA Chusteczka czyszcząca Micro
Chusteczka wykonana z mikrofazy, przeznaczona do czyszczenia optyki i powierzchni płyt CD. Usuwa brud i kurz. Wymiary chusteczki to 15.5 x 15.5 cm.
Ściereczka HAMA Chusteczka czyszcząca Micropełny opis produktu
Ściereczka E5 Mikrofibra do czyszczenia ekranów lcd/led/oled/plasma 30x30 cm
Ścierka z mikrofibry o rozmiarze 30 x 30 cm. Przeznaczona do czyszczenia ekranów LCD, LED, OLED i plazmowych oraz optyki i sprzętu fotograficznego. Nie pozostawia smug i nie rysuje powierzchni.
Ściereczka E5 Mikrofibra do czyszczenia ekranów lcd/led/oled/plasma 30x30 cmpełny opis produktu
Zastaw E5 Zestaw do czyszczenia ekranów LCD/LED/OLED/PLASMA
Zestaw do czyszczenia ekranów plazmowych, LED, OLED i LCD, składający się z: płynu czyszczącego o pojemności 250 ml, ściereczki czyszczącej z mikrofibry o wymiarach 30 x 30 cm. Płyn jest antystatyczny, nie niszczy powierzchni, ulega biodegradacji. Do zestawu dołączone w prezencie słuchawki douszne.
Zastaw E5 Zestaw do czyszczenia ekranów LCD/LED/OLED/PLASMApełny opis produktu
Zastaw DR. BECKMANN Proszek do czyszczenia zmywarek 75 g + Ściereczka
Zestaw do czyszczenia zmywarek. Zestaw składa się z: proszku do czyszczenia o wadze 75 g i ściereczki. Proszek usuwa brud, osady, pozostałości detergentów, chroni wnętrze zmywarki oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając cytrynowy aromat. Ściereczka przeznaczona jest do czyszczenia krawędzi oraz uszczelek.
Zastaw DR. BECKMANN Proszek do czyszczenia zmywarek 75 g + Ściereczkapełny opis produktu
Ściereczka HILARY Czyściki do okularów 30 szt.
Ściereczki przeznaczone do czyszczenia okularów. Posiadają cytrynowy zapach oraz nie rysują powierzchni i nie pozostawiają smug. Wykonane są z miękkiego materiału. W opakowaniu znajduje się 30 sztuk.
Ściereczka HILARY Czyściki do okularów 30 szt.pełny opis produktu
Ściereczka SWIRL On Tour Ściereczka do ekranu LCD 10 szt.
Nasączona ścierka z mikrofibry, przeznaczona do ekranów LCD. Usuwa brud i tłuszcz oraz nie pozostawia smug. Produkt nie nadają się do czyszczenia obudowy, powierzchni szklanych i ekranów plazmowych. W opakowaniu znajduje się 10 sztuk.
Ściereczka SWIRL On Tour Ściereczka do ekranu LCD 10 szt.pełny opis produktu
Zastaw GRUNDIG Zestaw do czyszczenia minitora
Zestaw do czyszczenia monitora i klawiatury. W skład zestawu wchodzą: spray czyszczący o pojemności 35 ml i 6 ściereczek oraz specjalny uchwyt na ściereczkę zakończony z drugiej strony szczoteczką. Produkt usuwa kurz i zabrudzenia z monitorów i z klawiatury.
Zastaw GRUNDIG Zestaw do czyszczenia minitorapełny opis produktu
Ściereczka VIVANCO Wielofunkcyjna ściereczka podkładka
Ściereczka przeznaczona do czyszczenia na sucho ekranów notebooków i netbooków. Produkt usuwa brud i kurz. Powierzchnia z mikrowłókien chroni przed zarysowaniami. Druga strona ściereczki pokryta została gumą, dzięki czemu może służyć jako podkładka pod mysz komputerową. Może być używana do ochrony ekranu podczas transportu. Wymiary: 25.8 x 16 cm.
Ściereczka VIVANCO Wielofunkcyjna ściereczka podkładkapełny opis produktu
Ściereczka ACME Ściereczka z mikrofibry do monitorów i innych powierzchni 1 szt.
Ściereczka z mikrofibry, przeznaczona do czyszczenia powierzchni szklanych takich jak, ekrany, obiektywy, płyty CD i DVD. Usuwa brud i kurz oraz smugi.
Ściereczka ACME Ściereczka z mikrofibry do monitorów i innych powierzchni 1 szt.pełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący podwójny pędzelek + ściereczka + płyn
Zestaw do czyszczenia ekranów LCD i plazmowych oraz elementów obudowy telewizorów, kratek głośników, elementów klawiatur i urządzeń biurowych. Zestaw składa się z: żelu czyszczącego o pojemności 30 ml, ściereczki z mikrofibry i pędzelka. Produkt usuwa kurz, brud i tłuste plamy.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący podwójny pędzelek + ściereczka + płynpełny opis produktu
Ściereczka HAMA Ściereczki czyszczące do ekranów LCD/TFT Big 100 szt.
Jednorazowa ściereczka, przeznaczona do czyszczenia ekranów LCD i TFT. Usuwa brud i kurz oraz posiada działanie antystatyczne. Środek czyszczący w produkcie nie zawiera alkoholu. Ściereczki ulegają biodegradacji. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk.
Ściereczka HAMA Ściereczki czyszczące do ekranów LCD/TFT Big 100 szt.pełny opis produktu
Zastaw AIMER Opticlear 5 Zestaw czyszczący
Zestaw przeznaczony do czyszczenia powierzchni optycznych, obiektywów i filtrów fotograficznych. W zestawie znajdują się: płyn czyszczący o pojemności 30 ml, ściereczka o wymiarach 18.5 x 17.5 cm do czyszczenia na sucho, 50 chusteczek czyszczących, 5 pałeczek czyszczących i gumowa gruszka.
Zastaw AIMER Opticlear 5 Zestaw czyszczącypełny opis produktu
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące Micro
Zestaw jasnoszarych chusteczek przeznaczonych do czyszczenia powierzchni optycznych obiektywów i kamer oraz do czyszczenia powierzchni płyt CD. Niestrzępiące się chusteczki wykonano z wysokiej jakości mikrowłókien. Bez trudu usuwają zabrudzenia i kurz. Wymiary każdej chusteczki to 15.5 x 15.5 cm. W opakowaniu znajdują się 24 sztuki.
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące Micropełny opis produktu
Zastaw HAMA Żel czyszczący LCD/Plasma + Chusteczka
Zestaw składający się z żelu do czyszczenia ekranów LCD/Plasma + chusteczki. Pojemność żelu wynosi 200 ml. Produkt usuwa kurz, brud i odciski palców oraz zawiera działanie antystatyczne.
Zastaw HAMA Żel czyszczący LCD/Plasma + Chusteczkapełny opis produktu
Zastaw FELLOWES Zestaw 2w1 do ekranów i obudów
Zestaw 2w1 do czyszczenia ekranów i obudów. Zestaw składa się z: płynu do ekranów o pojemności 125 ml, płynu do obudów o pojemności 125 ml i ściereczki z mikrofibry. Produkt czyści ekrany i obudowy oraz nabłyszcza je.
Zastaw FELLOWES Zestaw 2w1 do ekranów i obudówpełny opis produktu
Zastaw E5 Zestaw do czyszczenia ekranów LCD/LED/OLED/PLASMA RE01905_NL
Zestaw do czyszczenia ekranów plazmowych, LED, OLED i LCD, składający się z: płynu czyszczącego o pojemności 250 ml, ściereczki czyszczącej z mikrofibry o wymiarach 30 x 30 cm. Płyn jest antystatyczny, nie niszczy powierzchni, ulega biodegradacji. Do zestawu dołączona w prezencie nakładka na lusterko samochodowe.
Zastaw E5 Zestaw do czyszczenia ekranów LCD/LED/OLED/PLASMA RE01905_NLpełny opis produktu
Zastaw DPM CLP041
Zestaw do czyszczenia ekranów plazmowych i LCD, składający się z: płynu czyszczącego o pojemności 200 ml, ściereczki czyszczącej z mikrofibry i antystatycznego pędzelka.
Zastaw DPM CLP041pełny opis produktu
Ściereczka TRACER Ściereczki nawilżone do plastiku w tubie 100 szt.
Ściereczki nawilżone w tubie o pojemności 100 sztuk. Przeznaczone do czyszczenia sprzętu biurowego i komputerowego w tym, myszy, klawiatury i obudowy. Usuwają brud, kurz i tłuste plamy.
Ściereczka TRACER Ściereczki nawilżone do plastiku w tubie 100 szt.pełny opis produktu
Ściereczka TRACER Ściereczka z mikrofibry
Ściereczka z mikrofibry, przeznaczona do czyszczenia i polerowania monitorów, optyki i powierzchni szklanych. Ścierka do użycia na sucho i ze środkami czyszczącymi. Wymiary produktu wynoszą 24 x 24 cm.
Ściereczka TRACER Ściereczka z mikrofibrypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313]