Ściereczka ISY ICL 1000
Ściereczki przeznaczone do czyszczenia ekranów LCD, TFT i plazmowych. Usuwają brud, kurz i odciski palców. W opakowaniu: 1 ściereczka mokra i 1 ściereczka sucha.
Ściereczka ISY ICL 1000pełny opis produktu
Ściereczka HILARY Czyściki do okularów 10 szt.
Ściereczki przeznaczone do czyszczenia okularów. Posiadają cytrynowy zapach oraz nie rysują powierzchni i nie pozostawiają smug. Wykonane są z miękkiego materiału. W opakowaniu znajduje się 10 sztuk.
Ściereczka HILARY Czyściki do okularów 10 szt.pełny opis produktu
Ściereczka HILARY Czyściki do okularów 50 szt.
Ściereczki przeznaczone do czyszczenia okularów. Posiadają cytrynowy zapach oraz nie rysują powierzchni i nie pozostawiają smug. Wykonane są z miękkiego materiału. W opakowaniu znajduje się 50 sztuk.
Ściereczka HILARY Czyściki do okularów 50 szt.pełny opis produktu
Ściereczka DR. BECKMANN Ściereczki do płyty ceramicznej
Ściereczki przeznaczona do czyszczenia płyt ceramicznych. Czyszczenie za pomocą nawilżonej jednorazowej ściereczki jest alternatywą lub uzupełnieniem dla produktów w butelkach. Opakowanie zawiera 20 sztuk.
Ściereczka DR. BECKMANN Ściereczki do płyty ceramicznejpełny opis produktu
Ściereczka 4WORLD Uniwerslana ściereczka czyszcząca z mikrofibry na gąbce 1 szt.
Uniwersalna ścierka wielokrotnego użytku, wykonana z mikrofibry na gąbce. Przeznaczona do czyszczenia powierzchni szklanych i plastikowych. Usuwa brud, kurz i tłuszcz.
Ściereczka 4WORLD Uniwerslana ściereczka czyszcząca z mikrofibry na gąbce 1 szt.pełny opis produktu
Ściereczka TREQ TQS-010
Nasączone ściereczki w pojemniku zawierającym 100 sztuk, przeznaczone do czyszczenia powierzchni szklanych, takich jak ekrany monitorów i szyby skanerów oraz ekranów urządzeń mobilnych. Usuwają brud, kurz i tłuste plamy. Działają antystatycznie i nie pozostawiają smug. Nie zawierają alkoholu.
Ściereczka TREQ TQS-010pełny opis produktu
Ściereczka HQ CLP019
Chusteczki do czyszczenia płyt CD i DVD. Usuwają kurz, smugi i odciski palców. Opakowanie zawiera 50 chusteczek.
Ściereczka HQ CLP019pełny opis produktu
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące LCD/TFT
Chusteczki do czyszczenia ekranów LCD i TFT, wykonane z włókna. Chusteczki do czyszczenia na mokro nasączono antystatycznym i dezynfekującym żelem, chusteczki do czyszczenia na sucho bez trudu usuwają zabrudzenia i kurz. W opakowaniu znajduje się 10 chusteczek do czyszczenia na sucho i 10 do czyszczenia na mokro. Każda o wymiarach 12x8 cm.
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące LCD/TFTpełny opis produktu
Ściereczka HAMA Ściereczki czyszczące LCD/TFT 100 sztuk
Jednorazowe ściereczki wykonane z włókna, przeznaczone do czyszczenia na mokro ekranów TFT i LCD. Ściereczki bez trudu usuwają brud i kurz. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk. Wymiary ściereczek: 14x20 cm.
Ściereczka HAMA Ściereczki czyszczące LCD/TFT 100 sztukpełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący LCD/Plasma+żel
Zestaw składający się z żelu do czyszczenia ekranów LCD i plazmowych oraz ściereczki z mikrofazy. Pojemność żelu wynosi 30 ml. Produkt usuwa kurz i brud.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący LCD/Plasma+żelpełny opis produktu
Zastaw AIMER Vision 6 Zestaw czyszczący
Zestaw czyszczący przeznaczony do czyszczenia powierzchni optycznych, obiektywów i filtrów. W zestawie znajdują się: płyn czyszczący o pojemności 30 ml, ściereczka o wymiarach 18.5 x 17.5 cm do czyszczenia na sucho, 50 chusteczek czyszczących, 5 pałeczek czyszczących, gumowa gruszka i torebka do przechowywania elementów zestawu.
Zastaw AIMER Vision 6 Zestaw czyszczącypełny opis produktu
Ściereczka 4WORLD Chusteczki nasączone delikatnym środkiem czyszczącym 100 szt.
Jednorazowe chusteczki nasączone środkiem czyszczącym w opakowaniu o pojemności 100 sztuk. Przeznaczone do czyszczenia monitorów LCD, komputerów, myszek, klawiatur, aparatów fotograficznych, kamer oraz płyt CD i DVD. Produkt usuwa brud i kurz oraz nie pozostawia zacieków i nie rysuje czyszczonej powierzchni.
Ściereczka 4WORLD Chusteczki nasączone delikatnym środkiem czyszczącym 100 szt.pełny opis produktu
Zastaw FELLOWES Zestaw do czyszczenia czytników oraz tabletów
Zestaw do czyszczenia ekranów tabletów i e-czytników. Zestaw składa się z: płynu czyszczącego o pojemności 120 ml i ściereczki z mikrofibry. Antystatyczny płyn w połączeniu ze ściereczką usuwa ślady palców i smugi.
Zastaw FELLOWES Zestaw do czyszczenia czytników oraz tabletówpełny opis produktu
Zastaw MONSTER Zestaw czyszczący LCD/Plasma TV Cleaning Kit
Zestaw do czyszczenia telewizorów plazmowych i LCD, składający się z: wysokiej jakości bezalkoholowego płynu czyszczącego o pojemności 200 ml i ściereczki czyszczącej z mikrofibry. Zaawansowana formuła płynu usuwa zabrudzenia, kurz i odciski palców, nie pozostawia rys, smug.
Zastaw MONSTER Zestaw czyszczący LCD/Plasma TV Cleaning Kitpełny opis produktu
Ściereczka FELLOWES Ściereczki nasączone uniwersalne Mini Tube 65 szt.
Ściereczki nasączone w plastikowym opakowaniu o pojemności 65 sztuk, przeznaczone do czyszczenia powierzchni plastikowych, metalu, powierzchni laminowanych i płyt CD. Usuwają brud, kurz i tłuste plamy. Ściereczki posiadają działanie antystatyczne.
Ściereczka FELLOWES Ściereczki nasączone uniwersalne Mini Tube 65 szt.pełny opis produktu
Ściereczka TRACER Ściereczki nawilżone do LCD w tubie 100 szt.
Ściereczki nawilżone w tubie o pojemności 100 sztuk. Przeznaczone do czyszczenia ekranów i różnych powierzchni szklanych. Usuwają brud, kurz i tłuste plamy.
Ściereczka TRACER Ściereczki nawilżone do LCD w tubie 100 szt.pełny opis produktu
Zastaw WENKO Sztyft do czyszczenia żelazek + szczoteczka
Zestaw składa się ze sztyftu oraz szczoteczki. Produkt przeznaczony jest do czyszczenia stopki żelazka. Usuwa brud i przypalenia.
Zastaw WENKO Sztyft do czyszczenia żelazek + szczoteczkapełny opis produktu
Ściereczka E5 Wilgotne ściereczki do ekranów LCD/LED/OLED/Plasma
Wilgotne ściereczki o rozmiarze 20 x 13 cm, przeznaczone do czyszczenia ekranów LCD, LED, OLED i plazmowych oraz do czyszczenia ekranów urządzeń przenośnych. Usuwają zabrudzenia i ślady palców, nie pozostawiają smug i nie rysują powierzchni. Antystatyczne, biodegradowalne. W opakowaniu 100 sztuk ściereczek.
Ściereczka E5 Wilgotne ściereczki do ekranów LCD/LED/OLED/Plasmapełny opis produktu
Ściereczka HAMA Maskotki czyszczące LCD/Plasma Display 12 sztuk
Zestaw maskotek do czyszczenia ekranów telewizorów plazmowych, LCD. Każda z maskotek ma brzuszek wykonany z mikrofibry, dzięki czemu usuwa wszelkie zabrudzenia. Maskotki przeznaczone są do czyszczenia na sucho. Można prać ręcznie. W opakowaniu znajduje się 12 sztuk.
Ściereczka HAMA Maskotki czyszczące LCD/Plasma Display 12 sztukpełny opis produktu
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące CD/DVD 100 sztuk
Jednorazowe, papierowe chusteczki, przeznaczone do czyszczenia płyt CD i DVD. Chusteczki nasączone środkiem antystatycznym bez trudu usuwają brud i kurz. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk. Chusteczki ulegają biodegradacji. Wymiary chusteczek: 12x8 cm.
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące CD/DVD 100 sztukpełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący LCD/Plasma, żel + ściereczkaXXL
Zestaw składający się z żelu do czyszczenia ekranów LCD i plazmowych oraz ścierki XXL z mikrofibry. Pojemność żelu wynosi 200 ml, a wymiary ścierki to 59 x 50 cm. Produkt usuwa kurz, brud i tłuste plamy.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący LCD/Plasma, żel + ściereczkaXXLpełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący LCD/Plasma 3w1 Płyn + ściereczka + pędzelek
Zestaw 3w1 do czyszczenia telewizorów plazmowych i LCD, składający się z: płynu czyszczącego o pojemności 200 ml, ściereczki czyszczącej z mikrofibry i pędzelka. Usuwa zabrudzenia, kurz i plamy.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący LCD/Plasma 3w1 Płyn + ściereczka + pędzelekpełny opis produktu
Zastaw EMTEC Zestaw Spray do czyszczenia TFT/LCD 250 ml + 2 ścierki Vileda
Zestaw do czyszczenia składający się ze sprayu do ekranów TFT/LCD o pojemności 250 ml oraz dwóch ściereczek marki Vileda. Usuwa brud i kurz.
Zastaw EMTEC Zestaw Spray do czyszczenia TFT/LCD 250 ml + 2 ścierki Viledapełny opis produktu
Zastaw FELLOWES Zestaw 2w1 do ekranów i obudów
Zestaw 2w1 do czyszczenia ekranów i obudów. Zestaw składa się z: płynu do ekranów o pojemności 50 ml, płynu do obudów o pojemności 50 ml i ściereczki z mikrofibry. Produkt czyści ekrany i obudowy oraz nabłyszcza je.
Zastaw FELLOWES Zestaw 2w1 do ekranów i obudówpełny opis produktu
Ściereczka HAMA Ściereczki czyszczące do ekranów LCD/TFT Small 100 sztuk
Jednorazowe ściereczki, przeznaczone do czyszczenia ekranów LCD i TFT. Bez trudu usuwają brud i kurz, mają działanie antystatyczne. Środek czyszczący użyty w ściereczkach nie zawiera alkoholu. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk. Ściereczki ulegają biodegradacji.
Ściereczka HAMA Ściereczki czyszczące do ekranów LCD/TFT Small 100 sztukpełny opis produktu
Zastaw FELLOWES Zestaw 2w1 do ekranów
Zestaw 2w1 do czyszczenia ekranów. Zestaw składa się z: płynu do ekranów o pojemności 125 ml i ściereczki z mikrofibry. Produkt czyści ekrany z zanieczyszczeń oraz nabłyszcza je.
Zastaw FELLOWES Zestaw 2w1 do ekranówpełny opis produktu
Zastaw E5 Zestaw do czyszczenia ekranów o zapachu konwalii
Zestaw 2w1 do czyszczenia ekranów plazmowych, LED, OLED i LCD, składający się z: płynu czyszczącego o pojemności 100 ml i ściereczki czyszczącej z mikrofibry. Płyn jest antystatyczny, nie niszczy powierzchni, ulega biodegradacji oraz posiada zapach konwalii.
Zastaw E5 Zestaw do czyszczenia ekranów o zapachu konwaliipełny opis produktu
Zastaw 4WORLD Zestaw czyszczący LED/LCD/Plazma TV
Zestaw do czyszczenia ekranów LED, LCD i plazmowych. W skład zestawu wchodzą: żel czyszczący o pojemności 200 ml, antystatyczny pędzelek i ściereczka z mikrowłókien. Produkt usuwa kurz, odciski palców i zabrudzenia z ekranów i obudów, nie zostawia smug, zacieków i plam, działa antystatycznie.
Zastaw 4WORLD Zestaw czyszczący LED/LCD/Plazma TVpełny opis produktu
Żel COLOROVO CVC-GS-200-AF
Żel o pojemności 200 ml, przeznaczony do czyszczenia ekranów. Usuwa brud, kurz i odciski palców. Nie zawiera alkoholu.
Żel COLOROVO CVC-GS-200-AFpełny opis produktu
Zastaw FINISH Płyn do czyszczenia zmywarki cytrynowy 250 ml + Odświeżacz do zmywarek cytryna i limonka
Zestaw w skład którego wchodzą: cytrynowy płyn do czyszczenia zmywarki o pojemności 250 ml oraz odświeżacz do zmywarki o zapachu cytrynowo-limonkowym. Płyn likwiduje tłuszcz, kamień oraz inne zabrudzania, a odświeżacz zapewnia świeży zapach.
Zastaw FINISH Płyn do czyszczenia zmywarki cytrynowy 250 ml + Odświeżacz do zmywarek cytryna i limonkapełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313]