Kabel BELKIN Jack 3.5mm- Jack 3.5mm 2m
Kabel Jack 3.5mm- Jack 3.5mm o długości 2m. Przesyła sygnał audio. Kompatybilny z iPhone/iPod.
Kabel BELKIN Jack 3.5mm- Jack 3.5mm 2mpełny opis produktu
Kabel BELKIN Jack 3.5mm- Jack 3.5mm 2m
Kabel Jack 3.5mm- Jack 3.5mm o długości 2m. Przesyła sygnał audio. Kompatybilny z iPhone/iPod.
Kabel BELKIN Jack 3.5mm- Jack 3.5mm 2mpełny opis produktu
Kabel VIVANCO HDMI - mini HDMI 1.4 1.5 m
Kabel HDMI - mini HDMI o długości 1.5 m przesyła sygnał z prędkością 10 Gbps o rozdzielczości 4096x2160px. Posiada zwrotny kanał audio (ARC) oraz kanał Ethernet. Obsługa rozdzielczości 3D przez HDMI do 1080p. Przewód wykonany z miedzi beztlenowej (OFC), zakończony pozłacanym 24-karatowym złotem wtykiem.
Kabel VIVANCO HDMI - mini HDMI 1.4 1.5 mpełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący LCD/Plasma, żel+rękawica
Zestaw składający się z żelu do czyszczenia ekranów LCD i plazmowych oraz rękawiczki czyszczącej z mikrofazy. Pojemność żelu wynosi 125 ml. Produkt usuwa kurz i brud.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący LCD/Plasma, żel+rękawicapełny opis produktu
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące LCD/Plasma
Chusteczki jednorazowe, przeznaczona do czyszczenia na mokro ekranów LCD i plazmowych. Produkt usuwa brud i kurz oraz posiada działanie antystatyczne. Wymiary chusteczki to 8 x 12 cm. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk.
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące LCD/Plasmapełny opis produktu
Zastaw HAMA Żel czyszczący LCD/Plasma + Chusteczka
Zestaw składający się z żelu do czyszczenia ekranów LCD/Plasma + chusteczki. Pojemność żelu wynosi 200 ml. Produkt usuwa kurz, brud i odciski palców oraz zawiera działanie antystatyczne.
Zastaw HAMA Żel czyszczący LCD/Plasma + Chusteczkapełny opis produktu
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące LCD/Plasma 100 szt.
Chusteczki jednorazowe, przeznaczona do czyszczenia ekranów LCD i plazmowych. Produkt usuwa brud i kurz. Wymiary chusteczki to 8 x 12 cm. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk.
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące LCD/Plasma 100 szt.pełny opis produktu
Ściereczka HAMA Profesjonalna ściereczka z mikrofibry do LCD/TFT
Ściereczka z mikrofibry, przeznaczona do czyszczenia na sucho ekranów LCD i TFT. Produkt usuwa brud i kurz. Wymiary ściereczki to 40 x 30 cm.
Ściereczka HAMA Profesjonalna ściereczka z mikrofibry do LCD/TFTpełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący LCD/Plasma Display 6 x Żel + ściereczka
Opakowanie zawierające sześć zestawów do czyszczenia telewizorów plazmowych i LCD. W skład każdego zestawu wchodzą: żel czyszczący o pojemności 200 ml i ściereczka z mikrofibry. Produkt usuwa kurz, brud i tłuste plamy.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący LCD/Plasma Display 6 x Żel + ściereczkapełny opis produktu
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące Micro blister
Jasnoszara chusteczka przeznaczona do czyszczenia powierzchni optycznych obiektywów i kamer oraz do czyszczenia powierzchni płyt CD. Niestrzępiącą się chusteczkę wykonaną z wysokiej jakości mikrowłókien. Bez trudu usuwa zabrudzenia i kurz. Wymiary chusteczki to 15.5 x 15.5 cm.
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące Micro blisterpełny opis produktu
Ściereczka SCANPART Ścierka z mikrowłókna 40 x 40 cm
Ściereczka z mikrowłókien, przeznaczona do czyszczenia na sucho różnych powierzchni. W opakowaniu znajduje się 1 sztuka.
Ściereczka SCANPART Ścierka z mikrowłókna 40 x 40 cmpełny opis produktu
Zastaw FELLOWES Zestaw 2w1 do ekranów
Zestaw 2w1 do czyszczenia ekranów. Zestaw składa się z: płynu do ekranów o pojemności 50 ml i ściereczki z mikrofibry. Produkt czyści ekrany z zanieczyszczeń oraz nabłyszcza je.
Zastaw FELLOWES Zestaw 2w1 do ekranówpełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący Żel czyszczący 200 ml + ściereczka
Zestaw do czyszczenia ekranów telewizorów. Zestaw składa się z: żelu czyszczącego o pojemności 200 ml i ściereczki. Produkt usuwa kurz i zabrudzenia.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący Żel czyszczący 200 ml + ściereczkapełny opis produktu
Ściereczka FELLOWES Pojemnik ze ściereczkami do czyszczenia obudów tuba 100 szt.
Nasączone ściereczki w pojemniku o pojemności 100 sztuk, przeznaczone do czyszczenia powierzchni plastikowych, metalowych i laminowanych, w tym obudowy i klawiatury. Usuwają brud, kurz i tłuste plamy. Posiadają działanie antystatyczne. Produkt jest przebadany dermatologicznie, nie zawiera alkoholu i jest przyjazny dla środowiska.
Ściereczka FELLOWES Pojemnik ze ściereczkami do czyszczenia obudów tuba 100 szt.pełny opis produktu
Ściereczka HAMA Ściereczka z mikrofibry do okularów 3D
Ściereczka z mikrofibry, przeznaczona do czyszczenia okularów 3D. Produkt usuwa brud i kurz oraz posiada działanie antystatyczne. Wymiary ściereczki to 20 x 20 cm.
Ściereczka HAMA Ściereczka z mikrofibry do okularów 3Dpełny opis produktu
Zastaw MEDIA-TECH Handheld Cleaning Kit
Zestaw do czyszczenia ekranów LCD zawierający gąbkę pokrytą nano-fibrą, płyn antystatyczny o pojemności 20 ml w poręcznym opakowaniu z uchwytem. Delikatnie oczyszcza, nie pozostawia smug i nie rysuje powierzchni. Płyn całkowicie ulega biodegradacji.
Zastaw MEDIA-TECH Handheld Cleaning Kitpełny opis produktu
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące Micro XL
Zestaw jasnoszarych chusteczek przeznaczonych do czyszczenia powierzchni optycznych obiektywów i kamer oraz do czyszczenia powierzchni płyt CD. Niestrzępiące się chusteczki wykonano z wysokiej jakości mikrowłókien. Bez trudu usuwają zabrudzenia i kurz. Wymiary każdej chusteczki to 26 x 25 cm. W opakowaniu znajduje się 15 sztuk.
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące Micro XLpełny opis produktu
Żel DR. BECKMANN Środek usuwający kamień 500 ml
Żel w butelce z atomizerem o pojemności 500 ml. Przeznaczony do czyszczenia kuchni i łazienek. Usuwa osady z wapnia, mydła i kamienia oraz zacieki wodne. Zawiera naturalny kwas jabłkowy.
Żel DR. BECKMANN Środek usuwający kamień 500 mlpełny opis produktu
Zastaw TRUST Universal Cleaning Kit
Zestaw do czyszczenia iPada i tabletów dotykowych, składający się z 2 butelek z antystatycznym płynem do czyszczenia o pojemności 30 ml każda i ściereczki z mikrofibry o wymiarach 20 x 20 cm. Usuwa kurz, plamy i odciski palców. Płyn jest odpowiedni dla urządzeń z ekranami dotykowymi.
Zastaw TRUST Universal Cleaning Kitpełny opis produktu
Ściereczka ACME Chusteczki czyszczące do monitorów 50 mokrych + 50 suchych
Jednorazowe chusteczki czyszczące w plastikowym opakowaniu o pojemności 100 sztuk. W pojemniku znajduje się 50 chusteczek mokrych i 50 suchych. Przeznaczone do czyszczenia ekranów, monitorów, skanerów, wyświetlaczy telefonów komórkowych i soczewek fotograficznych. Usuwają brud i kurz oraz posiadają działanie antystatyczne.
Ściereczka ACME Chusteczki czyszczące do monitorów 50 mokrych + 50 suchychpełny opis produktu
Ściereczka HAMA Ściereczki czyszczące LCD/Plasma Display20x20 szt.
Zestaw ściereczek przeznaczonych do czyszczenia ekranów TFT, LCD i plazmowych. Przeznaczone do czyszczenia na mokro. Bez trudu usuwają zabrudzenia i kurz. Wymiary każdej ściereczki to 16 20.5 cm. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 20 sztuk opakowań z 20 ściereczkami.
Ściereczka HAMA Ściereczki czyszczące LCD/Plasma Display20x20 szt.pełny opis produktu
Ściereczka ACME Ściereczki do czyszczenia powierzchni w opakowaniu uzupełniającym 100 szt.
Jednorazowe, nawilżone ściereczki czyszczące w opakowaniu uzupełniającym o pojemności 100 sztuk. Przeznaczone do czyszczenia urządzeń biurowych z metalu i tworzyw sztucznych. Usuwają brud i kurz oraz posiadają działanie antystatyczne.
Ściereczka ACME Ściereczki do czyszczenia powierzchni w opakowaniu uzupełniającym 100 szt.pełny opis produktu
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący LCD/Plasma Żel + ściereczka
Zestaw do czyszczenia telewizorów plazmowych i LCD, składający się z żelu czyszczącego o pojemności 45 ml i ściereczki z mikrofibry. Produkt usuwa kurz, brud i tłuste plamy.
Zastaw HAMA Zestaw czyszczący LCD/Plasma Żel + ściereczkapełny opis produktu
Ściereczka HAMA Ściereczki czyszczące do ekranów LCD/TFT Small 100 szt.
Jednorazowa ściereczka, przeznaczona do czyszczenia ekranów LCD i TFT. Usuwa brud i kurz oraz posiada działanie antystatyczne. Środek czyszczący w produkcie nie zawiera alkoholu. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk.
Ściereczka HAMA Ściereczki czyszczące do ekranów LCD/TFT Small 100 szt.pełny opis produktu
Zastaw AIMER Vision 3 Zestaw czyszczący
Zestaw czyszczący przeznaczony do czyszczenia powierzchni optycznych, obiektywów i filtrów. W zestawie znajdują się: płyn czyszczący o pojemności 30 ml, ściereczka o wymiarach 18.5 x 17.5 cm do czyszczenia na sucho i 50 chusteczek czyszczących. Zestaw usuwa zabrudzenia, nie rysuje powierzchni, nie zostawia smug i śladów.
Zastaw AIMER Vision 3 Zestaw czyszczącypełny opis produktu
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące Micro Optik-Cleaner 10 szt.
Zestaw chusteczek przeznaczonych do czyszczenia powierzchni optycznych obiektywów i kamer, płyt CD i okularów. Wykonane z wysokiej jakości mikrowłókien. Bez trudu usuwają zabrudzenia i kurz. Wymiary każdej chusteczki to 20 x 20 cm. W opakowaniu znajduje się 10 sztuk.
Ściereczka HAMA Chusteczki czyszczące Micro Optik-Cleaner 10 szt.pełny opis produktu
Ściereczka DR. BECKMANN Ściereczki do metali szlachetnych
Ściereczki przeznaczona do czyszczenia metali szlachetnych, srebra, miedzi, mosiądzu. Czyszczenie za pomocą nawilżonej jednorazowej ściereczki jest alternatywą lub uzupełnieniem dla produktów w butelkach. Opakowanie zawiera 20 sztuk.
Ściereczka DR. BECKMANN Ściereczki do metali szlachetnychpełny opis produktu
Ściereczka FELLOWES Ściereczka Micro Fibre 1 szt.
Ściereczka z mikrofibry, przeznaczona do czyszczenia ekranów, okularów, płyt CD i DVD. Usuwa brud i kurz. Ściereczka nie rysuje czyszczonej powierzchni oraz nie pozostawia pyłków.
Ściereczka FELLOWES Ściereczka Micro Fibre 1 szt.pełny opis produktu
Zastaw ARKAS CK 150
Zestaw do czyszczenia, który składa się z żelu do ekranów LCD i plazmowych o pojemności 200 ml oraz ściereczki z mikrofibry. Produkt usuwa brud, kurz i odciski palców oraz pozostawia połysk.
Zastaw ARKAS CK 150pełny opis produktu
Ściereczka COLOROVO CVC-WS-100-T-AF
Ściereczki do czyszczenia ekranów LCD, LED, TFT. Nie zawierają alkoholu. Usuwają kurz, zabrudzenia i ślady po palcach. Opakowanie zawiera 100 ściereczek.
Ściereczka COLOROVO CVC-WS-100-T-AFpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313]