Akcesorium IQ PUBLISHING Camera Stand Xbox 360
Camera Stand to uchwyt dla kamery Kinect Xbox 360. Produkt służy do zamocowania kamery Kinect na telewizorze płaskoekranowym o maksymalnej grubości 8 cm (LCD, LED, plazmowe). Uchwyt umożliwia zamocowanie kamery na górnej krawędzi większości modeli telewizorów.
Akcesorium IQ PUBLISHING Camera Stand Xbox 360pełny opis produktu
Akcesorium SONY Zestaw słuchawkowy Bluetooth + SOCOM: Polskie Siły Specjalne
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy marki Sony w kolorze czarnym wykorzystujący technologię Bluetooth przeznaczony dla użytkowników konsoli Sony PlayStation 3. Produkt oferuje użytkownikom systemu PlayStation 3 nowe możliwości rozrywki. Pracując w trybie HQ produkt wykorzystuje zaawansowane technologie obsługi komunikacji głosowej oraz technik tłumienia szumów w celu przesyłania do systemu PS3 sygnału głosowego najwyższej jakości. Urządzenie pozwala na prowadzenie do 8 godzin rozmów bez konieczności ładowania.
Akcesorium SONY Zestaw słuchawkowy Bluetooth + SOCOM: Polskie Siły Specjalnepełny opis produktu
Akcesorium HAMA Karta pamięci 64 MB
Karta pamięci 64 MB przeznaczona do konsol Sony PlayStation 2. Umożliwia zapisywanie i wczytywanie rekordów punktowych, pozycji oraz powtórek.
Akcesorium HAMA Karta pamięci 64 MBpełny opis produktu
Akcesorium HAMA Kabel połączeniowy Component HD + 2XCinch Audio do konsoli PS3 HQ
Kabel z pozłacanymi stykami do podłączenia konsoli PS3 do odbiornika HDTV. Posiada dwa wtyki audio do podłączenia urządzenia audio HiFi lub wzmacniacza.
Akcesorium HAMA Kabel połączeniowy Component HD + 2XCinch Audio do konsoli PS3 HQpełny opis produktu
Akcesorium HAMA Czytnik kart pamięci PS2 do Sony PS3
Czytnik kart pamięci umożliwia transfer danych PS2 do wirtualnych kart pamięci PS3. Współpracuje ze wszystkimi kartami pamięci 8MB.
Akcesorium HAMA Czytnik kart pamięci PS2 do Sony PS3pełny opis produktu
Akcesorium HAMA Ładowarka indukcyjna Fluxity do kontrolerów PS3
Ładowarka indukcyjna do kontrolerów PlayStation 3. Zestaw składa się z płyty indukcyjnej, dwóch adapterów do ładowania i zewnętrznego zasilacza.
Akcesorium HAMA Ładowarka indukcyjna Fluxity do kontrolerów PS3pełny opis produktu
Akcesorium HAMA Stacja ładująca Quad do PS Move
Stacja ładująca Quad do PS Move pozwalająca na jednoczesne ładowanie czterech kontrolerów. Czas ładowania: około 4 godziny.
Akcesorium HAMA Stacja ładująca Quad do PS Movepełny opis produktu
Akcesorium LOGIC 3 Karabin szturmowy do PS3 Move
Karabin szturmowy do PS3 Move to przystawka w kształcie karabinu podłączana do kontrolera ruchu PlayStation Move, przeznaczona przede wszystkim do wykorzystania w grach akcji. Dodatkowo w rączce można umieścić Navigation Stick.
Akcesorium LOGIC 3 Karabin szturmowy do PS3 Movepełny opis produktu
Akcesorium SONY PS3 - Play and Charge USB-Kabel
Kabel USB Play and Charge marki Sony w kolorze czarnym przeznaczony przede wszystkim dla użytkowników konsoli Sony PlayStation 3. Przewód pozwala na ładowanie kontrolera nie tylko po zakończonej rozgrywce ale i w jej trakcie, zapewniając przy tym swobodę ruchu. Kabel może służyć również do przesyłania danych pomiędzy konsolą a komputerem PC - użytkownik może więc dzielić się różnego rodzaju plikami z przyjaciółmi bez ograniczeń.
Akcesorium SONY PS3 - Play and Charge USB-Kabelpełny opis produktu
Akcesorium MICROSOFT Xbox 360 Component HD AV Cable V2
Kabel komponentowy umożliwiający podłączenie konsoli Xbox 360 do telewizora lub odbiornika audio/wideo. Umożliwia wyświetlanie grafiki w wysokiej rozdzielczości 720p lub 1080i oraz przesyłanie dźwięku Dolby Digital Surround 5.1 za pomocą złącza komponentowego.
Akcesorium MICROSOFT Xbox 360 Component HD AV Cable V2pełny opis produktu
Akcesorium MICROSOFT Kierownica Wireless Speed + Forza Motorsport 4
Bezprzewodowa kierownica do konsoli Xbox 360 wyposażona w 12 przycisków i czujniki ruchu. Posiada funkcję sprzężenia zwrotnego. W zestawie z grą Forza Motorsport 4.
Akcesorium MICROSOFT Kierownica Wireless Speed + Forza Motorsport 4pełny opis produktu
Akcesorium MICROSOFT Quick Charge Kit
Ładowarka do akumulatorów kontrolerów bezprzewodowych konsoli Xbox 360.
Akcesorium MICROSOFT Quick Charge Kitpełny opis produktu
Akcesorium LOGIC 3 Folia ochronna PSP Slim and Lite
Zestaw folii ochronnych przeznaczonych dla użytkowników przenośnych konsol Sony PSP Slim and Lite. Akcesoria zapewniają ochronę ekranu konsoli zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi jak również przed zabrudzeniami.
Akcesorium LOGIC 3 Folia ochronna PSP Slim and Litepełny opis produktu
Akcesorium HAMA Rysiki do konsoli Nintendo DS Czarne
Rysiki przeznaczone do konsoli Nintendo DS. Wyposażone są w karbowaną obudowę, która poprawia uchwyt. Posiadają takie same właściwości jak oryginalne rysiki.
Akcesorium HAMA Rysiki do konsoli Nintendo DS Czarnepełny opis produktu
Akcesorium SONY PS Move Starter Pack + EyePet & Przyjaciele

Trzymając kontroler ruchu PS Move w dłoni, użytkownik zostanie gwiazdą występu, bohaterem w sercu bitwy lub sportowcem, którego podziwiają przeciwnicy. Dzięki innowacyjnemu kontrolerowi do systemu PlayStation 3 można zaangażować się głębiej w gry. Jest on bezprzewodowy, elegancko zaprojektowany i niezwykle prosty w użyciu. Czynności są odwzorowywane z niezwykłą precyzją i natychmiast widoczne na ekranie w jakości High Definition, a użytkownik, korzystając z kontrolera, staje się częścią akcji w taki sposób, jakiego wcześniej sobie nie wyobrażał.

Akcesorium SONY PS Move Starter Pack + EyePet & Przyjacielepełny opis produktu
Akcesorium BIGBEN Słuchawki uniwersalne PSP NDS iPOD GBA
Słuchawki uniwersalne przeznaczone dla konsol PSP, DS, DS Lite, GameBoy Adv, GameBoy Micro podłączane za pomocą końcówką mini jack 3.5 mm. Współpracuje także z urządzeniami iPod oraz innymi urządzeniami wyposażonymi w gniazdo mini jack.
Akcesorium BIGBEN Słuchawki uniwersalne PSP NDS iPOD GBApełny opis produktu
Akcesorium BIGBEN Akumulator do Wiimota BAT PACK + kabel USB
Akumulator do Wiimota BAT PACK + kabel USB, zestaw, w którego skład wchodzi akumulator pozwalający na maksymalnie 15 godzin gry po jednym ładowaniu oraz kabel USB do ładowania podłączany do konsoli lub komputera PC.
Akcesorium BIGBEN Akumulator do Wiimota BAT PACK + kabel USBpełny opis produktu
Akcesorium HAMA Rysiki 2in1 do Sony PS Vita Czarne 2 szt.
Zestaw dwóch rysików do precyzyjnej obsługi ekranu dotykowego. Mogą być również wykorzystywane do innych urządzeń z pojemnościowym ekranem dotykowym.
Akcesorium HAMA Rysiki 2in1 do Sony PS Vita Czarne 2 szt.pełny opis produktu
Akcesorium HAMA Zestaw starter 12in1 deluxe do Sony PS Vita Szary/Czarny
Zestaw akcesoriów do konsoli PS Vita, w skład którego wchodzą: torba, ładowarka samochodowa, słuchawki, pokrowce na gry, rysik, nakładki na kontrolery analogowe, folia ochronna, ściereczka z mikrofibry i SoftCard do mocowania folii.
Akcesorium HAMA Zestaw starter 12in1 deluxe do Sony PS Vita Szary/Czarnypełny opis produktu
Akcesorium BIGBEN Zestaw słuchawkowy high-end Delta do PS Vita Biały
Zestaw słuchawkowy do konsoli PS Vita. Kompatybilny z telefonami komórkowymi i odtwarzaczami MP3. Średnica głośnika: 40 mm.
Akcesorium BIGBEN Zestaw słuchawkowy high-end Delta do PS Vita Białypełny opis produktu
Akcesorium HAMA Konwerter Speedshot PS3
Konwerter umożliwiający grę za pomocą myszy i klawiatury na PlayStation 3. Posiada 9 różnych poziomów prędkości myszy i 9 różnych poziomów czułości. Możliwość zapamiętania do 11 różnych profili klawiszy. W zestawie z naklejkami na klawiaturę.
Akcesorium HAMA Konwerter Speedshot PS3pełny opis produktu
Akcesorium SONY Zestaw startowy PlayStation Move + Sorcery: Świat Magii
PS Move to bezprzewodowy, elegancko zaprojektowany i niezwykle prosty w użyciu kontroler. Czynności są odwzorowywane z niezwykłą precyzją i natychmiast widoczne na ekranie w jakości High Definition, a użytkownik, korzystając z kontrolera, staje się częścią akcji w taki sposób, jakiego wcześniej sobie nie wyobrażał.
Akcesorium SONY Zestaw startowy PlayStation Move + Sorcery: Świat Magiipełny opis produktu
Akcesorium HAMA Futerał PSP/PS Vita Hero Squad
Futerał na konsolę PSP Slim & Lite lub PS Vita. Posiada wewnętrzną kieszeń na akcesoria i dwa nośniki z grami. Konsola mocowana za pomocą dwóch pasków.
Akcesorium HAMA Futerał PSP/PS Vita Hero Squadpełny opis produktu
Akcesorium HAMA Futerał PSP/PS Vita Batman
Futerał na konsolę PSP Slim & Lite lub PS Vita. Posiada wewnętrzną kieszeń na akcesoria i dwa nośniki z grami. Konsola mocowana za pomocą dwóch pasków.
Akcesorium HAMA Futerał PSP/PS Vita Batmanpełny opis produktu
Karta SONY PlayStation Vita Card 32 GB
Karta pamięci o pojemności 32 GB przeznaczona do użytku wyłącznie z konsolą PlayStation Vita.
Karta SONY PlayStation Vita Card 32 GBpełny opis produktu
Akcesorium GIOTECK DF-1 DualFuel Ammo Box do PS3
Stacja ładowania dwóch kontrolerów PlayStation 3. Posiada metalową obudowę wzorowaną na skrzyniach na amunicję. Zasilanie sieciowe.
Akcesorium GIOTECK DF-1 DualFuel Ammo Box do PS3pełny opis produktu
Akcesorium GIOTECK AC-1 Ammo Clip Premium do PS3
Stacja ładowania dwóch kontrolerów PlayStation 3. Automatyczne wysuwanie złącza do ładowania po otwarciu. Zasilanie sieciowe.
Akcesorium GIOTECK AC-1 Ammo Clip Premium do PS3pełny opis produktu
Akcesorium GIOTECK AC-1 Ammo Clip do Xbox 360
Stacja ładowania dwóch kontrolerów Xbox 360. Automatyczne wysuwanie złącza do ładowania po otwarciu. Zasilanie przez USB.
Akcesorium GIOTECK AC-1 Ammo Clip do Xbox 360pełny opis produktu
Akcesorium LOGIC 3 Kabel HDMI
Kabel HDMI 1.3 o długości 200 cm służący do podłączenia konsoli Sony PlayStation 3, Microsoft Xbox 360 oraz komputerów klasy PC do telewizora przez złącze HDMI. Posiada końcówki pokryte 24 karatowym złotem. Kompatybilny ze wszystkimi typami ekranów, które wykorzystują złącze HDMI.
Akcesorium LOGIC 3 Kabel HDMIpełny opis produktu
Akcesorium BIGBEN Zestaw HOME SPORTS 12 akcesoriów
12-częściowy zestaw akcesoriów do Wii Sports. W zestawie: 2 rączki (adaptery do Wiimota), 2 paski na nadgarstek, 2 rakiety do tenisa ziemnego, 2 rakietki do tenisa stołowego, 2 kije do golfa i 2 miecze.
Akcesorium BIGBEN Zestaw HOME SPORTS 12 akcesoriówpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134]