Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP300E5C
Notebook SAMSUNG NP300E5C
Kl. A++ Lodówka SIEMENS KG 49EAI30
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 70 cm, pojemności całkowitej netto 413 l, z funkcją Superchłodzenia i Supermrożenia, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A++ Lodówka SIEMENS KG 49EAI30pełny opis produktu
Kl. A+++ Lodówka SIEMENS KG 39EAL40
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 339 l, z funkcją Superchłodzenia i Supermrożenia, w klasie energetycznej A-30%.
Kl. A+++ Lodówka SIEMENS KG 39EAL40pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka SIEMENS KG 33NX45
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 252 l, z elektronicznym sterowaniem, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A+ Lodówka SIEMENS KG 33NX45pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CNsl 4003
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 369 l, z elektronicznym sterowaniem, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CNsl 4003pełny opis produktu
Kl. A+++ Lodówka SIEMENS KG 39EAI40E
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 336 l, z funkcją Superchłodzenia i Supermrożenia, sterowana elektronicznie, w klasie energetycznej A+++.
Kl. A+++ Lodówka SIEMENS KG 39EAI40Epełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka BEKO CN 148231 X
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 70 cm, pojemności całkowitej netto 437 l, z systemem No-Frost, sterowana elektronicznie, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Lodówka BEKO CN 148231 Xpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka MPM 281-KB-01/A
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 264 l, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka MPM 281-KB-01/Apełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka HAIER AFL631CS/1
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 308 l, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka HAIER AFL631CS/1pełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka ELECTROLUX EN 13401AW
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 315 l, ze szklanymi półkami, automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Lodówka ELECTROLUX EN 13401AWpełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka ELECTROLUX EN 13401AX
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 315 l, ze szklanymi półkami, automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Lodówka ELECTROLUX EN 13401AXpełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka ELECTROLUX EN 13601AW
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 337 l, ze szklanymi półkami, automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Lodówka ELECTROLUX EN 13601AWpełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka ELECTROLUX EN 13601AX
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 337 l, ze szklanymi półkami, automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Lodówka ELECTROLUX EN 13601AXpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka MASTERCOOK LC-215PLUS
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 197 l, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, powłoką antybakteryjną Biocare, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka MASTERCOOK LC-215PLUSpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka MPM 138-KB-11
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 45 cm, pojemności całkowitej netto 138 l, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka MPM 138-KB-11pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka HOTPOINT ARISTON BMBT 2022 IF H/HA
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 329 l, z funkcją Holiday, systemem NoFrost oraz wymuszoną cyrkulacją powietrza, sterowana elektronicznie, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka HOTPOINT ARISTON BMBT 2022 IF H/HApełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka SAMSUNG RL55VQBRS

Obecnie lodówka to coś więcej niż tylko miejsce do przechowywania i przygotowywania żywności. Stanowi ona ważny element naszego codziennego życia. To właśnie dlatego wielu konsumentów oprócz odpowiedniego dopasowania lodówki do wystroju kuchni i do własnych preferencji estetycznych równie mocno ceni sobie zaawansowaną funkcjonalność i ogólne parametry pracy. Lodówka RL55 posiada wysokiej jakości dolny zamrażalnik. Zawiera ona także wszystkie zaawansowane funkcje, oferowane przez firmę Samsung, takie jak intuicyjny, dotykowy ekran LCD i szufladę CoolSelect Zone. Całość utrzymana jest w eleganckiej, nowoczesnej stylistyce. Teraz możesz więc korzystać z atutów, jakie dają najnowsze funkcje oferowane w lodówkach, podkreślając jednocześnie swój styl.

Inteligentny ekran dotykowy opracowany dla Twojej wygody

Aby stworzyć kuchnię o najwyższym komforcie, lodówka RL55 posiada wysokiej klasy ekran dotykowy LCD, na którym możesz sprawdzić swój osobisty kalendarz, oglądać zdjęcia, ustawić temperaturę, timer itp. za pomocą prostego dotknięcia ekranu. Teraz masz do dyspozycji wszystkie przydatne funkcje w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce. Pozwól, aby Twoja kuchnia nabrała nowego blasku dzięki gustownemu i wyrafinowanemu wzornictwu lodówki RL55.

 

Szykowna stylistyka pasuje do każdego wnętrza

Elegancki i dopracowany wygląd lodówki RL55 pasuje do każdej kuchni. I dodaje jej uroku. Bogate wykończenie ze stali nierdzewnej podkreśla proste, czyste linie lodówki, nadając jej klasyczny, a jednocześnie nowoczesny styl, który doskonale współgra w niemal każdym otoczeniu. Obudowa zewnętrzna została tak zaprojektowana, aby odbijać niebieskie podświetlenie z unikalną ciepłą poświatą, dodając kuchni uroku, i stylu.

 

Kuchnia pełna blasku

Ciepłe, niebieskie światło emitowane przez innowacyjne podświetlenie rączki zapewni subtelny blask w kuchni. Oświetlenie nie tylko tworzy przyjemne wrażenie wizualne. Sprawdza się ono szczególnie wtedy, gdy myszkujesz po lodówce w nocy, szukając ulubionych smakołyków.

Bezszronowa świeżość w stylu Samsung

Pożegnaj się z koniecznością uciążliwego rozmrażania lodówki! Żywność przechowywana w technologii No Frost pozostaje świeża, nie traci walorów odżywczych i ma smakowity wygląd. Dodatkowo nie musisz już zaprzątać sobie głowy koniecznością ponownego rozmrażania urządzenia, oszczędzając mnóstwo czasu i niepotrzebnej frustracji. Świeża żywność i niekłopotliwa obsługa to główne zalety lodówek Samsung. Technologia No Frost chroni równocześnie przed osadzaniem się szronu na przechowywanej żywności, dzięki temu masz zawsze do dyspozycji więcej miejsca. Odpręż się i pozwól, aby Samsung wykonał za Ciebie pracę.

Szuflada CoolSelect Zone czyli lodówka w lodówce

Szuflada CoolSelect Zone posiada niezależne sterowanie. Dzięki temu można w niej przechowywać różne rodzaje żywności, dopasowując odpowiednio temperaturę wewnątrz. Do wyboru są cztery tryby, umożliwiające dowolne dostosowanie temperatury do rodzaju przechowywanej żywności: Delikatne mrożenie (-5 st.C), Strefa 0 (0 st.C), Chłodzenie (3 st.C) lub Szybkie chłodzenie (3 st.C). Dzięki temu w szufladzie można przechowywać dowolny rodzaj żywności, tworząc odpowiednie warunki, które zapewnią maksymalną świeżość.

Podświetla wszystko, co znajduje się w środku

Ta przyciągająca wzrok funkcja zachwyci cię od razu po otwarciu drzwi. Oświetlenie wieżowe emituje niewiele ciepła, zużywając jednocześnie bardzo mało prądu. Na pewno zauważysz tę różnicę w swoich rachunkach za energię. Oprócz tego doskonale zaprojektowana wieża światła jest wystarczająco jasna, aby oświetlić każdy zakątek lodówki, co ułatwia wyszukanie potrzebnych produktów.

 

Szybkie mrożenie Power Freeze

Zamrożony stek, który smakuje tak, jakby został zakupiony tego samego dnia? To nie jest wcale niemożliwe, jeśli korzystasz z lodówki Samsung z funkcją Power Freeze. Dzięki błyskawicznemu zamrażaniu ulubionych potraw ich walory smakowe i soczystość mogą zostać zachowane przez znacznie dłuższy czas. Dokładnie takie jest zadanie funkcji Power Freeze. Szybkie, głębokie mrożenie to najlepsza metoda efektywnego zatrzymywania wilgoci i smaku.

Technologia Multi Flow

Dzięki funkcji Multi Flow strumień zimnego powietrza przepływa przez liczne kanały umieszczone na każdej półce, obniżając równomiernie temperaturę. Dzięki temu lodówka RL55 może utrzymać idealną temperaturę, zapewniając przechowanie świeżej żywności przez dłuższy czas.

Tryb wakacyjny

Funkcja trybu wakacyjnego w lodówce RL55 została zaprojektowana specjalnie po to, aby urządzenie pracowało efektywnie również wtedy, gdy jesteś poza domem. Jedziesz na wakacje? Inteligentny tryb wakacyjny wyłącza lodówkę, pozostawiając bez zmian ustawienia zamrażarki, tak aby przechowywane w niej produkty nie uległy rozmrożeniu. Korzystaj z wolnego czasu poza domem, bez martwienia się o rachunki za energię lub psującą się żywność.

 

Przekładane drzwi

W lodówce RL55 użytkownik ma do wyboru wiele ustawień, w tym również możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi. Teraz możesz dokonać wyboru dwóch opcji, na którą stronę mają być otwierane drzwi. Koniec ze zmartwieniami, czy lodówka będzie pasować do układu kuchni.

Kl. A+ Lodówka SAMSUNG RL55VQBRSpełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka LIEBHERR CPesf 3523 Comfort
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 321 l, szerokości 60 cm, sterowana elektronicznie, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Lodówka LIEBHERR CPesf 3523 Comfortpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka MASTERCOOK LCED-918NFX
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 311 l, z systemem No-Frost, wymuszoną cyrkulacją powietrza, powłoką antybakteryjną Biocare, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka MASTERCOOK LCED-918NFXpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka GORENJE NRK ORA-E
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 262 l, z antybakteryjną ochroną, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka GORENJE NRK ORA-Epełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka LG GB-7138A2XZ
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 343 l, z elektronicznym sterowaniem, funkcją szybkiego zamrażania, pojemnikiem Magic Crisper, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Lodówka LG GB-7138A2XZpełny opis produktu
Kl. A+++ Lodówka SIEMENS KG 36EAI40
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 303 l, z elektronicznym sterowaniem, funkcją Superchłodzenia i Supermrożenia, w klasie energetycznej A-30%.
Kl. A+++ Lodówka SIEMENS KG 36EAI40pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka SAMSUNG RL56GEGIH
Więcej miejsca to rzadsze wyprawy na zakupy

Lodówka z dolnym zamrażalnikiem serii Grand oferuje więcej przestrzeni wewnątrz - przy pojemności do 400 litrów zmieścisz w niej niemal wszystko: napoje, mrożonki, śniadanie, obiad i kolację na dziś i weekend, a nawet artykuły spożywcze zakupione z myślą o rodzinnym pikniku w nadchodzącym tygodniu. Problemem nie będzie znalezienie wystarczającej ilości miejsca, lecz zakupienie tylu produktów, aby zapełnić lodówkę.

System Smart Eco

System Smart Eco umożliwia optymalizację zużycia energii poprzez zastosowanie technologii sensorowej i dostosowywanie pracy kompresora do zachowań użytkownika.

Energooszczędne i stylowe oświetlenie LED

Zastosowanie lamp LED znacząco obniżyło pobór energii. Oświetlenie LED zużywa do 75% mniej energii niż tradycyjne oświetlenie żarówkowe, co pozwala na odczuwalne zmniejszenie rachunków za energię elektryczną. Mimo że koszt zakupu oświetlenia LED jest początkowo wyższy, różnica szybko zostanie zrekompensowana kosztami użytkowania lodówki.

Znacznie większa, bardziej wydajna

Pojemność lodówki jest znacznie większa i ergonomiczniej rozplanowana niż produkty konkurencji. Cztery warstwowe szuflady zapewniają więcej miejsca dla różnych rodzajów żywności. W zależności od opcji można wybrać kostkarkę do lodu lub tacę na lód.

Pojemne drzwi

Na drzwiach lodówki umieszczone są cztery regulowane półki, które ułatwiają prostą i wygodną organizację przestrzeni wewnątrz. Można je indywidualnie przestawiać, aby przechowywać produkty żywnościowe różnej wielkości.

Niebieski wyświetlacz LED

Wyrafinowany niebieski wyświetlacz LED nadaje drzwiom lodówki elegancki i bardzo nowoczesny wygląd, podnosząc jednocześnie jej funkcjonalność i walory estetyczne.

Technologia Multi Flow

Aby zachować wyrównaną i stałą temperaturę, chłodne powietrze przepływa przez całą komorę wieloma otworami na wysokości każdej półki.

Duża szuflada Big Box

Większe szuflady na warzywa i owoce z regulowaną wilgotnością zapewniają więcej miejsca do przechowywania produktów żywnościowych.
Kl. A+ Lodówka SAMSUNG RL56GEGIHpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka INDESIT BIAA 13 F
Chłodziarko-zamrażarka z zamrażalnikiem u dołu, o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 283 l, z systemem No-Frost, powłoką antybakteryjną, sterowana mechanicznie.
Kl. A+ Lodówka INDESIT BIAA 13 Fpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka INDESIT BIAA 33 F
Chłodziarko-zamrażarka z zamrażalnikiem u dołu, o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 283 l, z systemem No-Frost, powłoką antybakteryjną, sterowana mechanicznie.
Kl. A+ Lodówka INDESIT BIAA 33 Fpełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka BOSCH KGN 36SR30
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 285 l, z elektronicznym sterowaniem, systemem No-Frost, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Lodówka BOSCH KGN 36SR30pełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka HOTPOINT ARISTON EBD 18323 F
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej brutto 300 l, sterowana elektronicznie, z powłoką antybakteryjną, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A++ Lodówka HOTPOINT ARISTON EBD 18323 Fpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka SHARP SJ-RM320T-WH
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 326 l, z chłodzeniem hybrydowym, systemem No-Frost, powłoką antybakteryjną, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A+ Lodówka SHARP SJ-RM320T-WHpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka SIEMENS KG 36NVI20
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 287 l, z elektronicznym sterowaniem, funkcją Multi-Air-Flow, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A+ Lodówka SIEMENS KG 36NVI20pełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka SIEMENS KG 36VVL30E
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 309 l, sterowana elektronicznie, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A++ Lodówka SIEMENS KG 36VVL30Epełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka MASTERCOOK LCE-818NFN
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.8 cm, pojemności całkowitej netto 311 l, sterowana elektronicznie, z wymuszoną cyrkulacją powietrza, trybem wakacyjnym, systemem No-Frost, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A+ Lodówka MASTERCOOK LCE-818NFNpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76]