Kl. A Kuchnia AMICA 56GcE3.33ZpTaA(Srx) Eco
Technologiczne zaawansowanie i przyjazna obsługa. Jakość oraz stylowy design. Taka jest kuchnia wolnostojąca 56GcE3.33ZpTaA(Srx) Eco, z linii Platinum. Nowoczesny inoxowy piekarnik oraz elegancka płyta gazowa na szkle to połączenia funkcjonalności i piękna.

Piekarnik posiada 8 funkcji pieczenia, które są dużym udogodnieniem podczas kulinarnych popisów.

Utrzymanie wnętrza piekarnika w czystości przestaje być problemem. To dzięki pakietowi No Problem. Powłoka antyadhezyjna non-stick, która pokryte są blachy utrudnia przywieranie tłuszczu, natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean gwarantuje efektywne usuwanie wszelkich zabrudzeń, bez wysiłku.

Płyta gazowa kuchni 56GcE3.33ZpTaA(Srx) Eco wykonana została ze szkła. Projektując tę płytę, Amica pomyślała nie tylko o atrakcyjnym designie, ale także zadbała o to by płyta była bezpieczna i funkcjonalna. Zapalacz gazu w pokrętle gwarantuje wygodę użytkowania, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu zapewnia bezpieczeństwo. Specjalnie skonstruowane dysze czyli System Optigas, to z kolei oszczędność zużycia gazu.

Decydując się na zakup sprzętu elektrycznego, warto zwrócić uwagę na jego klasę energetyczną. Im wyższa klasa, tym większa oszczędność. Kuchnia 56GcE3.33ZpTaA(Srx) Eco oznaczona jest klasą A.
Kl. A Kuchnia AMICA 56GcE3.33ZpTaA(Srx) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia GORENJE K 57306 AS
Kuchnia gazowo-elektryczna wielofunkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 48 l, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia GORENJE K 57306 ASpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KEG 4315 X DYN
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z elektronicznym sterowaniem, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KEG 4315 X DYNpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CM 51111 S
Kuchnia gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności 47 l, z 4 palnikami gazowymi, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CM 51111 Spełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52322 DW
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z 8 programami pieczenia, 4 palnikami gazowymi, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52322 DWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3442 XD FUT
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z grillem, wymuszonym obiegiem powietrza, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3442 XD FUTpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSE 52320 DW
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z 6 programami pieczenia, 4 palnikami gazowymi, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSE 52320 DWpełny opis produktu
Kl. B Kuchnia MASTERCOOK KGE 7320 ZB PLUS
Kuchnia gazowo-elektryczna 9-funkcyjna, o szerokości 60 cm, pojemności 58 l, z grillem, termoobiegiem, funkcją booster, minutnikiem mechanicznym oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kl. B Kuchnia MASTERCOOK KGE 7320 ZB PLUSpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 53GE2.33ZpTa(XxL) Eco
Kuchnia wolnostojąca 53GE2.33ZpTa(XxL) Eco wykonana została z inoxu, poprzez co zyskuje na nowoczesności. W parze z eleganckim designem idą bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Sześcio funkcyjny piekarnik obsługiwany jest za pomocą programatora Ta. Technologia w której powstał, pozwala na dowolne programowanie godziny wyłączenia piekarnika oraz programowanie czasu pracy.

Oszczędność zużycia gazu zagwarantowana jest przez system Optigas, w który wyposażona jest kuchnia 53GE2.33ZpTa(XxL) Eco. Moc palników została obniżona, w rezultacie czego korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze, nawet o 12%.

Decydując się na zakup sprzętu elektrycznego, warto zwrócić uwagę na jego klasę energetyczną. Im wyższa klasa, tym większa oszczędność. Piekarnik w kuchni 51GE2.33ZpTa(Xx) Eco oznaczony jest klasą A.

Bezpieczeństwo użytkowania jest dla Amiki bardzo ważne. Palniki gazowe wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Gdy płomień zgaśnie w skutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.
Kl. A Kuchnia AMICA 53GE2.33ZpTa(XxL) Ecopełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601GE2.33ZpMsYN(W) Eco
Gazowa płyta i elektryczny piekarnik. Połączenia klasycznego wzornictwa i nowinek technologicznych. Taka jest kuchnia 601GE2.33ZpMsYN(W) Eco.

W kuchni 601GE2.33ZpMsYN(W) Eco zastosowano system oszczędnych dysz Optigas. Moc palników obniżona została o ok. 10% w stosunku do standardowych palników. W rezultacie korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze.

Decydując się na zakup sprzętu elektrycznego, warto zwrócić uwagę na jego klasę energetyczną. Im wyższa klasa, tym większa oszczędność. Kuchnia 601GE2.33ZpMsYN(W) Eco oznaczona jest klasą A PLUS.

Piekarnik wyposażony został w minutnik z funkcją Stop. Urządzenie odmierza nastawiony czas w minutach, a po jego upływie włącza sygnał dźwiękowy i automatycznie wyłącza piekarnik.

Utrzymanie wnętrza piekarnika w czystości przestaje być problemem. To dzięki pakietowi No Problem. Powłoka antyadhezyjna non-stick, która pokryte są blachy utrudnia przywieranie tłuszczu, natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean gwarantuje efektywne usuwanie wszelkich zabrudzeń, bez wysiłku.
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601GE2.33ZpMsYN(W) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 53GE3.33ZpTa(W) Eco
Ekonomiczna, bezpieczna w użytkowaniu, łatwa w obsłudze, taka jest kuchnia wolnostojąca 53GE3.33ZpTa(W) Eco.

W kuchni 53GE3.33ZpTa(W) Eco elektryczny piekarnik wyposażony został w programator Ta, dzięki któremu obsługa jest niezwykle intuicyjna. Technologia w której powstał, pozwala na dowolne programowanie godziny wyłączenia piekarnika oraz programowanie czasu pracy. Piekarnik posiada 8 funkcji, które ułatwiają przyrządzenie nawet najbardziej wymagających potraw.

Kuchnia 53GE3.33ZpTa(W) Eco to sprzęt oszczędny. Mniejsze zużycie energii elektrycznej zapewnia klasa energetyczna A, którą oznaczony jest piekarnik. Oszczędność gazu natomiast, gwarantuje system Optigas. Dzięki specjalnie skonstruowanym dyszom zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%.

Specjalna emalia łatwoczyszcząca wewnątrz komory piekarnika powoduje, że tłuszcz i brud nie przywierają tak szybko, a powstałe zabrudzenia znacznie łatwiej usunąć.

Wygodny zapalacz gazu w pokrętle zwiększa komfort użytkowania. Wystarczy nacisnąć i przekręcić dowolne pokrętło, a wybrany palnik zapali się automatycznie.
Kl. A Kuchnia AMICA 53GE3.33ZpTa(W) Ecopełny opis produktu
Kl. B Kuchnia MASTERCOOK KGE 7334 B
Kuchnia gazowo-elektryczna 8- funkcyjna, o szerokości 60 cm, z grillem, ogrzewaniem dolnym i górnym, wymuszonym obiegiem powietrza oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kl. B Kuchnia MASTERCOOK KGE 7334 Bpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G60SA(W)/U
Kuchnia gazowo-elektryczna 6-funkcyjna, o szerokości 50 cm, z 4 palnikami gazowymi, zapalarką gazu, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G60SA(W)/Upełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52020 DW
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z 7 programami, 4 palnikami gazowymi, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52020 DWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52620 DX
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z 7 programami, 4 palnikami gazowymi, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52620 DXpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSS 52010 DW
Kuchnia gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności 60 l, z 4 funkcjami pieczenia, grillem, 4 palnikami gazowymi, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSS 52010 DWpełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE2.33HZp(Xx)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 65 l, z 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE2.33HZp(Xx)pełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE2.33HZpTa(W)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 65 l, z 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE2.33HZpTa(W)pełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601GE3.33ZpTaYDN(XxL) Eco
Kuchnia Classic 601GE3.33ZpTaYDN(XxL) Eco jest bezpieczna w użytkowaniu i intuicyjna w obsłudze. Dzięki 8 specjalnym funkcjom piekarnika, łatwo osiągnąć kulinarny sukces. Nie trzeba się przy tym martwić wysokością rachunków za prąd, a to dlatego, że piekarnik posiada klasę energetyczną Aplus, dzięki której zużycie energii elektrycznej jest mniejsze.

Piekarnik sterowany jest za pomocą programatora Ta. Technologia w której powstał, pozwala na dowolne programowanie godziny wyłączenia piekarnika oraz programowanie czasu pracy.

Piekarnik wyposażony został w Pakiet No Problem, który sprawia, że utrzymanie go w czystości jest naprawdę łatwe. Powłoka antyadhezyjna non-stick na blachach utrudnia przywieranie brudu i tłuszczu. Natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean, gwarantuje łatwe czyszczenie komory piekarnika.

Kuchnia 601GE3.33ZpTaYDN(XxL) Eco to sprzęt ekonomiczny. Mniejsze zużycie energii elektrycznej zapewnia klasa energetyczna A PLUS, którą oznaczony jest piekarnik. Oszczędność gazu natomiast, gwarantuje system Optigas. Dzięki specjalnie skonstruowanym dyszom zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%.

Palniki gazowe wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Gdy płomień zgaśnie w skutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601GE3.33ZpTaYDN(XxL) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE1.23Z(W) Eco
Klasyczna budowa, bezpieczne użytkowanie, łatwa obsługa. Taka jest kuchnia gazowo-elektryczna z linii Practica.

Decydując się na zakup sprzętu elektrycznego, warto zwrócić uwagę na jego klasę energetyczną. Im wyższa klasa, tym większa oszczędność. Piekarnik w kuchni 51GE1.23Z(W) Eco oznaczony jest klasą A.

Kuchnia 51GE1.23Z(W) Eco to nie tylko oszczędność energii elektrycznej ale także gazu. To dzięki systemowi Optigas. Moc palników obniżona została o ok. 10% w stosunku do standardowych palników. W rezultacie korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze.

Ściany komory piekarnika pokryte są emalią łatwoczyszczącą. Dzięki niej tłuszcz lub resztki potraw nie przywierają do ścianek komory piekarnika. Czyszczenie jest znacznie łatwiejsze.

Zapalacz gazu w pokrętle zwiększa wygodę użytkowania. Wystarczy nacisnąć i przekręcić dowolne pokrętło, a wybrany palnik zapali się automatycznie.
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE1.23Z(W) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 53GE3.43ZpTaNR(W) Eco
Kuchnia Maxima 53GE3.43ZpTaNR(W) Eco to idealne rozwiązanie dla osób, które preferują klasyczny design, jednak chętnie korzystają z nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

W kuchni 53GE3.43ZpTaNR(W) funkcjami piekarnika zarządza programator Ta, którego technologiczne zaawansowanie idzie na równi z przyjazną obsługą. To dzięki wygodnym przyciskom i wyświetlaczowi. Programator umożliwia dowolne programowanie czasu wyłączenia piekarnika oraz czasu pracy. Niezastąpiona jest też funkcja minutnika.

W kuchni53GE3.43ZpTaNR(W) zastosowano system oszczędnych dysz Optigas. Moc palników została obniżona, w rezultacie czego korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze, nawet o 12%.

Dla przygotowania jeszcze smaczniejszych potraw piekarnik wyposażony został w rożen obrotowy Pozwala on na przygotowanie chrupiących potraw mięsnych. Szczególnie sprawdza się gdy chcemy przyrządzić pysznego, złocistego kurczaka.

Palniki gazowe wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Gdy płomień zgaśnie w skutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.
Kl. A Kuchnia AMICA 53GE3.43ZpTaNR(W) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE2.33ZpP(W) Eco
Kuchnia wolnostojąca 51GE2.33ZpP(W) Eco to połączenia klasycznego designu oraz innowacyjnych rozwiązań. Gazowa płyta i elektryczny piekarnik gwarantują satysfakcję z użytkowania.

Klasa energetyczna A, którą oznaczony jest piekarnik to gwarancja niższych rachunków za energię elektryczną.

W kuchni 51GE2.33ZpP(W) Eco zastosowano system oszczędnych dysz Optigas. Moc palników obniżona została o ok. 10% w stosunku do standardowych palników. W rezultacie korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze.

Piekarnik posiada 6 funkcji, z których każda przeznaczona jest do przygotowania innego rodzaju potrawy. Supergrill, na przykład, jest idealny do przyrządzenia kiełbasek lub szaszłyków.

Palniki gazowe wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Gdy płomień zgaśnie w skutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE2.33ZpP(W) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KEG 4361 ZB DYN
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z grillem, wymuszonym obiegiem powietrza, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KEG 4361 ZB DYNpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3416 ZB PLUS
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z elektronicznym sterowaniem, grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3416 ZB PLUSpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia GORENJE K 67522 BX
Kuchnia gazowo-elektryczna 10-funkcyjna, o szerokości 60 cm, pojemności 60 l, z teleskopowymi prowadnicami, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia GORENJE K 67522 BXpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia GORENJE K 65320 BX
Kuchnia gazowo-elektryczna 5-funkcyjna, o szerokości 60 cm, pojemności 60 l, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia GORENJE K 65320 BXpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3T76SA (X)/U
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, z programatorem elektronicznym, grillem elektrycznym, 4 palnikami gazowymi, o pojemności 54 l, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3T76SA (X)/Upełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G660SA(W)/U
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, pojemności 54 l, z 4 palnikami gazowymi, zapalarką gazu, grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G660SA(W)/Upełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G660SA(X)/U
Kuchnia gazowo-elektryczna w kolorze srebrnym, o szerokości 50 cm, z 4 palnikami gazowymi, zapalarką gazu, grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G660SA(X)/Upełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76]