Losowy produkt
Notebook HP CQ57-435SW
Notebook HP CQ57-435SW
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 618GE3.43HZpTaKDpNAQ(Xx)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna o szerokości 60 cm, pojemności piekarnika 66 l, wyposażony w programator elektroniczny, z 10 funkcjami pieczenia, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 618GE3.43HZpTaKDpNAQ(Xx)pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3440 ZX
Kuchnia gazowo-elektryczna wielofunkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 53 l, z elektronicznym sterowaniem, grillem, termoobiegiem, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3440 ZXpełny opis produktu
Kl. B Kuchnia MASTERCOOK KGE 7344 X FUT
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 60 cm, pojemności 61 l, z elektronicznym sterowaniem, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej B.
Kl. B Kuchnia MASTERCOOK KGE 7344 X FUTpełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia AMICA 608GE3.43ZpTsYKDNA(XL) Eco
Inoxowa powierzchnia płyty, front z ciemnego szkła. Tak pokrótce opisać można kuchnię 608GE3.43ZpTsYKDNA(XL) Eco. Atrakcyjny wygląd to nie wszystko, kuchnia posiada wiele przyjaznych funkcjonalności.

Komfortową obsługę piekarnika zapewnia programator Ts. Wygodne sensory oraz pokrętła pozwalają na ustawienie optymalnych parametrów. Można dowolnie programować godzinę wyłączenia piekarnika oraz czas pieczenia. Wszystkie ustawienia widoczne są na wyświetlaczu. Piekarnik posiada 8 funkcji pieczenia, m.in. grill oraz funkcję pomocną w przygotowaniu idealnej pizzy.

Kuchnia 608GE3.43ZpTsYKDNA(XL) Eco to sprzęt ekonomiczny. Mniejsze zużycie energii elektrycznej zapewnia klasa energetyczna A PLUS, którą oznaczony jest piekarnik. Oszczędność gazu natomiast, gwarantuje system Optigas. Dzięki specjalnie skonstruowanym dyszom zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%.

Czyste wnętrze piekarnika? Nic prostszego. Kuchnia 608GE3.43ZpTsYKDNA(XL) Eco oferuje rozwiązania, które ułatwią utrzymanie piekarnika w czystości. Po pierwsze pakiet No Problem, czyli specjalna powłoka, utrudniająca przywieranie tłuszczu do blach plus system czyszczenia parowego Steam Clean. Po drugie wkłady katalityczne na ściankach piekarnika, które zatrzymują tłuszcz i brud.

Na bocznych ściankach komory piekarnika umieszczone zostały drabinki. Dzięki nim, blachy z piekarnika wysuwa się w łatwy sposób nawet przy znacznym obciążeniu. To rozwiązanie wygodne i bezpieczne ponieważ ogranicza możliwość poparzenia. Drabinki są łatwe w demontażu, a umyć je można nawet w zmywarce.
Kl. A+ Kuchnia AMICA 608GE3.43ZpTsYKDNA(XL) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE2.33ZpMs(Xx) Eco
Kuchnia wolnostojąca 51GE2.33ZpMs(Xx) Eco wykonana została z inoxu, poprzez co zyskuje na nowoczesności. W parze z eleganckim designem idą bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Piekarnik elektryczny kuchni 51GE2.33ZpMs(Xx) Eco posiada klasę energetyczną A. To gwarancja znacznie niższych rachunków za prąd.

Piekarnik wyposażony został w minutnik z funkcją Stop. Urządzenie odmierza nastawiony czas w minutach, a po jego upływie włącza sygnał dźwiękowy i automatycznie wyłącza piekarnik.

W kuchni 51GE2.33ZpMs(Xx) Eco zastosowano system oszczędnych dysz Optigas. Moc palników została obniżona, w rezultacie czego korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze, nawet o 12%.

Ściany komory piekarnika pokryte są emalią łatwoczyszczącą. Dzięki niej tłuszcz lub resztki potraw nie przywierają do ścianek komory piekarnika. Czyszczenie jest znacznie łatwiejsze.
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE2.33ZpMs(Xx) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3412 ZSB DYN
Kuchnia gazowo-elektryczna 7-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3412 ZSB DYNpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3444 X FUT
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, elektronicznym sterowaniem, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3444 X FUTpełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601GE2.33ZpTaYN(XxL) Eco
Inoxowa kuchnia 601GE2.33ZpTaYN(XxL) Eco kryje w sobie funkcjonalne i bogate wyposażenie ułatwiające codzienną pracę w kuchni. To doskonały kompan kulinarnych podróży.

W kuchni 601GE2.33ZpTaYN(XxL) Eco elektryczny piekarnik wyposażony został w programator Ta, dzięki któremu obsługa jest niezwykle intuicyjna. Technologia w której powstał, pozwala na dowolne programowanie godziny wyłączenia piekarnika oraz programowanie czasu pracy. Piekarnik posiada 6 funkcji, które ułatwiają przyrządzenie nawet najbardziej wymagających potraw.

Dla nowoczesnych sprzętów AGD typowe są rozwiązania, które sprawiają że sprzęty te są ekonomiczne. W kuchni 601GE2.33ZpTaYN(XxL) Eco mniejsze zużycie energii elektrycznej zapewnia klasa energetyczna APlus, którą oznaczony jest piekarnik. Oszczędność gazu natomiast, gwarantuje system Optigas. Dzięki specjalnie skonstruowanym dyszom zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%.

Utrzymanie wnętrza piekarnika w czystości przestaje być problemem. To dzięki pakietowi No Problem. Powłoka antyadhezyjna non-stick, która pokryte są blachy utrudnia przywieranie tłuszczu, natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean gwarantuje efektywne usuwanie wszelkich zabrudzeń, bez wysiłku.

Bezpieczeństwo użytkowania jest dla Amiki bardzo ważne. Palniki gazowe wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwypływowe gazu. W sytuacji gdy płomień niekontrolowanie zgaśnie zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601GE2.33ZpTaYN(XxL) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3464 X DYN
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z elektronicznym sterowaniem, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3464 X DYNpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3444 B PLUS
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, elektronicznym sterowaniem, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3444 B PLUSpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3455 X DYN
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z elektronicznym sterowaniem, grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3455 X DYNpełny opis produktu
Kl. B Kuchnia HOOVER HPD 100 X
Kuchnia gazowo-elektryczna 5-palnikowa w kolorze Inox, z palnikiem Potrójna Korona oraz 2 piekarnikami.
Kl. B Kuchnia HOOVER HPD 100 Xpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3003 ZSB DYN
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, pojemności 58 l, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3003 ZSB DYNpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CS 51011 S
Kuchnia gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności 49 l, z 4 funkcjami pieczenia, 4 palnikami gazowymi, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CS 51011 Spełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSS 62120 DX
Kuchnia gazowo-elektryczna, o szerokości 60 cm, pojemności 67 l, z 4 funkcjami pieczenia, grillem, 4 palnikami gazowymi, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSS 62120 DXpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia GORENJE K 57306 AW
Kuchnia gazowo-elektryczna wielofunkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 48 l, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia GORENJE K 57306 AWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia SMEG CO 68 GMA8
Kuchnia gazowo-elektryczna, o szerokości 60 cm, pojemności 68 l, z termoobiegiem, 8-funkcyjnym piekarnikiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia SMEG CO 68 GMA8pełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia ELECTROLUX EKK 54500OX
Kuchnia gazowo-elektryczna wielofunkcyjna, o szerokości 50 cm, z zapalarką gazu w pokrętle, wymuszonym obiegiem powietrza, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Kuchnia ELECTROLUX EKK 54500OXpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52120 DX
Kuchnia gazowo-elektryczna w kolorze inox, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z 4 palnikami gazowymi, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52120 DXpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52120 DW
Kuchnia gazowo-elektryczna w kolorze białym, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z 4 palnikami gazowymi, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52120 DWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3479 SX DYN
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, elektronicznym sterowaniem, grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3479 SX DYNpełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia AMICA 608GE3.43ZpTsYKDNA(WL) Eco
Biała powierzchnia płyty, lustrzany front. Tak pokrótce opisać można kuchnię 608GE3.43ZpTsYKDNA(WL) Eco. Atrakcyjny wygląd to nie wszystko, kuchnia posiada wiele przyjaznych funkcjonalności.

Piekarnik wyposażony został w elektroniczny programator Ts. Wygodne sensory oraz pokrętła pozwalają na ustawienie optymalnych parametrów. Można dowolnie programować godzinę wyłączenia piekarnika oraz czas pieczenia. Wszystkie ustawienia widoczne są na wyświetlaczu. Piekarnik posiada 8 funkcji pieczenia, m.in. grill oraz funkcję pomocną w przygotowaniu idealnej pizzy.

Amica postawiła sobie za cel, by sprzęty, które znajdują się w jej ofercie były przyjazne i komfortowe w użytkowaniu. Kuchnia 608GE3.43ZpTsYKDNA(WL) Eco wyposażona została w pakiet NoProblem, dzięki któremu czyszczenie piekarnika jest mniej pracochłonne. Powłoka antyadhezyjna non-stick na blachach utrudnia przywieranie brudu i tłuszczu. Natomiast System czyszczenia parowego Steam Clean, gwarantuje łatwe czyszczenie komory piekarnika.

Kuchnia 608GE3.43ZpTsYKDNA(WL) Eco to sprzęt oszczędny. Mniejsze zużycie energii elektrycznej zapewnia klasa energetyczna A Plua, którą oznaczony jest piekarnik. Oszczędność gazu natomiast, gwarantuje system Optigas. Dzięki specjalnie skonstruowanym dyszom zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%.

Wygodny zapalacz gazu w pokrętle zwiększa komfort użytkowania. Wystarczy nacisnąć i przekręcić dowolne pokrętło, a wybrany palnik zapali się automatycznie.
Kl. A+ Kuchnia AMICA 608GE3.43ZpTsYKDNA(WL) Ecopełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia AMICA 608GE3.33ZpTsYN(WL) Eco
Kuchnia 608GE3.33ZpTsYN (WL) E z linii Impression, to przykład tego, jak idealnie mogą współgrać piękno, wysoka funkcjonalność oraz przyjazna obsługa.

Programator Ts, w który wyposażony jest piekarnik, gwarantuje przyjazną obsługę. Wygodne sensory oraz pokrętła pozwalają na ustawienie optymalnych parametrów. Można wybrać dowolną godzinę wyłączenia piekarnika oraz zaprogramować czas pracy. Wybrane ustawienia widoczne są na wyświetlaczu. Piekarnik posiada 8 funkcji pieczenia, m.in. grill oraz funkcję, która pomoże przygotować idealną pizzę.

Czyste wnętrze piekarnika? Nic prostszego. Kuchnia 608GE3.33ZpTsYN (WL) Eco oferuje rozwiązania, które ułatwią utrzymanie piekarnika w czystości. Po pierwsze pakiet No Problem, czyli specjalna powłoka, utrudniająca przywieranie tłuszczu do blach plus system czyszczenia parowego Steam Clean. Po drugie wkłady katalityczne na ściankach piekarnika, które zatrzymują tłuszcz i brud.

Bezpieczeństwo użytkowania jest dla Amiki bardzo ważne. Palniki gazowe wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwypływowe gazu. W sytuacji gdy płomień niekontrolowanie zgaśnie zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.

Nowoczesne sprzęty AGD cechuje wysoka klasa energetyczna. Im wyższa klasa energetyczna, tym bardziej oszczędny jest sprzęt. Kuchnia 608GE3.33ZpTsYN (WL) Eco oznaczona jest klasą energetyczną A PLUS. To gwarancja znacznie niższych rachunków za energię elektryczną.
Kl. A+ Kuchnia AMICA 608GE3.33ZpTsYN(WL) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN6G660SA(W)/U
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 60 cm, z programatorem elektronicznym, grillem, 4 palnikami gazowymi, o pojemności 56 l, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN6G660SA(W)/Upełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia ELECTROLUX EKK 54502OX
Kuchnia gazowo-elektryczna 6-funkcyjna, o szerokości 50 cm, z zapalarką gazu w pokrętle, wymuszonym obiegiem powietrza, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Kuchnia ELECTROLUX EKK 54502OXpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G650SA(X)/U S
Kuchnia gazowo-elektryczna w kolorze inox, o szerokości 50 cm, z 4 palnikami gazowymi, zapalarką gazu, grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G650SA(X)/U Spełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia BOSCH HGV 425123L
Kuchnia gazowo-elektryczna 4-funkcyjna, z 4 palnikami gazowymi, o pojemności piekarnika 72 l, z elektryczną zapalarką gazu, grillem, zabezpieczeniem przeciwwypływowym oraz ze szklaną pokrywą.
Kl. A++ Kuchnia BOSCH HGV 425123Lpełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia BOSCH HGV 625323L
Kuchnia gazowo-elektryczna 7-funkcyjna, z 4 palnikami gazowymi, o pojemności piekarnika 67 l, z elektryczną zapalarką gazu, grillem, wymuszonym obiegiem powietrza, zabezpieczeniem przeciwwypływowym oraz ze szklaną pokrywą.
Kl. A+ Kuchnia BOSCH HGV 625323Lpełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE3.33HZpMsQ(W)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 65 l, z 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE3.33HZpMsQ(W)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76]