Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP530U4E
Notebook SAMSUNG NP530U4E
Aparat CANON PowerShot A2400 IS Brązowy
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z procesorem DIGIC IV, 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy, oraz 2.7-calowym wyświetlaczem TFT ( z 5-stopniową regulacją jasności). W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat CANON PowerShot A2400 IS Brązowypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-SZ1-K
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.1 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 70 MB. Posiada złącza AV oraz USB.
Aparat PANASONIC DMC-SZ1-Kpełny opis produktu
Aparat FUJIFILM SL240
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix z 24-krotnym zoomem optycznym oraz 3-calowym ekranem LCD. Posiada funkcję wykrywania i rozpoznawania twarzy oraz wykrywanie mrugnięcia.
Aparat FUJIFILM SL240pełny opis produktu
Aparat FUJIFILM Instax mini 25 Biały
Aparat kompaktowy, przeznaczony do fotografii natychmiastowej. Rozmiar obrazka 46 x 62 mm, dwu-pozycyjny wybór zakresu ostrości z możliwością przełączania (0,5-2.5 metra i 2.5 metra - nieskończoność), szybkość migawki od 1/3 do 1/400 sekund oraz automatyczna elektroniczna lampa błyskowa.
Aparat FUJIFILM Instax mini 25 Białypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM SL280
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix z 28-krotnym zoomem optycznym oraz 3-calowym ekranem LCD. Posiada funkcję wykrywania i rozpoznawania twarzy oraz wykrywanie mrugnięcia.
Aparat FUJIFILM SL280pełny opis produktu
Aparat SAMSUNG WB850F
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.2 Mpix z 21-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania i rozpoznawania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem AMOLED. W aparacie zastosowano technologie PictBridge, Wi-Fi i GPS.
Aparat SAMSUNG WB850Fpełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-SZ1-S
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.1 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 70 MB. Posiada złącza AV oraz USB.
Aparat PANASONIC DMC-SZ1-Spełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-SZ1-R
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.1 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 70 MB. Posiada złącza AV oraz USB.
Aparat PANASONIC DMC-SZ1-Rpełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-TZ25EP-K
Aparat fotograficzny z trybem 3D oraz przetwornikiem o rozdzielczości 12.1 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (Power O.I.S.) z trybem aktywnym eliminujący rozmycia powodowane drżeniem dłoni. Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 70 MB. Posiada złącza AV, USB 2.0 HS oraz miniHDMI.
Aparat PANASONIC DMC-TZ25EP-Kpełny opis produktu
Aparat OLYMPUS SH-25MR Biały
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z 12.5-krotnym zoomem optycznym. 3-calowy, dotykowy wyświetlacz z dwu stopniową regulacją jasności. Za pomocą panela dotykowego, w oparciu o GPS i elektroniczny kompas, można sprawdzić mapę i informacje o otaczającym krajobrazie. Mechaniczna stabilizacja obrazu. Dodatkowo aparat posiada wiele funkcji, takich jak: wykrywanie twarzy, kompensacja cienia, funkcja panoramy, funkcja surfowania oraz fotografowanie 3D.
Aparat OLYMPUS SH-25MR Białypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FS28EP-S
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 14.1 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 2.7 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 70 MB. Posiada złącza AV oraz USB.
Aparat PANASONIC DMC-FS28EP-Spełny opis produktu
Aparat FUJIFILM Instax 210
Aparat kompaktowy, przeznaczony do fotografii natychmiastowej. Rozmiar obrazka 99 x 62 mm, dwu-pozycyjny wybór zakresu ostrości (0,9-3 metry i 3 metry - nieskończoność), szybkość migawki od 1/64 do 1/200 sekundy oraz automatyczna lampa błyskowa.
Aparat FUJIFILM Instax 210pełny opis produktu
Aparat OLYMPUS TG-1
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 12 Mpix z 4-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy i kompensacji cienia. 3-calowy wyświetlacz OLED (o rozdzielczości 610000 punktów). Podwójna stabilizacja obrazu. Obudowa wodoszczelna, odporna na upadek, niskie temperatury oraz zgniatanie.
Aparat OLYMPUS TG-1pełny opis produktu
Aparat SAMSUNG WB152F Biały
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14.2 Mpix z 18-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania i rozpoznawania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem LCD TFT. W aparacie zastosowano technologię PictBridge. Wbudowany moduł Wi-Fi.
Aparat SAMSUNG WB152F Białypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG EC-WB100 Czerwony
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16.4 Mpix z 26-krotnym zoomem optycznym, podwójną stabilizacją oraz 3-calowym ekranem TFT-LCD. Kompakt oferuje możliwość nagrywania filmów w standardzie HD (720p) z systemem zapisu MP4 (H.264) MPEG4.AVC.
Aparat SAMSUNG EC-WB100 Czerwonypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S01 Srebrny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz z 3-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym i elektroniczną redukcją drgań (VR) (filmy). Wyposażony w 2.5-calowy dotykowy wyświetlacz LCD w technologii TFT.
Aparat NIKON COOLPIX S01 Srebrnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S6400 Niebieski
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix, z 12-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD (z 5-stopniową regulacją jasności).
Aparat NIKON COOLPIX S6400 Niebieskipełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-LZ20-K
Aparat DMC-LZ20 ma obiektyw z zoomem 25-525 mm (odpowiednik aparatu analogowego 35 mm). Funkcja Extra Optical Zoom jeszcze bardziej przybliża fotografowane obiekty powiększając współczynnik zoomu do krotności 48,5 x, korzystając ze środkowej części 16 megapikselowego przetwornika obrazowego CCD o wysokiej rozdzielczości.
Aparat PANASONIC DMC-LZ20-Kpełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-TZ10-A
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 12.1 Mpix z 12-krotnym zoomem optycznym, stabilizatorem obrazu, możliwością nagrywania filmów w formacie AVCHD Lite oraz 3-calowym wyświetlaczem.
Aparat PANASONIC DMC-TZ10-Apełny opis produktu
Aparat FUJIFILM F100fd Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, wewnętrzną pamięcią oraz 2.7-calowym ekranem.
Aparat FUJIFILM F100fd Srebrnypełny opis produktu
Aparat CASIO EX-G1 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12.1 MPix z 3-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, wyposażony w 2.5-calowy wyświetlacz TFT LCD. Ponadto, urządzenie jest odporne na wodę, niskie temperatury oraz upadek.
Aparat CASIO EX-G1 Czarnypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-HX7VN
HX7V to cyfrowy aparat kompaktowy. Aparat cyfrowy Cyber-shot HX7V jest wyposażony w mnóstwo łatwych w użyciu funkcji, których zadaniem jest poprawa wyglądu obrazów i filmów HD, a dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS będzie doskonałym towarzyszem podróży. Zaawansowane przetwarzanie obrazu gwarantuje szczegółowe fotografie, obraz 3D i płynne filmy Full HD 1080i.

Przetwornik Exmor R CMOS o efektywnej rozdzielczości 16,2 megapiksela

Bardzo efektywna konstrukcja, która dzięki większej czułości i osłabianiu szumów w obrazie zapewnia doskonały wygląd zdjęć wykonywanych w słabym świetle.

Szerokokątny obiektyw G Lens 25 mm z zoomem optycznym 10x

Wysokiej jakości obiektyw Sony o szerokim zakresie zoomu. Możliwość ujmowania w zbliżeniu odległych obiektów i nastawienia szerokiego kąta w celu wykonywania zdjęć grupowych i krajobrazowych.

Inteligentny tryb panoramy

Automatyczne łączenie serii zdjęć w celu utrwalenia bardzo rozległego krajobrazu, nawet z ruchomymi obiektami w kadrze.

3D Sweep Panorama

Poruszając aparatem, można utrwalać bardzo rozległe panoramy 3D. Efekt jest imponujący zarówno na telewizorach 2D, jak i 3D.

Tryb panoramy o dużej rozdzielczości

Poruszając aparatem, można utrwalać niezwykle szczegółowe panoramy o rozdzielczości 42,9 megapiksela. Wyświetlanie na podłączonym telewizorze HD lub powiększanie przy użyciu konsoli PlayStation 3.

Sweep Multi Angle

Wykonując serię zdjęć, można później oglądać scenę z różnych perspektyw. Wynik można oglądać na ekranie LCD lub telewizorze HD, korzystając z konsoli PS3 i aplikacji PlayMemories.

Fotografia 3D

Wystarczy wcisnąć spust migawki: aparat wykona dwa zdjęcia i po analizie odległości wygeneruje jeden obraz 3D do wyświetlenia na telewizorze 3D.

Efekt rozmycia tła

Rób profesjonalnie wyglądające zdjęcia przedstawiające ostry obiekt na płynnie rozmytym tle, tak jak w cyfrowej lustrzance.

Śledzenie ostrości

Wystarczy wybrać obiekt w kadrze: Aparat Cyber-shot dokładni śledzi i utrzymuje ostrość obiektu, nawet jeśli pozostaje on w ruchu.

GPS i kompas

Automatyczny zapis danych geolokalizacyjnych w fotografiach i ujęciach filmowych: możliwość prześledzenia trasy podróży na mapie elektronicznej.

Tryb zdjęć seryjnych

Możliwość "zamrożenia" akcji na serii szybko następujących po sobie zdjęć, wykonywanych po wciśnięciu przycisku spustu migawki w tempie nawet 10 klatek na sekundę.

Nieprzeciętny tryb automatyczny

Łatwość uzyskania jakości jak z lustrzanki: automatyczna regulacja ustawień zapewnia fantastyczny obraz odznaczający się niskim poziomem szumów i dużym zakresem dynamicznym.

Film Full HD 1080i

Nagrywanie jednym naciśnięciem przycisku ujęć filmowych Full HD, regulowany zoom i zapis w formacie AVCHD (1920x1080i): wiele możliwości odtwarzania materiału HD.

Procesor BIONZ

Wydajne przetwarzanie zapewniające dużą szybkość działania i czysty, szczegółowy obraz z małą ilością szumów.

Xtra Fine LCD 7,5 cm / 3"

Duży, wyjątkowej jakości wyświetlacz LCD (o rozdzielczości 921 tys. punktów), odznaczający się doskonałą szczegółowością, dużym kontrastem i szerokim kątem widzenia.

Optyczny stabilizator obrazu SteadyShot z "aktywnym" trybem

Kompensacja wstrząsów - korygowanie skutków poruszania się aparatu w czasie filmowania z ręki, nawet w marszu.

Rozpoznawanie twarzy

Automatyczna korekta ostrości, ekspozycji i balansu bieli zapewniająca wyraźniejsze portrety: możliwość ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Tryb wykrywania uśmiechu

Automatyczne wyzwalanie migawki, gdy fotografowana osoba uśmiecha się: możliwość regulacji progu uśmiechu i ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Korygowanie światła w tle techniką HDR

Naturalnie wyglądające, zrównoważone zdjęcia scen o dużym kontraście, z silnymi źródłami światła w tle.

Tryb gładkiej skóry

Automatyczny retusz portretów w celu poprawy wyglądu twarzy - usuwanie skaz i intensyfikowanie kolorów skóry.

Programator do autoportretów

Wykonywanie dobrze skomponowanych autoportretów dzięki wykrywaniu właściwego kadrowania, gdy użytkownik trzyma aparat w wyciągniętej ręce, i automatycznemu wyzwalaniu migawki.

Wyjście HD

Wyświetlanie filmów i zdjęć na telewizorze HD (z użyciem oferowanego oddzielnie przewodu): Funkcja PhotoTV HD poprawiająca wygląd obrazu na zgodnym telewizorze BRAVIA.

Funkcja pokazu slajdów HD z muzyką

Możliwość wyświetlania obrazu z efektami specjalnymi i muzyką na ekranie LCD lub podłączonym telewizorze HD.

Tryb łatwego fotografowania

Duże, czytelne wskazówki na ekranie ułatwiające obsługę początkującym użytkownikom.

Retusz w aparacie

Wbudowane w aparat funkcje do retuszu zdjęć, takie jak kadrowanie, osłabianie efektu czerwonych oczu i maska wyostrzająca.

Oprogramowanie PMB Portable

Wbudowany program pozwalający na łatwe i szybkie przesyłanie zdjęć do serwisów wymiany zdjęć, gdy aparat jest podłączony do komputera z dostępem do Internetu.

Program Picture Motion Browser (PMB)

Łatwy w użyciu program komputerowy ułatwiający przeglądanie, porządkowanie i prezentowanie zdjęć oraz ujęć filmowych.

Współpraca z kartami pamięci

Współpraca aparatu Cyber-shot z wieloma rodzajami kart pamięci: Memory Stick / MS PRO Duo / MS PRO-HG i SD / SDHC.

Wbudowana w aparat instrukcja obsługi

Wyświetlanie na ekranie wskazówek i informacji dotyczących obsługi aparatu bez konieczności wertowania papierowych instrukcji obsługi.
Aparat SONY DSC-HX7VNpełny opis produktu
Aparat SONY DSC-HX5VN+Obudowa podwodna
Aparat cyfrowy z przetwornikiem o rozdzielczości efektywnej 10.2 mln. pikseli, wyposażony w matrycę Exmor CMOS o rozmiarze 1/2.4 cala. Zastosowany obiektyw o zakresie ogniskowych 25 - 250 mm pozwala na wykonywanie 10-krotnych zbliżeń optycznych oraz fotografowanie obiektów oddalonych o 5 cm w trybie makro.
Aparat SONY DSC-HX5VN+Obudowa podwodnapełny opis produktu
Aparat OLYMPUS XZ-1 Czarny (Prime Kit)
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 10 Mpix z 4-krotnym zoomem optycznym oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w stabilizację obrazu. Dodatkowo w wyposażeniu znajduje się zestaw akcesorii.
Aparat OLYMPUS XZ-1 Czarny (Prime Kit)pełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot A2300 Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z procesorem DIGIC IV, 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy, oraz 2.7-calowym wyświetlaczem TFT ( z 5-stopniową regulacją jasności). W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat CANON PowerShot A2300 Srebrnypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot G15
Wyposażony z myślą o poważnej fotografii, kompaktowy aparat PowerShot G15 ma jasny obiektyw f/1,8-2,8 z 5-krotnym zoomem, szybki AF i matrycę Canon CMOS o wysokiej czułości, która umożliwia wykonywanie doskonałych zdjęć i filmów Full HD.
Aparat CANON PowerShot G15pełny opis produktu
Aparat SONY DSC-W730L
16,1 megapiksela, zoom optyczny 8x, HD, inteligentna automatyka, ekran LCD 6,7 cm (2,7-cala), efekty w obrazie i zaawansowana lampa błyskowa.
Aparat SONY DSC-W730Lpełny opis produktu
Aparat SONY DSC-W710B
16,1 megapiksela, zoom optyczny 5x, HD, inteligentna automatyka, ekran LCD 6,7 cm (2,7-cala), efekty w obrazie i zaawansowana lampa błyskowa.
Aparat SONY DSC-W710Bpełny opis produktu
Aparat SONY DSC-W510B

W510 to cyfrowy aparat kompaktowy. Lekki, miniaturowy i wygodny do noszenia aparat cyfrowy Cyber-shot W510 doskonale sprawdzi się na wakacjach, na spotkaniu rodzinnym i przy wielu innych okazjach. Świetna jakość obrazu idzie w parze z prostotą obsługi - nawet dla użytkowników, którzy pierwszy raz mają w ręku aparat cyfrowy.

Przetwornik CCD o efektywnej rozdzielczości 12,1 megapiksela

Wysoka jakość rejestrowanego obrazu umożliwiająca wykonywanie szczegółowych powiększeń.

Szerokokątny obiektyw 26 mm z zoomem optycznym 4x

Wysokiej jakości obiektyw zmiennoogniskowy, sprawdzający się w szerokim zakresie zastosowań. Szeroki kąt obiektywu ułatwiający zdjęcia grupowe i krajobrazowe.

Tryb Sweep Panorama

Wystarczy wcisnąć spust migawki i przemieszczać aparat: automatyczne łączenie serii zdjęć w celu utrwalenia bardzo rozległego krajobrazu.

Inteligentny tryb automatyczny

Rozpoznawanie typowych warunków zdjęciowych i optymalizacja ustawień pozwalająca bez kłopotu uzyskać wyraźne, naturalne obrazy.

Nagrywanie filmów

Nagrywanie czystych, wyraźnych ujęć filmowych z dźwiękiem: możliwość wyświetlania na podłączonym telewizorze (wymagany jest oferowany oddzielnie przewód AV).

Stabilizator obrazu SteadyShot

Elektroniczna stabilizacja obrazu - wyraźniejsze zdjęcia z ręki i mniej rozmyty obraz.

Ekran Clear Photo LCD 6,7 cm / 2,7"

Wyświetlacz Clear Photo LCD o rozdzielczości 230 tys. punktów, odznaczający się doskonałą szczegółowością, dużym kontrastem i szerokim kątem widzenia.

Wysoka czułość: ISO 3200

Mniejsze ryzyko zamazania obrazu podczas zdjęć z ręki. Połączenie zapewniające wysoką jakość zdjęć i niski poziom szumów nawet o zmierzchu.

Rozpoznawanie twarzy

Automatyczna korekta ostrości, ekspozycji i balansu bieli zapewniająca wyraźniejsze portrety: możliwość ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Tryb wykrywania uśmiechu

Automatyczne wyzwalanie migawki, gdy fotografowana osoba uśmiecha się: możliwość regulacji progu uśmiechu i ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Tryb łatwego fotografowania

Duże, czytelne wskazówki na ekranie ułatwiające obsługę początkującym użytkownikom.

Retusz w aparacie

Wbudowane w aparat funkcje do retuszu zdjęć, takie jak kadrowanie i osłabianie efektu czerwonych oczu.

Oprogramowanie PMB Portable

Wbudowany program pozwalający na łatwe i szybkie przesyłanie zdjęć do serwisów wymiany zdjęć, gdy aparat jest podłączony do komputera z dostępem do Internetu.

Program Picture Motion Browser (PMB)

Łatwy w użyciu program komputerowy ułatwiający przeglądanie, porządkowanie i prezentowanie zdjęć oraz ujęć filmowych.

Współpraca z kartami pamięci

Współpraca aparatu Cyber-shot z wieloma rodzajami kart pamięci: Memory Stick / MS PRO Duo / MS PRO-HG i SD / SDHC.

Aparat SONY DSC-W510Bpełny opis produktu
Aparat SONY DSC-TX20D
TX20 to cyfrowy aparat kompaktowy. Kuszący wygląd to zaledwie początek. Smukły, szykownie wyglądający aparat cyfrowy Cyber-shot TX20 pełen jest zaawansowanych funkcji firmy Sony, dzięki którym zaczniesz fotografować na innym poziomie. Szczegółowe fotografie, obraz 3D i kinowe filmy Full HD AVCHD 1920 x 1080 pozwolą poczuć, co znaczy zaawansowane przetwarzanie obrazu.
Aparat SONY DSC-TX20Dpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127]