Losowy produkt
Notebook SONY SVE14A2V2E
Notebook SONY SVE14A2V2E
Plecak LOWEPRO Flipside 300 Czarny
Jednokomorowy plecak na lustrzankę z dołączonym obiektywem do 300 mm, 1-3 dodatkowe obiektywy oraz statyw. Plecak posiada klapę główną umieszczoną od strony pleców, w górnej części zapinaną na suwak torebkę na akcesoria a po bokach zewnętrzną kieszeń zaopatrzoną w siatkę. Ponadto plecak wyposażony jest we wzmocnione pianką pasy naramienne i biodrowe, system szlufek Sliplock a także rączkę do noszenia. Prototypowe produkty LowePro są testowane w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych oraz sprawdzane pod kątem zachowania podczas normalnego użytkowania zgodnie z sugestiami profesjonalnych fotografów jak i amatorów.
Plecak LOWEPRO Flipside 300 Czarnypełny opis produktu
Plecak VANGUARD Kinray 53PR
Plecak Kinray 53GR powstał by odpowiedzieć na potrzeby podróżujących fotografów i obserwatorów ptaków, jest w pełni regulowany. Przestrzenne wnętrze z wyjmowanymi podziałkami pozwala na bezpieczny transport lornetek, lunet lub cyfrowych lustrzanek, także z teleobiektywem.
Plecak VANGUARD Kinray 53PRpełny opis produktu
Plecak HAMA Track Pack III 140 Czarno-szary
Jednokomorowy plecak fotograficzny mieszczący lustrzankę oraz akcesoria. Wykonany z trwałego politexu.
Plecak HAMA Track Pack III 140 Czarno-szarypełny opis produktu
Plecak SAMSONITE B-Lite Fresh M Grafitowy
Solidny plecak na sprzęt fotograficzny przeznaczony na jeden aparat fotograficzny typu lustrzanka, 4-5 obiektywów, lampę błyskową oraz karty pamięci. Posiada także obszerną, miękko wyściełaną kieszeń na laptopa lub tablet o przekątnej 15.6 cala.
Plecak SAMSONITE B-Lite Fresh M Grafitowypełny opis produktu
Plecak CASE LOGIC SLRC206 Czarno-pomarańczowy
Plecak na lustrzankę z dołączonym obiektywem do 165 mm, 4 dodatkowe obiektywy, laptop, lampę błyskową oraz akcesoria. Wykonany jest z wodoszczelnego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne nylonu. Specjalny system zawieszenia - Hammock Suspension System - chroni aparat fotograficzny. Wyposażony jest w pasy do mocowania statywu oraz komorę na laptopa o przekątnej ekranu do 16 cali.
Plecak CASE LOGIC SLRC206 Czarno-pomarańczowypełny opis produktu
Plecak LOWEPRO Fastpack 200 Czarny
Dwukomorowy plecak na lustrzankę z zoomem średniej długości oraz 1-2 dodatkowe obiektywy. Plecak wyposażony jest w specjalny panel, który umożliwia szybko dostęp do przenoszonego sprzętu pod kątem 180 stopni, bezpieczną klapkę przednią zamykająca komorę, w której znajduje się aparat, zewnętrzną kieszeń na akcesoria oraz kieszeń umieszczoną na szelkach na odtwarzacz MP3 lub telefon komórkowy, system szlufek w Sliplock, a także siatkową kieszeń na inne przedmioty. Prototypowe produkty LowePro są testowane w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych oraz sprawdzane pod kątem zachowania podczas normalnego użytkowania zgodnie z sugestiami profesjonalnych fotografów jak i amatorów.
Plecak LOWEPRO Fastpack 200 Czarnypełny opis produktu
Plecak LOWEPRO Fastpack 250 Czarny
Dwukomorowy plecak na lustrzankę z zoomem średniej długości, 2-3 dodatkowe obiektywy oraz 15,4 calowy laptop. Plecak wyposażony jest w specjalny panel, który umożliwia szybko dostęp do przenoszonego sprzętu pod kątem 180 stopni, bezpieczną klapkę przednią zamykająca komorę, w której znajduje się aparat, zewnętrzną kieszeń na akcesoria oraz kieszeń umieszczoną na szelkach na odtwarzacz MP3 lub telefon komórkowy, system szlufek w Sliplock, a także siatkową kieszeń na inne przedmioty. Posiada również rączkę do noszenia. Prototypowe produkty LowePro są testowane w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych oraz sprawdzane pod kątem zachowania podczas normalnego użytkowania zgodnie z sugestiami profesjonalnych fotografów jak i amatorów.
Plecak LOWEPRO Fastpack 250 Czarnypełny opis produktu
Plecak VANGUARD BIIN 47 Zielony
Jednokomorowy plecak na sprzęt fotograficzny. Pomieści lustrzankę cyfrową z obiektywem, 2-3 dodatkowe obiektywy, lampę błyskową oraz akcesoria.
Plecak VANGUARD BIIN 47 Zielonypełny opis produktu
Plecak HAMA Orlando 170 Czarno-czerwony
Jednokomorowy plecak przeznaczony na lustrzankę cyfrową, cztery obiektywy, lampę błyskową i akcesoria. Posiada kieszenie boczne (siatkowe), dwie przednie kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny, solidny uchwyt, wyjście na słuchawki z kieszeni przedniej oraz pasek piersiowy poprawiający komfort noszenia.
Plecak HAMA Orlando 170 Czarno-czerwonypełny opis produktu
Plecak VANGUARD Kinray 53GR
Plecak Kinray 53GR powstał by odpowiedzieć na potrzeby podróżujących fotografów i obserwatorów ptaków, jest w pełni regulowany. Przestrzenne wnętrze z wyjmowanymi podziałkami pozwala na bezpieczny transport lornetek, lunet lub cyfrowych lustrzanek, także z teleobiektywem.
Plecak VANGUARD Kinray 53GRpełny opis produktu
Plecak CASE LOGIC DCB308K
Jednokomorowy plecak typu Slingshot na lustrzankę cyfrową z zamocowanym obiektywem, dodatkowy obiektyw, statyw i akcesoria.
Plecak CASE LOGIC DCB308Kpełny opis produktu
Plecak LOWEPRO Fastpack 100 Czarny
Dwukomorowy plecak na lustrzankę z kompaktowym zoomem oraz dodatkowy obiektyw do 200 mm. Plecak wyposażony jest w specjalny panel, który umożliwia szybko dostęp do przenoszonego sprzętu pod kątem 180 stopni, bezpieczną klapkę przednią zamykająca komorę, w której znajduje się aparat, zewnętrzną kieszeń na akcesoria oraz kieszeń umieszczoną na szelkach na odtwarzacz MP3 lub telefon komórkowy, system szlufek w Sliplock a także siatkowa kieszeń na inne przedmioty. Prototypowe produkty LowePro są testowane w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych oraz sprawdzane pod kątem zachowania podczas normalnego użytkowania zgodnie z sugestiami profesjonalnych fotografów jak i amatorów.
Plecak LOWEPRO Fastpack 100 Czarnypełny opis produktu
Plecak VANGUARD BIIN 59B Czarny
Jednokomorowy plecak na sprzęt fotograficzny. Pomieści lustrzankę cyfrową z obiektywem, 3-4 dodatkowe obiektywy, lampę błyskową oraz akcesoria.
Plecak VANGUARD BIIN 59B Czarnypełny opis produktu
Plecak ARKAS BP 01 Czarno-szary
Profesjonalny plecak foto na 1-2 lustrzanki 35mm lub cyfrowe aparaty SLR z obiektywami do 400mm, 5-7 dodatkowych obiektywów i akcesoria.
Plecak ARKAS BP 01 Czarno-szarypełny opis produktu
Plecak TREQ KTSLR4 Czarny
Jednokomorowy plecak na lustrzankę, do czterech dodatkowych obiektywów oraz akcesoria. Wykonany jest z odpornego na wilgoć nylonu. Posiada regulowane przegrody, szereg kieszeni na telefon komórkowy czy iPod oraz zintegrowane mocowanie statywu.
Plecak TREQ KTSLR4 Czarnypełny opis produktu
Plecak LOWEPRO CompuDay Photo 250 Czarny
Dwukomorowy plecak na lustrzankę cyfrową z dołączonym obiektywem, 15 calowy laptop i akcesoria. Prototypowe produkty LowePro są testowane w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych oraz sprawdzane pod kątem zachowania podczas normalnego użytkowania zgodnie z sugestiami profesjonalnych fotografów jak i amatorów.
Plecak LOWEPRO CompuDay Photo 250 Czarnypełny opis produktu
Plecak LOWEPRO DSLR Video Fastpack 250 AW Czarny
Dwukomorowy plecak na profesjonalną lustrzankę DSLR (bez gripa) z dopiętym obiektywem (np. 24-70mm f/2.8), dodatkowy obiektyw, lampę błyskowa lub oświetleniową LED, słuchawki, mikrofon, zestaw audio (transmiter/odbiornik, recorder, mixer), kable, laptop 15 calowy, statyw, lub ramię video i drobne akcesoria
Plecak LOWEPRO DSLR Video Fastpack 250 AW Czarnypełny opis produktu
Plecak VANGUARD BIIN 50 Czarno-zielony
Jednokomorowy plecak na sprzęt fotograficzny. Pomieści lustrzankę cyfrową z obiektywem, 2-3 dodatkowe obiektywy, lampę błyskową oraz akcesoria.
Plecak VANGUARD BIIN 50 Czarno-zielonypełny opis produktu
Plecak LOWEPRO Pro Runner 200 AW Czarny
Jednokomorowy plecak na lustrzankę z dołączonym obiektywem maksymalnie do 70-200mm f/2.8, 2-3 dodatkowe obiektywy, lampę błyskową, akcesoria i statyw.
Plecak LOWEPRO Pro Runner 200 AW Czarnypełny opis produktu
Plecak CASE LOGIC TBC307 Czarny
Jednokomorowy plecak na lustrzankę cyfrową z zamocowanym obiektywem o długości do 14.6 cm, dodatkowe obiektywy, statyw i akcesoria.
Plecak CASE LOGIC TBC307 Czarnypełny opis produktu
Plecak ARKAS BP-03 Czarny
2-komorowy plecak na lustrzankę cyfrową z dołączonym obiektywem, dodatkowe obiektywy i akcesoria. Ponadto, plecak posiada oddzielną komorę na laptopa, system mocowania statywu i pokrowiec przeciwdeszczowy.
Plecak ARKAS BP-03 Czarnypełny opis produktu
Plecak PAQ C007 TPA-02333 Czarny
Plecak na jedno ramię przeznaczony dla lustrzanki z dołączonym obiektywem, 2 dodatkowych obiektywów oraz akcesoria. Wewnątrz znajduje się siatkowana kieszeń. Plecak wyposażono dodatkowo w dwie zewnętrzne kieszenie zamykane na na zamek i wyściełane pianką wnętrze.
Plecak PAQ C007 TPA-02333 Czarnypełny opis produktu
Plecak ARKAS BP 02 Czarny
Plecak na lustrzankę z doczepionym obiektywem, 4-5 dodatkowe obiektywy i akcesoria. Wykonany z wodoodpornego materiału posiada kieszeń przednią, pasy do mocowania statywu oraz regulowane wnętrze.
Plecak ARKAS BP 02 Czarnypełny opis produktu
Plecak LOWEPRO DSLR Video Fastpack 350 AW Czarny
Dwukomorowy plecak na profesjonalną lustrzankę DSLR (bez gripa) z dopiętym obiektywem (np. 70-200mm f/2.8), dwa dodatkowe obiektywy, lampę błyskowa lub oświetleniową LED, słuchawki, mikrofon, zestaw audio (transmiter/odbiornik, recorder, mixer), kable, laptop 17 calowy, statyw, lub ramię video i drobne akcesoria
Plecak LOWEPRO DSLR Video Fastpack 350 AW Czarnypełny opis produktu
Plecak LOWEPRO Urban Photo Sling 250
Plecaki Urban Photo Sling oferują połączenie nowoczesnego stylu i pełnego komfortu przenoszenia sprzętu fotograficznego. Uprząż typu sling umożliwia trzy sposoby noszenia: z przodu, z tyłu lub z boku, zapewniając wszechstronność użytkowania i bezpieczeństwo.
Plecak LOWEPRO Urban Photo Sling 250pełny opis produktu
Plecak HAMA Katoomba 170RL
Dwukomorowy plecak przeznaczony na lustrzankę cyfrową, dwa obiektywy, lampę błyskową i akcesoria. Posiada kieszenie boczne oraz przednie. Spód z gumowanej powłoki, odporny na wodę i brud, łatwy do czyszczenia. Kilka możliwości podziału wnętrza plecaka.
Plecak HAMA Katoomba 170RLpełny opis produktu
Plecak CASE LOGIC DCB309K
Jednokomorowy plecak na dwie lustrzanki cyfrowe z zamocowanymi obiektywami, do 4 dodatkowych obiektywów, 14 calowy laptop, lampę błyskową i akcesoria.
Plecak CASE LOGIC DCB309Kpełny opis produktu
Plecak VANGUARD Adaptor 46
Jednokomorowy plecak na lustrzankę cyfrową z dołączonym obiektywem, 3-4 dodatkowych obiektywów, lampę błyskową, laptop, statyw i akcesoria. Adaptor szybko może zostać przekonwertowany z plecaka w torbę na ramię, dzięki odpinanemu paskowi, chowanemu w jednej z kieszeni.
Plecak VANGUARD Adaptor 46pełny opis produktu
Plecak VANGUARD BIIN 47 Pomarańczowy
Jednokomorowy plecak na sprzęt fotograficzny. Pomieści lustrzankę cyfrową z obiektywem, 2-3 dodatkowe obiektywy, lampę błyskową oraz akcesoria.
Plecak VANGUARD BIIN 47 Pomarańczowypełny opis produktu
Plecak VANGUARD BIIN 59 Czarno-zielony
Jednokomorowy plecak na sprzęt fotograficzny. Pomieści lustrzankę cyfrową z obiektywem, 3-4 dodatkowe obiektywy, lampę błyskową oraz akcesoria.
Plecak VANGUARD BIIN 59 Czarno-zielonypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127]