Aparat CANON PowerShot A2600 Czerwony
Smukły, kolorowy aparat PowerShot A2600 (16 MP) ułatwia rejestrowanie codziennych wydarzeń w atrakcyjnej formie - wszystko dzięki dużemu ekranowi LCD, 5-krotnemu zoomowi oraz funkcjom natychmiastowego nagrywania filmów HD (720p) i Smart Auto.
Aparat CANON PowerShot A2600 Czerwonypełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 140 Szary
Aparat IXUS 140 (16 MP) łączy prostotę, elegancję i łączność bezprzewodową w smukłej metalowej obudowie. Ma duży, wyraźny ekran LCD, 8-krotny zoom z inteligentnym stabilizatorem obrazu i funkcję Wi-Fi, dzięki której można natychmiast udostępnić atrakcyjne zdjęcia w Internecie.
Aparat CANON IXUS 140 Szarypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG Galaxy Camera Czarny Kobalt EK-GC100
Aparat Samsung Galaxy Camera oferuje magię profesjonalnej fotografii cyfrowej w połączeniu z wszechstronną inteligencją systemu operacyjnego Android 4.1 Jelly Bean TM. To najmądrzejszy aparat, jaki kiedykolwiek zaprojektowano, gwarantujący oszałamiające dzieła fotograficzne.
Aparat SAMSUNG Galaxy Camera Czarny Kobalt EK-GC100pełny opis produktu
Aparat OLYMPUS TG-2 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12 Mpix z 4-krotnym zoomem optycznym. 3-calowy wyświetlacz OLED. Podwójna stabilizacja obrazu. Urządzenie jest kompatybilne z kartami Eye-Fi. Wbudowany GPS i elektroniczny kompas.
Aparat OLYMPUS TG-2 Czarnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ES95 Biały
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.4 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym wyświetlaczem LCD-TFT.
Aparat SAMSUNG ES95 Białypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S2700 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix oraz z 6-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 2.7-calowy wyświetlacz TFT LCD. Kompakt posiada również tryb nagrywania filmów w rozdzielczości HD (720p) z dźwiękiem.
Aparat NIKON COOLPIX S2700 Czarnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG WB250F Grafitowy
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14.2 Mpix z 18-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, z zaawansowaną łącznością WI-Fi i hybrydowym dotykowym interfejsem użytkownika. Wbudowany 3-calowy wyświetlaczem hVGA Hybrid Touch.
Aparat SAMSUNG WB250F Grafitowypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FT25EP-A
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.6 MP, wyświetlaczem TFT LCD o przekątnej 2.7 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 70 MB. Posiada złącza AV oraz USB. Wodoodporny do głębokości 7 m, odporny na upadki z wysokości do 1.5 m, odporny na mróz i kurzoszczelny.
Aparat PANASONIC DMC-FT25EP-Apełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX AW110 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix oraz z 5-krotnym zoomem optycznym. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz OLED, z regulacją jasności. Wodoodporny, odporny na wstrząsy, kurz i niskie temperatury.
Aparat NIKON COOLPIX AW110 Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX AW110 Niebieski
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix oraz z 5-krotnym zoomem optycznym. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz OLED, z regulacją jasności. Wodoodporny, odporny na wstrząsy, kurz i niskie temperatury.
Aparat NIKON COOLPIX AW110 Niebieskipełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX L27 Srebrny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix, z 5 -krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 2.7-calowy wyświetlacz TFT LCD, z powłoką przeciwodblaskową i 5-stopniową regulacją jasności. 18 programów tematycznych.
Aparat NIKON COOLPIX L27 Srebrnypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-XS1EP-W
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.1 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 2.7 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 90 MB. Posiada złącza AV oraz USB.
Aparat PANASONIC DMC-XS1EP-Wpełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-SZ3EP-W
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.1 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 2.7 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 90 MB. Posiada złącza AV oraz USB.
Aparat PANASONIC DMC-SZ3EP-Wpełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX P310 Czarny Digiscoping Kit
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix, z 4.2-krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, łatwą panoramą oraz trybem fotografowania 3D. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD, z powłoką przeciwodblaskową i 5-stopniową regulacją jasności. W zestawie znajduje się luneta Prostaff 5 Fieldscope 60 A, okular FEP-20W oraz adapter FSB-8.
Aparat NIKON COOLPIX P310 Czarny Digiscoping Kitpełny opis produktu
Aparat OLYMPUS TG-830 Srebrny
TG-830 został tak skonstruowany, by wytrzymać ekstremalne ciepło, zimno, wilgoć, kurz, uderzenia oraz wstrząsy. Obudowa sprawia, że aparat jest idealnym towarzyszem osób jeżdżących na nartach i snowboardzie, chodzących po górach oraz uwielbiających żeglarstwo i wspinaczkę.
Aparat OLYMPUS TG-830 Srebrnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX P520 Srebrny
COOLPIX P520 wyposażonemu w 42-krotny superzoom. Dzięki obiektywowi NIKKOR o niesamowitym zakresie ogniskowych 24-1000 mm, czyli od szerokokątnego do superteleobiektywu, ten aparat o rozdzielczości 18 mln pikseli przeniesie Cię tak blisko akcji, jak zechcesz.
Aparat NIKON COOLPIX P520 Srebrnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S9400 Czarny
Obiektyw NIKKOR z 18-krotnym zoomem optycznym i matrycą CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 18 mln pikseli pozwalają z łatwością uwieczniać rozgrywające się w oddali zdarzenia oraz wykonywać doskonałe zdjęcia makro. Funkcja optycznej redukcji drgań pozwala uzyskać dużą ostrość zdjęć oraz stabilność obrazu widocznego na dużym wyświetlaczu OLED.
Aparat NIKON COOLPIX S9400 Czarnypełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 135 Czarny
Elegancki aparat IXUS 135 z 16-megapikselową matrycą i funkcją Wi-Fi ułatwia udostępnianie znakomitych zdjęć w Internecie i poza domem. 8-krotny zoom pozwala przybliżyć obiekt, a inteligentny stabilizator obrazu zapewnia ostre, szczegółowe zdjęcia i filmy.
Aparat CANON IXUS 135 Czarnypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM AX600 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix, z 5-krotnym zoomem optycznym, 6.7-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania mrugnięcia, twarzy i uśmiechu, a także 2.7-calowym ekranem LCD.
Aparat FUJIFILM AX600 Czarnypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS XZ-10 Brązowy
XZ-10 to kompakt z nowej serii STYLUS. XZ-10 posiada superjasny, szerokokątny obiektyw 1:1.8-2.7 o zakresie 26-130 mm. Wbudowany 12 megapikselowy sensor backlit CMOS, pozwalającego w pełni wykorzystać możliwości każdego obiektywu iZUIKO DIGITAL, wykonanego z komponentów najwyższej klasy.
Aparat OLYMPUS XZ-10 Brązowypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS XZ-10 Biały
XZ-10 to kompakt z nowej serii STYLUS. XZ-10 posiada superjasny, szerokokątny obiektyw 1:1.8-2.7 o zakresie 26-130 mm. Wbudowany 12 megapikselowy sensor backlit CMOS, pozwalającego w pełni wykorzystać możliwości każdego obiektywu iZUIKO DIGITAL, wykonanego z komponentów najwyższej klasy.
Aparat OLYMPUS XZ-10 Białypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS VG-180 Czarny D-770
5-krotny zoom optyczny pozwali Ci być bliżej fotografowanych obiektów. Aparat automatycznie wybiera odpowiednie ustawienia do każdego ujęcia. Niezależnie od tego czy robisz zdjęcia czy kręcisz filmy z dźwiękiem, które później udostępniasz znajomym lub oglądasz na telewizorze, i-Auto i 16-megapikselowa matryca to wszystko, czego potrzebujesz.
Aparat OLYMPUS VG-180 Czarny D-770pełny opis produktu
Aparat FUJIFILM XP150 Pomarańczowy
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14.4 Mpix, z 5-krotnym zoomem optycznym, 6.8-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym ekranem TFT LCD.
Aparat FUJIFILM XP150 Pomarańczowypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S3500 Purpurowy
COOLPIX S3500 to smukły, elegancki i dopracowany pod każdym względem, który pasuje idealnie do Twojej dłoni. Obiektyw NIKKOR z 7-krotnym zoomem optycznym i systemem redukcji drgań pozwala rejestrować wyraźne zdjęcia i wysokiej jakości filmy wideo, które są zawsze doskonale widoczne na dużym wyświetlaczu LCD.
Aparat NIKON COOLPIX S3500 Purpurowypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX P330 Czarny
COOLPIX P330 to ciekawa propozycja dla entuzjastów fotografii. Dzięki jasnemu obiektywowi f/1,8 zdjęcia są ostre jak brzytwa, a duża (1/1,7 cala) matryca CMOS wykonana w technologii BSI gwarantuje doskonały obraz w każdych warunkach oświetleniowych. Aby nagrać film Full HD, wystarczy wciśnięcie specjalnego przycisku nagrywania filmu.
Aparat NIKON COOLPIX P330 Czarnypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-WX300W
18,2 megapiksela, przetwornik CMOS Exmor R, zoom optyczny 20x, Full HD, inteligentna automatyka, Wi-Fi i efekty w obrazie.
Aparat SONY DSC-WX300Wpełny opis produktu
Aparat FUJIFILM T500 Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16 Mpix, z 12-krotnym zoomem optycznym, 2-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym ekranem TFT LCD. Filmowanie HD (720p/30 klatek/sek.).
Aparat FUJIFILM T500 Srebrnypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-TX30L
Odporność na wodę, pył, mróz i uderzenia, 18,2 megapiksela, zoom optyczny 5x, Full HD, ekran dotykowy OLED 8,3 cm (3,3-cala).
Aparat SONY DSC-TX30Lpełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S31 Żółty
Wytrzymały i łatwy w obsłudze COOLPIX S31 z matrycą o rozdzielczości 10 mln pikseli jest idealnym aparatem dla całej rodziny. COOLPIX S31 jest odporny na wstrząsy, wodę i pyły, więc można go używać niemalże wszędzie. Godziny rozrywki zapewniają zabawne wbudowane filtry, za pomocą których z łatwością można nadać zdjęciom niepowtarzalny wygląd.
Aparat NIKON COOLPIX S31 Żółtypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS [mju:] 7000 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 12 Mpix z 7-krotnym zoomem optycznym. 3-calowy wyświetlacz LCD. Podwójna stabilizacja obrazu: mechaniczna i cyfrowa. Pamięć wewnętrzna.
Aparat OLYMPUS [mju:] 7000 Czarnypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127]