Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP370R5E
Notebook SAMSUNG NP370R5E
Filtr HAMA Pl-Cir 55mm
Filtr o średnicy 55 mm. Filtr polaryzacyjny, wzmacnia kolory oraz kontrast, odcina promieniowanie UV i niweluje odblaski z powierzchni szklanych.
Filtr HAMA Pl-Cir 55mmpełny opis produktu
Filtr HAMA Sky LA +10 52mm
Filtr o średnicy 52 mm. Filtr ochronny, posiada delikatne działanie ocieplające likwiduje nieznacznie zamglenia i jest idealną ochroną obiektywu. Nie zmniejsza ilości światła – nie wymaga korekcji naświetlenia.
Filtr HAMA Sky LA +10 52mmpełny opis produktu
Filtr HAMA Colour Red 25A HTMC 52mm
Filtr o średnicy 52 mm. Filtr do stosowania w fotografii czarno-białej, pejzażowej, efektowej, poprawia kontrast. Stosowany w przypadku bardzo wysokiego kontrastu czarno-białych fotografii, na długich dystansach, powietrza i efekt strzałów. Filtr z powłokami HTMC.
Filtr HAMA Colour Red 25A HTMC 52mmpełny opis produktu
Filtr HAMA UV390 0-Haze HTMC 52mm
Filtr o średnicy 52 mm. Filtr ultrafioletowy, odcina promieniowanie ultrafioletowe, niweluje delikatnie zamglenia oraz polepsza nieco kontrast. Filtr posiada powłoki ochronne HTMC. Filtr nie wpływa na kolorystykę zdjęcia, nie zmniejsza ilości światła – nie wymaga korekcji naświetlania. Idealny jako filtr ochronny na obiektyw.
Filtr HAMA UV390 0-Haze HTMC 52mmpełny opis produktu
Filtr HAMA UV390 0-Haze HTMC 58mm
Filtr o średnicy 58 mm. Filtr ultrafioletowy, odcina promieniowanie ultrafioletowe, niweluje delikatnie zamglenia oraz polepsza nieco kontrast. Filtr posiada powłoki ochronne HTMC. Filtr nie wpływa na kolorystykę zdjęcia, nie zmniejsza ilości światła – nie wymaga korekcji naświetlania. Idealny jako filtr ochronny na obiektyw.
Filtr HAMA UV390 0-Haze HTMC 58mmpełny opis produktu
Filtr MARUMI PL-C 77 mm YELLOW
Filtr polaryzacyjny kołowy o średnicy 77 mm. Mocowany za pomocą gwintu.
Filtr MARUMI PL-C 77 mm YELLOWpełny opis produktu
Filtr MARUMI CPL 72mm
Filtr o średnicy 72 mm. Mocowany za pomocą gwintu.
Filtr MARUMI CPL 72mmpełny opis produktu
Filtr MARUMI Water Proof Coat-UV 67mm
Filtr UV o średnicy 67 mm pokryty powłoką odporną na wodę i tłuszcz. Mocowany za pomocą gwintu.
Filtr MARUMI Water Proof Coat-UV 67mmpełny opis produktu
Filtr HAMA ND x4 D 0.60 58mm
Filtr o średnicy 55 mm. Filtr neutralny szary, ogranicza ilość światła wpadającego do obiektywu. Umożliwia również osiągnięcie dużych otworów przesłony w aparacie podczas robienia zdjęć na zewnątrz. Korekta ekspozycji 4x = 2 przysłony. Filtr z powłokami HTMC.
Filtr HAMA ND x4 D 0.60 58mmpełny opis produktu
Filtr HAMA UV 52mm
Filtr o średnicy 52 mm. Filtr ultrafioletowy UV odcina promieniowanie ultrafioletowe, niweluje delikatnie zamglenia oraz polepsza nieco kontrast. Filtr posiada powłoki ochronne. Nie zmniejsza ilości światła – nie wymaga korekcji naświetlania i nie wpływa na kolorystykę zdjęcia. Idealny jako filtr ochronny na obiektyw.
Filtr HAMA UV 52mmpełny opis produktu
Filtr HAMA UV 72mm
Filtr o średnicy 72 mm. Filtr ultrafioletowy UV odcina promieniowanie ultrafioletowe, niweluje delikatnie zamglenia oraz polepsza nieco kontrast. Filtr posiada powłoki ochronne. Nie zmniejsza ilości światła – nie wymaga korekcji naświetlania i nie wpływa na kolorystykę zdjęcia. Idealny jako filtr ochronny na obiektyw.
Filtr HAMA UV 72mmpełny opis produktu
Filtr HAMA UV 77mm
Filtr o średnicy 77 mm. Filtr ultrafioletowy UV odcina promieniowanie ultrafioletowe, niweluje delikatnie zamglenia oraz polepsza nieco kontrast. Filtr posiada powłoki ochronne. Nie zmniejsza ilości światła – nie wymaga korekcji naświetlania i nie wpływa na kolorystykę zdjęcia. Idealny jako filtr ochronny na obiektyw.
Filtr HAMA UV 77mmpełny opis produktu
Filtr TIFFEN 58mm Blue 47
Filtr o średnicy 58 mm. Filtr do fotografii czarno-białej, wykonywania różnych efektów filtracji, w tym kontrola kontrastu, wzmocnione odcienie skóry, korekty tonów.
Filtr TIFFEN 58mm Blue 47pełny opis produktu
Filtr MARUMI Super DHG 52mm
Filtr o średnicy 52mm. Powłoki wzmocnione powłoką odporną na wodę i tłuszcz. Filtr w oprawkach slim.
Filtr MARUMI Super DHG 52mmpełny opis produktu
Kamera SONY MHS-TS20KP
Kamera cyfrowa o rozdzielczości 12.8 Mpix z 1-krotnym zoomem optycznym oraz 3-calowym ekranem.
Kamera SONY MHS-TS20KPpełny opis produktu
Kamera SONY MHS-TS20KB
Kamera cyfrowa o rozdzielczości 12.8 Mpix z 1-krotnym zoomem optycznym oraz 3-calowym ekranem.
Kamera SONY MHS-TS20KBpełny opis produktu
Kamera PANASONIC SDR-H100EP-K
Kamera cyfrowa z przetwornikiem CCD z rozmiarem matrycy 1/8 cala. Posiada 2.7 calowy ekran LCD. Możliwość instalacji kart pamięci SD, SDHC oraz SDXC. Wbudowany stabilizator obrazu Advanced O.I.S oraz dysk twardy 80 GB.
Kamera PANASONIC SDR-H100EP-Kpełny opis produktu
Kamera CANON HF M307
Kamera cyfrowa z przetwornikiem 3.89 megapiksela. Legria HF M307 posiada wejścia na karty pamięci SDHC, SD i SDXC. Obiektyw pozwala na 15-krotne zbliżenia optyczne. Wbudowany ekran dotykowy 2.7-cala oraz optyczny stabilizator obrazu.
Kamera CANON HF M307pełny opis produktu
Kamera SONY HDR-TD10ES
TD10E to kamera Double Full HD 3D z pamięcią flash. Oto zupełnie nowy sposób patrzenia na świat. Ta pierwsza w historii kamera Double Full HD 3D przeznaczona na rynek masowy zawiera dwa obiektywy o wysokiej jakości, przetworniki obrazu i procesory w jednej, łatwej do noszenia obudowie. Kiedy poznasz niezwykły realizm dokonywanych nią nagrań, już się nie cofniesz.

Nagrywanie w systemie Double Full HD 3D

Nagrywanie filmów 3D odznaczających się doskonałą jakością obrazu: niezależne obiektywy i przetworniki obrazu do rejestracji obrazów Full HD 1920 x 1080 dla każdego oka.

Nagrywanie w formacie Full HD 1920 x 1080 50p (tylko obraz dwuwymiarowy)

Tryb nagrywania progresywnego obrazu Full HD 50p przy bardzo dużej przepływności - najwyższa jakość i płynność obrazu.

Tryb nagrywania progresywnego 25p (tylko obraz dwuwymiarowy)

Rejestracja obrazu Full HD w tempie 25 klatek na sekundę w celu nadania filmowi kinowego klimatu.

Wewnętrzna pamięć 64 GB

Zapis w wewnętrznej pamięci o pojemności 64 GB; możliwość zapisu dodatkowego materiału na oferowanej oddzielnie karcie pamięci (Memory Stick PRO Duo lub SD / SDHC).

Para obiektywów G Lens z zoomem optycznym 10x (3D) / 12x (2D)

Dwa wysokiej jakości obiektywy Sony rejestrujące stereoskopowy obraz dla lewego i prawego oka: mocny zoom optyczny i szeroki kąt.

Optyczny stabilizator obrazu SteadyShot z "aktywnym" trybemOsłabianie skutków drgania kamery - wyraźniejszy, bardziej stabilny obraz kręcony z ręki nawet w marszu.

Dwa przetworniki CMOS Exmor R typu 1/4

Dwa niezależne przetworniki obrazu rejestrujące szczegółowy obraz filmowy dla każdego oka, odznaczający się mniejszymi szumami, zwłaszcza w słabym świetle.

Para procesorów BIONZ

Szybkie procesory obrazu, lepsza jakość obrazu i większa szybkość działania.

Fotografie o rozdzielczości do 7,1 megapiksela (tylko obraz dwuwymiarowy)

Wykonywanie zdjęć o wysokiej jakości nawet w czasie kręcenia filmu.

Ekran Xtra Fine 3D LCD 8,8 cm / 3,5"

Odtwarzanie obrazu trój- i dwuwymiarowego na bardzo dużym ekranie dotykowym o niezwykle wysokiej rozdzielczości (1229 tys. punktów): nie są potrzebne okulary 3D.

Nowy, łatwy w użyciu system obsługi z przeglądaniem zdarzeń

Intuicyjna funkcja odtwarzania grupująca filmy i fotografie w kamerze na podstawie wydarzeń: łatwe wyszukiwanie ulubionych materiałów.

Odtwarzanie głównych scen nagrania

Automatyczny montaż fotografii i fragmentów filmów z muzyką i przejściami: nagrywanie wyniku na płytę DVD lub prezentowanie go w Internecie (możliwość zapisu tylko obrazu 2D).

Możliwości ręcznego wyboru ustawień (tylko obraz dwuwymiarowy)

Pokrętło o funkcji wybieranej przez użytkownika zapewniające dokładną kontrolę nad ostrością, balansem bieli, ekspozycją, kompensacją ekspozycji, przysłoną i czasem otwarcia migawki.

Tryb inteligentnej automatyki (iAUTO)

Dobieranie do 90 kombinacji ustawień rozpoznawania twarzy, trybów tematycznych i trybu zdjęć z ręki / ze statywu: regulacje zapewniające najlepsze efekty.

Śledzenie ostrości (tylko obraz dwuwymiarowy)

Możliwość wyboru obiektu na ekranie dotykowym i utrzymywania na nim ostrości, nawet w przypadku poruszających się obiektów innych niż ludzie: idealne rozwiązanie przy zdjęciach zwierząt domowych.

Szybki autofokus

Duża szybkość nastawiania ostrości pozwalająca na nagranie ostrego, wyraźnego obrazu nawet przy słabym oświetleniu.

5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny o wysokiej jakości

Czuły mikrofon o nowej konstrukcji zapewniający nieprzeciętną czystość rejestrowanych dialogów i dźwięku przestrzennego.

Osłabianie zakłóceń powodowanych przez wiatr

Nowa konstrukcja mikrofonu i cyfrowe przetwarzanie sygnału osłabiające zakłócenia powodowane przez wiatr - wyraźniejsze dialogi i dźwięk przy zdjęciach plenerowych.

Stereofoniczny głośnik ze wzmacniaczem S-Master

Wysokiej jakości głośnik o liniowej charakterystyce fazowej reprodukujący czysty, naturalny dźwięk stereo z odtwarzanego ujęcia.

Rozpoznawanie twarzy i wykrywanie uśmiechu (tylko obraz dwuwymiarowy)

Wykonywanie wyraźnych, naturalnie wyglądających portretów: automatyczne fotografowanie uśmiechniętych twarzy podczas nagrywania filmu.

Bezpośrednie kopiowanie

Przesyłanie materiału filmowego - również 3D - bezpośrednio na zewnętrzny twardy dysk, bez użycia komputera: odtwarzanie z użyciem efektów dostępnych w kamerze.

Wyjście HDMI

Przesyłanie dwóch stereoskopowych sygnałów wideo HD do wyświetlenia na każdym kompatybilnym telewizorze HD 3D.

BRAVIA Sync

Sterowanie funkcjami odtwarzania w kamerze za pomocą pilota od podłączonego telewizora BRAVIA.

Tryb zdjęć golfa (tylko obraz dwuwymiarowy)

Automatyczna rejestracja serii zdjęć w celu "zamrożenia" szybkiego ruchu w optymalnym momencie.

Łatwe przesyłanie materiału przy użyciu oprogramowania PMB

Łatwe w użyciu oprogramowanie komputerowe PMB do zarządzania filmami i zdjęciami w trybie widoku kalendarza oraz do przesyłania materiałów do serwisów internetowych, takich jak YouTube.
Kamera SONY HDR-TD10ESpełny opis produktu
Kamera SONY DCR-SX45ES
SX45E to kamera o standardowej rozdzielczości na kartę pamięci flash. Ta lekka, nieduża i niezwykle łatwa w użyciu kamera jest wyposażona w wysokiej jakości obiektyw Carl Zeiss o szerokim zakresie zoomu, pozwalający na ujmowanie w zbliżeniu odległych obiektów. Nagrywaj filmy i dźwięk stereo na wymienne karty pamięci i wygodnie przesyłaj swoje nagrania do serwisów internetowych, używając dostarczonego programu PMB.

Nagrywanie w standardowej rozdzielczości

Wysoka jakość nagrywania filmu o standardowej rozdzielczości i dźwięku stereo.

Współpraca z różnymi wymiennymi kartami pamięci

Nagrywanie na oferowaną oddzielnie kartę pamięci (Memory Stick PRO Duo lub SD/SDHC).

Obiektyw Carl Zeiss z zoomem optycznym 60x / zoom rozszerzony 70x

Wysokiej jakości obiektyw Vario-Tessar z szerokim zakresem zoomu, pozwalający na ujmowanie w zbliżeniu odległych obiektów bez pogorszenia jakości obrazu.

Stabilizator obrazu SteadyShot z "aktywnym" trybem

Wydajna kompensacja drgań zapewniająca stabilność obrazu nawet przy filmowaniu w marszu. Lepsza stabilizacja obrazu w całym zakresie zoomu.

Przetwornik obrazu CCD typu 1/8 o rozdzielczości 800 tys. pikseli

Rejestracja szczegółowego obrazu filmowego.

Ekran LCD 7,5 cm / 3"

Duży, łatwy w użyciu ekran dotykowy z nowym, intuicyjnym systemem obsługi.

Wbudowany przewód USB do podłączania i ładowania

Ukrywanie przewodu USB w pasku na rękę. Możliwość podłączenia kamery Handycam do komputera i przesyłania filmów lub ładowania akumulatora.

Łatwe prezentowanie nagrań w Internecie przy użyciu programu PMB Portable

Możliwość podłączenia kamery Handycam do każdego komputera przez wbudowany przewód USB: automatycznie uruchomi się program PMB Portable, pozwalający na łatwe prezentowanie nagrań w Internecie.

Włączanie przez otwarcie ekranu LCD

Szybkie włączanie z trybu czuwania przez otwarcie ekranu LCD i wyjątkowo niski pobór mocy w trybie uśpienia.

Tryb inteligentnej automatyki (iAUTO)

Rozpoznawanie do 36 rodzajów scen: dobór ustawień kamery zapewniających optymalne efekty.

Nagrywanie dźwięku stereo przez kierunkowy mikrofon

Wyraźniejszy zapis dialogów i dźwięków z głębi sceny po nastawieniu większego zoomu.

Rozpoznawanie twarzy

Automatyczne rozpoznawanie do ośmiu twarzy w kadrze oraz optymalizacja ekspozycji w celu nadania obrazowi naturalnego wyglądu.

Lampa LED

Oświetlanie obiektów filmowanych w pomieszczeniach i przy słabym oświetleniu.

Bezpośrednie kopiowanie

Przesyłanie materiału filmowego bezpośrednio na zewnętrzny twardy dysk, bez użycia komputera: odtwarzanie z użyciem efektów dostępnych w kamerze.

Zgodność z nagrywarkami DVDirect Express

Nagrywanie na czyste płyty DVD bez komputera, przy użyciu kompatybilnej nagrywarki Sony DVDirect Express.

Łatwe przesyłanie materiału przy użyciu oprogramowania PMB

Łatwe w użyciu oprogramowanie komputerowe PMB do zarządzania filmami i zdjęciami w trybie widoku kalendarza oraz do przesyłania materiałów do serwisów internetowych, takich jak YouTube.
Kamera SONY DCR-SX45ESpełny opis produktu
Kamera SONY HDR-CX260VE
Kamera cyfrowa z możliwością nagrywania filmów FullHD wyposażona w 3-calowy ekran dotykowy LCD. Nagrany materiał można zapisać na wewnętrznej pamięci o pojemności 16GB lub na wymiennej karcie pamięci Memory Stick lub Secure Digital. Ponadto, urządzenie wyposażono w optyczny stabilizator obrazu SteadyShot oraz zintegrowany GPS.
Kamera SONY HDR-CX260VEpełny opis produktu
Kamera SONY HDR-CX210EB
Kamera cyfrowa wyposażona w pamięć wewnętrzną o pojemności 8GB oraz możliwość zapisu dodatkowego materiału na wymiennej karcie pamięci Memory Stick lub Secure Digital. Urządzenie posiada obiektyw Carl Zeiss z 25-krotnym zoomem optycznym oraz stabilizator obrazu SteadyShot zapewniający wydajną kompensację drgań.
Kamera SONY HDR-CX210EBpełny opis produktu
Kamera SONY HDR-CX190E
Cyfrowa kamera z możliwością nagrywania filmów w jakości FullHD wyposażona w obiekty Carl Zeiss z 25-krotnym zoomem optycznym. Urządzenie umożliwia zapis nagranego materiału na różnych rodzajach wymiennych kart pamięci Memory Stick lub Secure Digital. Ponadto kamera posiada stabilizator obrazu o raz ekran LCD o przekątnej 2.7 cala.
Kamera SONY HDR-CX190Epełny opis produktu
Kamera SONY HDR-PJ260VE
Kamera cyfrowa z wbudowanym projektorem umożliwiającym wyświetlanie materiału na ekranie, suficie, ścianie lub każdej innej płaskiej powierzchni. Urządzenie umożliwia nagrywanie filmów w jakości FullHD oraz ich zapis na wewnętrznej pamięci o pojemności 16GB lub wymiennej karcie pamięci Memory Stick lub Secure Digital.
Kamera SONY HDR-PJ260VEpełny opis produktu
Kamera JVC GZ-E15BEU
Kamera cyfrowa o rozdzielczości 1.5 Mpix z 40-krotnym zoomem optycznym oraz 2.7-calowym wyświetlaczem. Model E15 oprócz nagrywania w Full HD, może także nagrywać obraz SD. Na karcie SDXC 64 GB zmieści się 5 godzin i 40 minut najwyższej jakości lub 46 godzin i 10 minut w jakości SD.
Kamera JVC GZ-E15BEUpełny opis produktu
Kamera JVC GZ-E205BEU
Kamera cyfrowa o rozdzielczości 1.5 Mpix z 40-krotnym zoomem optycznym oraz 3-calowym, dotykowym wyświetlaczem.
Kamera JVC GZ-E205BEUpełny opis produktu
Kamera JVC GZ-E200BEU
Kamera cyfrowa o rozdzielczości 1.5 Mpix z 40-krotnym zoomem optycznym oraz 3-calowym, dotykowym wyświetlaczem.
Kamera JVC GZ-E200BEUpełny opis produktu
Kamera LIQUID IMAGE Diving Mask 1080p Scuba M
Maska nurkowa z wbudowaną kamerą i aparatem fotograficznym. Maksymalna głębokość nurkowania 40 metrów. Obiektyw szerokokątny (kąt widzenia 135 stopni). Posiada matrycę CMOS oraz przetwornik 12 MP. Wbudowany wyświetlacz: panel LCD. Obsługa kart pamięci microSD/SDHC.
Kamera LIQUID IMAGE Diving Mask 1080p Scuba Mpełny opis produktu
Wideorejestrator PRESTIGIO Roadrunner 700x
Samochodowy, cyfrowy rejestrator wideo Prestigio Roadrunner 700x został opracowany z myślą o środowisku bardziej wymagającym, niż wnętrze pojazdu - dzięki odporności na wstrząsy, wodoszczelności do głębokości 30 m oraz dopuszczalnej temperaturze podczas pracy sięgającej poziomu + 50 st. C.
Wideorejestrator PRESTIGIO Roadrunner 700xpełny opis produktu
Kamera JVC GZ-MS230BEU
Kamera cyfrowa o rozdzielczości 0.8 Mpix z 39-krotnym zoomem optycznym oraz 2.7-calowym, panoramicznym wyświetlaczem.
Kamera JVC GZ-MS230BEUpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127]