Aparat FUJIFILM XP30 Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14.2 Mpix, z 5-krotnym zoomem optycznym, 6.8-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym ekranem TFT LCD. Wbudowany moduł GPS.
Aparat FUJIFILM XP30 Srebrnypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS XZ-1 Biały
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 10 Mpix z 4-krotnym zoomem optycznym oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony stabilizację obrazu.
Aparat OLYMPUS XZ-1 Białypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG SH100 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14.2 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją rozpoznawania twarzy oraz 3-calowym dotykowym wyświetlaczem TFT. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat SAMSUNG SH100 Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX AW100 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix oraz z 5-krotnym zoomem optycznym. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz LCD TFT, z regulacją jasności. Wodoodporny, odporny na wstrząsy i niskie temperatury.
Aparat NIKON COOLPIX AW100 Czarnypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS SZ-14 Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14 Mpix z 24-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w podwójną stabilizację obrazu. Kompakt jest kompatybilny z kartą Eye-Fi.
Aparat OLYMPUS SZ-14 Srebrnypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-S5000S (Karta 2GB)
Lekki, nieduży aparat cyfrowy Cyber-shot DSC-S5000 pozwoli każdemu wykonywać szczegółowe fotografie i kręcić filmy w rozdzielczości maksymalnej 640 x 480 pikseli, z szybkością 30 klatek na sekundę. Możliwości fotografowania rozszerzają się dodatkowo dzięki funkcjom takim jak Sweep Panorama, a inteligentna automatyka iAUTO dba o dobór ustawień, które zapewnią małym wysiłkiem świetne wyniki. Poza standardowymi akcesoriami, w załączonym wyposażeniu znajduje się karta pamięci SD 2GB.
Aparat SONY DSC-S5000S (Karta 2GB)pełny opis produktu
Aparat OLYMPUS SZ-14 Czerwony
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14 Mpix z 24-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w podwójną stabilizację obrazu. Kompakt jest kompatybilny z kartą Eye-Fi.
Aparat OLYMPUS SZ-14 Czerwonypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S2600 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 14 Mpix oraz z 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 2.7-calowy wyświetlacz TFT LCD. Kompakt posiada również tryb nagrywania filmów w rozdzielczości HD (720p) z dźwiękiem.
Aparat NIKON COOLPIX S2600 Czarnypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS D-760 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z 12.5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w podwójną stabilizację obrazu. Kompakt jest kompatybilny z kartą Eye-Fi.
Aparat OLYMPUS D-760 Czarnypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS D-745 Pomarańczowy
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w cyfrową stabilizację obrazu.
Aparat OLYMPUS D-745 Pomarańczowypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S3300 Srebrny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix, z 6-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 2.7-calowy wyświetlacz LCD.
Aparat NIKON COOLPIX S3300 Srebrnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG WB150F Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14.2 Mpix z 18-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania i rozpoznawania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem LCD TFT. W aparacie zastosowano technologię PictBridge oraz moduł Wi-Fi.
Aparat SAMSUNG WB150F Czarnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ST66 Czerwony
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją śledzenia i rozpoznawania twarzy oraz 2.7-calowym wyświetlaczem LCD TFT. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat SAMSUNG ST66 Czerwonypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-H90B
Cyber-shot H90 to cyfrowy aparat o rozdzielczości 16.1 megapiksela z możliwością nagrywania filmów HD. Możliwości fotografowania rozszerzają mocny, 16-krotny zoom oraz tryb Sweep Panorama, a inteligentna automatyka iAUTO dba o dobór ustawień, które zapewnią małym wysiłkiem świetne wyniki.
Aparat SONY DSC-H90Bpełny opis produktu
Aparat FUJIFILM S2980
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14 Mpix z 18-krotnym zoomem optycznym oraz 3-calowym ekranem TFT LCD. Aparat oferuje nagrywanie filmów w jakości HD.
Aparat FUJIFILM S2980pełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 510 HS Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 10.1 Mpix z obiektywem o 12-krotnym zoomie optycznym, 4-krotny zoomie cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy (face ID) oraz 3.2-calowy, kolorowym wyświetlaczu. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką. Dodatkowo urządzenie wyposażono złącze miniHDMI oraz Wi-Fi (IEEE802.11b/g/n), (tylko 2.4 GHz).
Aparat CANON IXUS 510 HS Czarnypełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 240 HS Srebrny
Wyposażony w HS System i ogromny ekran dotykowy smukły aparat IXUS 240 HS pozwala szybko udostępnić wspaniałe zdjęcia przez Wi-Fi.
Aparat CANON IXUS 240 HS Srebrnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ST77 Czerwony
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją śledzenia i rozpoznawania twarzy oraz 2.7-calowym wyświetlaczem TFT. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat SAMSUNG ST77 Czerwonypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM JZ100 Niebieski
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix, z 8-krotnym zoomem optycznym, 6.7-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym ekranem TFT LCD. Kompakt wyposażono w detekcję uśmiechu i mrugnięcia, wykrywanie twarzy, automatyczną korektę efektu czerwonych oczu oraz śledzenie AF.
Aparat FUJIFILM JZ100 Niebieskipełny opis produktu
Aparat OLYMPUS D-745 Elegance KIT Czerwony
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w cyfrową stabilizację obrazu. Poza standardowymi akcesoriami, w załączonym wyposażeniu znajduje się pokrowiec w kolorze białym oraz karta pamięci SD 2GB.
Aparat OLYMPUS D-745 Elegance KIT Czerwonypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot SX260 HS Czarny
Aparat cyfrowy z szerokokątnym obiektywem 25mm, o potężnym powiększeniu optycznym 20-krotnym. Matryca CMOS 12,1 MP i procesor DIGIC 5, zapewniają doskonałą jakość obrazu niezależnie od sytuacji. Wyświetlacz LCD PureColor II G o przekątnej 7,5 cm (3 cale). Tryb Smart Auto (58 scen) i funkcja identyfikacji twarzy. Wbudowany GPS.
Aparat CANON PowerShot SX260 HS Czarnypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FX80EP-K
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 12.5 MP, dotykowym wyświetlaczem TFT LCD o przekątnej 3 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 60 MB. Posiada złącza miniHDMI, AV oraz USB.
Aparat PANASONIC DMC-FX80EP-Kpełny opis produktu
Aparat FUJIFILM Instax mini 7S Czekoladowy
Aparat kompaktowy, przeznaczony do fotografii natychmiastowej. Aparat wyposażono w obiektyw Fujinon 60 mm, a także lampę błyskową z trybem automatycznym.
Aparat FUJIFILM Instax mini 7S Czekoladowypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM Instax mini 50S
Aparat kompaktowy, przeznaczony do fotografii natychmiastowej. Aparat wyposażono w wyświetlacz LCD, pokazujący dostępną liczbę zdjęć, tryb krajobrazu oraz błysku dopełniającego, kontrolę ekspozycji naświetlania oraz tryb samowyzwalacza. Inteligentna lampa błyskowa.
Aparat FUJIFILM Instax mini 50Spełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S30 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz z 3-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu i uśmiechu. Wyposażony w 2.7-calowy wyświetlacz LCD w technologii TFT. Kompakt posiada również tryb nagrywania filmów w rozdzielczości HD (720p) z dźwiękiem. Ponadto, S30 jest odporny na kurz, wstrząs oraz odporny na wodę do głębokości 3 metrów, przez 60min.
Aparat NIKON COOLPIX S30 Czarnypełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 125 HS Różowy
Wewnątrz smukłej i eleganckiej metalowej obudowy aparatu IXUS 125 HS zamknięto wiele pomocnych funkcji - wykonywanie wspaniałych zdjęć jest łatwe nawet przy słabym oświetleniu. Funkcja identyfikacji twarzy nadaje priorytet znajomym, a filmy Full HD to dodatkowa przyjemność.
Aparat CANON IXUS 125 HS Różowypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FT4EP-A
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 12.5 MP, wyświetlaczem TFT LCD o przekątnej 2.7 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (POWER O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 20 MB. Posiada złącza mikroHDMI, AV oraz USB. Poczwórny wskaźnik - GPS, kompas, wysokościomierz oraz barometr. Wodoodporny do głębokości 12 m, odporny na upadki z wysokości do 2 m, odporny na mróz i kurzoszczelny.
Aparat PANASONIC DMC-FT4EP-Apełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-LS6EP-K
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 14.5 MP, wyświetlaczem TFT LCD o przekątnej 2.7 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu. Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 10 MB. Posiada złącz USB.
Aparat PANASONIC DMC-LS6EP-Kpełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ES90 Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14.2 Mpix. Wyposażony w 5-krotny zoom optyczny, cyfrową stabilizację obrazu oraz wyświetlacz LCD 2.7-calowy. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat SAMSUNG ES90 Srebrnypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127]