Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP530U4E
Notebook SAMSUNG NP530U4E
Książka WYDAWNICTWO HELION ABC laptopów
"ABC laptopów" to podręcznik dotyczący korzystania z komputerów przenośnych.
Książka WYDAWNICTWO HELION ABC laptopówpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION ABC MS Office 2010 PL
"ABC MS Office 2010 PL" to podręcznik, który w prosty sposób opisuje techniki pracy w środowisku najnowszego wydania Microsoft Office.
Książka WYDAWNICTWO HELION ABC MS Office 2010 PLpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Adobe Photoshop CS5/CS5 PL. Oficjalny podręcznik Adobe Photoshop CS5 Classroom in a Book
"Adobe Photoshop CS5/CS5 PL. Oficjalny podręcznik " to książka, która zawiera szczegółowe lekcje, w których prezentowane są podstawowe funkcje programu.
Książka WYDAWNICTWO HELION Adobe Photoshop CS5/CS5 PL. Oficjalny podręcznik Adobe Photoshop CS5 Classroom in a Bookpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Excel 2010 PL. Biblia Excel 2010 Bible
"Excel 2010 PL. Biblia" to podręcznik, który zawiera podstawowe informacje dotyczące najnowszej wersji programu Excel.
Książka WYDAWNICTWO HELION Excel 2010 PL. Biblia Excel 2010 Biblepełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Excel 2010 PL. Kurs
"Excel 2010 PL. Kurs" to podręcznik, który w jasny i przejrzysty sposób opisuje środowisko programu Excel w jego najnowszej wersji.
Książka WYDAWNICTWO HELION Excel 2010 PL. Kurspełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft Office 2010 PL. Praktyczne podejście Microsoft Office 2010 Plain & Simple
"Microsoft Office 2010 PL. Praktyczne podejście" to podręcznik, który w prosty sposób opisuje techniki pracy w środowisku najnowszego wydania Microsoft Office.
Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft Office 2010 PL. Praktyczne podejście Microsoft Office 2010 Plain & Simplepełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION MS Office 2010 PL w biurze i nie tylko
"MS Office 2010 PL w biurze i nie tylko" to podręcznik, który w prosty sposób opisuje techniki pracy w środowisku najnowszego wydania Microsoft Office.
Książka WYDAWNICTWO HELION MS Office 2010 PL w biurze i nie tylkopełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Photoshop w cyfrowej ciemni. Kreatywna obróbka obrazu The Photoshop Darkroom: Creative Digital Post-Processing
"Photoshop w cyfrowej ciemni. Kreatywna obróbka obrazu" to podręcznik, który w prosty sposób opisuje dziesiątki praktycznych zagadnień programu do cyfrowej obróbki zdjęć.
Książka WYDAWNICTWO HELION Photoshop w cyfrowej ciemni. Kreatywna obróbka obrazu The Photoshop Darkroom: Creative Digital Post-Processingpełny opis produktu
Angielski - konwersacje dla początkujących i średnio zaawansowanych mp3
Książka uczy prowadzenia aktywnej komunikacji w języku angielskim. Zawiera 60 praktycznych dialogów uporządkowanych w 17 przejrzystych lekcjach tematycznych takich jak: nienawidzę obowiązków domowych, podróże, mój szef to potwór, składanie reklamacji, czy rozmowy o niczym. Po każdej lekcji znajdują się ćwiczenia pozwalające powtarzać materiał. Do książki dołączona jest płyta z nagraniami rodowitych Brytyjczyków w formacie mp3, dzięki czemu można poznać prawidłową wymowę oraz akcent. Dialogi nagrane są w dwóch wersjach - wolniejszej, z polskim tłumaczeniem, i w oryginalnym tempie. Kurs Angielski Konwersacje ćwiczy i doskonali umiejętność prowadzenia rozmów, wzbogaca słownictwo i poprawia wymowę. Ułatwia rozumienie tekstu ze słuchu, uczy prawidłowych konstrukcji językowych, zapoznaje z językiem potocznym i pozwala na swobodne rozmowy po angielsku nie tylko za granicą, ale również w Polsce.
Angielski - konwersacje dla początkujących i średnio zaawansowanych mp3pełny opis produktu
Francuski - kurs podstawowy (Audio kurs)
Francuski - kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie opanować podstawy języka. Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez problemu porozumiesz się w większości sytuacji! Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Francji.

Książka (168 stron) zawiera dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, ciekawostki, m.in. paryskie metro, symbol Francji - bagietka, gra w bule czy 120 lat wieży Eiffla. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz zawiera ćwiczenia sprawdzające.

Wysokiej jakości nagrania (146 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!
Francuski - kurs podstawowy (Audio kurs)pełny opis produktu
Hiszpański - niezbędne zwroty i wyrażenia (nowa edycja)
Hiszpański - niezbędne zwroty i wyrażenia przeznaczony jest dla osób znających język na poziomie początkującym i średnio zaawansowanych. Kurs uczy zwrotów i zdań niezbędnych podczas płynnego porozumiewania się.

Kurs uczy 450 zwrotów niezbędnych do swobodnej komunikacji. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Teraz już samodzielnie kupisz bilet, zapytasz o drogę, zrobisz zakupy i umówisz się na spotkanie.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio z nagraniami.

Książka (104 str.) zawiera dialogi, dodatkowe słownictwo, różnorodne ćwiczenia z odpowiedziami do każdej lekcji, zapis nagrań, testy sprawdzający znajomość słownictwa i gramatyki oraz indeks najważniejszych słówek.

Wysokiej jakości nagrania (144 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Hiszpańskie zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się słówek oraz rozumienia ze słuchu bez konieczności zaglądania do książki!

Hiszpański - niezbędne zwroty i wyrażenia polecamy jako repetytorium leksykalne dla wszystkich uczących się języka hiszpańskiego, w szczególności dla tych, którzy planują wyjazd do krajów hiszpańskojęzycznych w celach zawodowych, edukacyjnych lub turystycznych. Opanuj niezbędne zwroty i zacznij swobodnie rozmawiać!
  Spis treści:
 • Lekcja 1 Spotkania
 • Lekcja 2 Komunikacja
 • Lekcja 3 Opinie i gusta
 • Lekcja 4 Informacje osobowe
 • Lekcja 5 Czas
 • Lekcja 6 Czynności codzienne
 • Lekcja 7 Relacje międzyludzkie
 • Lekcja 8 Ciało i wygląd zewnętrzny
 • Lekcja 9 Zakupy


Dodatkowo w książeczce:
 • 144 minuty wysokiej jakości nagrań - rodowici Hiszpanie
 • ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi
 • test sprawdzający
Hiszpański - niezbędne zwroty i wyrażenia (nowa edycja)pełny opis produktu
Angielski dla seniorów. Audio kurs (książka + 3 audio CD)
Angielski dla seniorów to unikalny kurs do kompleksowej nauki języka angielskiego przygotowany specjalnie z myślą o osobach powyżej 50 roku życia. Pakiet uczy słownictwa i gramatyki na poziomie podstawowym (A1-A2), dodatkowo pomaga doskonalić wymowę oraz dostarcza gotowych wzorców komunikacyjnych. W kursie zastosowano szczególne udogodnienia dla osób starszych takie jak: większa czcionka, wolniejsze tempo nagrań i tabele gramatyczne.

2300 słów i zwrotów - aby swobodnie mówić i rozumieć.
Z kursem Angielski dla seniorów opanujesz podstawowy zasób słownictwa. 2300 wyrażeń wystarczy, aby swobodnie porozumiewać się na co dzień. Książka (232 strony) zawiera zestawy słówek i niezbędnych zwrotów, ciekawe dialogi, praktyczne przykłady zastosowania wyrażeń w kontekście, ćwiczenia sprawdzające i utrwalające, dodatkowe słownictwo, zapis nagrań wraz z tłumaczeniami oraz ciekawostki.


Blisko 3 godziny wysokiej jakości nagrań - skuteczna nauka rozumienia ze słuchu.
Nagrania profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę, a także ułatwiają zapamiętanie słówek i wyrażeń. Teraz możesz uczyć się samodzielnie w dowolnym miejscu i czasie.

Tabele gramatyczne - gramatyka w pigułce!
Angielski dla seniorów oferuje unikatowy zestaw tabel gramatycznych, a na nich: najważniejsze czasowniki nieregularne oraz czasy gramatyczne, które trzeba znać.
Angielski dla seniorów. Audio kurs (książka + 3 audio CD)pełny opis produktu
Rosyjski MultiPakiet
Rosyjski MultiPakiet to unikalny kurs do samodzielnej i kompleksowej nauki języka rosyjskiego, od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1 - B1).
Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa, poprawić wymowę i nauczyć się prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami.

2300 słów i zwrotów - aby swobodnie mówić i rozumieć.
Z MultiPakietem opanujesz podstawowy zasób słownictwa. 2300 wyrażeń wystarczy, aby swobodnie porozumiewać się na co dzień. Książki (łącznie 264 stron) zawierają zestawy słówek i niezbędnych zwrotów, ciekawe dialogi, praktyczne przykłady zastosowania wyrażeń w kontekście, ćwiczenia sprawdzające i utrwalające, dodatkowe słownictwo, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, ciekawostki i testy.

Blisko 5 godzin wysokiej jakości nagrań - skuteczna nauka rozumienia ze słuchu.
Nagrania profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę, a także ułatwiają zapamiętanie słówek i wyrażeń. Teraz możesz uczyć się samodzielnie w dowolnym miejscu i czasie.
Rosyjski MultiPakietpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION CSS3. Szybki start. Wydanie V Visual QuickStart Guide (5th Edition)
"CSS3. Szybki start. Wydanie V" to książka, która zawiera wszystkie potrzebne informacje o wersji CSS3
Książka WYDAWNICTWO HELION CSS3. Szybki start. Wydanie V Visual QuickStart Guide (5th Edition)pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Tworzenie stron WWW. Ćwiczenia praktyczne. Wydanie III
"Tworzenie stron WWW. Ćwiczenia praktyczne. Wydanie III" to podręcznik, z którego można dowiedzieć się, jak stawiać pierwsze kroki w języku HTML, czego potrzeba, aby tworzyć własne strony WWW, a także jak opublikować stronę w internecie.
Książka WYDAWNICTWO HELION Tworzenie stron WWW. Ćwiczenia praktyczne. Wydanie IIIpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Flash CS5 PL Professional. Ćwiczenia praktyczne
"Flash CS5 PL Professional. Ćwiczenia praktyczne" to podręcznik z zestawem zadań dla użytkowników dopiero zapoznających się z funkcjami i możliwościami tego programu.
Książka WYDAWNICTWO HELION Flash CS5 PL Professional. Ćwiczenia praktycznepełny opis produktu
Norweski krok po kroku (2 książki + 5 CD + mp3)
Norweski krok po kroku kurs do kompleksowej nauki języka norweskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

W skład kursu wchodzą: dwie książki, pięć płyt audio z nagraniami oraz płyta z nagraniami w formacie mp3.

Kurs uczy 3000 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Norwegii.

Książki (łącznie 252 str.) zawierają zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, 30 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki, np. kulinarne zwyczaje Norwegów, pierwsi ludzie Północy, rodzina królewska. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, m.in. czasy gramatyczne, czasowniki nieregularne, zasady wymowy i akcentowania.

Wysokiej jakości nagrania (ponad 6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

Norweski krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka - łączy naukę z podręcznikiem ze słuchaniem nagrań na płytach audio lub mp3. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

W skład pakietu wchodzą: Norweski krok dalej i Norweski - kurs podstawowy.
Norweski krok po kroku (2 książki + 5 CD + mp3)pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Programowanie aplikacji na iPhone 4. Poznaj platformę iOS SDK3 od podstaw Beginning iPhone 4 Development: Exploring the iOS SDK
"Programowanie aplikacji na iPhone 4. Poznaj platformę iOS SDK3 od podstaw" to książka, dzięki której błyskawicznie można opanować niuanse tworzenia oprogramowania dla systemu iOS.
Książka WYDAWNICTWO HELION Programowanie aplikacji na iPhone 4. Poznaj platformę iOS SDK3 od podstaw Beginning iPhone 4 Development: Exploring the iOS SDKpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION UML 2.x. Ćwiczenia zaawansowane
"UML 2.x. Ćwiczenia zaawansowane" to podręcznik opisujący programowanie w języku UML.
Książka WYDAWNICTWO HELION UML 2.x. Ćwiczenia zaawansowanepełny opis produktu
Edytory vi i Vim. Leksykon kieszonkowy

Wszystkie funkcje zawsze pod ręką!

 • Jak wygenerować losowy ciąg znaków?
 • Posadzić nowego użytkownika przed vi i kazać mu wyłączyć edytor.
To jeden z dowcipów obrazujących specyficzną składnię edytorów vi i Vim. Prawdopodobnie edytory te są trudne dla początkującego użytkownika, ale jeżeli tylko opanujesz ich elementarną obsługę, nie zamienisz ich na nic innego. Oba sprawdzą się idealnie przy edycji różnego rodzaju plików tekstowych - nieważne, czy będzie to plik HTML, PHP czy kod źródłowy Javy. Niezliczona ilość opcji edytorów vi i Vim sprawia, że zapamiętanie ich wszystkich sprawia pewne trudności. Dlatego Arnold Robbins zebrał dla Ciebie najbardziej użyteczne polecenia edytorów vi, Vim i najważniejszych klonów vi (nvi, elvis i vile), a potem skondensował je i przedstawił w formie niewielkiego leksykonu, który sprawdzi się w codziennej pracy. Wykorzystanie wyrażeń regularnych, wyszukiwanie i zamiana tekstu, zarządzanie oknami, funkcje użytkownika, dopełnianie poleceń to tylko niektóre z omówionych elementów. Leksykon ten powinni mieć zawsze pod ręką zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy edytora vi!
 • Opcje wywołania edytora
 • Polecenia i opcje trybu edycyjnego vi
 • Skróty klawiszowe
 • Podstawienia i wyrażenia regularne
 • Inicjalizacja sesji edycji i przywracanie plików
 • Rozszerzona obsługa znaczników i stosu znaczników
 • Polecenia i opcje edytora Vim
 • Wykaz dodatkowych funkcji nvi, vile i elvisa

Niezastąpiony przewodnik dla użytkowników edytorów vi i Vim!

Edytory vi i Vim. Leksykon kieszonkowypełny opis produktu
Microsoft Access 2010 krok po kroku
Inteligentna metoda nauki pakietu Microsoft Office krok po kroku! Opanuj szybko posługiwanie się programem Microsoft Access 2010. Podręcznik krok po kroku pozwala Ci określić własne tempo nauki, kształtujesz i ćwiczysz umiejętności wtedy, gdy ich potrzebujesz. Dzięki tej książce zapanujesz nad porządkiem swojego dnia, zorganizujesz swoją pocztę e-mail, kalendarz i spotkania. Poznasz kluczowe zagadnienia dotyczące tworzenia skutecznych dokumentów, a także opracujesz skoroszyty i wykonasz obliczenia na danych. Zaprojektujesz także aplikację bazy danych w celu zarządzania informacjami i opracujesz i prześlesz przyciągający uwagę pokaz slajdów.
Microsoft Access 2010 krok po krokupełny opis produktu
Poradnik WYDAWNICTWO HELION Cyfrowa fotografia ślubna. Warsztaty fotograficzne Digital Wedding Photography Photo Workshop
"Cyfrowa fotografia ślubna. Warsztaty fotograficzne" to podręcznik profesjonalnie opisujący tę dziedzinę fotografii.
Poradnik WYDAWNICTWO HELION Cyfrowa fotografia ślubna. Warsztaty fotograficzne Digital Wedding Photography Photo Workshoppełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Objective-C. Leksykon profesjonalisty
"Objective-C. Leksykon profesjonalisty" to podręcznik, dzięki któremu czytelnik w prosty i przystępny sposób pozna język programowania Objective-C, stosowany przy tworzeniu aplikacji dla produktów takich jak iPad, iPhone czy laptopy z systemem operacyjnym MacOS.
Książka WYDAWNICTWO HELION Objective-C. Leksykon profesjonalistypełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Programowanie w Linuksie. Ćwiczenia
"Programowanie w Linuksie. Ćwiczenia" to podręcznik opisujący w jasny i przejrzysty sposób przedstawiający najpopularniejsze języki programowania w systemie Linux oraz ich zastosowania. Książka zawiera szereg ćwiczeń z działów takich jak edytory kodu, kompilatory, obsługa błędów, tworzenie skryptów i programowanie wielowątkowe.
Książka WYDAWNICTWO HELION Programowanie w Linuksie. Ćwiczeniapełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION WordPress. Ćwiczenia praktyczne
Książka "WordPress. Ćwiczenia praktyczne" opisuje proces tworzenia i obsługi blogów z wykorzystaniem systemu WordPress. Z pomocą książki czytelnik nauczy się m.in. instalować i konfigurować system, dobierać odpowiedni serwer oraz dowie się w jaki sposób tworzyć nowe wpisy.
Książka WYDAWNICTWO HELION WordPress. Ćwiczenia praktycznepełny opis produktu
Niemiecki - kurs podstawowy. Audio kurs (książka + MP3 + program multimedialny) nowa edycja
Niemiecki Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie nauczyć się podstawy języka niemieckiego.


Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój, zapytasz o drogę i bez problemu poradzisz sobie w każdej sytuacji! Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Niemiec.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio z nagraniami.

Książka (160 str.) zawiera dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, sekcje dla ambitnych, dodatkowe słownictwo, ciekawostki, m.in. o jarmarkach bożonarodzeniowych, niemieckich trunkach czy podróżowaniu autostopem. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie opisanych zasad gramatycznych.

Wysokiej jakości nagrania (148 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty i dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Co zmieniono w Nowej Edycji?
- nowa, atrakcyjna szata graficzna,
- bardziej przejrzysty układ książki,
- większa ilość słówek i zwrotów,
- ciekawostki o obyczajach i kulturze,
- rozbudowana część gramatyczna,
- dodatkowe ćwiczenia, sekcje dla ambitnych,
- większa ilość nagrań.
Niemiecki Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij rozmawiać swobodnie!
Niemiecki - kurs podstawowy. Audio kurs (książka + MP3 + program multimedialny) nowa edycjapełny opis produktu
Rosyjski - kurs podstawowy (książka + 2 CD)
Rosyjski - kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka rosyjskiego.

Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu dogadasz się w każdej sytuacji! Ciekawostki zilustrowane zdjęciami zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Rosji.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio z nagraniami.

Książka (160 str.) zawiera praktyczne dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis nagrań, ciekawostki oraz uczy prawidłowej pisowni. Obszerna część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a ćwiczenia umożliwiają sprawdzenie swojej wiedzy.

Wysokiej jakości nagrania (143 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy rosyjski akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki.

Rosyjski - kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij wreszcie rozmawiać!

Rosyjski Kurs podstawowy - Nowa Edycja - spis treści:
 • Rozdział 1 Alfabet i wymowa
 • Rozdział 2 Czasowniki i czasy
 • Rozdział 3 Rzeczownik
 • Rozdział 4 Przymiotnik


 • Lekcja 1 - Podstawowe zwroty i wyrażenia
 • Lekcja 2 - Podstawy komunikacji i nawiązywanie znajomości
 • Lekcja 3 - Liczebniki, dni tygodnia, pory roku i czas
 • Lekcja 4 - Człowiek i rodzina
 • Lekcja 5 - Części ciała, cechy charakteru, opis osoby
 • Lekcja 6 - Kolory, części garderoby, sklep i zakupy
 • Lekcja 7 - Żywność, jedzenie, restauracja
 • Lekcja 8 - Komunikacja i podróżowanie
 • Lekcja 9 - Wakacje, czas wolny i hobby
 • Lekcja 10 - W mieście, pytanie o drogę
 • Lekcja 11 - Życie codzienne: dom, szkoła, komputer i Internet
 • Lekcja 12 - Wypadki, nagłe zdarzenia, pomoc
 • Lekcja 13 - Praca i zawody


Dodatkowo w książeczce:
 • przystępnie objaśniona gramatyka
 • ćwiczenia z odpowiedziami
 • ilustrowane ciekawostki
 • sekcje dla ambitnych
 • dodatkowe słówka i przydatne informacje
Rosyjski - kurs podstawowy (książka + 2 CD)pełny opis produktu
Japoński - multimedialny kurs podstawowy (książka + MP3)
Wyjątkowy kurs do nauki i samodzielnego treningu języka japońskiego dla osób początkujących oraz tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności na wyższym poziomie.
W jego skład wchodzą: książka ze wstępem gramatycznym i pełnym zapisem nagrań, program multimedialny z różnorodnymi ćwiczeniami i grami językowymi oraz praktyczne nagrania z kursu w formacie mp3 do słuchania w dowolnym czasie i miejscu.
Kurs polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności (m.in. rozumienie ze słuchu i rozumienie słowa pisanego), poszerzyć zasób słownictwa i poznać niezbędne konstrukcje językowe. Pakiet jest pomocny również w nauce prowadzenia swobodnych rozmów i prawidłowej wymowy.
Japoński - multimedialny kurs podstawowy (książka + MP3)pełny opis produktu
Rosyjski - krok dalej. Audio kurs (książka + 3 CD)
Rosyjski Krok dalej
- 220 minut wysokiej jakości nagrań – profesjonalni lektorzy
- nauka prawidłowej rosyjskiej wymowy
- 1500 niezbędnych słów i praktycznych wyrażeń
- gramatyka z ćwiczeniami i kluczem odpowiedzi
- ciekawostki: strefy czasowe w Rosji, system oświaty, Bajkał, komunałki
- ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami

Rosyjski Krok dalej przeznaczony jest dla osób znających podstawy języka i średnio zaawansowanych. Pogłębia znajomość rosyjskiego, pomaga rozbudować zasób słownictwa oraz doskonalić umiejętność konwersacji na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).
Kurs uczy 1500 słówek i zwrotów niezbędnych w codziennej komunikacji. W 18 lekcjach omówiono tematy związane z pracą, mieszkaniem, czasem wolnym, zawieraniem znajomości, czynnościami codziennymi i podróżowaniem. Dodatkowo w każdym rozdziale znajdują się ciekawostki na temat rosyjskiej kultury, obyczajów oraz języka.
Książka (208 stron) zawiera wstęp gramatyczny z ćwiczeniami, 3 sekcje powtórzeniowe, 15 lekcji tematycznych, zestawy słówek, praktyczne zdania i dialogi oraz zapis nagrań wraz z tłumaczeniem na język polski. Ponadto znajdują się w niej ciekawostki oraz tabele odmian wszystkich części mowy.
Wysokiej jakości nagrania (220 minut) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać melodię oraz prawidłowy rosyjski akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!
Rosyjski Krok dalej jest polecany do samodzielnej nauki jako kontynuacja nauki z Audio Kursem Rosyjski Kurs podstawowy.
Rosyjski - krok dalej. Audio kurs (książka + 3 CD)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]