Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP535U4C
Notebook SAMSUNG NP535U4C
Piłka nożna. O co w tym wszystkim chodzi?
Oczywiście, że znasz się na piłce nożnej! Wiesz, co to jest spalony, rzut wolny pośredni i kiedy zawodnik powinien zobaczyć żółtą kartkę. Korner, wślizg i drybling nie mają przed tobą żadnych tajemnic. Jednym tchem potrafisz wymienić nazwy największych stadionów i nazwiska popularnych piłkarzy. Ale czy aby na pewno wiesz wszystko o futbolu?Dowiedz się:• Jakie wymiary musi mieć boisko dostosowane do rozgrywek Euro. • Czy łatwiej strzelić gola z ataku szybkiego czy pozycyjnego.• Co to są stałe fragmenty gry i ilu sędziów czuwa nad prawidłowym przebiegiem meczu.• Czym wsławił się bramkarz Jack Robinson i która drużyna sprawiła kibicom największą niespodziankę na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej w 1992 roku.W tej książce znajdziesz wiele informacji i ciekawostek o futbolu. Czytając ją będziesz się nie tylko uczył, ale także wyśmienicie bawił. Przygotuj się jako kibic do Euro 2012, a także innych meczów piłki nożnej!Dariusz Rekosz (ur. 1970) - sędzia piłkarski, a także powieściopisarz i literat, autor słuchowisk radiowych i felietonista. Swoją przygodę z książką rozpoczął od detektywistycznych przygód Morsa i Pinky, a później w Szyfrze Jana Matejki przedstawił alternatywną historię Polski. Za opowiadanie Tajemnica Neptuna otrzymał grand prix w konkursie Kryminał Gdański. Autor Czarnego Maćka i Siostrzyczki oraz powieści Zamach na Muzeum Hansa Klossa. Specjalizuje się w kryminałach, thrillerach i współczesnej literaturze sensacyjnej okraszonej dobrym humorem i znakomitymi dialogami. Z wykształcenia informatyk. Prywatnie - mąż, ojciec, kierowca i kucharz.
Piłka nożna. O co w tym wszystkim chodzi?pełny opis produktu
Piłka nożna dla każdego. Technika i wskazówki doskonalące grę
Opanuj najważniejsze techniki i umiejętności tego najpopularniejszego na świecie sportu, korzystając z zamieszczonych porad.
- Przepisy, taktyka i teoria związane z piłką nożną
- Szczegółowe rysunki i opisy pomagające w perfekcyjnym opanowaniu gry w piłkę
- Podstawowe i zaawansowane triki i techniki, od zatrzymania piłki, przez zwody, stepovery do stałych fragmentów gry
- Opisy indywidualnych umiejętności legendarnych zawodników, jak Cristiano Ronaldo czy David Beckham
- Schematy koncepcji, formacji i strategii pomagających w skutecznej grze zespołowej
Piłka nożna dla każdego. Technika i wskazówki doskonalące grępełny opis produktu
Siła marzeń. Tajemnice sukcesu FC Barcelona
SPRZEDAŻ OD 18-04-2012!
Który chłopiec nie marzył o tym, by zostać drugim Messim, Iniestą, Xavim, Puyolem czy Bojanem? Czy są rodzice, którzy nie pragnęli, by ich dzieci były gwiazdami futbolu? Dla wielu to szczyt marzeń, a piłkarze są wzorem do naśladowania. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że za sukcesami sportowymi kryje się często długa droga pełna wyrzeczeń i rozczarowań, a tak naprawdę niewielu spełnia marzenia o karierze piłkarskiej.
Albert Puig wykorzystał swoje długoletnie doświadczenie trenera młodzieżowych drużyn piłkarskich, aby prześledzić i opisać kolejne etapy kariery piłkarza - od juniora do zawodowca. W swej książce zebrał wypowiedzi najbardziej wiarygodnych rozmówców, jakich można sobie wyobrazić: wybitnych trenerów, takich jak jak Pep Guardiola, Tito Vilanova i Luis Enrique piłkarzy światowej klasy - Messiego, Puyola, Iniesty, Xaviego czy Henry`ego byłych graczy FC Barcelona - Carlesa Rexacha, Guillermo Amora czy Antonia Ramalletsa, a także wychowawców z La Masii oraz członków rodziny młodego piłkarza u progu wielkiej kariery - Bojana Krkica. Z ich opowieści, wspomnień, anegdot i rad, powstała książka prezentująca drogi do sukcesów FC Barcelona. Aby być mistrzem, nie wystarczy trenować umiejętności technicznych i pracować nad sprawnością fizyczną. Fundamentalne są takie cechy, jak poświęcenie, wytrwałość, odpowiednie podejście do obowiązków, umiejętność działania w zespole. Wszystkiego tego przyszli piłkarze uczą się w czasie współpracy z trenerami, rodziną i wychowawcami. Wygrywanie jest ważne, ale nie ważniejsze niż wychowanie. Chodzi o to, by uczynić z młodego zawodnika nie tylko dobrego piłkarza, ale przede wszystkim dobrego człowieka. Bo FC Barcelona to więcej niż klub.
Siła marzeń. Tajemnice sukcesu FC Barcelonapełny opis produktu
Fantastyczny futbol
Futbol to `Piękna Gra` dostarcza niezapomnianych wrażeń graczom, a widzom nie pozwala od niej oderwać wzroku. „Fantastyczny futbol” jest źródłem przydatnych informacji na temat najlepszych graczy świata, zwycięskich drużyn, najbardziej niezwykłych goli, olśniewających stadionów i wspaniałych meczów. To idealny towarzysz nie tylko podczas mistrzostw świata! Z tej serii ukazała się również książka „Niezwykłe igrzyska”.
Fantastyczny futbolpełny opis produktu
Arsenal. Jak powstawał nowoczesny superklub
Historia zza kulis - od szatni do sali posiedzeń zarządu! "Alex Fynn to piłkarski guru i zawsze jestem ciekaw, co ma do powiedzenia" Arsene Wenger "Potraktujcie "Arsenal" jako wgląd w Arsene`a Wengera, a nie zawiedziecie się" Patrick Barclay "The Sunday Telegraph" "To, czego o Arsenalu nie wiedzą Alex Fynn i Kevin Whitcher, pewnie nie jest warte poznania (...). Z pewnością jednak ten tytuł opisuje wiele spraw nie poruszanych nigdzie indziej. Obejmuje swym zakresem wyniesienie i upadek Davida Deina, wraz z jego transferami i tajemnymi machinacjami, umowy sponsorskie na nazwę stadionu i logo na koszulkach, które dużo nas kosztują, spekulacje na rynku nieruchomości, zbędne gwiazdy, bezwzględność Wengera, wyniesienie i upadek Edelmana, system skautingu, problemy finansowe, budżety transferowe, dymisje w zarządzie, nadejście zagranicznych inwestorów, zaprzestanie prac nad nowym stadionem i wiele innych spraw. A wszystko to na tle budowy trzech różnych drużyn przez Le Szefa. To zajmująca lektura. Spodoba się każdemu fanowi Arsenalu, którego zainteresowanie wykracza poza samą piłkę". Arsenal World (arsenal-world.co.uk) Alex Fynn jest znanym konsultantem branży futbolowej. Doradzał kilku klubom, w tym Arsenalowi, w zagadnieniach związanych z mediami i marketingiem. "The Sunday Times" nazwał go "duchowym ojcem chrzestnym Premier Ligue". Kevin Whitcher to redaktor The Gooner, wpływowego fanzinu poświęconego Arsenalowi, oraz autor książki Gunning for the Double - the Story of Arsenal`s 1997-98 Season.
Arsenal. Jak powstawał nowoczesny superklubpełny opis produktu