Krótka historia geniuszy
Nauka, wielkie odkrycia i ludzie, którzy patrzyli dalej i widzieli więcej.

John D. Barrow ("Pi razy drzwi", "Księga nieskończoności", "Kres możliwości", "Księga wszechświatów"), Paul Davies ("Kosmiczna wygrana", "Czas"), Richard Dawkins ("Samolubny gen"), Richard Holmes ("Wiek cudów"), Martin Rees ("Przed początkiem", "Nasz kosmiczny dom"), Ian Stewart ("Dlaczego prawda jest piękna", "Stąd do nieskończoności") - to tylko niektórzy spośród wyśmienitych autorów, którzy wnieśli wkład do projektu "Krótka historia geniuszy" Billa Brysona. Wyjątkowa książka, prezentująca najwybitniejsze postacie i osiągnięcia, kształtujące rozwój nauki na przestrzeni ostatnich 350 lat, skupia się na barwnej historii Towarzystwa Królewskiego. Dzieje wielkich odkryć przeplatają się tu z zabawnymi historiami, absurdalnymi hipotezami i niezwykłymi eksperymentami, które do dziś mogą budzić przerażenie.
W 1660 roku dwunastu ludzi powołało do życia Towarzystwo Królewskie, którego zadaniem było zdobywanie wiedzy eksperymentalnej. Badali dziwne doniesienia o ogniu pojawiającym się na morzu, dymiących jeziorach na Islandii i jamach, które miały ponoć wyrzucać, wrzucane do nich kamienie. Próbowali dociekać, czy minerały powstają z "podziemnych soków, przepływających przez żyły Ziemi", czy też może istnieją od stworzenia świata. Bez litości kroili psy, koty, kurczęta, myszy, szczury i ryby. Przetoczyli także człowiekowi krew owcy. Pod koniec 1671 roku członkowie Towarzystwa Królewskiego po raz pierwszy usłyszeli o młodym człowieku z Lincolnshire, Isaacu Newtonie, który wynalazł teleskop nowego typu, co najmniej dziesięciokrotnie mocniejszy od istniejących dotychczas. Dwa lata później teleskop dotarł do Londynu. Jak się przekonali członkowie, był to nie tylko poważny krok naprzód w rozwoju nauki, ale także technika mająca zastosowanie wojskowe. Wkrótce wybrali Newtona na członka, chociaż żaden z nich jeszcze go nie poznał.
Bill Bryson - autor znanego polskim czytelnikom światowego bestsellera "Krótka historia prawie wszystkiego", a także książek podróżniczych.
Krótka historia geniuszypełny opis produktu
Teoria względności dla dociekliwych
Pełne, a przy tym zwięzłe wprowadzenie do jednej z najważniejszych teorii naukowych.
Daniel F. Styer w klarowny sposób przedstawia problemy czyhające na wszystkich, którzy pragną poznać teorię względności i zrozumieć, jak najprostsze pytania prowadziły Einsteina do niezwykłych odpowiedzi. Styer zaczyna od podstaw i starannie wyjaśnia pojęcia, na których bazuje teoria względności. Posługując się prostymi równaniami i nieskomplikowanymi, czytelnymi diagramami, pokazuje, jak teorię tę należy stosować w różnych praktycznych sytuacjach. „Z miasta A do miasta B wyrusza pociąg jadący z prędkością…” – któż z nas nie spotkał się z tego typu zadaniami? A gdyby ów pociąg poruszał się z prędkością bliską prędkości światła? Gdyby w jednym z wagonów, zamiast grubasów jedzących tłuste kiełbasy, znajdowała się bomba ze sprytnym zapalnikiem uruchamianym sygnałem świetlnym? Robi się ciekawie, prawda? Daniel F. Styer wprowadza czytelnika w świat rakietowych sań, superszybkich pociągów, niebezpiecznych bomb czy wypraw do odległych gwiazd i udowadnia, że obiegowa opinia na temat teorii Einsteina nie myli się tylko w jednym – jest to teoria prowadząca do zadziwiających wniosków.

Daniel F. Styer jest profesorem fizyki w Oberlin College (USA, stan Ohio).
Teoria względności dla dociekliwychpełny opis produktu
Zagadki przyrodnicze. Poznajemy
Kontynuacja docenionej serii „Poznajemy”  dla młodzieży. Jest przeznaczona „dla dociekliwych” kończących szkołę podstawową lub uczęszczających do gimnazjum. Każda z pięciu publikacji zawiera zbiór ponad 200 pytań i odpowiedzi z poszczególnych dziedzin. Niektóre pytania są powiązane z naszym krajem, wiele haseł dotyczy przyrody polskiej, historii Polski, czy też geografii, inne – zwłaszcza chemia, fizyka ale też geografia, historia  – przybliżają poszczególne dyscypliny naukowe. Dzięki przyjętej formule książki powinny rozszerzać wiedzę, a także skłaniać do dociekania i poszukiwań o charakterze naukowym. Mają zapewnić młodym czytelnikom radość poznawania i odkrywania. Ilustracje ściśle powiązane z pytaniami w formie zdjęć lub rysunków stanowią cenne merytoryczne uzupełnienie, a nie tylko graficzny ozdobnik!
Zagadki przyrodnicze. Poznajemypełny opis produktu
Jak nauczyć fizyki swojego psa
Aby pojąć mechanikę kwantową, warto nauczyć się myśleć tak jak pies.

Gdy profesor fizyki Chad Orzel poszedł do schroniska, aby adoptować psa, nie miał pojęcia, że spotka zwierzę, które nie tylko mówi, ale i zainteresuje się fizyką. Emma próbowała wykorzystywać idee mechaniki kwantowej do rzeczy naprawdę ważnych w jej życiu: pościgu za intruzami, pozyskiwania smakołyków i spacerów. Zasypywała Chada pytaniami: Czy można użyć tunelowania kwantowego, aby się przedostać za płot sąsiadów i pogonić króliki? Co z teleportacją kwantową? Czy z jej pomocą można łapać wiewiórki, zanim uciekną wysoko na drzewo?

Z wielkim poczuciem humoru i klarownie Chad Orzel wyjaśnia Emmie i czytelnikom, co to jest mechanika kwantowa i jak funkcjonuje oraz dlaczego, pomimo że nie można jej użyć do chwytania wiewiórek i steków, jest niezwykle ciekawa i ważna dla każdego psa i człowieka.

Możemy podążać za dyskusjami Chada i Emmy o centralnych elementach teorii kwantowej, od cząstek zachowujących się jak fale i zasady nieoznaczoności Heisenberga do splątania oraz cząstek wirtualnych. Książka „Jak nauczyć fizyki swojego psa” pokazuje cudowny wszechświat ukryty pod codzienną rzeczywistością, z całą jego przypadkowością i nieoznaczonością.

– Zapomnij o kocie Schrodingera – mówi Emma – cała fizyka kwantowa jest o psach. A z chwilą, gdy poznasz fizykę kwantową objaśnioną dla psa, będziesz inaczej widział cały świat.

Chad Orzel urodził się i dorastał w środkowym Nowym Yorku, uzyskał stopień naukowy w fizyce w Williams College, a doktorat z fizyki chemicznej na Uniwersytecie Marylandzkim. Obecnie jest profesorem w Wydziale Fizyki i Astronomii w Union College w Schenectady, stan Nowy York.
Jak nauczyć fizyki swojego psapełny opis produktu
Zagadki fizyczne. Poznajemy
Kontynuacja docenionej serii „Poznajemy”  dla młodzieży. Jest przeznaczona „dla dociekliwych” kończących szkołę podstawową lub uczęszczających do gimnazjum. Każda z pięciu publikacji zawiera zbiór ponad 200 pytań i odpowiedzi z poszczególnych dziedzin. Niektóre pytania są powiązane z naszym krajem, wiele haseł dotyczy przyrody polskiej, historii Polski, czy też geografii, inne – zwłaszcza chemia, fizyka ale też geografia, historia  – przybliżają poszczególne dyscypliny naukowe. Dzięki przyjętej formule książki powinny rozszerzać wiedzę, a także skłaniać do dociekania i poszukiwań o charakterze naukowym. Mają zapewnić młodym czytelnikom radość poznawania i odkrywania. Ilustracje ściśle powiązane z pytaniami w formie zdjęć lub rysunków stanowią cenne merytoryczne uzupełnienie, a nie tylko graficzny ozdobnik!
Zagadki fizyczne. Poznajemypełny opis produktu
Jak nauczyć teorii względności swojego psa
Psy zazwyczaj nie interesują się fizyką. Istnieją jednak wyjątki. Do takich właśnie wyjątków należy Emmy - pies profesora Chada Orzela, który nie tylko próbuje zrozumieć prawa fizyki ale także zastanawia się nad możliwością ich praktycznego wykorzystania. W poprzedniej książce, "Jak nauczyć fizyki swojego psa", profesor Chad Orzel starał się - nie bez powodzenia - wyjaśnić Emmy zawiłości zachowania najmniejszych cząstek. Teraz nadeszła pora, by zapoznać ją z ogólną i szczególną teorią względności. Dlaczego właściwie psy nie mogą poruszać się prędzej niż światło? I co takiego stanie się z kotem, który przez przypadek wpadnie do czarnej dziury? Być może Emmy jest mądrym psem, ale nie ma wątpliwości, że jej właściciel również ma nieprzeciętny talent do wyjaśniania trudnych zagadnień. Chad Orzel proponuje nam wszechstronne, pouczające i niezwykle przystępne ujęcie szczególnej i ogólnej teorii względności, które skrzy się humorem. Bez wątpienia jest to najzabawniejsze potraktowanie tej tematyki jakie miałem przyjemność przeczytać. Steve Nadis, współautor książki "Geometria teorii strun" Chad Orzel - profesor na Wydziale Fizyki i Astronomii w Union College. Specjalizuje się w fizyce cząsteczkowej. Autor książki "Jak nauczyć fizyki swojego psa", w której w sposób przystępny i zabawny wyjaśnia zawiłości mechaniki kwantowej.
Jak nauczyć teorii względności swojego psapełny opis produktu
Nauka ekstra. Tom 1. Nieskończony wszechświat
W 1 tomie znajdą Państwo między innym takie informacje: Rozdział 1 Początek Teoria Big Bang. Teoria inflacji. Opis wczesnego Wszechświata. Fizyczny opis dzisiejszego Wszechświata. Ciemna materia i ciemna energia. Rozdział 2 Wszechświat, który znamy. Co możemy zobaczyć? Granice obserwowalności. Obserwatoria i satelity. Kosmiczny teleskop Hubble’a. Misje kosmiczne. Robotyka i eksploracja kosmosu. Astrobiologia. W poszukiwaniu życia pozaziemskiego. Rozdział 3 Struktura Wszechświata Klasyfikacja i ewolucja gwiazd. Nowe i supernowe. Kwazary, pulsary i czarne dziury. Rozdział 4 Układ Słoneczny Słońce. Heliosfera. Planety. Księżyce. Asteroidy i komety. Pas Kuipera. Rozdział 5 Galaktyki Ewolucja. Gwiazdozbiory. Droga Mleczna. Gromady i mgławice. Wulkanizmy. Rozdział 6 Ewolucja Wszechświata Kosmologia. Teoria geocentryczna i heliocentryczna. Nowe teorie: brany i wieloświat. Teorie końca. Big Crunch i Big Rip. Nieskończony Wszechświat.
Nauka ekstra. Tom 1. Nieskończony wszechświatpełny opis produktu
Wielka Księga Rekordów
Który z organizmów żywych jest najcięższy?
Który kwiat jest największy?
Z jaką prędkością może wiać wiatr?
Gdzie leży kraj, w którym mieszka najwięcej dzieci?
Ilu kosmonautów podróżowało w kosmosie?
Które państwo wytwarza najwięcej śmieci?
Ta zabawna, pouczająca książka, zawiera informacje z różnych dziedzin: zarówno ze świata przyrody żywej i nieożywionej, jak i ze sposobów organizowania życia przez ludzi oraz wydarzeń nagłych i niezwykłych.
Informacje te dotyczą wartości ekstremalnych, najwyższych i najniższych, co daje młodemu czytelnikowi nowe klucze do interpretacji złożonej rzeczywistości, w jakiej żyjemy.
Zaletą tego dobrze udokumentowanego tekstu jest przyjemny, lekki styl oraz nowoczesna szata graficzna. Dzięki temu każda strona jest niespodzianką!
Wielka Księga Rekordówpełny opis produktu
Fizyka przyszłości. Nauka do 2100 roku
Hipotetyczna podróż przez następne stulecie naukowych innowacji i odkryć.

Tematem poprzednich książek Michio Kaku były rewolucyjne idee w fizyce teoretycznej, które otwierały przed uczonymi nowe drogi do rozumienia Wszechświata. W „Fizyce przyszłości” autor zastanawia się, w jaki sposób ostatnie odkrycia mogą pomóc wcielić w życie najbardziej niesamowite pomysły fantastyki naukowej.

Najnowsza książka Michio Kaku nieco przypomina „Wizje”, których tematem były przewidywania dotyczące rozwoju nauki w nadchodzących dekadach jak się okazało, przewidywania te okazały się bardzo trafne. „Fizyka przyszłości” sięga jednak o wiele dalej, rozważając technologie, które mogą stać się realne w ciągu najbliższych stu lat. To, w jaki sposób wykorzystamy wyzwania i szanse w XXI wieku, zdeterminuje dalsze losy ludzkości.

Michio Kaku – profesor fizyki teoretycznej w City University of New York, współtwórca strunowej teorii pola. Wybitny popularyzator nauki, autor światowych bestsellerów, między innymi „Fizyki rzeczy niemożliwych”, „Wizji”, „Wszechświatów równoległych” i „Hiperprzestrzeni”, która została uznana za najlepszą książkę popularnonaukową roku przez „New York Timesa” i „Washington Post”.
Fizyka przyszłości. Nauka do 2100 rokupełny opis produktu
Podglądanie Wszechświata + CD MP3
Czy Wszechświat wymaga poprawek? Jak poruszają się gwiazdy? Czy istnieje życie na Marsie? Co to znaczy, że w próżni są dziury?
  Podglądanie Wszechświata to pasjonująca podróż przez historię fizyki i współczesną kosmologię. Autor w przystępny i zwięzły sposób przedstawia najważniejsze problemy tych nauk. Prezentuje ogólną i szczególną teorię względności, mechanikę kwantową i teorię superstrun. Są tu również sylwetki wybitnych uczonych - zarówno tych słynnych, jak Newton, Leibniz, Einstein czy Heisenberg, jak i mniej znanych, ale równie zasłużonych dla rozwoju nauki. Refleksja naukowa łączy się tu z teologiczną - autor stawia pytania o miejsce człowieka w Kosmosie czy relacje między nauką i religią.
Podglądanie Wszechświata + CD MP3pełny opis produktu
Pogromcy mitów. Prąd, promieniowanie i fale
Na podstawie jednego z najlepszych programów popularnonaukowych w dziejach telewizji!Elektryczność? Nie mów hmm… Powiedz OM!
Fenomen POGROMCÓW MITÓW nabiera mocy! Tym razem Jamie i Adam zajmują się tym, co ich kręci najbardziej: elektrycznością oraz falami dźwiękowymi i magnetycznymi. Poszukaj z nimi odpowiedzi na nawet najdziwniejsze pytania!
Czy korzystanie z telefonu podczas tankowania auta może wywołać eksplozję? Czemu kuchenka mikrofalowa potrafi podgrzać jedzenie, a radio nie? Czy ćwiek w języku zwiększa prawdopodobieństwo uderzenia przez piorun?

"Pogromcy mitów to mój ulubiony program popularnonaukowy." - Wojciech Orliński, Gazeta Wyborcza
Pogromcy mitów. Prąd, promieniowanie i falepełny opis produktu
Zagadki geograficzne. Poznajemy
Kontynuacja docenionej serii „Poznajemy”  dla młodzieży. Jest przeznaczona „dla dociekliwych” kończących szkołę podstawową lub uczęszczających do gimnazjum. Każda z pięciu publikacji zawiera zbiór ponad 200 pytań i odpowiedzi z poszczególnych dziedzin. Niektóre pytania są powiązane z naszym krajem, wiele haseł dotyczy przyrody polskiej, historii Polski, czy też geografii, inne – zwłaszcza chemia, fizyka ale też geografia, historia  – przybliżają poszczególne dyscypliny naukowe. Dzięki przyjętej formule książki powinny rozszerzać wiedzę, a także skłaniać do dociekania i poszukiwań o charakterze naukowym. Mają zapewnić młodym czytelnikom radość poznawania i odkrywania. Ilustracje ściśle powiązane z pytaniami w formie zdjęć lub rysunków stanowią cenne merytoryczne uzupełnienie, a nie tylko graficzny ozdobnik!
Zagadki geograficzne. Poznajemypełny opis produktu
Hiperprzestrzeń. Wszechświaty równoległe, pętle czasowe i dziesiąty wymiar
Czy oprócz znanych nam z życia codziennego trzech wymiarów istnieją inne? Czy możliwe są podróże w czasie? Czy czarne dziury są wrotami do innych światów? Czy ludzkość przeżyje śmierć wszechświata? Jeszcze niedawno uczeni odrzucali tego rodzaju pomysły jako dziwaczne spekulacje, dzisiaj znajdują się one wśród najważniejszych tematów podejmowanych przez naukę. Rozpoczynając tam, gdzie kończy się "Krótka historia czasu" Stephena Hawkinga, Michio Kaku, profesor fizyki, wykładowca na Uniwersytecie w Nowym Jorku, przystępnie i w porywający sposób popularyzuje wyniki badań nad wielowymiarowymi przestrzeniami, pętlami czasowymi i wszechświatami wielokrotnymi.
Hiperprzestrzeń. Wszechświaty równoległe, pętle czasowe i dziesiąty wymiarpełny opis produktu
Ekscentryczne namiętności. Poznać i zrozumieć człowieka
O zadziwiających aspektach seksu można przeczytać w specjalnych wydaniach miesięcznika „Focus”. Kontrowersyjne obyczaje, ekscytujące upodobania i zdumiewające perwersje nie zawsze są szeroko znane, a jeszcze rzadziej – rozumiane. Większość ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że seks to nie wszytsko, ale żyją tak, jakby nic poza nim nie istaniało. Oto przewodnik po seksie ekscentrycznym, z którego dowiecie się: – Jak wyglądałby seks w kosmosie i z robotami? – Co się dzieje z życiem erotycznym po zmianie płci? – Co łączy seks, kosmitów, diabła i wydolność oddechową? – Gdzie powstają gumowe lalki? – Czy istnieją wirtualne prostytutki?
Ekscentryczne namiętności. Poznać i zrozumieć człowiekapełny opis produktu
Tajemnice Wszechświata. Jak odkrywaliśmy kosmos
Wspaniałe, bogato ilustrowane i napisane z niebywałym rozmachem kompendium wiedzy astronomicznej, które zachwyci każdego czytelnika. Zapierające dech w piersiach fotografie z Kosmicznego Teleskopu Hubble`a - zbliżenia kolorowych mgławic i odległych galaktyk, czy budzących respekt obłoków międzygwiezdnego pyłu - przyciągną nawet osoby nie interesujące się astronomią.
Obok schematów reakcji jądrowych zachodzących w gwiazdach znajdziemy tu portrety słynnych odkrywców i wybitnych teoretyków, wzbogacone o pełnokrwiste anegdoty z ich życia. Autor prowadzi nas przez historię astronomii od starożytności, Odkrycia Kopernika i Galileusza, aż do czasów Einsteina i nowszych, zagląda do wnętrza Słońca i komet, barwnie opisuje najbardziej zadziwiające ciała niebieskie, jak pulsary, kwazary, białe karły czy eksplodujące z niewyobrażalna energią supernowe. Dociera do najnowszych odkryć (nawet dokonanych w 2009 roku), których regularnie dostarczają nam kosmiczne teleskopy. Na koniec wybiega w przyszłość, uchyla rąbka nieodkrytych tajemnic, takich jak ciemna materia, czy ciemna energia, które sprawiają, że wbrew niedawnemu przekonaniu naukowców Wszechświat rozszerza się jeszcze szybciej...
Tajemnice Wszechświata. Jak odkrywaliśmy kosmospełny opis produktu
1000 łamigłówek, zagadek logicznych i testów IQ
Oto ponad 1000 zagadek o różnym stopniu trudności pozwalających na sprawdzenie i rozwinięcie intelektu. To idealna książka dla każdego miłośnika zagadek, który pragnie wystawić na próbę swoją inteligencję. Dzięki łamigłówkom zawartym w tej książce rozwiniesz: myślenie kreatywne , rozumowanie dedukcyjne , rozwiązywanie zagadek. Jest jeden fakt , co do którego zgadzają się wszyscy neurolodzy - regularne ćwiczenia sprzyjają rozwojowi mózgu podobnie , jak rozwojowi mięśni . W rzeczywistości mózg nie tylko odnosi korzyści dzięki takim ćwiczeniom - on dzięki nim rozkwita. Myśl elastycznie i na każdą zagadkę patrz z różnych punktów widzenia, zamiast koncentrować się tylko na tym, co najbardziej oczywiste. Zyskasz długie godziny dobrej zabawy. Życzymy ci szczęścia , zacznij rozwiązywać je już dziś!
1000 łamigłówek, zagadek logicznych i testów IQpełny opis produktu
Umysł, który szkodzi. Mózg, zachowanie, odporność i choroba
Prędzej czy później umrzesz, drogi Czytelniku. Mam nadzieję, że stanie się to szybko i bezboleśnie, ale umrzesz bez wątpienia. Jeśli nie nastąpi to w najbliższej przyszłości i z nienaturalnych przyczyn, zanim odejdziesz z tego świata, będziesz chorował - i to zapewne kilkakrotnie. Badania naukowe wykazały, że to umysł decyduje o Twojej podatności na choroby oraz o czasie i rodzaju śmierci. Wspomnianym odkryciom nauki poświęciłem tę książkę.

Paul Martin
Umysł, który szkodzi. Mózg, zachowanie, odporność i chorobapełny opis produktu
Geografia turystyczna świata. Nowe trendy. Regiony turystyczne
Nowoczesny podręcznik dla studentów geografii, turystyki i rekreacji oraz gospodarki turystycznej na uniwersytetach i w innych szkołach wyższych, a zarazem cenny poradnik dla entuzjastów turystyki jako formy spędzania wolnego czasu. Podzielony na dwie części - w pierwszej przedstawiono teoretyczne zagadnienia geografii turystycznej: jej historię i strukturę oraz nowe trendy w kierunkach ruchu turystycznego, nowe rozwiązania organizacyjne, a także nowe (lub znacząco ewoluujące stare) formy turystyki. Dokonano tu także regionalizacji turystycznej świata. W części drugiej, poświęconej poszczególnym regionom turystycznym świata, omówiono najważniejsze (dominujące na danym obszarze) walory przyciągające turystów. Istotnym elementem książki jest bogaty materiał ilustracyjny - liczne mapy i zdjęcia z prezentowanych regionów.
Maciej Jędrusik - profesor na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Specjalizuje się w geografii regionalnej strefy międzyzwrotnikowej, zwłaszcza wysp tropikalnych. Prowadził obserwacje i badania terenowe m.in. we Francji, Grecji, na Kubie, w Azji Południowo-Wschodniej, w południowej i wschodniej Afryce, na Madagaskarze i mniejszych wyspach Oceanu Indyjskiego, na wyspach Małych Antyli, Polinezji i Melanezji. Jest autorem licznych publikacji naukowych oraz współautorem podręczników szkolnych i akademickich oraz wydawnictw encyklopedycznych.
Geografia turystyczna świata. Nowe trendy. Regiony turystycznepełny opis produktu
Zagadki chemiczne. Poznajemy
Kontynuacja docenionej serii „Poznajemy”  dla młodzieży. Jest przeznaczona „dla dociekliwych” kończących szkołę podstawową lub uczęszczających do gimnazjum. Każda z pięciu publikacji zawiera zbiór ponad 200 pytań i odpowiedzi z poszczególnych dziedzin. Niektóre pytania są powiązane z naszym krajem, wiele haseł dotyczy przyrody polskiej, historii Polski, czy też geografii, inne – zwłaszcza chemia, fizyka ale też geografia, historia  – przybliżają poszczególne dyscypliny naukowe. Dzięki przyjętej formule książki powinny rozszerzać wiedzę, a także skłaniać do dociekania i poszukiwań o charakterze naukowym. Mają zapewnić młodym czytelnikom radość poznawania i odkrywania. Ilustracje ściśle powiązane z pytaniami w formie zdjęć lub rysunków stanowią cenne merytoryczne uzupełnienie, a nie tylko graficzny ozdobnik!
Zagadki chemiczne. Poznajemypełny opis produktu