Losowy produkt
Notebook SONY SVS1312G3E
Notebook SONY SVS1312G3E
Książka WYDAWNICTWO HELION Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby'ego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom 4
Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby'ego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom 4 to książka poświęcona programowi do obróbki zdjęć Adobe Lightroom 4. Czytelnik nauczy się m.in. poprawiać parametry fotografii, tworzyć pokazy slajdów oraz pozna technikę HDR.
Książka WYDAWNICTWO HELION Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby'ego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom 4pełny opis produktu
Hiszpański MultiPakiet
W skład MultiPakietu wchodzą tytuły: "Hiszpański - kurs podstawowy", "Niezbędne zwroty i wyrażenia", "Gramatyka" (nagrania + podręcznik PDF).

Hiszpański MultiPakiet to:
 • kompletny kurs języka hiszpańskiego dla początkujących
 • nauka słownictwa, pisowni, rozumienia ze słuchu i gramatyki
 • ponad 7 godzin wysokiej jakości nagrań - tylko profesjonalni lektorzy
 • 2500 słów i zwrotów - niezbędnych na co dzień, aby swobodnie mówić i rozumieć
 • gramatyka w pigułce - słuchaj i ucz się!
 • w książkach pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami
 • program multimedialny - nauka słówek, interaktywne ćwiczenia, samodzielny trening wymowy
 • różnorodne ćwiczenia z kluczem odpowiedzi
 • słownik komputerowy - ponad 9000 haseł

 • Hiszpański MultiPakiet to unikalny kurs do samodzielnej i kompleksowej nauki języka hiszpańskiego, od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1 - B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa, poprawić wymowę i nauczyć się prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami.

  2500 słów i zwrotów - aby swobodnie mówić i rozumieć
  Z MultiPakietem opanujesz podstawowy zasób słownictwa. 2500 wyrażeń wystarczy, aby swobodnie porozumiewać się na co dzień. Książki (łącznie 288 stron) zawierają zestawy słówek i niezbędnych zwrotów, ciekawe dialogi, praktyczne przykłady zastosowania wyrażeń w kontekście, ćwiczenia sprawdzające i utrwalające, dodatkowe słownictwo, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, ciekawostki i testy.

  Ponad 7 godzin wysokiej jakości nagrań - skuteczna nauka rozumienia ze słuchu
  Nagrania profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę, a także ułatwiają zapamiętanie słówek i wyrażeń. Teraz możesz uczyć się samodzielnie w dowolnym miejscu i czasie.

  Program multimedialny + słownik 9000 haseł
  Program uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz umożliwia samodzielny i skuteczny trening prawidłowej hiszpańskiej wymowy. Nowością w programie jest ćwiczenie na obrazkach - przyjemna i skuteczna forma nauki. Dodatkowo słownik (9000 haseł) pozwala sprawdzić znaczenie słów w dowolnym momencie.

  Gramatyka w pigułce - słuchaj i ucz się!
  MultiPakiet oferuje unikatowy zestaw dwóch płyt z podstawami hiszpańskiej gramatyki do słuchania. Znajdziesz na nich: przystępne objaśnienie reguł, omówienie najważniejszych zagadnień, m.in. liczba rzeczownika, rodzajniki, czasowniki regularne i nieregularne, zaimki, czasy przeszłe, tryb rozkazujący, liczne przykłady i ćwiczenia, liczne przykłady i ćwiczenia. Dodatkowo podręcznik Hiszpański Gramatyka umieszczono na płycie w formacie PDF.

  Z MultiPakietem:
 • nauczysz się aż 2500 wyrażeń,
 • będziesz rozumiał Hiszpanów,
 • opanujesz prawidłową wymowę,
 • zrozumiesz gramatykę,
 • będziesz pisał bez błędów.
 • Hiszpański MultiPakietpełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION ABC PowerPoint 2010 PL
  "ABC PowerPoint 2010 PL" to podręcznik, który w jasny i przejrzysty sposób opisuje pełen zakres funkcji programu PowerPoint w jego najnowszej wersji.
  Książka WYDAWNICTWO HELION ABC PowerPoint 2010 PLpełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION AutoCAD 2011 PL. Pierwsze kroki
  "AutoCAD 2011 PL. Pierwsze kroki" to podręcznik, w którym można znaleźć wszystko, co niezbędne, aby szybko i bezboleśnie rozpocząć swoją własną przygodę z najpopularniejszym programem CAD na świecie oraz gruntownie poznać podstawy programu.
  Książka WYDAWNICTWO HELION AutoCAD 2011 PL. Pierwsze krokipełny opis produktu
  Fotografia daleko od domu
  • Dobierz niezbędny sprzęt i akcesoria na podróż
  • Poznaj zasady fotografowania ludzi i miejsc
  • Naucz się robić zdjęcia w trudnych warunkach
  Podróż - oszałamiająca mozaika inspirujących chwil, miejsc, ludzi, kolorów... To iskra rozpalająca wyobraźnię każdego, kto patrzy na świat przez pryzmat kadru. Każda sekunda kreuje wyjątkowe obrazy, zachęcające fotografa do twórczego dokumentowania. Jednak samo podążanie za ciekawą historią to nie wszystko. Równie ważna jest przecież jakość techniczna zdjęcia, co przy nie zawsze sprzyjających i komfortowych warunkach podróży jest prawdziwym wyzwaniem. Wyzwaniem, które podejmujesz już w chwili pakowania się, bowiem od Twojego przygotowania uzależniona będzie satysfakcja fotograficzna po powrocie do domu. Jak zatem sprawić, by żmudny obowiązek noszenia ciężkiego sprzętu podczas wyjazdu opłacił Ci się i został nagrodzony szeregiem zachwycających ujęć? Zanim wyruszysz, sięgnij po tę książkę! Przeczytasz w niej, jak przygotować się do wyprawy z aparatem, jak skompletować optymalny pod względem możliwości technicznych i wygody noszenia zestaw sprzętu i akcesoriów oraz jak bezpiecznie to wszystko transportować. Poznasz styl pracy fotografa w podróży, opanujesz sprawdzone zasady kompozycji, ekspozycji i oświetlenia sceny. Dowiesz się, jak w niepowtarzalny sposób uchwycić ciekawych ludzi, magiczne krajobrazy czy intrygujące detale. Twój najcenniejszy ekwipunek w drodze stanowić jednak będą umiejętności fotografowania w różnych, najczęściej trudnych warunkach. Dzięki nim nic nie odbierze Ci radości i swobody robienia zdjęć. Autor dzieli się tu własnymi doświadczeniami oraz wieloma praktycznymi wskazówkami, które sprawią, że Twoje fotografie będą czymś więcej niż kroniką podróży - będą poruszającym i zachwycającym zapisem wrażeń!
  • Przygotowania do wyjazdu
  • Wybór technologii - cyfrowa a analogowa
  • Selekcja niezbędnego sprzętu i akcesoriów
  • Styl i praktyczne aspekty pracy fotografa podróżniczego
  • Zasady fotografowania: ludzi, krajobrazów i detali
  • Fotografowanie w świetle zastanym i złych warunkach oświetleniowych
  • Budowanie nastroju światłem, ekspozycja i balans bieli
  • Fotografowanie w trudnych warunkach
  • Tworzenie fotoreportażu
  • Podróżowanie i fotografowanie z dziećmi
  • Opracowanie, edycja i archiwizacja zebranego materiału
  • Publikacja zdjęć w sieci
  • Przygotowanie i prezentacja portfolio

  Poznaj wszystkie aspekty fotografii podróżniczej - zamknij w kadrze fascynujący obraz świata!

  Fotografia daleko od domupełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Internet. Kurs. Wydanie III
  "Internet. Kurs. Wydanie III" to podręcznik, który w prosty i klarowny sposób pomoże osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z internetem.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Internet. Kurs. Wydanie IIIpełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Komputer dla seniorów. Seria praktyk Computing for Seniors in Easy Steps - Windows Vista Edition: For the Over 50's (In Easy Steps)
  "Komputer dla seniorów. Seria praktyk" to podręcznik do podstaw obsługi komputera przeznaczony dla początkujących użytkowników w podeszłym wieku.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Komputer dla seniorów. Seria praktyk Computing for Seniors in Easy Steps - Windows Vista Edition: For the Over 50's (In Easy Steps)pełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Komputer PC. Podstawy obsługi. Dla seniorów
  "Komputer PC. Podstawy obsługi. Dla seniorów " to podręcznik, który w sposób jasny i przystępny opisuje obsługę komputera oraz świat nowoczesnych technologii komputerowych.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Komputer PC. Podstawy obsługi. Dla seniorówpełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft SharePoint 2010 PL. Praktyczne podejście Microsoft SharePoint 2010 Plain& Simple: Learn the simplest ways to get things done with Microsoft SharePoint 2010
  "Microsoft SharePoint 2010 PL. Praktyczne podejście" to podręcznik, dzięki któremu można dowiedzieć się, jak wykorzystać możliwości witryny SharePoint.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft SharePoint 2010 PL. Praktyczne podejście Microsoft SharePoint 2010 Plain& Simple: Learn the simplest ways to get things done with Microsoft SharePoint 2010pełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft Word 2010 PL. Praktyczne podejście Microsoft Word 2010 Plain & Simple
  "Microsoft Word 2010 PL. Praktyczne podejście" to podręcznik, który w jasny i przejrzysty sposób opisuje pełen zakres funkcji programu Word w jego najnowszej wersji.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft Word 2010 PL. Praktyczne podejście Microsoft Word 2010 Plain & Simplepełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Photoshop CS5 PL. Szkoła efektu
  "Photoshop CS5 PL. Szkoła efektu" to książka, która opisuje wszystkie aspekty działania tej wersji Photoshopa.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Photoshop CS5 PL. Szkoła efektupełny opis produktu
  Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. W dążeniu do perfekcji
  Książka jest wznowionym wydaniem "Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. W dążeniu do perfekcji"

  Uwaga! Scott Kelby znów wkracza do akcji.

  Kolejna solidna porcja wiedzy na temat fotografii jest na wyciągnięcie Twojej ręki podana w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób. Czytając tę książkę, poczujesz się jak na indywidualnej sesji z jej autorem. Na wszystkie pytania, które mógłbyś mu zadać w trakcie wspólnego fotografowania, tu właśnie znajdziesz odpowiedź. Bez zbędnej otoczki i niepotrzebnej teorii - po prostu dowiesz się, jak robić jeszcze lepsze zdjęcia!Poznasz tajniki zaawansowanego wykorzystania lampy błyskowej. Opanujesz techniki użycia softboksa, kilku lamp błyskowych, filtrów czy dyfuzora. Odbędziesz także wycieczkę do studia i zdobędziesz wiedzę na temat lamp studyjnych, tła, statywów oraz oświetlania sylwetki. Poznasz także całą gamę obiektywów, ich zalety i wady oraz przeznaczenie. Potem przyjdzie czas na fotografowanie! W pierwszej kolejności nauczysz się robić zdjęcia przedmiotom i wydobywać z nich to, co najlepsze. Następnie zabierzesz się za fotografowanie krajobrazów, ludzi oraz wydarzeń sportowych. Każda strona tej książki obfituje w bezcenne porady i wskazówki. Jest to zatem obowiązkowa pozycja dla każdego przyszłego mistrza fotografii!
  • Profesjonalne zastosowanie lamp błyskowych
  • Regulacja siły rozproszenia światła
  • Wykorzystanie kanałów komunikacyjnych w lampach błyskowych
  • Zastosowanie dyfuzora
  • Fotografowanie w studiu
  • Użycie lamp studyjnych
  • Wykorzystanie teł
  • Możliwości lampy pierścieniowej
  • Uzyskiwanie odblasków w oczach
  • Wybór obiektywu
  • Metody czyszczenia obiektywów
  • Zastosowanie filtrów
  • Fotografowanie przedmiotów
  • Wykorzystanie namiotu bezcieniowego
  • Uzyskiwanie efektu odbicia
  • Fotografowanie krajobrazów
  • Fotografia podwodna
  • Eksperymenty z balansem bieli
  • Fotografowanie dzieci
  • Zdjęcia wydarzeń sportowych
  • Automatyczne ustawianie czułości ISO
  • Zasady fotografowania wnętrz, koncertów i imprez
  • Tworzenie filmów poklatkowych

  Wybierz się na wspólną sesję ze Scottem Kelbym!

  Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. W dążeniu do perfekcjipełny opis produktu
  Światło i ekspozycja. Warsztaty artystyczne dla fotografów

  Sztuka błyskotliwej fotografii

  • Praca z trybami ekspozycji
  • Odnajdowanie najlepszego światła
  • Twórcze wykorzystanie szumów
  • Twórcza obróbka zdjęć w cyfrowej ciemni
  I stała się światłość! Oto jeden z najwybitniejszych współczesnych fotografów napisał prawdziwie smakowitą książkę dla wszystkich miłośników cyfrowej fotografii. Jeśli Ty również jesteś świadom, że każde wybitne zdjęcie rozpoczyna się od dobrego zrozumienia oświetlenia i twórczej ekspozycji, bez wątpienia docenisz wartość tego podręcznika. Zaprzyjaźnij się ze swoją przesłoną, poznaj zasady użycia czasu otwarcia migawki i doboru czułości - dowiedz się, kiedy należy te parametry zmienić i w jaki sposób ta zmiana wpłynie na zdjęcie.Dzięki opatrzonym przejrzystymi podpisami zdjęciom poznasz tajniki wykonania każdej fotografii, co pozwoli Ci tworzyć własne perfekcyjne prace. Książka oferuje również zestaw praktycznych rozwiązań, dotyczących doboru światła i naświetlania, gotowych do natychmiastowego wykorzystania. Ponadto studiowanie wyśmienitych fotografii autorstwa Davisa oraz jego pasja, bezkompromisowość i inwencja twórcza staną się źródłem nieustającej inspiracji dla Twoich nowych cyfrowych dzieł.
  • Wybór czasu otwarcia migawki
  • Korzystanie z trybu pełnej automatyki
  • Twórcze naświetlanie
  • Makrofotografia a przesłona
  • Przygotowanie do zdjęć nocnych
  • Wykonywanie bardzo długich naświetleń
  • Celowe prześwietlenie lub niedoświetlenie
  • Cyfrowa ciemnia

  Książka, która rozświetli wszystkie Twoje dni pracy z aparatem

  Światło i ekspozycja. Warsztaty artystyczne dla fotografówpełny opis produktu
  Technika HDR. Warsztaty fotograficzne

  Fotografuj metodą HDR, aby pokazać kunszt i potęgę swojej wyobraźni

  • Jak technika HDR kompensuje ograniczenia aparatu?
  • Jak stworzyć kilka plików HDR z jednego zdjęcia?
  • Jak przetwarzać zdjęcia HDR za pomocą programów Photomatix i Photoshop Elements?
  Jeśli zgłębisz tajemnice fotografii o wysokiej rozpiętości tonalnej (HDR), zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci przekładać Twoje artystyczne wizje na fantastyczne obrazy o niezwykłym bogactwie szczegółów. W książce, którą trzymasz w rękach, odnajdziesz źródło twórczej inspiracji oraz wiedzę o tym, jak wykorzystać możliwości tej niezwykłej techniki - od dokładnych instrukcji w kwestii wykonywania zdjęć, po ich perfekcyjną obróbkę metodą HDR. Dzięki temu podręcznikowi nauczysz się oceniać potencjał scen pod kątem techniki HDR, a także fotografować krajobrazy, architekturę, pejzaże miejskie, wnętrza i ludzi w wielu różnych stylach. Dowiesz się, jakie narzędzia warto zastosować i w jaki sposób połączyć kilka ekspozycji, aby uzyskać zdjęcia przypominające impresjonistyczne sceny lub surrealistyczne wizje. Poznasz sposoby wykorzystywania programów komputerowych Photomatix i Photoshop Elements do przetwarzania zdjęć w celu uzyskania doskonałej szczegółowości obrazu i zadziwiającego efektu artystycznego.
  • Rozpiętość tonalna w fotografii cyfrowej
  • Ekspozycja
  • Oświetlenie i filtry
  • Fotografia HDR
  • Metody uzyskiwania kilku ekspozycji
  • Fotografia krajobrazowa, uliczna i portrety
  • Programy komputerowe - Photomatix i Photoshop Elements
  • Metody przetwarzania fotografii
  • Zdjęcia czarno-białe
  • Krosowanie

  Technika HDR. Warsztaty fotograficznepełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Tworzenie stron WWW. Ilustrowany przewodnik. Wydanie II
  "Tworzenie stron WWW. Ilustrowany przewodnik. Wydanie II" to podręcznik, w którym można znaleźć przydatne narzędzia, ułatwiające pracę projektantom stron WWW.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Tworzenie stron WWW. Ilustrowany przewodnik. Wydanie IIpełny opis produktu
  Ekspozycja. Warsztaty fotograficzne

  Poznaj tajniki prawidłowej ekspozycji i rób perfekcyjne zdjęcia!!

  • Jak pracować ze światłem naturalnym?
  • Jak wykorzystać twórczą siłę głębi ostrości?
  • Jak uchwycić na fotografii nastrój chwili i pokazać własne emocje?
  Właściwe operowanie takimi wielkościami, jak przysłona, czas naświetlania i ekwiwalent czułości matrycy lub filmu daje gwarancję uzyskania zamierzonego efektu na fotografii. Jednak aby zrobić perfekcyjne technicznie zdjęcia, ukazujące autentyczne emocje, oddające piękno i nastrój chwili, potrzeba czegoś więcej niż "dobre oko" -- potrzeba także solidnej wiedzy technicznej z zakresu fotografii. Bez tego trudno osiągnąć zachwycający poziom zdjęć profesjonalistów, a przecież wszyscy chcielibyśmy robić takie wrażenie na odbiorcach naszych prac. Książka "Ekspozycja. Warsztaty fotograficzne" pokazuje, jak oswoić wszystkie wartości techniczne, aby na Twojej fotografii znalazło się nie tylko to, co widziałeś, ale także to, co wtedy czułeś. Z podręcznika dowiesz się, w jaki sposób eksperymentować, aby uzyskać dobrą ekspozycję, jak działają różne rodzaje światłomierzy i jak z nich korzystać. Poznasz czynniki wpływające na głębię ostrości, a także podstawowe tryby ekspozycji. Uzbrojony w tę wiedzę możesz rozpocząć twórcze poszukiwania, aby robić autentyczne i zachwycające zdjęcia.
  • Sztuka ekspozycji
  • Kontrola ekspozycji
  • Pomiar światła
  • Przysłona i głębia ostrości
  • Czas naświetlania i ruch obiektu
  • Fotografowanie w świetle naturalnym
  • Zdjęcia zjawisk naturalnych i pogodowych
  • Fotografowanie z lampą błyskową
  • Zaawansowane techniki fotografowania z wieloma lampami błyskowymi

  Uzbrój się w wiedzę profesjonalistów i rób perfekcyjne zdjęcia!

  Ekspozycja. Warsztaty fotograficznepełny opis produktu
  Niderlandzki - krok za krokiem (2 książki + 5 CD Audio + MP3)
  Niderlandzki - krok za krokiem kurs do kompleksowej nauki języka nidelandzkiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

  W skład kursu wchodzą: dwie książki, pięć płyt audio z nagraniami praz płytę z nagraniami w formacie mp3.

  Kurs uczy 3000 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Holandii.

  Książki (łącznie 254 str.) zawierają zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, 30 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki, np. holenderskie rowery, tulipany, kuchnia holenderska. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, m.in. szyk zdania, czasy gramatyczne, użycie bezokolicznika, imiesłowy.

  Wysokiej jakości nagrania (ponad 6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

  Niderlandzki - krok za krokiem to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka - łączy naukę z podręcznikiem ze słuchaniem nagrań na płytach audio lub mp3. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

  W skład pakietu wchodzą: Niderlandzki - kurs podstawowy i Niderlandzki - krok dalej.
  • 6 godzin wysokiej jakości nagrań - tylko rodowici Holendrzy,
  • współczesne dialogi i wyrażenia z tłumaczeniami,
  • 3000 niezbędnych słów i zwrotów,
  • przystępnie objaśniona gramatyka,
  • ćwiczenia z odpowiedziami,
  • różnorodne ciekawostki.
  Niderlandzki - krok za krokiem (2 książki + 5 CD Audio + MP3)pełny opis produktu
  Słowacki - kurs podstawowy (Audio kurs)
  Słowacki Kurs podstawowy:
  - 148 minut nagrań - tylko profesjonalni lektorzy,
  - przystępnie objaśniona gramatyka,
  - ćwiczenia z odpowiedziami,
  - ciekawostki na temat języka i kultury Słowacji,
  - autentyczne dialogi,
  - dodatkowe słówka i przydatne informacje.

  Słowacki Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka słowackiego.

  Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień – teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu poradzisz sobie w każdej codziennej sytuacji! Zamieszczone w książce ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Słowacji.

  W skład kursu wchodzą: książka i dwie płyty audio z nagraniami.
  Książka (120 stron) zawiera zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, interesujące ćwiczenia, ciekawostki oraz uczy też prawidłowej pisowni. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie zdobytej wiedzy. Książka zawiera ciekawostki na temat życia we współczesnej Słowacji. Opisane są m.in. ulubione sporty Słowaków, tradycje kulinarne i winiarskie, atrakcje turystyczne.

  Wysokiej jakości nagrania (148 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

  Słowacki Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!
  Słowacki - kurs podstawowy (Audio kurs)pełny opis produktu
  Arabski - krok po kroku. Audio kurs (2 x książka + 5 x CD + MP3)
  Arabski Krok po kroku
  - 6 godzin wysokiej jakości nagrań – tylko rodowici Arabowie
  - współczesne dialogi i wyrażenia z tłumaczeniami
  - 3000 niezbędnych słów i zwrotów
  - przystępnie objaśniona gramatyka
  - ćwiczenia z odpowiedziami
  - różnorodne ciekawostki
  Arabski Krok po kroku kurs do kompleksowej nauki języka arabskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1 – B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

  Kurs uczy 3000 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz arabską kulturą.

  Książki (łącznie 368 str.) zawierają zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, 30 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki, np. taniec brzucha, fajka wodna, ropa naftowa. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia.

  Wysokiej jakości nagrania (blisko 6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę literackiej odmiany języka arabskiego. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

  Arabski Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka – łączy naukę z podręcznikiem ze słuchaniem nagrań na płytach audio lub mp3. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

  W skład pakietu wchodzą Audio Kursy: Arabski Kurs podstawowy i Arabski Krok dalej.
  Arabski - krok po kroku. Audio kurs (2 x książka + 5 x CD + MP3)pełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION ABC MAC OS X Lion
  "ABC MAC OS X Lion" to podręcznik, dzięki któremu można bez problemów opanować najnowszą polską wersję językową systemu operacyjnego MAC OS X.
  Książka WYDAWNICTWO HELION ABC MAC OS X Lionpełny opis produktu
  3ds Max 2012. Ćwiczenia praktyczne
  • Postać - kto zostanie bohaterem Twojego przedstawienia?
  • Scenografia - w jakiej przestrzeni umieścisz wykreowaną postać?
  • Ożywianie - jak tchnąć ducha w nieruchomą figurę?

  Bądź kreatorem - zbuduj swój świat i wpraw go w ruch!

  3ds Max już od ponad dwóch dekad króluje na rynku programów do tworzenia i animacji trójwymiarowej grafiki. Jednym ze źródeł tego sukcesu są spektakularne efekty, które można osiągnąć dzięki tej aplikacji. Wersja 2012 jest o tyle interesująca, że pozwala między innymi na niesamowite - dwudziestokrotne - przyspieszenie renderowania i umożliwia wstępny podgląd trójwymiarowej sceny w zakresie świateł, cieni czy faktur. To znacznie skraca czas potrzebny na dopracowanie tworzonej wizualizacji.Książka "3ds Max 2012. Ćwiczenia praktyczne" ułatwi Ci wejście w świat komputerowych animacji. Dzięki niej dokładnie poznasz interfejs programu 3ds Max 2012 i nauczysz się wykorzystywać podstawowe narzędzia. Twoim zadaniem będzie stworzenie z prostych brył kompletnej postaci i nadanie jej rozmaitych atrybutów, a także opracowanie szkieletu umożliwiającego wprawienie jej w ruch. Ponadto dowiesz się, jak przygotować wnętrze, w którym będzie poruszała się Twoja postać. Ostatnim etapem jest jej ożywienie, czyli zaplanowanie jej działań. Poczuj się stwórcą i tchnij życie w swoje dzieło!W książce zostały omówione m.in. następujące zagadnienia:
  • modelowanie postaci,
  • budowanie sceny,
  • skóra i szkielet, czyli jak przygotować postać do animacji,
  • animacja.

  Baw się i zachwycaj animacjami w trójwymiarze!

  3ds Max 2012. Ćwiczenia praktycznepełny opis produktu
  Oświetlenie. Kreatywna fotografia

  Wydobądź więcej światła z Twoich zdjęć!

  • Jakie informacje można odczytać z histogramu?
  • Jak fotografować cienie?
  • Jak wykorzystać lampy błyskowe w studio?
  Fotografia od zawsze i nierozerwalnie związana jest ze światłem. Umiejętność jego oceny i użycia do własnych celów świadczy o kunszcie fotografa. Wydobycie cieni, konfiguracja światła w studio, czas ekspozycji to te elementy, które szlifuje się latami. Czy da się to zrobić szybciej? Oczywiście! Cała wiedza związana z wykorzystaniem charakterystyki światła została zebrana w tej unikalnej książce.Dzięki niej unikniesz podstawowych błędów, przyspieszysz proces nauki oraz poznasz kruczki i sztuczki, pozwalające w okamgnieniu poprawić własny warsztat. W trakcie lektury dowiesz się, jak korzystać z histogramu, jak działa przesłona i jaki związek ma z głębią ostrości. Ponadto poznasz tajniki pracy w studio - począwszy od przygotowania sceny, a skończywszy na odbiciach i refrakcjach. Zobaczysz, jak osiągnąć efekt przezroczystości oraz jak oświetlać ludzi i pracować z lampami błyskowymi. A potem poznasz możliwości cyfrowej ciemni w zakresie pracy ze światłem, korygowania błędów oraz tworzenia niesamowitych efektów, takich jak HDR. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że po lekturze tej książki Twoje zdjęcia nabiorą nowego wyrazu!
  • Charakterystyka światła
  • Złota godzina
  • Prześwietlanie i niedoświetlanie zdjęć
  • Wykorzystanie histogramu
  • Korygowanie balansu bieli
  • Unikanie szumów - czułość ISO
  • Fotografowanie w terenie - krajobrazy, oświetlenie miasta, zbliżenia i zdjęcia makro
  • Przygotowanie sceny w studio
  • Tworzenie efektu przezroczystości
  • Oświetlanie ludzi w studio
  • Zastosowanie lamp błyskowych w pracowni
  • Efekt HDR
  • Wykorzystanie możliwości cyfrowej ciemni do korekty oświetlenia

  Odkryj siłę światła w fotografii - właściwie wykorzystane nada sens Twoim obrazom!


  Oświetlenie. Kreatywna fotografiapełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION C#. Programowanie. Wydanie VI
  "C#. Programowanie. Wydanie VI" to podręcznik ułatwiający naukę programowania w języku C#. Czytelnik nauczy się m.in. wykorzystywać techniki obiektowe, przesyłać komunikaty za pomocą Windows Communication Foundation (WCF), pozna język zapytań LINQ oraz pozna możliwości C# w zakresie tworzenia aplikacji internetowych w technologii Silverlight.
  Książka WYDAWNICTWO HELION C#. Programowanie. Wydanie VIpełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Windows 7 PL. Optymalizacja
  "Windows 7 PL. Optymalizacja" to książka przedstawiająca metody optymalizacji systemu Windows 7 i dostosowania go do własnych potrzeb. Czytelnik dowie się m.in. jak w prosty sposób wyszukiwać dane na dyskach, w jaki sposób dostosować interfejs użytkownika, aby był on atrakcyjny i jednocześnie nie obciążał zasobów oraz jak zadbać o najlepszą kondycję systemu.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Windows 7 PL. Optymalizacjapełny opis produktu
  Angielski - konwersacje dla zaawansowanych (Audio kurs)
  W skład kursu wchodzą książka oraz płyta audio MP3. Poziom B1 - C2.
  Angielski Konwersacje dla zaawansowanych to ponad 60 ciekawych i praktycznych dialogów, 5 godzin nagrań na płycie mp3 w wykonaniu native speakerów, nauka zaawansowanego słownictwa i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń.

  Kurs przeznaczony jest dla osób znających język przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym, które chcą doskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów. Kurs jest szczególnie polecany dla przygotowujących się do egzaminów ustnych (m.in. do matury na poziomie rozszerzonym lub do CAE).

  ANGIELSKI Konwersacje dla zaawansowanych:
  - 5 godzin wysokiej jakości nagrań - tylko native speakerzy
  - ponad 60 ciekawych i praktycznych dialogów
  - nauka prowadzenia swobodnych rozmów
  - trudne słowa i praktyczne zwroty na każdą okazję
  - w książce pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami
  - ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi

  Książka (128 str.) obejmuje 16 rozbudowanych lekcji, w każdej: kilka interesujących dialogów, ciekawe słówka i zwroty, gotowe wzorce konwersacyjne na każdą okazję, a także idiomy i phrasal verbs. Dodatkowo kilkadziesiąt ćwiczeń - doskonalą umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalają nowo poznane słowa i zwroty. Na końcu podręcznika zamieszczono klucz odpowiedzi.

  Wysokiej jakości nagrania (aż 300 minut) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.
  Angielski - konwersacje dla zaawansowanych (Audio kurs)pełny opis produktu
  Internet. Dla seniorów
  Książka jest wznowionym wydaniem "Internet. Dla seniorów"

  Obsługa komputera to nic trudnego!

  • Jak ugryźć temat, czyli co to jest internet, strona WWW i wyszukiwarka
  • Zawsze w kontakcie, czyli poczta e-mail, komunikatory oraz serwisy społecznościowe
  • Omijanie kolejek, czyli sklepy i banki internetowe
  • Wytnij wirusa, czyli garść informacji o zabezpieczaniu komputera
  Internet nie jest przeznaczony tylko dla ludzi młodych, choć tak właśnie często myślą seniorzy. Internet jest dla nas wszystkich. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: wiedzę, rozrywkę, możliwość kontaktu z innymi. Obojętne, czy masz siedem, czy siedemdziesiąt lat, czy szukasz inspiracji do wypracowania, czy chcesz obejrzeć zdjęcia wnuka mieszkającego w innym mieście - dzięki globalnej sieci możesz zrobić to łatwo i szybko. Aby przełamać Twoje ostatnie opory, dajemy Ci do ręki tom przeznaczony specjalnie dla kogoś takiego, jak Ty - człowieka ciekawego świata, lecz lekko przestraszonego w bezpośrednim zetknięciu z nowoczesnymi technologiami."Internet. Dla seniorów " pomoże Ci przezwyciężyć obawy i wreszcie zacząć korzystać z wszelkich ułatwień - od sprawdzenia lokalizacji i numeru telefonu niemal dowolnej firmy lub organizacji, przez bezpieczne zakupy w sieci, internetowe płacenie rachunków, odnajdywanie dawnych znajomych, aż po kwestie bardziej zaawansowane, takie jak umieszczanie w sieci własnych zdjęć, komentarzy itp. Poznasz także sposoby skutecznej walki z zagrożeniami czającymi się w internecie, między innymi wirusami, spamem oraz fałszywymi stronami. Globalna sieć przestanie mieć przed Tobą tajemnice - a Ty poczujesz się w niej jak ryba w wodzie.
  • Sprzęt i oprogramowanie
  • Pierwsze połączenie z internetem
  • Internet, strony WWW oraz wyszukiwarki
  • Znajdowanie informacji
  • Pobieranie plików i ich publikacja w sieci
  • Poczta e-mail, społeczności internetowe i komunikatory
  • Umieszczanie w sieci własnych zdjęć i komentarzy
  • Zakupy w internecie
  • Bankowość elektroniczna
  • Zagrożenia w sieci

  Poczuj przyjemność buszowania w internecie!


  Partnerem wydania jest:
  Internet. Dla seniorówpełny opis produktu
  Angielski w pracy. Dla średniozaawansowanych B1+B2. Książka + 2CD
  Angielski w pracy uczy aktualnego angielskiego słownictwa związanego z życiem zawodowym. Przeznaczony jest dla osób średnio zaawansowanych (poziom B1-B2 wg klasyfikacji Rady Europy) pracujących w środowisku anglojęzycznym lub planujących karierę w międzynarodowej firmie. Książka (88 stron) zawiera 16 lekcji tematycznych, uczących praktycznego słownictwa związanego z pracą i karierą. W podręczniku znajdują się transkrypcie wszystkich nagrań oraz ćwiczenia sprawdzające z kluczem odpowiedzi. Tematyka działów obejmuje zagadnienia związane m.in. z szukaniem pracy, planowaniem kariery, opisem stanowisk, a także negocjacjami. Każda z lekcji zawiera zestaw słówek i zwrotów związanych z danym tematem, teksty oraz dialogi pokazujące użycie języka w praktyce.
  Płyta z wysokiej jakości nagraniami rodowitych Brytyjczyków (70 min) jest doskonałym uzupełnieniem nauki z kursem. Pomaga zwłaszcza w kształceniu umiejętności rozumienia ze słuchu oraz w doskonaleniu poprawnego akcentu i płynności wymowy. Dodatkowo wszystkie pojawiające się w książce teksty i dialogi są odczytywane przez lektorów z podziałem na role.
  Dodatkowe ćwiczenia pisemne utrwalają i rozszerzają słownictwo poznane w każdej lekcji. Przejrzysta struktura każdej sekcji pisemnej pozwala w przyjazny sposób przećwiczyć zwroty i wyrażenia najczęściej używane w codziennym, żywym języku angielskim.
  Angielski w pracy. Dla średniozaawansowanych B1+B2. Książka + 2CDpełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Skrypty powłoki systemu Linux. Receptury
  "Skrypty powłoki systemu Linux. Receptury" to książka opisująca skrypty powłoki systemu operacyjnego Linux umożliwiające administratorom zautomatyzowanie codziennych zadań. Czytelnik dowie się m.in. jak tworzyć archiwum oraz pozna powody tworzenia kopii zapasowych i proces monitorowania pracy użytkowników.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Skrypty powłoki systemu Linux. Recepturypełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Splątana sieć. Przewodnik po bezpieczeństwie nowoczesnych aplikacji WWW
  "Splątana sieć. Przewodnik po bezpieczeństwie nowoczesnych aplikacji WWW" to książka opisująca metody działania przeglądarek internetowych i powody niedostatecznego poziomu ich bezpieczeństwa. Czytelnik dowie się m.in. jak dokonać parsowania adresów URL, jak oczyścić kod HTML, jak używać funkcji bezpieczeństwa i jak tworzyć aplikacje hybrydowe.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Splątana sieć. Przewodnik po bezpieczeństwie nowoczesnych aplikacji WWWpełny opis produktu
  Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]