Losowy produkt
Notebook ASUS X202E
Notebook ASUS X202E
Podróż samolotem. Poznaj nowe słowa i ułóż puzzle
Znakomitej jakości książeczka z puzzlami przeznaczona dla dzieci w wieku 4-6 lat. Z jej kolorowych stron najmłodsi dowiedzą się jak wygląda lotnisko i podróż samolotem. Znajdą tu też realistyczne ilustracje oraz krótkie, popularnonaukowe teksty napisane zrozumiałym dla nich językiem – są to główne walory edukacyjne pozycji. Dodatkowo umieszczone na każdej karcie puzzle ćwiczą spostrzegawczość i precyzję ruchów najmłodszych. W tej serii znajdziemy również tytuł „Podróz samolotem”, "Na budowie".
Podróż samolotem. Poznaj nowe słowa i ułóż puzzlepełny opis produktu
Księżniczki. 8 puzzli
Książki z puzzlami cieszą się nieustannie wielką popularnością. Dla małych dziewczynek przygotowaliśmy książkę o pięknych księżniczkach, świetnymi ilustracjami i ośmioma puzzlami, które z łatwością ułożą dzieci w wieku przedszkolnym.
W serii: "Dinozaury", "Gospodarstwo", "Kucyki", "Piraci", "Strażacy", "Księżniczki".
Księżniczki. 8 puzzlipełny opis produktu
Sekretny świat. Tylko dla dziewczyn
W tym niezwykłym notatniku możesz spisywać swoje najskrytsze myśli i różne tajemnice – ale nie tylko!
Znajdziesz tu ciekawe pomysły na spędzanie czasu i zabawę z przyjaciółmi.
Dzięki inspirującym zadaniom będziesz mogła lepiej poznać... samą siebie! W serii: „Tajne sprawy”, „Sekretny świat”.
Sekretny świat. Tylko dla dziewczynpełny opis produktu
Szkicozdrapki. Dinozaury. Nauka rysowania
Użyj rysika do szkicownika prehistorycznych gadów na specjalnie przygotowanych kartach tej niesamowitej książki!
Znajdziesz w niej proste instrukcje, jak rysować historyjkę o dinozaurach, której zakończenie zależy od ciebie oraz strony, na których możesz pisać i ćwiczyć szkicowanie do woli!
Tytuły w serii: „Dinozaury”, „Moda”.
Szkicozdrapki. Dinozaury. Nauka rysowaniapełny opis produktu
Biblia w obrazkach dla najmłodszych
Nawet małe dzieci mogą zrozumieć wielkie prawdy, jeśli się im je opowie prostymi słowami. A jeśli jeszcze doda się do tego obrazki, w sercach dzieci dokona się dzielą nader błogosławionego. Niniejsze rozmyślania dla malutkich zaczerpnięte są z Biblii, a żadna inna księga nie zmieniła życia tak wielu ludzi i nie uczyniła tego w sposób tak niezwykły, jak Biblia. Słowo Boże może być źródłem światła od najwcześniejszego dzieciństwa, trzeba je tylko przedstawić z modlitwą i należną starannością. Wówczas Słowo to może stać się skałą, na której dziecko może zacząć budować swoje życie nawet wtedy, gdy jest jeszcze małe. Trzeba przy tym oczywiście zwrócić uwagę na właściwy, błogosławiony dla dziecka wpływ domu rodzinnego.
Biblia w obrazkach dla najmłodszychpełny opis produktu
Przyroda. Obrazkowa encyklopedia dla dzieci
Dlaczego na Ziemię spadają meteoryty? Jak powstaje ropa naftowa? Dlaczego rośliny są zielone? Dlaczego kwiaty więdną? Dlaczego trzeba mieć się na baczność przed uśpionym wulkanem?
Odpowiedzi na te i na prawie 500 innych pytań znajdują się w tej ilustrowanej książce, która jest prawdziwą skarbnicą wiedzy, zarówno dla młodszych, jak i dla starszych.
W serii ukazały się tytuły: Przyroda, Nauka, Ciało, Zwierzęta, Prehistoria, Ekologia, Sport, Kosmos i Morze
Przyroda. Obrazkowa encyklopedia dla dziecipełny opis produktu
Auta
Zygzak McQueen marzy o wyścigowej sławie i trofeum Złotego Tłoka - pod jego maską ambicja aż kipi. Jest szybszy od najszybszych i nie ma ochoty dzielić się zwycięstwem! Ale los postanowił dać mu nauczkę i sprowadził go na boczny tor...wyścigowy as musi podjąć niełatwe wyzwanie. Czy zrozumie, co znaczy siła zespołu, który razem pracuje na zwycięstwo?
Autapełny opis produktu
Moja pierwsza encyklopedia. Natura
Dlaczego liście żółkną jesienią? Jak rozpoznać pory roku? Dlaczego pada deszcz? Co to jest góra lodowa? Gdzie Ziemia ma bieguny?
Podczas wędrówki z Puchatkiem i jego przyjaciółmi dzieci poznają odpowiedzi na te i wiele innych pytań.
Encyklopedia Disneya z serii "Disney uczy" pomaga dzieciom poznawać świat, rozbudza ciekawość i wspiera ich intelektualny rozwój. Razem z ulubionymi bohaterami bajek Disneya dzieci zdobywają nowe umiejętności i wkraczają w fascynujący świat wiedzy.
Moja pierwsza encyklopedia. Naturapełny opis produktu
Dzwoneczek. Cynka ratuje wiosnę. Czytanka wyklejanka
Książeczki z serii Czytanka - Wyklejanka opowiadają ciekawe historie o waszych ulubionych bohaterach. Czytaj i uzupełniaj rysunki kolorowymi naklejkami.
Dzwoneczek. Cynka ratuje wiosnę. Czytanka wyklejankapełny opis produktu
Król lew. Robaczkowy raj. Czytanka wyklejanka
Książeczki z serii Czytanka - Wyklejanka opowiadają ciekawe historie o waszych ulubionych bohaterach. Czytaj i uzupełniaj rysunki kolorowymi naklejkami.
Król lew. Robaczkowy raj. Czytanka wyklejankapełny opis produktu
Opowieści filmowe. Puzzlowa książeczka
Ciekawa książeczka, w której można zilustrować opowiadania o swoich ulubionych bohaterach 9-elementowymi układankami. Dziecko ćwiczy jednocześnie czytanie i zdolności manualne. Wspaniały pomysł na przyjemne popołudnie!
Opowieści filmowe. Puzzlowa książeczkapełny opis produktu
Julek i Maja. Powrót do gry
SPRZEDAŻ OD 25-05-2012!
Kontynuacja książki "Julek i Maja w labiryncie".
Julek i Maja wraz z przyjaciółmi podejmują grę - tym razem stawką jest uratowanie Ali, koleżanki Julka. Oba światy - realny i wirtualny - przenikają się. W obu trzeba być uważnym, bo pozory mylą!
Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem?
Julek i Maja. Powrót do grypełny opis produktu
Geniusz. Gra logiczna dla całej rodziny
Czy jesteście genialni? Z pewnością, zwłaszcza grając w tę wyjątkową grę. Genialnie was uzależni, ponieważ łączy w jedno: świetną rozgrywkę, doskonale wykonane elementy oraz prawdziwą strategię. Proste reguły, wartki przebieg gry oraz dobrze przemyślany system sprawiają że Geniusz jest po prosty GENIALNY.

Gra dla 1-4 graczy w wieku od 8 lat.
Czas rozgrywki: 30-45 min.
Geniusz. Gra logiczna dla całej rodzinypełny opis produktu
Jurasik
Jurasik to gra karciana dla najmłodszych, w której gracze wcielają się w rolę paleontologów. Zadaniem graczy jest odnalezienie fragmentów dinozaurów na utworzonych z kart wykopaliskach i połączenie ich w jedną całość.
W grze występują również karty, które pozwalają nam bezpośrednio wpłynąć na grę pozostałych graczy. Dzięki nim możemy wymieniać się odkryciami archeologicznymi z innymi graczami lub rozegrać dodatkową turę. Zasady gry są bardzo proste, a rozpoczęcie kolejnej rozgrywki zajmuje dosłownie kilka minut.
Wiek: 5+ . Liczba Graczy: 2 - 4 osoby. Czas Gry: 15 minut .
Jurasikpełny opis produktu
Poznajemy litery
Poznajemy litery to gra i zabawka edukacyjna dla 2 do 6 graczy w wieku od 4 do 6 lat. Z puzzli leżących na stole należy odnaleźć jak najwięcej pasujących do siebie par, z których jeden element przedstawia obrazek, a drugi pierwszą literę nazwy obrazka lub jego nazwę. Po połączeniu właściwych elementów gracz czyta literę i wymawia nazwę obrazka. Wygrywa ten, kto ułoży najwięcej puzzli i prawidłowo wymówi znajdujące się na nich litery lub nazwy.
Poznajemy literypełny opis produktu
Robo wyścig + Wąż Boa. 2 gry planszowe
Wąż Boa to gra, która opowiada o zorganizowanych w lesie zawodach sportowych. Wszystkie zwierzątka chcą w nich uczestniczyć, a liczy się szybkość z jaką pokonają tor przeszkód. Każdy z zawodników musi przejść jak najszybciej po wężu Boa by dotrzeć do mety.
Czas gry: 25-60 minut.
Robo wyścig to gra, w której wehikuł czasu przeniósł Cię do odległej przyszłości. Musisz jak najszybciej dostać się na sąsiednią planetę, z której odlatuje kosmiczny statek na planetę Ziemia. Jeśli nie zdążysz, na zawsze pozostaniesz w kosmosie.
Gra dla 1-4 graczy powyżej 5 roku życia.
Robo wyścig + Wąż Boa. 2 gry planszowepełny opis produktu
Warcraft. The Board Game
Gra Warcraft jest oparta na znanej grze internetowej pod tym samym tytułem. Jest to właściwie przeniesiona gra komputerowa na plansze. Producentom gry udało się doskonale tego dokonać. Cały czas ma sie wrażenie że gra się w Warcrafta znanego z komputerów.
W grze mamy do wyboru cztery frakcje: Ludzi, Nieumarłych, Nocne Elfy oraz Orki. Każda z ras ma swoje mocne i słabe strony. Np. Orki są bardz silne w walce wręcz, natomiast Nocne elfy mają najlepszych łuczników. Ponadto zachowany został podział na jednostki latające, łuczników i piechurów. W grze rozbudowywuje się baze, buduje nowe jednostki i udostonala stare, wysyła robotników do zbierania drewna i wydobywania złota w kopalniach. Niestety złoża surowców szybko się kończą, i nie można zapominać o ekspansji.Ciągłe walki dają dodatkową zalete którą jest zdobywanie doświadczenia przez jednostki. Każdemu komu podobają się gry strategiczne z pewnością poczuje się jak w domu przy rozgrywce w Warcrafta.

Gra dla 2-4 graczy w wieku od 12 lat.
Czas rozgrywki: 60-90 min.
Warcraft. The Board Gamepełny opis produktu
Moje magiczne literki. Piszę i zmazuję
Moje Magiczne Literki to:
- przygotowanie do samodzielnego pisania
- trening rączki poprzez rysowanie szlaczków
- zmywalne strony – możliwość wielokrotnego ćwiczenia pisowni
- nauka pisania alfabetu i pierwszych słów
- mazak ze ścierającą końcówką – GRATIS!
Moje Magiczne Literki to wyjątkowy zestaw dwustronnych, ścieralnych kart do nauki pisania i czytania dla najmłodszych. Dzięki kartom dzieci uczą się pierwszych literek, uzupełniają wyrazy i ćwiczą alfabet. Pakiet przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pisaniem, ale może być także z powodzeniem wykorzystywany przez starsze dzieci.
Kilkadziesiąt ścieralnych kart nadaje się do wielokrotnego użytku, co pozwala ćwiczyć litery, szlaczki oraz słowa tak często, aby dziecko mogło je bez trudu zapamiętać. Na awersie karty znajduje się litera oraz szlaczek do trenowania rączki. Na rewersie umieszczono przykładowe słowo oraz obrazek pomagający dziecku skojarzyć literę z wyrazem, co ułatwia naukę.
Moje Magiczne Literki to unikalne karty otwierające przed dzieckiem magiczny świat pisania i czytania. Zabawa z pakietem to także ćwiczenie na koncentrację i spostrzegawczość. Dodatkowo karty zapewniają świetną zabawę. Doskonale nadają się do samodzielnej pracy w domu, czy pod okiem nauczyciela w przedszkolu lub szkole.
Moje magiczne literki. Piszę i zmazujępełny opis produktu
Wspaniała skrzynka z narzędziami
Każde dziecko marzy o dniu, w którym będzie mogło tańczyć na balu, wybuduje domek dla ptaków lub zrealizuje inne pragnienia.
Ta historyjka wzbogaca dziecięcą wyobraźnię i pomaga spełniać marzenia...
Zbierz wszystkie cztery! Wspaniała skrzynka z narzędziami, Wspaniały kuferek ze strojami, Wspaniała torebka księżniczki, Wspaniały zestaw do makijażu.
Wspaniała skrzynka z narzędziamipełny opis produktu
Umiem liczyć. Napisz i zetrzyj
Naucz się liczyć od 1 do 10 i pisać liczby, kreśląc po śladzie i samodzielnie. Specjalny pisak umożliwia starcie wykonanej pracy i powtórzenie zadania, abyś mógł odnieść sukces i nauczyć się pisać bez błędu!
Tytuły w serii: Umiem liczyć, Umiem pisać. W szkole, Umiem rysować. Na wsi, Umiem rysować. W podróży.
Umiem liczyć. Napisz i zetrzyjpełny opis produktu
Charlie i Lola. Rusza mi się ząb, ale nie chcę być szczerbata!
Charlie ma młodszą siostrzyczkę o imieniu Lola. Właśnie zaczął jej się ruszać pierwszy ząb mleczny. - Rusza mi się ząb, ale nie chcę być szczerbata – oświadcza Lola...
Charlie i Lola. Rusza mi się ząb, ale nie chcę być szczerbata!pełny opis produktu
Sponge Bob. Wesołe obrazki. Wesołe zgadywanki
Twoje dziecko chce wziąć kolorowanki i zgadywanki z bohaterami ulubionej bajki na plażę, do lasu, do parku a nawet do samochodu? Żaden problem! Seria WESOŁE OBRAZKI. WESOŁE ZGADYWANKI. to książeczki z wygodną podkładką, która umożliwia rysowanie w każdych warunkach.
Sponge Bob. Wesołe obrazki. Wesołe zgadywankipełny opis produktu
Pluszaki Rozrabiaki. Wesołe obrazki. Wesołe zgadywanki
Twoje dziecko chce wziąć kolorowanki i zgadywanki z bohaterami ulubionej bajki na plażę, do lasu, do parku a nawet do samochodu? Żaden problem! Seria WESOŁE OBRAZKI. WESOŁE ZGADYWANKI. to książeczki z wygodną podkładką, która umożliwia rysowanie w każdych warunkach.
Pluszaki Rozrabiaki. Wesołe obrazki. Wesołe zgadywankipełny opis produktu
Tabliczka mnożenia. Zadania do ścierania
Dzieci będą miały wiele zabawy podczas nauki tabliczki mnożenia, a wszystko za sprawą uroczych rysunków i magicznego ścieralnego pisaka.
Dzięki przerywanym konturom obrazków z łatwością opanują sztukę rysowania, a zmazywalny pisak zapewni bezstresową naukę i zabawę!
Narysuj lub napisz, a potem zetrzyj wszystko i zacznij od nowa!
W tej serii także: 1-2-3, Zwierzęta i ich dzieci, Pierwsze słowa.
Tabliczka mnożenia. Zadania do ścieraniapełny opis produktu
Ciekawe dlaczego cytrusy są kwaśne
Książka przedstawia fascynujący świat zmysłów, zarówno ludzkich, jak i zwierzęcych. Udziela odpowiedzi na trudne pytania, takie jak: "Dlaczego skunks śmierdzi?" albo "Jaki bębenek pomaga słyszeć?". Omawia te zagadnienia w przystępny dla dzieci sposób, rozbudzając ciekawość i wyobraźnię młodych czytelników oraz rozwijając ich umiejętność czytania.
Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne – czasem trudne, czasem nietypowe – pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.
Ciekawe dlaczego cytrusy są kwaśnepełny opis produktu
Małpiszonek Pipi
„Pipi" to w małpim języku różowy. Takiego koloru jest właśnie małpiszonek Pipi. W dodatku nie ma ogona. Nie czuje się z tym najlepiej, więc postanawia opuścić swoje stado. Trafia do pałacu panicza Alfreda, który natychmiast się z nim zaprzyjaźnia i proponuje, aby został jego służącym. Małpiszonek zgadza się, skuszony podarunkiem z owoców, pomysł przestaje mu się jednak podobać, gdy zostaje przebrany za człowieka. Kiedy w lustrze widzi siebie we fraku i w bucikach, przeraża go, że jest tak podobny do chłopca, i ucieka. To zdarzenie rozpoczyna całą serię przygód. Bohater wielokrotnie wpada w tarapaty, możemy jednak być pewni, że za każdym razem wyjdzie z nich obronną... łapką. W 1883 roku Carlo Collodi ogłosił na łamach „Il Giornale per Bambini", że przygody jego najsłynniejszego bohatera - Pinokia - dobiegły końca. Nową postacią, którą wprowadził na karty czasopisma, była Pipí - psotna różowa małpka. Opowieść o jej przygodach w świecie zwierząt i ludzi ukazuje się w Polsce po raz pierwszy.
Małpiszonek Pipipełny opis produktu
Bajki o niesfornych zwierzątkach
Bogato ilustrowany zbiór bajek o zwierzątkach dla najmłodszych. W tomiku znalazły się takie bajki jak: Pracowita kurka, Przebiegła lisica, Zajęcza chatka, Niemądra wrona. Znakomity pomysł na prezent!
Bajki o niesfornych zwierzątkachpełny opis produktu
Labirynty
Chwyć kredki i zacznij kolorować wspaniałe obrazki.
Staraj się rysować starannie drogi w labiryntach, by linie nie dotykały ścian labiryntu. Pamiętaj, im dalsza strona, tym trudniejsze zadanie i bardziej skomplikowany obrazek.

Rysowanie labiryntów to znakomite ćwiczenie na spostrzegawczość, logiczne myślenie oraz koordynację układu ręka-oko (bardzo ważnego dla nauki pisania!). Najważniejsze jest jednak to, że dziecko poprzez zabawę zdobywa wiele umiejętności pożytecznych dla późniejszej nauki pisania.
Labiryntypełny opis produktu
Labirynty
Chwyć kredki i zacznij kolorować wspaniałe obrazki.
Staraj się rysować starannie drogi w labiryntach, by linie nie dotykały ścian labiryntu. Pamiętaj, im dalsza strona, tym trudniejsze zadanie i bardziej skomplikowany obrazek.

Rysowanie labiryntów to znakomite ćwiczenie na spostrzegawczość, logiczne myślenie oraz koordynację układu ręka-oko (bardzo ważnego dla nauki pisania!). Najważniejsze jest jednak to, że dziecko poprzez zabawę zdobywa wiele umiejętności pożytecznych dla późniejszej nauki pisania.
Labiryntypełny opis produktu
Przedszkolak potrafi pisać litery A-K
Przedszkolak potrafi... to seria kartonowych książeczek ze ścieralnym pisakiem. Pisząc, licząc, kreśląc i dorysowując elementy, dziecko będzie przygotowywało się do szkolnych zadań i doskonaliło swoje umiejętności.
Możliwość starcia źle wykonanej pracy i poprawienia błędu jest wielką atrakcją dla dziecka, bo wiąże się zarówno z zabawą, jak i zapewnia poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję.
Dając dziecku nasze kolorowe, zabawnie ilustrowane książeczki, zapewniasz mu sukces w pierwszych latach nauki szkolnej!
W serii:
Przedszkolak potrafi pisać litery A-K
Przedszkolak potrafi pisać litery L-Z
Przedszkolak potrafi pisać i liczyć
Przedszkolak potrafi rysować szlaczki
Przedszkolak potrafi pisać litery A-Kpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]