Dinozaury i... Zabawa, nauka, kolorowanki
Przedstawiamy niezwykły zestaw, który z pewnością ucieszy każdego malucha, pobudzi jego wyobraźnię i kreatywność. Dzięki dołączonej książeczce dzieci poznają świat dinozaurów a zabawa figurkami i kolorowanki będą znakomitą rozrywką.

Zestaw zawiera:
- książkę z ciekawostkami i kolorowankami,
- kolorową matę,
- figurki zwierząt,
- układankę.
W tej serii ukazały się: Zwierzęta, kotki, Pieski, Dinozaury i...
Dinozaury i... Zabawa, nauka, kolorowankipełny opis produktu
Jak rysować. Księżniczki i baletnice + naklejki
Książka, którą macie przed sobą pełna jest pięknych księżniczek, zgrabnych baletnic, książąt i wspaniałych komnat. Znajdują się w niej proste instrukcje, pomocne w malowaniu księżniczek i żabich książąt, szkoły baletnic oraz uroczych małych balerinek. W środku znajduje się ponad 150 naklejek, dzięki którym powstaną barwne i niezwykłe kompozycje. W serii: Jak rysować zwierzęta, Jak rysować ciężarówki i traktory, Jak rysować księżniczki i baletnice, Jak rysować dinozaury.
Jak rysować. Księżniczki i baletnice + naklejkipełny opis produktu
Najpiękniejsze bajki świata
Strony tej książki kryją czarodziejski świat pełen dumnych władców, pięknych księżniczek, pomocnych wróżek i magicznych zwierząt...
Ten uroczy tom z bajkami zawiera dziesięć klasycznych bajek, między innymi autorstwa braci Grimm oraz Hansa Christiana Andersena.
Najpiękniejsze bajki światapełny opis produktu
Przeskoczyć przez ogień
Trzeba pomóc Bucefałowi. Koniecznie trzeba pomóc!
Bo czy ukochany koń Agnieszki zasłużył na to, aby trafić do rzeźni?
Agnieszka może liczyć na Marcina i Krzyśka.
Ale to nie jest jedyny problem, przed jakim staje paczka z Ćwierklańca. Trzeba rozwikłać zagadkę, z kim spotyka się mama Agnieszki.
Dziewczynka nie chce mieć nowego taty, tym bardziej że nie wie, kto ma nim zostać…
Nierozwiązane sprawy mnożą się. Czy nasi bohaterowie sobie poradzą?
Przeskoczyć przez ogieńpełny opis produktu
Ola i koleżanki. Moda z naklejkami
Ubierz swoje lalki według najnowszych trendów mody. Wykorzystaj wszystkie naklejki wielokrotnego użytku: sukienki, spodnie, spódnice, bluzki, dodatki… Twórz dowolne kreacje!
Ola i koleżanki. Moda z naklejkamipełny opis produktu
Mądrości Mamy Muminka
Mumimądrości dla każdego.
Muminki i ich przyjaciele mieszkają w dużym lecz przytulnym domu, nad którym pieczę sprawuje Mama Muminka. W łapce zawsze ma czarną torebkę, a na biodrach - pasiasty fartuszek. Smaży najsmaczniejsze naleśniki, robi najlepsze kakao i jest najmądrzejszą mamą - przynajmniej w świecie Muminków.
Książeczka "Mądrości Mamy Muminka", która ukazuje się nakładem Wydawnictwa Literackiego w 65. rocznicę powstania pierwszego opowiadania z udziałem małych skandynawskich trolli jest zbiorem najlepszych cytatów z historii wymyślanych przez Tove Jansson, bogato ilustrowanych rysunkami autorki. To wspaniały prezent pod choinkę i doskonałe uzupełnienie domowej biblioteki, wraz z pozostałymi tomami serii, zbierającymi mądrości: Muminka, Tatusia Muminka, Małej Mi, Włóczykija i Ryjka.
Mądrości Mamy Muminkapełny opis produktu
Bajki magiczne i pełne czarów
Każda bajka, którą możesz przeczytać w tej książeczce, ma w sobie odrobinę magii. Znajdziesz w niej niezwykłe historie o zabawnych i niesamowitych postaciach, które towarzyszyć Ci będą w snach. Nie ma nic wspanialszego nad zaśnięcie podczas czytania bajki pełnej magii i czarów.
Puść wodze swej wyobraźni i śnij...
Bajki magiczne i pełne czarówpełny opis produktu
Kocham Polskę. Elementarz dla dzieci
Kto ty jesteś? Polak mały...”.
Ten wiersz Władysława Bełzy zna już od stu lat każde polskie dziecko. Książki serii „Kocham Polskę” to propozycja dla rodziców, którzy swoim pociechom chcą przekazać wiedzę o Polsce, jej historii, tradycji, bohaterach, ważnych wydarzeniach i miejscach, którzy chcą zaszczepić w nich zalążki patriotyzmu i miłości do swojego kraju. Będziemy opowiadać o przeszłości naszym dzieciom, aby poznały dzieje swojej ojczyzny nie tylko poprzez legendy, ale także spotykając się z postaciami prawdziwych rycerzy, księżniczek, królów, uczestnicząc w wielkich bitwach i zwycięstwach. Chcemy, aby były dumne z tego, że są Polakami, i – jak w wierszu – na pytanie: „Czy ją kochasz”, mogły odpowiedzieć:
„Kocham szczerze”...
Kocham Polskę. Elementarz dla dziecipełny opis produktu
Mój królewski skarbiec
Książka dla każdej dziewczynki, dużej i małej, która marzy, by zostać księżniczką.
Niektóre historie są trochę smutne, inne naprawdę dziwne, ale wszystkie kończą się szczęśliwie.
Oryginalny kształt książeczki oraz brokatowe elementy sprawią, że ten niezwykły zbiór czarodziejskich opowieści o księżniczkach stanie się idealnym pomysłem na prezent.
Mój królewski skarbiecpełny opis produktu
Hania Humorek. Tom 4
Książki o Hani są pełne humoru. Język, jakim są napisane, jest prosty, ale autorka nie traktuje swoich małych czytelników pobłażliwie. Jej książki są inteligentne i zdecydowanie pozbawione nachalnej dydaktyki. Książki przeznaczone są głównie dla dzieci z pierwszych klas szkoły podstawowej do samodzielnego czytania lub spędzania niestandardowych wieczorów przy lekturze z rodzicami, dziadkami a nawet starszym rodzeństwem i rozmowach o wspólnych wrażeniach.
Hania Humorek. Tom 4pełny opis produktu
Okruszek poznaje dzikie zwierzęta
Seria „Okruszek poznaje...” została nagrodzona za walory edukacyjne tytułem Super Produkt 2010 magazynu „Mam dziecko”.
Czy już mnie znasz?
Mam na imię Okruszek.
Choć jestem jeszcze malutkim misiem, chcę poznać cały świat!
Dziś będę poznawał dzikie zwierzęta!

Kolorowe ilustracje przedstawiające zabawne, plastelinowe figurki oraz sympatyczny bohater zachęcają dzieci do poznania świata dzikich zwierząt.
W serii ukazały się : Okruszek poznaje kolory, Okruszek poznaje liczby, Okruszek poznaje zabawki, Okruszek poznaje leśne zwierzęta, Okruszek poznaje wieś, Okruszek poznaje dzikie zwierzęta, Okruszek poznaje owoce, Okruszek poznaje warzywa oraz Okruszek poznaje wielkanocne zwyczaje .
Okruszek poznaje dzikie zwierzętapełny opis produktu
Okruszek poznaje wieś
Seria „Okruszek poznaje...” została nagrodzona za walory edukacyjne tytułem Super Produkt 2010 magazynu „Mam dziecko”.
Czy już mnie znasz?
Mam na imię Okruszek.
Choć jestem jeszcze malutkim misiem, chcę poznać cały świat!
Dziś wyruszam na wieś!

Kolorowe ilustracje przedstawiające zabawne, plastelinowe figurki oraz sympatyczny bohater zachęcają dzieci do poznania fascynującego świata zwierząt.
W serii ukazały się : Okruszek poznaje kolory, Okruszek poznaje liczby, Okruszek poznaje zabawki, Okruszek poznaje leśne zwierzęta, Okruszek poznaje wieś, Okruszek poznaje dzikie zwierzęta, Okruszek poznaje owoce, Okruszek poznaje warzywa oraz Okruszek poznaje wielkanocne zwyczaje
Okruszek poznaje wieśpełny opis produktu
Zwierzęta egzotyczne. Naklejam i koloruję
Drodzy Rodzice,
Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania.
Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces.
Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy kolorowanym obrazku jako barwny wzór.
W serii znajdują się tytuły: Księżniczki, Królewny, Pojazdy, Pojazdy 2, Pojazdy 3, Dinozaury, W lesie, Zawody, Zwierzęta egzotyczne, Zabawki, Na wsi, Owoce i warzywa, W domu, Pory roku, Ptaki, Pokaz mody, Boże Narodzenie oraz Święta .
Zwierzęta egzotyczne. Naklejam i kolorujępełny opis produktu
My Yellow House. Kurs języka angielskiego. Kuferek (5 książeczek + 5 płyt)
Angielski dla dzieci od 3 do 11 lat1
Jest to kompletny kurs języka angielskiego dla dzieci od 3 do 11 lat rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu.
Jest to program systematycznej nauki języka angielskiego. Wszystkie piosenki wykonywane są w języku angielskim przez angielskie dzieci. Podstawowe słownictwo oraz treść piosenek przedstawione są w języku polskim. Dzieci stopniowo uzyskują podstawy poprawnej znajomości języka, które są zachętą do dalszej nauki i stanowią fundament pewnego posługiwania sie angielskim w przyszłości.
Kurs składa sie z 30 spotkań z Zenią. Zawiera ponad 100 piosenek i rymowanek. Prezentujemy ponad 500 wyrazów oraz prostych zdań.
My Yellow House. Kurs języka angielskiego. Kuferek (5 książeczek + 5 płyt)pełny opis produktu
Liczydełko
Można liczyć na paluszkach, na patyczkach, a Marcin Brykczyński liczy – na rymach! Żartobliwie i łagodnie wprowadza malucha w świat liczb, zamieniając jedynkę w puszystą kurę, ósemkę – w śniegowe gwiazdki, a dziewiątkę – w eleganckie jaskółki, które aż się proszą o policzenie!
Liczydełkopełny opis produktu
Auta. Odcinek specjalny. Bujdy na resorach. Słynny kaskader i inne opowieści Złomka
Czy uwierzysz, że Złomek był kiedyś dzielnym strażakiem, a nawet gwiazdą korridy i pogromcą buldożerów? Albo że wykonywał kaskaderskie numery w samochodowym cyrku? Oto Złomek, jakiego nie znasz, i trzy opowieści o jego niesamowitych wyczynach!
Auta. Odcinek specjalny. Bujdy na resorach. Słynny kaskader i inne opowieści Złomkapełny opis produktu
Rady nie od parady czyli wierszyki z morałem
Cenne rady i wskazówki w formie wierszyków z morałem. O tym, jak osiągnąć przyjaźń, uznanie i podziw wśród kolegów.
Rady nie od parady czyli wierszyki z morałempełny opis produktu
Narzędzia Boba
Puzzlowa książeczka dla najmłodszych dzieci. Zobacz jakich narzędzi używa Bob i do czego są mu potrzebne.
Narzędzia Bobapełny opis produktu
Księga zwierząt. Ciekawe dlaczego
Ta bogato i ciekawie ilustrowana książka omawia wiele zagadnień związanych ze światem żywych organizmów. Rośliny i zwierzęta przedstawiono w ujęciu ewolucyjnym. Każdy czytelnik znajdzie w tym interesującym kompendium wiele informacji, ciekawostek i przede wszystkim odpowiedzi na nurtujące go pytania.
W książce znajdują się rozdziały poświęcone: zwierzętom prehistorycznym, krainie lasów, krainie owadów, krainie gadów, krainie ptaków i krainie ssaków.
Księga zwierząt. Ciekawe dlaczegopełny opis produktu
Okropny Maciuś łapie gulgokura
Uwaga, łobuziaki! Okropny Maciuś nadchodzi! Hurra, wakacje! Okropny Maciuś wreszcie będzie mógł robić, co zechce! Rodzice nie znają się na pilnowaniu Maciusia tak dobrze jak Namolna Niania. Maciuś ma wiele planów... i jeden problem. Obiecał złapać gulgokura! Psia ość, tylko jak wygląda gulgokur? Kolejna część przezabawnej serii!  
Okropny Maciuś łapie gulgokurapełny opis produktu
Kocham swoją babunię
Uroczy kotek uwielbia swoją babcię, którą uważa za najwspanialszą na świecie.
Przeczytaj tę książkę i sam sie przekonaj, jaka niezwykła więź ich łączy...
W serii: „Kocham swoją babunię”, „Kocham swojego dzidziusia”, „Kocham swoją mamusię”, „Kocham swojego tatusia”.
Kocham swoją babuniępełny opis produktu
Kocham swoją mamusię
Słodki króliczek uważa, że jego mamusia jest najwspanialsza na świecie.
Przeczytaj tę książkę i sam sie przekonaj, jaka niezwykła więź ich łączy...
W serii: „Kocham swoją babunię”, „Kocham swojego dzidziusia”, „Kocham swoją mamusię”, „Kocham swojego tatusia”.
Kocham swoją mamusiępełny opis produktu
Naklejkowa szkoła angielskiego. Zwierzęta
Naklejkowa szkoła angielskiego to seria, która skutecznie stymuluje rozwój młodego umysłu, przy okazji oswajając dziecko z językiem angielskim. Zadania bawią i uczą, pomagając ćwiczyć logiczne myślenie i spostrzegawczość. Angielskie słowa utrwalają się w pamięci malucha, zwiększając jego szanse na skuteczne opanowanie tego języka w przyszłości!
Dzięki kolorowej Tablicy edukacyjnej dziecko utrwala wiedzę, świetnie się przy tym bawiąc!
Znakomita pomoc w kształtowaniu u dziecka wszystkich potrzebnych mu potem w szkole umiejętności.
Naklejkowa szkoła angielskiego. Zwierzętapełny opis produktu
Odgłosy dzikich zwierząt
Znane i lubiane przez dzieci książki dźwiękowe tym razem zachwycą wspaniałymi ilustracjami i ciekawostkami z życia zwierząt. Na każdej stronie trzeba nacisnąć na rysunek przedstawiający gwiazdkę, by usłyszeć głosy opisywanych zwierząt.
W serii: „Odgłosy dzikich zwierząt”, „Odgłosy wiejskich zwierząt”.
Odgłosy dzikich zwierzątpełny opis produktu
Ciuchcia. Nakręcana lokomotywa i 3 trasy
Wysłuchaj ciekawych opowieści o ciuchci i jej przygodach. Nakręć ciuchcię i obserwuj, jak sunie po torach.
Oto trzy historyjki i trzy trasy, po których jeździ ciuchcia. Otwórz książkę, połóż ją na płaskiej powierzchni. Nakręć ciuchcię, ustaw ją na torach i w drogę!
Ciuchcia. Nakręcana lokomotywa i 3 trasypełny opis produktu
Co słychać u leśnych zwierząt?
Ta pięknie ilustrowana książeczka pełna jest ukrytych niespodzianek. Czytając przystępne teksty, otwierajcie kolejne okienka i odkrywajcie nowe obrazki!
W serii: „Co słychać u wiejskich zwierząt?”, „Co słychać u domowych zwierzątek?”, „Co słychać u polnych zwierząt?”, „Co słychać u leśnych zwierząt?”.
Co słychać u leśnych zwierząt?pełny opis produktu
Mieszkańcy mórz i oceanów. Kubusiowa Akademia Przyrody
Kubuś Puchatek i Kłapouchy zachęcają do poznawania przyrody. Rozmawiają oni ze sobą i z tej rozmowy dzieci czerpią wiedzę przyrodniczą dostosowaną do swoich możliwości percepcyjnych.
Mieszkańcy mórz i oceanów. Kubusiowa Akademia Przyrodypełny opis produktu
Wyprawa do lasu. Kubusiowa Akademia Przyrody
Kubuś Puchatek i Prosiaczek zachęcają do poznawania przyrody. Rozmawiają oni ze sobą i z tej rozmowy dzieci czerpią wiedzę przyrodniczą dostosowaną do swoich możliwości percepcyjnych.
Wyprawa do lasu. Kubusiowa Akademia Przyrodypełny opis produktu
Kaczuszki. Moi przyjaciele
Moi przyjaciele” to seria kartonowych książeczek, adresowanych do małych dzieci. Maluchy dowiedzą się z nich różnych ciekawostek o zwierzętach.
W serii: „Kaczuszki”, „Kotki”, „Pieski”, „Wiewiórki”, „Króliczki”, „Misie”, „Kurczaczki”, „Myszki”.
Kaczuszki. Moi przyjacielepełny opis produktu
Króliczki. Moi przyjaciele
Moi przyjaciele” to seria kartonowych książeczek, adresowanych do małych dzieci. Maluchy dowiedzą się z nich różnych ciekawostek o zwierzętach.
W serii: „Kaczuszki”, „Kotki”, „Pieski”, „Wiewiórki”, „Króliczki”, „Misie”, „Kurczaczki”, „Myszki”.
Króliczki. Moi przyjacielepełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]