Losowy produkt
Notebook ASUS UX31E
Notebook ASUS UX31E
Polscy poeci dzieciom
Pięknie ilustrowana książeczka zawiera najbardziej znane wiersze dla dzieci wybitnych poetów polskich – Marii Konopnickiej, Juliana Tuwima, Aleksandra Fredry oraz polskie legendy w poetyckiej wersji stworzonej przez Urszulę Kozłowską.
Bajkową oprawę wierszy tworzą barwne ilustracje wykonane przez Małgorzatę Goździewicz oraz Elżbietę Śmietankę-Combik.
Ten tomik to poetycki elementarz, którego nie powinno zabraknąć na żadnej dziecięcej półce.
Polscy poeci dzieciompełny opis produktu
Projekt: Rycerze
Kompletny zeszyt umożliwiający przyklejanie, wycinanie i rysowanie nieustraszonych rycerzy.
Zeszyt zawiera:
- 3 strony wskazówek, abyś wiedział, w jaki sposób stworzyć własnych rycerzy,
- 4 strony naklejek, aby uzupełnić rycerzy naszkicowanych za pomocą szablonów,
- 6 stron materiałów, aby ubrać rycerzy,
- 2 plastikowe szablony, aby narysować i wyposażyć rycerzy,
- 40 rysunków do uzupełnienia i pokolorowania,
- 4 karty historii pogłębiające wiedzę na temat tych średniowiecznych bohaterów.
„Projekt: Rycerze” to wspaniały prezent dla każdego kreatywnego chłopca!
W serii również „Projekt: Smoki”
Projekt: Rycerzepełny opis produktu
Psiaki. Książka z plakatem
Luna bardzo chciałaby zostać Twoją najlepszą przyjaciółką! Reks uwielbia pikniki nad rzeką! Kudłaty lubi zbierać kwiatki i chodzić na długie spacery!

Masz przed sobą zabawna książeczkę, dzięki której dowiesz się, co lubią psiaki. W środku znajduje się jeden duży plakat, ponad 50 naklejek oraz 12 zdjęć, na których odwrocie znajdziesz informacje o psiaku. W serii: Kociaki, Psiaki.
Psiaki. Książka z plakatempełny opis produktu
Smoki
Zabawne całokartonowe książeczki , których ciekawy kształt w formie kostki, żywa kolorystyka oraz mieniące się fragmenty ilustracji z pewnością zainteresują najmłodsze dzieci. Proste treści i zabawna tematyka przybliżą maluchom otaczający ich świat.
W serii: „Piraci”, „Smoki”, „Dinozaury” i „Zamki”
Smokipełny opis produktu
Wierszyki z zoo i z Afryki. Książeczka dźwiękowa
- Skąd masz paski, kotku drogi?
Czemu wzrok masz taki srogi?
Co na obiad jadłeś dzisiaj...? -
spytał grzecznie Jaś tygrysa.”

Uroczym wierszom Urszuli Kozłowskiej towarzyszą plastelinowe ilustracje Joli Czarneckiej. Naciskając odpowiedni przycisk umieszczony na marginesie książki, dziecko usłyszy wierszyk o dzikim zwierzątku.
W serii dzieci znajdą również tytuł „Bajeczki z podwórka i znad rzeczki”.
Wierszyki z zoo i z Afryki. Książeczka dźwiękowapełny opis produktu
Wszechświat. Narodziny i śmierć gwiazd + CD
Ta książka wyjaśnia, jak powstał i jak zbudowany jest Wszechświat, jak rodzą się i umierają gwiazdy, czym są mgławice, czerwone i żółte karły, supernowe i czarne dziury. Opowiada o odległych i bliskich galaktykach, o starożytnej i współczesnej astronomii, o jej najnowszych dokonaniach i stosowanej technologii. Światowid to seria fascynujących książek, które z pasją opowiadają o świecie historii i nauki oraz otwierają oczy na niezwykłe zjawiska. Liczne mapy, przekroje, zdjęcia i rysunki w interesujący sposób ilustrują przedstawiane zagadnienia. Jest to ciekawa propozycja edukacyjna dla dzieci w wieku szkolnym. Każdej książce towarzyszy płyta CD z arcyciekawymi grami komputerowymi: quizami, testami, grami przygodowymi i zręcznościowymi.
Wszechświat. Narodziny i śmierć gwiazd + CDpełny opis produktu
Czytanie i pisanie. Nauka to zabawa! Karty edukacyjne
Dzięki zestawowi 50 kolorowych kart edukacyjnych dzieci poprzez zabawę będą mogły poznać litery i pierwsze słowa. To doskonała pomoc w przygotowaniu do nauki w szkole. Z tyłu każdej karty znajduje się rozwiązanie zadania. Ćwiczenie zostały opracowane przez doświadczonych pedagogów.
W serii: "Czytanie i pisanie", "Rośliny i zwierzęta".
Czytanie i pisanie. Nauka to zabawa! Karty edukacyjnepełny opis produktu
Ciuchcia. Pokoloruj i nazwij
Seria edukacyjnych kolorowanek przeznaczona jest dla młodszych dzieci, które dopiero zaczną przygodę z nauką. Dzięki tym książeczkom dzieci rozwijają wyobraźnię, spostrzegawczość oraz doskonalą zdolności manualne. Każda karta książeczki to wesoły obrazek do kolorowania i jego barwna wersja a także prosta zagadka lub zadanie do wykonania. W serii „Pokoloruj i nazwij” ukazały się tytuły: Ciuchcia, Żaglówka, Żabka i Motylek.
Ciuchcia. Pokoloruj i nazwijpełny opis produktu
Tajemnica zaginionego skarbu - tom 1.
Tajemnica zaginionego skarbu to historia wyprawy morskiej w poszukiwaniu zatopionego galeonu. W podróż ze Stiltonem wyrusza jego najbliższa rodzina siostra Gieronima, Tea, ich brat stryjeczny, pomysłowy, lecz nieznośny Pułapek, malutki Benio, bratanek sierotka oraz ukochana ciocia Eulipa (dla przyjaciół Lipa), której mąż, kapitan Wyliniusz Stilton, dwadzieścia lat temu zaginął gdzieś na morzu. Ciocia nadal go kocha i przeczucie każe jej popłynąć jego śladem. Wprawdzie odnaleziony skarb, w wyniku awantury z piratami, trafia ponownie na dno morza, ale za to odnajduje się skarb o wiele większy - ... sam wujek Wyliniusz! Bo to miłość, nie brylanty, jest prawdziwym skarbem powiada Stilton ustami (pyszczkiem) stryjenki Lipy.
Tajemnica zaginionego skarbu - tom 1.pełny opis produktu
Jak rysować dinozaury + naklejki
Ta fantastyczna książka pełna jest pobudzających wyobraźnię pomysłów na rysowanie rozmaitych dinozaurów i ich krewniaków. Dzięki niej z łatwością można stworzyć obrazki zarówno łagodnych i przyjaznych dinozaurów roślinożernych, jak i niebezpiecznych i potężnych drapieżców. Jedyne, co trzeba robić, to krok po kroku wypełniać proste i przystępnie opisane polecenia. Do książki dołączono ponad 150 naklejek, którymi można uzupełnić tworzone kompozycje. W serii: Jak rysować zwierzęta, Jak rysować ciężarówki i traktory, Jak rysować księżniczki i baletnice, Jak rysować dinozaury.
Jak rysować dinozaury + naklejkipełny opis produktu
Wesoły autobus. Książka z piosenką
Cztery koła autobusu kręcą się wkoło.
Ta niezwykła książka kryje wiele zaskakujących ruchomych ilustracji oraz wesołą muzyczkę. Po naciśnięciu przycisku z nutką usłyszysz radosną piosenkę, a pod klapkami czekają na ciebie wspaniałe niespodzianki.
W serii ukazały się również książeczki: Mała gwiazdka, Pajączek Niteczka, Na farmie.
Wesoły autobus. Książka z piosenkąpełny opis produktu
Na farmie. Wielka księga z okienkiem
Fascynujący świat wsi jest znany wielu dzieciom. Pięknie ilustrowana książeczka, napisana prostym językiem, przybliża go maluchom, ukazując zabawne aspekty posiadania własnego gospodarstwa.
Na farmie. Wielka księga z okienkiempełny opis produktu
Zwierzęta. Zabawa, nauka, kolorowanki
Przedstawiamy niezwykły zestaw, który z pewnością ucieszy każdego malucha, pobudzi jego wyobraźnię i kreatywność. Dzięki dołączonej książeczce dzieci poznają świat zwierząt z ich najbliższego otoczenia a zabawa figurkami i kolorowanki będą znakomitą rozrywką.
Zestaw zawiera:

- książkę z ciekawostkami i kolorowankami,
- kolorową matę,
- figurki zwierząt,
- układankę.
W tej serii ukazały się: Zwierzęta, kotki, Pieski, Dinozaury i...
Zwierzęta. Zabawa, nauka, kolorowankipełny opis produktu
Pszczółka Maja. Zeszyt 2. Malowanki - zgadywanki
Skomplikowane labirynty, kolorowanki i łamigłówki – Maja i jej przyjaciele z łąki zapraszają dzieci powyżej czwartego roku życia do wspólnego malowania, myślenia i naklejania. W środku 20 naklejek z pszczółką Mają i jej przyjaciółmi! Na podstawie książek Waldemara Bonselsa: „Pszczółka Maja” i „Boży ludek”.
Pszczółka Maja. Zeszyt 2. Malowanki - zgadywankipełny opis produktu
Dinozaury w kolorze. Zeszyt 4
Przedstawiamy serię czterech zeszytów z kolorowankami dla najmłodszych. Na każdej stronie dzieci znajdą postaci dinozaurów oraz obrazek do pokolorowania według wzoru. Dzięki tym książeczkom dzieci poznają prehistoryczny świat oraz miło spędzą czas.
Dinozaury w kolorze. Zeszyt 4pełny opis produktu
Morze. Odkrywanie świata
Dlaczego morze jest słone? Czy Morze Czerwone będzie kiedyś oceanem? Co to są pływy morskie? Czy wszystkie rekiny są niebezpieczne? Odpowiedzi na te i inne pytania możesz znaleźć w tej książce.
Morze. Odkrywanie światapełny opis produktu
Mój sen o... balerinie
W uroczej serii sztywnostronicowych książeczek "Mój sen o..." najmłodsze dzieci wysłuchają krótkich opowiadań o dziecięcych marzeniach. Ta książeczka opowiada o marzeniu o tym, by zostać baletnicą, tańczyć na największych scenach baletowych i wzbudzać zachwyt widowni.
W serii znajdują się książeczki: Mój sen o balerinie, Mój sen o księżniczce, Mój sen o wróżce oraz Mój sen o koniku.
Mój sen o... baleriniepełny opis produktu
Jaśki
Nowi kumple Mikołajka!

Kiedy w rodzinie ma się sześciu chłopaków, nie da się nudzić nawet przez sekundę. Zwłaszcza z Janem-A, który zawsze chce być szefem, z klubem tajnych agentów Jana-B, Janem-C, który nigdy nic nie rozumie, z Janem-D zwanym Demolką, złotymi rybkami Jana-E, i Janem-F, który nie przestaje płakać... Nie mówiąc już o przeprowadzce, bijatykach z bandą Castorsów i kuzynami Fougasse`ami o odstających uszach... Na całe szczęście tata to złota rączka, a mama jest bardzo zorganizowana!
Książka Arrou-Vignoda to świetna zabawa dla całej rodziny. Perypetie Jaśków na pewno rozbawią wszystkich fanów Mikołajka.

  Ponad 300 000 egzemplarzy opowiadań sprzedanych we Francji.
Jaśkipełny opis produktu
Bajki klasyczne z całego świata
Klasyczne bajki to mądre opowieści, które uczą i umilają czas.
Duch bajek pobudzi wyobraźnię dzieci i pozwoli nawet najmłodszym zapoznać się z kanonem światowych baśni.
Bajki klasyczne z całego światapełny opis produktu
Magiczne malowanki. Wróżki na zawsze. Książka z plakatami
Magiczne malowanki to kolekcja uroczych rysunków, które tylko czekają na prawdziwego artystę. Użyj pędzla i wyobraźni, aby nadać wyjątkowy charakter twoim przyjaciołom wróżkom.
W komplecie znajdują się atestowane farby akrylowe i pędzelek. Zestaw przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Magiczne malowanki. Wróżki na zawsze. Książka z plakatamipełny opis produktu
Samochwała i inne wiersze
Samochwała w kącie stała
I wciąż tak opowiadała:
„Zdolna jestem niesłychanie,
Najpiękniejsze mam ubranie,
Moja buzia tryska zdrowiem,
Jak coś powiem, to już powiem…”

Bajecznie zilustrowane przez Panią Elżbietę Śmietankę-Combik zabawne wiersze Jana Brzechwy z pewnością staną się pozycją obowiązkową w biblioteczce każdego malucha.
Samochwała i inne wierszepełny opis produktu
Cudowne tancerki. Tańcząca ekipa
Dołącz do cudownych tancerek, które zdobywają scenę swoimi wspaniałymi występami. Wykonaj zadania dzięki naklejkom wielokrotnego użytku. Puść wodze fantazji i na ostatniej stronie wykreuj własne taneczne sceny.
W serii: Taniec gwiazd, Cudowne tancerki.
Cudowne tancerki. Tańcząca ekipapełny opis produktu
Kuba Guzik i maszynista Łukasz
Michael Ende tym razem zabiera swoich czytelników do baśniowej Trochanii. Bohaterowie książki, Kuba Guzik, maszynista Łukasz i lokomotywa Emma, wyruszają w niezwykłą podróż przez tajemnicze krainy, podczas której natrafiają na straszne głosy w Dolinie Zmroku, spotykają groźne i całkiem niegroźne smoki i poznają smutnego pozornego olbrzyma, Ping Ponga, który jest tak mały, że mógłby zmieścić się w dłoni, a także pełną wdzięku mandalańską księżniczkę...
Kuba Guzik to piękna i mądra opowieść o niewiarygodnej sile przyjaźni, która może pokonać największe przeciwności losu.
Kuba Guzik i maszynista Łukaszpełny opis produktu
Mały chłopiec. Kolorowanka. Traktor
Kolejka Błażeja, traktor Tadka, koparka Marka, samolot Karola i łódka Jurka czekają na pokolorowanie! W serii kolorowanki: "Mały chłopiec.Traktor", "Mały chłopiec.Wóz strażacki".
Mały chłopiec. Kolorowanka. Traktorpełny opis produktu
Wiersze naszego dzieciństwa
Pięknie ilustrowany zbiór wierszy, rymowanych bajeczek i legend autorstwa A. Fredry, M. Konopnickiej i U. Kozłowskiej na pewno zachwyci małych czytelników, ich rodziców i dziadków. Dzieci poznają nie tylko klasyków polskiej poezji, ale także najpopularniejsze polskie legendy obecne w programach nauczania, a przede wszystkich w polskiej kulturze.
Wiersze naszego dzieciństwapełny opis produktu
Auto Artura. Mały chłopiec
Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze fantazji. „Artur ma bardzo ładne auto. Więc kiedy jedzie nim na miasto, to nie parkuje byle gdzie, lecz na parkingu – każdy wie.”
Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii – teraz i On może poprowadzić auto Artura!
Na serię "Mały chłopiec" składają się m.in. tytuły: Wóz strażacki Jacka, Koparka Marka, Łódka Jurka, Samolot Karola, Auto Artura, Kolejka Błażeja, Autobus Mariusza, Śmieciarka Jacka, Traktor Tadka i Motor Marka.
Auto Artura. Mały chłopiecpełny opis produktu
Dźwig Darka. Mały chłopiec
Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze fantazji.
„Darek jest bardzo potrzebny na budowie. Trzeba szybko podnieść dźwigiem betonowy blok, żeby można było budować następne piętro domu”.
Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii – teraz i On może jeździć dźwigiem Darka!
Na serię "Mały chłopiec" składają się m.in. tytuły: Wóz strażacki Jacka, Koparka Marka, Łódka Jurka, Samolot Karola, Auto Artura, Kolejka Błażeja, Autobus Mariusza, Śmieciarka Jacka, Traktor Tadka i Motor Marka, Dźwig Darka, Karetka Mietka.
Dźwig Darka. Mały chłopiecpełny opis produktu
Zosia bawi się w sklep. Mała dziewczynka
Razem z małą Zosią wybierz się na zakupy do ślicznego sklepu jej młodszej siostry Lidki. Obejrzyj obrazki i przeczytaj książeczkę z rodzicami a potem odpowiedz na pytania Zosi. Ty także możesz bawić się z Zosią w sklep przyklejając swoje zdjęcie na końcu książeczki.
Cykl czarujących książeczek dla dziewczynek w bajecznie kolorowej scenerii z modeliny. W kolejnych tytułach małe czytelniczki poznają sympatyczną Ninę, Lizę i Lilę a także ich przyjaciół.
Zosia bawi się w sklep. Mała dziewczynkapełny opis produktu
Zwierzęta i ich dzieci. Obrazki dla maluchów
Obrazki dla maluchów” zostały nagrodzone I miejscem w plebiscycie „Najlepszy produkt 2009”oraz "Najlepszy produkt 2010" miesięcznika „Dziecko”.
Pięknie ilustrowana książeczka z edukacyjnego cyklu "Obrazki dla maluchów". Tym razem dziecko uczy się, poprzez jej przeglądanie, rozpoznawania nazw zwierząt i ich potomstwa.
Na końcu książeczki znalazła się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez maluchy wiedzę. W tej kolekcji ukazały się tytuły: Owoce, Dzikie zwierzęta, Pojazdy, Wieś, Świat w ruchu, Małe stworzonka, Krok po kroku, Zwierzęta i ich dzieci, Kolory, Boże Narodzenie, Góry, Morze, Warzywa, Ciało, Przyroda.
Zwierzęta i ich dzieci. Obrazki dla maluchówpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]