Bajeczki dla chłopców
Bajeczki dla chłopców” to zbiór fantastycznie ilustrowanych opowiastek nie tylko dla chłopców. Wśród nich znajdziemy takie adaptacje klasycznych baśni jak: Kura znosząca złote jajka, Brzydkie kaczątko, Kot w butach czy Flecista z Hamlin.
Dla małych czytelniczek przygotowaliśmy coś równie ciekawego - „Bajeczki dla dziewczynek”.
Bajeczki dla chłopcówpełny opis produktu
Bajeczki dla dziewczynek
Bajeczki dla dziewczynek” to zbiór fantastycznie ilustrowanych opowiastek nie tylko dla dziewczynek. Wśród nich znajdziemy takie adaptacje klasycznych baśni jak: Kopciuszek, Śpiąca królewna czy Królewna Śnieżka.
Dla małych czytelników przygotowaliśmy coś równie ciekawego - „Bajeczki dla chłopców"”.
Bajeczki dla dziewczynekpełny opis produktu
Basia i opiekunka
Basia to rozpoznawalny polski współczesny bohater dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Świetna współczesna literatura dziecięca, dowcipnie zilustrowana, w nowoczesnej oprawie graficznej. Basia to współczesna, zabawna i mądra dziewczynka. Nie idealnie grzeczna, ale z polotem.
ATRAKCYJNA.
Bohaterka jest dziewczynką przyciągającą siłą swego charakteru. Jest to jednocześnie świat bardzo bliski i zrozumiały dla dziecka - współczesne realia opisane są tu współczesną świetną polszczyzną.
WARTOŚCIOWA.
Przygody Basi poszerzają wiedzę dziecka, pomagają mu zrozumieć otaczający go świat, pokazują jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach. polska a nie zaściankowa, dowcipna ale nie prymitywna, mądra ale nie przemądrzała, kształcąca ale nie na siłę.
Basia i opiekunkapełny opis produktu
Calineczka. Baśnie H. Ch. Andersena dla najmłodszych
Odkryj fascynujący świat baśni. Pięknie wydana, wzbogacona pięknymi, barwnymi ilustracjami Wiktora Czajczuka i Aleksandra Tkaczuka książka zawiera najpiękniejsze baśnie H. Ch. Andersena. W tomie znajdziemy takie baśnie jak: Calineczka, Krzesiwo, Brzydkie kaczątko, Księżniczka na ziarnku grochu, Królowa śniegu. Książka obowiązkowa w każdej domowej biblioteczce małego czytelnika.
Calineczka. Baśnie H. Ch. Andersena dla najmłodszychpełny opis produktu
Fantastyczna łamigłówkowa zabawa oraz Moja superksiążka z naklejkami. 2 książki z naklejkami w 1
Książki z serii 2 w 1 to zbiór fantastycznych książek aktywizujących wzbogaconych o mnóstwo naklejek oraz karty z tekturowymi wypychankami. „Superksiążka z naklejkami” to tomik skierowany głównie do chłopców, gdyż pełen jest rysunków i fotografii samochodów, zwierząt, ciekawostek, zadań i łamigłówek. Dzięki tej książeczce dziecko zbuduje model ciężarówki lub koparki, dinozaura lub łaciatego konika. Książka nie tylko uczy, ale zapewnia także wspaniałą zabawę.
W serii: „Ekstremalne maszyny”, „”Laleczki do ubierania”, „Z wizytą w naklejkowie”, `Małe zwierzątka”, „Zadania i naklejki dla dziewczynek”, „Fantastyczna łamigłówkowa zabawa”.
Fantastyczna łamigłówkowa zabawa oraz Moja superksiążka z naklejkami. 2 książki z naklejkami w 1pełny opis produktu
Figlarne chochliki. Przebieraj laleczki!
Róża nie może się doczekać odwiedzin swojej koleżanki – Lilki. Chochliki będą pływać w strumyku, bawić się w chowanego, szaleć na zakupach, a na końcu wyprawią wspaniałe przyjęcie dla wszystkich przyjaciół Róży. Pomóż im wybrać stroje odpowiednie do każdej okazji!
Wykorzystaj postacie i ponad 70 strojów oraz dodatków do zabawy w przebieranie wróżek w przepiękne kreacje!
Figlarne chochliki. Przebieraj laleczki!pełny opis produktu
Gdzie jest Hello Kitty?
Poszukaj Hello Kitty. Ulubiona bohaterka dzieci i dorosłych uczy najmłodszych podstawowych zwrotów określających miejsce. Znajdź Hello Kitty w klasie, w kuchni i w ogrodzie. Książka z kartonowymi stronami.
Gdzie jest Hello Kitty?pełny opis produktu
Język angielski. Lekcje z magnesami
Serie książek z magnesami cieszą się ogromną popularnością, bo dają dziecku wiele możliwości rozrywki i edukacji, cieszą zabawnymi tekstami i dają możliwość manipulowania magnesami oraz twórczego dopasowywania elementów. Świetnie też zabawiają dzieci podczas podróży. Tym razem, dzięki tematyce i poznawaniu słów oraz liczb, dzieci w wieku 4-5 lat poznają angielskie słówka, nazwy kolorów, zwierząt oraz nauczą się kojarzyć cyfrę z liczebnością zbioru.
W serii: „Język angielski”, „Kolory”, „Liczby”, „Zwierzęta”.
Język angielski. Lekcje z magnesamipełny opis produktu
Kolory. Lekcje z magnesami
Serie książek z magnesami cieszą się ogromną popularnością, bo dają dziecku wiele możliwości rozrywki i edukacji, cieszą zabawnymi tekstami i dają możliwość manipulowania magnesami oraz twórczego dopasowywania elementów. Świetnie też zabawiają dzieci podczas podróży. Tym razem, dzięki tematyce i poznawaniu słów oraz liczb, dzieci w wieku 4-5 lat poznają angielskie słówka, nazwy kolorów, zwierząt oraz nauczą się kojarzyć cyfrę z liczebnością zbioru.
W serii: „Język angielski”, „Kolory”, „Liczby”, „Zwierzęta”.
Kolory. Lekcje z magnesamipełny opis produktu
Malujemy wodą. Na wsi
Wodne malowanki gwarantują wspaniałą zabawę bez farb.
Przygotuj miseczkę z czysta wodą i pędzelek. Mokrym pędzelkiem maluj poszczególne części obrazka, by ukazał się jego kolor. Pamiętaj, by po pomalowaniu jednego fragmentu dobrze wypłukać pędzelek, zanim zaczniesz malować następną część.
Tytuły w serii: „Pojazdy”, „Dinozaury”, „Zabawki”, „Na wsi”.
Malujemy wodą. Na wsipełny opis produktu
Nieprawdziwy książę. Baśnie W. Hauffa dla najmłodszych
Odkryj fascynujący świat baśni. Pięknie wydana, wzbogacona pięknymi, barwnymi ilustracjami Wiktora i Alisy Czajczuk książka zawiera najpiękniejsze baśnie W. Hauffa. W tomie znajdziemy takie baśnie jak: Kalif bocian, Mały Muk, Nieprawdziwy książę, Karzeł Nosal, Przygody Saida. Książka obowiązkowa w każdej domowej biblioteczce małego czytelnika.
Nieprawdziwy książę. Baśnie W. Hauffa dla najmłodszychpełny opis produktu
Niesamowite statki. Fantastyczny świat maszyn
Jak działają współczesne statki?
Który statek jest największy na świecie?
Ile statków jest na świecie?
Dlaczego niektóre statki mają podwodne skrzydła?
Na którym statku jest pięć basenów?
Jak będą wyglądały statki w przyszłości?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania oraz wiele, wiele innych znajdziesz właśnie w tej książce. Zobaczcie, jak działały pierwsze statki i porównajcie je z dzisiejszymi wielkimi, potężnymi maszynami. Odkryjcie fantastyczny świat luksusowych liniowców, okrętów wojennych, megatankowców oraz statków-rekordzistów. Prześledźcie historię statków – od pierwszych starożytnych łodzi do niezwykłych statków przyszłości.
Książki z serii „Fantastyczny świat maszyn”: Samochody, Motocykle, Statki, Samoloty, Ciężarówki, Pociągi.
Niesamowite statki. Fantastyczny świat maszynpełny opis produktu
Okruszek poznaje owoce
Seria „Okruszek poznaje...” została nagrodzona za walory edukacyjne tytułem Super Produkt 2010 magazynu „Mam dziecko”.
Czy już mnie znasz?
Mam na imię Okruszek.
Choć jestem jeszcze malutkim misiem, chcę poznać cały świat!
Dziś będę poznawał owoce!

Kolorowe ilustracje przedstawiające zabawne, plastelinowe kształty oraz sympatyczny bohater zachęcają dzieci do poznania kolorowych i soczystych owoców z różnych stron świata.
W serii ukazały się : Okruszek poznaje kolory, Okruszek poznaje liczby, Okruszek poznaje zabawki, Okruszek poznaje leśne zwierzęta, Okruszek poznaje wieś, Okruszek poznaje dzikie zwierzęta, Okruszek poznaje owoce, Okruszek poznaje warzywa oraz Okruszek poznaje wielkanocne zwyczaje .
Okruszek poznaje owocepełny opis produktu
Profesjonalne pojazdy. Ciężarówki
Otwórz książeczkę dowiedz się wszystkiego o fascynującym świecie wielkich ciężarówek. Naciśnij przycisk i posłuchaj dźwięków, jakie wydają. Książeczka z rozkładanymi elementami to mnóstwo zabawy i ciekawostek o niesamowitych pojazdach. Godziny rozwijającej zabawy gwarantowane.
W serii: „Koparki”, „Pociągi”, „Ciężarówki”, „Wozy strażackie”.
Profesjonalne pojazdy. Ciężarówkipełny opis produktu
Profesjonalne pojazdy. Wozy strażackie
Otwórz książeczkę i dowiedz się wszystkiego fascynujących pojazdach straży pożarnej. Naciśnij przycisk i posłuchaj dźwięków, jakie wydają. Książeczka z rozkładanymi elementami to mnóstwo zabawy i ciekawostek o pojazdach strażackich. Godziny rozwijającej zabawy gwarantowane.
W serii: „Koparki”, „Pociągi”, „Ciężarówki”, „Wozy strażackie”.
Profesjonalne pojazdy. Wozy strażackiepełny opis produktu
Świat dziewczyn. Niezwykły notatnik
Niezwykły notatnik, a w nim:
- o przyjaźni,
- o modzie i urodzie,
- o magicznych przemianach,
- o wyzwaniach
oraz
- testy, łamigłówki, gry - wiele innych atrakcji i niespodzianek
Świat dziewczyn. Niezwykły notatnikpełny opis produktu
W przedszkolu. Kolorowanki z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka
Drodzy Rodzice, proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształtujące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzę o świecie. Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. W serii ukazały się: „W domu”, „W przedszkolu”, „Zabawki”, „Pory roku”, „Owoce i warzywa”, „Ptaki”.
W przedszkolu. Kolorowanki z naklejkami. Biblioteczka mądrego dzieckapełny opis produktu
Zaczarowane marzenia. Muzyczny skarbczyk
Marzenia mają tę niezwykłą moc, że mogą się spełniać. I to nie tylko w bajkach, lecz także w życiu. Wystarczy mocno chcieć i bardzo się starać, aby nie odeszły w zapomnienie. Arielka, Bella, Tiana i Kopciuszek nie bały się marzyć i wierzyły, że dzięki wytrwałości ich pragnienia mogą się spełnić.
Zaczarowane marzenia. Muzyczny skarbczykpełny opis produktu
Zwierzęta leśne i domowe. Pokoloruj i naklej
Dzięki tej książeczce dziecko będzie mogło naklejać obrazki ze zwierzętami oraz kolorować ilustracje. Pozna wiele ciekawych stworzeń żyjących w swoim naturalnym środowisku oraz będzie mogło poćwiczyć pisanie nazw tych zwierząt. Dzięki tej książeczce można połączyć przyjemność naklejania i kolorowania z nauką pisania. Tytuły serii” Zwierzęta egzotyczne, Zwierzęta leśne i domowe.
Zwierzęta leśne i domowe. Pokoloruj i naklejpełny opis produktu
100 francuskich słówek z nalepkami
Proponujemy edukacyjną książeczkę dla najmłodszych do nauki języka francuskiego. Kolejne strony książeczki przedstawiają codzienne czynności oraz przedmioty znane dzieciom z najbliższego otoczenia. Na dole każdej strony znalazły się miejsca na przyklejenie odpowiedniej naklejki – każde podpisane w języku francuskim. Dzięki prostym skojarzeniom między obrazem a czytanym przez opiekunów słowem w obcym języku dziecko łatwo je zapamiętuje. Każdy sukces malucha może być nagrodzony dodatkowymi naklejkami w postaci sympatycznych biedroneczek.
100 francuskich słówek z nalepkamipełny opis produktu
Las. Obrazki dla maluchów
Książeczka ta adresowana jest do najmłodszego czytelnika, by pokazać mu piękno lasu w różnych porach roku. W serii ukazały się tytuły: Nazywam świat, Przyroda, Góry, Morze, Las, Wieś, Zwierzęta, Chrońmy naszą planetę, Ciało, Dbaj o zdrowie, Dom i mieszkanie, Życie w mieście, Boże Narodzenie, Kolory, Cyfry, Gry i zabawy dla najmłodszych, Dzień malucha, Uwaga o niebezpieczne!
Las. Obrazki dla maluchówpełny opis produktu
Ptasie radio
Bajecznie ilustrowane przez Panią Elżbietę Śmietankę-Combik wydanie znanego niemal każdemu dziecku wierszyka o tym, co się wydarzyło, kiedy ptaki zakładały rozgłośnię radiową. Twarde karty książki pozwalają na wielokrotne oglądanie i czytanie ulubionego wiersza wraz z rodzicami bez obawy o jej szybkie zniszczenie.
„Halo, halo! Tutaj ptasie radio w brzozowym gaju. Nadajemy audycję z ptasiego kraju. Proszę niech każdy nastawi aparat, Bo sfrunęły się ptaszki dla odbycia narad...”
Ptasie radiopełny opis produktu
Góry. Świat w obrazkach
Dzięki przystępnym tekstom i wspaniałym obrazkom dziecko odkryje fascynujący świat przyrody. Nauczy się nazywać drzewa i kwiaty, pozna ciekawostki na temat zwierząt, przeprowadzi proste doświadczenia. Dowie się także, jak cenna jest otaczająca nas przyroda.

W serii „Świat w obrazkach” dotychczas ukazały się tytuły: Wieś, Zwierzęta, Przyroda, Ludzkie ciało, Ziemia, Konie, Muzyka, Rekordy zwierząt, Góry, Dinozaury i prehistoria, Las, Zwierzęta domowe, Zawody, Miasto, Transport, Morze, Dzieci świata, Smoki, Kosmos, Strażacy.
Góry. Świat w obrazkachpełny opis produktu
Pulpecja. Nowe wydanie
Patrycja Borejko jest zwyczajną nastolatką, która oprócz rozterek sercowych przeżywa stres związany ze zbliżającą się maturą. Przyjaciółka i rodzina również nie przysparzają jej wielu powodów do radości. Czy Patrycja zda maturę? Czy wreszcie znajdzie szczęście w miłości? I kto okaże się jej wybrankiem? Tego wszystkiego dowiecie się po przeczytaniu tej wspaniałej książki.
Pulpecja. Nowe wydaniepełny opis produktu
Pszczółka Maja. Kształty
Ucz się z pszczółką Mają i jej przyjaciółmi. Poznaj kształty i naucz się je rozpoznać. Pomogą ci Maja i Gucio.
Z innych książeczek serii dzieci poznają kolory i liczby oraz nauczą się odczytywać godziny.
Pszczółka Maja. Kształtypełny opis produktu
Uczę się czytać. Książeczka sześciolatka
Książka edukacyjna dla najmłodszych. Poprzez barwne ilustracje, dziecko poznaje nazewnictwo zwierząt, przedmiotów, ludzi i zjawisk. Powodzenie w pierwszym okresie nauki jest gwarancją przyszłych szkolnych osiągnięć dziecka. Poznawania i zapamiętywanie podstawowych liter, cyfr, działań matematycznych i informacji o otaczającym świecie jest bardzo ważnym i trudnym zadaniem. W serii edukacyjnych książeczek dla sześciolatków ukazały się tytuły: Poznaję przyrodę, Uczę się liczyć, Uczę się czytać, Uczę się pisać a także książeczka wspomagająca naukę pisania – Ćwiczenia w pisaniu.
Uczę się czytać. Książeczka sześciolatkapełny opis produktu
Zwierzęta z sawanny. Obrazkowy świat
Poznajcie zwierzęta żyjące na sawannie! Ta kolorowa książeczka zabierze was na safari w poszukiwaniu dzikich zwierząt. Dowiecie się jakie mają zwyczaje, jak wyglądają i co lubią jeść.
Książka przeznaczona jest dla wszystkich dzieci powyżej 4 lat, które ciekawe są świata i chcą poznać dzikie zwierzęta.
W tej samej serii znajdą się tytuły: Dinozaury, Zwierzęta na wsi oraz Zwierzęta leśne.
Zwierzęta z sawanny. Obrazkowy światpełny opis produktu
Niespodziewani goście. Opowieści z Kolorowego Sadu
Ta wspaniała książeczka stanowi część serii „Opowieści z Kolorowego Sadu”. Cudowne ilustracje w połączeniu z niezwykłymi historiami sprawią, że dzieci będą ciągle chciały wracać do tych opowiadań.
Opowiadanie Niespodziewani goście zostało napisane dla dzieci uczących się czytać - na każdej stronie znajduje się jedno zapisane dużą czcionką proste zdanie do samodzielnej lektury oraz reszta fabuły do czytania przez rodziców.
Małym dzieciom na pewno spodobają się przygody Ani i Jasia, ich psa Rudego, owcy Wełenki i krówki Stokrotki.
Niespodziewani goście. Opowieści z Kolorowego Sadupełny opis produktu
Liczę. Napisz i zetrzyj
Nauka przez zabawę.
Książka ze ścieralnymi stronami, po których pisze się specjalnym flamastrem. Wypełnij zadania, a potem wytrzyj je mokrą ściereczką i, jeśli chcesz, wykonaj ponownie.
Książeczka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
W serii: pod wodą, Na wsi, Liczę, Litery.
Liczę. Napisz i zetrzyjpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]