Losowy produkt
Notebook HP CQ58-301SW
Notebook HP CQ58-301SW
Teczka 4-latka. Zgaduję, rysuję, maluję
Drodzy Rodzice!
Każde dziecko chce się uczyć. Potrzebuje jedynie różnorodnych zadań i pochwały. Dzięki pięknie zilustrowanym ćwiczeniom, przygotowanym na miarę możliwości dziecka, książki z "Teczki 4-latka" zapewnią małemu czytelnikowi zarówno rozwój jak i satysfakcję.
W teczce znajdziecie: 4 książeczki z zadaniami plastycznymi, książeczkę z wierszykami i zadaniami, nalepki, tekturowe wypychanki, wycinanki.
Teczka 4-latka. Zgaduję, rysuję, malujępełny opis produktu
100 łamigłówek. Zeszyt 2
100 łamigłówek” to zbiór zadań edukacyjnych dla każdego bystrego malucha!
Dziecko znajdzie w nim: diagramy, łamigłówki, rozrzucanki, kolorowanki, krzyżówki, uzupełnianki, labirynty oraz wiele innych zadań, których rozwiązywanie sprawi mu frajdę i mnóstwo zabawy.
Pozycja obowiązkowa dla każdego żądnego wyzwań dziecka!
W serii: Zeszyt 1, Zeszyt 2, Zeszyt 3, Zeszyt 4.
100 łamigłówek. Zeszyt 2pełny opis produktu
Historia Polski dla dzieci
Historia naszego kraju liczy już ponad 1000 lat. To bardzo długo. Nawet trudno sobie wyobrazić, jaki to jest czas.
Ta prosta, ładnie ilustrowana i pełna patriotycznych uczuć książka pomoże najmłodszym Polakom poznać najważniejsze wydarzenia z historii Ojczyzny.
Historia Polski dla dziecipełny opis produktu
Czwarty zeszyt dwulatka. Biblioteczka mądrego dziecka
Drodzy Rodzice,
proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzę o świecie.
Pamiętajcie!
Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces.

Kolekcja zeszytów z serii Biblioteczka mądrego dziecka zawiera ćwiczenia rozwijające umiejętność pisania, spostrzegawczość i logiczne myślenie.
Czwarty zeszyt dwulatka. Biblioteczka mądrego dzieckapełny opis produktu
Wędrująca biedroneczka. Biedronka oraz cztery jej trasy
Dzięki tej pięknie ilustrowanej interaktywnej książce wyruszysz w podróż z sympatyczną biedroneczką. Poznasz cztery niezwykłe trasy oraz wiele interesujących zwierzątek. Wędrująca zabawka wprowadzi cię w świat przyrody.
Wędrująca biedroneczka. Biedronka oraz cztery jej trasypełny opis produktu
W Zoo. Moje naklejanki
Moje naklejanki” to nowa seria książeczek edukacyjnych dla dzieci w wieku 3-5 lat. Wykorzystuje ona atrakcyjną dla dzieci formułę pracy z książką - naklejki. Dzieci będą poznawały nowe środowiska, dopasowywały nalepki do konturów i kształciły spostrzegawczość.
Dzięki kolejnym tytułom z serii maluchy dowiedzą się co ciekawego można robić na wsi i w szkole oraz co zobaczyć w cyrku i ZOO
Książki w serii: W cyrku, W szkole, Na wsi, W ZOO.
W Zoo. Moje naklejankipełny opis produktu
Angielskie słówka. Słowniczek z obrazkami
Wspaniały słownik języka angielskiego dla najmłodszych! Dzięki niemu każde dziecko nauczy się nazywać przedmioty, które je otaczają w domu i w szkole. W książeczce dzieci znajdą piękne ilustracje obrazujące przedmioty, zwierzęta, kolory, liczby, podstawowe czynności, pory roku, miesiące i dni oraz alfabet podpisane w języku angielskim i polskim. Nauka angielskiego nigdy jeszcze nie była tak zabawna i prosta!
Angielskie słówka. Słowniczek z obrazkamipełny opis produktu
Maluchy. Linie z naklejkami. Akademia malucha 2-3 lata
Drodzy Rodzice,
Chcielibyście, aby Wasze dziecko w szkole prawidłowo i ładnie pisało? 2-3 rok życia dziecka to najbardziej odpowiedni czas na ćwiczenie rączki. „Maluchy. Linie” to edukacyjna książeczka, w której proces edukacyjny przypomina zabawę. Dzięki niej dzieci nauczą się rysować proste, faliste, łamane, spiralne i zawijane linie, dopasowywać naklejki do odpowiednich miejsc, kolorować obrazki, ćwiczyć koordynację ręki i oka oraz spostrzegawczość.
Mamy nadzieję, że ta książeczka będzie przydatna w procesie wczesnego kształcenia.
Inne książeczki z tej serii: Cyfry, Kolory, Kolorowanka, Zadania.
Maluchy. Linie z naklejkami. Akademia malucha 2-3 latapełny opis produktu
Kumple z wiejskiego podwórka
Ta wspaniała książeczka zabierze maluchy w barwny świat wiejskich zwierząt. Z pomocą bąbelkowych magnesików dzieci będą mogły tworzyć niezliczone historie z udziałem ulubionych zwierzątek.
Wewnątrz znajduje się 41 bąbelkowych magnesów.
Książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat.
Kumple z wiejskiego podwórkapełny opis produktu
Moi przyjaciele. Mały piesek
W serii „Moi przyjaciele” najmłodsi czytelnicy poznają sympatyczne zwierzątka: rybkę, baranka, pieska, tygryska i ich przyjaciół. Na całokartonowych, bajkowo ilustrowanych stronicach książeczki maluchy poznają nazwy zwierząt, ich środowisko i zwyczaje. Przy okazji dowiedzą się jak zdobywać przyjaźń, która w życiu zwierząt i ludzi jest bardzo ważna.
W serii: „Mały piesek”, „Mały baranek”, „Mała rybka”, „Mały tygrysek”.
Moi przyjaciele. Mały piesekpełny opis produktu
Czas. Magnesy. Zabawa + Nauka
Odczytywanie wskazań zegara stanie się łatwe dzięki tej książeczce z magnesami.
Dziecko będzie się świetnie bawiło, znajdując i dopasowując magnetyczne zegary do odpowiednich sytuacji. Po umieszczeniu magnesów w odpowiednich miejscach dziecko szybko nauczy się rozpoznawać podstawowe godziny.
Książki z serii „Zabawa + Nauka” korzystają z metody nauczania czynnościowego.
Książki w tej serii: Kolory, Liczymy, Czas, Zwierzęta
Czas. Magnesy. Zabawa + Naukapełny opis produktu
Wielka księga różności do wykonania na każdą okazję
Ta fantastyczna książka, pełna pomysłów na świetną zabawę o każdej porze roku, sprawi, że już nigdy nie dopadnie cię nuda.
Dzięki prostym, opisanym krok po kroku, instrukcjom zrobisz samodzielnie m.in. piracki kordelas, skrzydełka dobrej wróżki, latające nietoperze.
W środku książki znajdziesz ponad 800 naklejek, którymi będziesz mógł ozdobić swoje prace.
Wielka księga różności do wykonania na każdą okazjępełny opis produktu
Opowieści do poduszki
Wszyscy miłośnicy "Opowieści na dobranoc" mogą nadal cieszyć się spotkaniami z małymi bohaterami, których znajdą w tym pięknie ilustrowanym tomie. Ciepło rodzinnych spotkań przy łóżeczku najmłodszych zapewnią ciekawe historyjki ze świata wypełnionego fantazją.
Opowieści do poduszkipełny opis produktu
Królewny
Przypomnij sobie najpiękniejsze bajki o księżniczkach i uzupełnij ilustracje magnesami.
Czeka Cię wspaniała zabawa!
Możesz w dowolny sposób komponować kolorowe scenki, wielokrotnie używać magnesów i przechowywać je w poręcznym schowku.
Królewnypełny opis produktu
Króliki i świnki morskie. Zeszyt ćwiczeń z naklejkami
Przedstawiamy serię niezwykle kolorowych książeczek edukacyjnych przeznaczonych dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. W środku tego zeszytu znajdziesz ćwiczenia, gry, zagadki oraz maski, a wszystko to związane z pięknymi królikami i świnkami morskimi. Dodatkową atrakcją są tekturowe wypychanki oraz ponad 50 naklejek z postaciami sympatycznych zwierzątek.
W tej serii także: Konie i kucyki, Psy i psiaki oraz Koty i kociaki.
Króliki i świnki morskie. Zeszyt ćwiczeń z naklejkamipełny opis produktu
Kamila bawi się we wróżkę. Mała dziewczynka
Zobacz jak Kamila bawi się we wróżkę. Obejrzyj obrazki i przeczytaj książeczkę z rodzicami a potem odpowiedz na pytania Kamili. Ty także możesz bawić się z Kamilą przyklejając swoje zdjęcie na końcu książeczki.
Cykl czarujących książeczek dla dziewczynek w bajecznie kolorowej scenerii z modeliny. W kolejnych tytułach małe czytelniczki poznają sympatyczną Lilę, Ninę, Lizę, Klarę, Lolę i Zosię a także ich przyjaciół.
Kamila bawi się we wróżkę. Mała dziewczynkapełny opis produktu
Quiz o Polsce
Quiz o Polsce to gra i emocjonująca zabawa, w której można sprawdzić i wzbogacić swą wiedzę na temat polskiej historii, geografii, kultury i przyrody. Podstawowe zadanie graczy - to wskazanie właściwej odpowiedzi na wybrane losowe pytanie. Dodatkowym urozmaiceniem są zadania sprawdzające znajomość ortografii, umiejętność wymowy trudnych polskich zdań i próba zręczności.
Quiz o Polscepełny opis produktu
Zwierzęta. Świat w obrazkach
Książeczka przedstawia 120 gatunków zwierząt i w przystępny sposób opisuje ich tryb życia. Na pewno rozbudzi ona ciekawość świata nawet u najmłodszych dzieci.

W serii "Świat w obrazkach" dotychczas ukazały się tytuły: Wieś, Zwierzęta, Przyroda, Ludzkie ciało, Ziemia, Konie, Muzyka, Rekordy zwierząt, Góry, Dinozaury i prehistoria, Las, Zwierzęta domowe, Zawody, Miasto, Transport, Morze, Dzieci świata, Smoki, Kosmos, Strażacy.
Zwierzęta. Świat w obrazkachpełny opis produktu
Klauni. Ucz się i baw. Zeszyt zielony
Dzięki zabawnym obrazkom, dziecko z przyjemnością będzie rozwiązywało zadania kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie i koordynację układu ręka-oko. Poprzez zróżnicowanie zadań każde dziecko znajdzie coś dla siebie i odniesie sukces.
Klauni. Ucz się i baw. Zeszyt zielonypełny opis produktu
Auta. Niebieski Roman. Kraksa w kaktusach
To fantastyczne! W jednej książeczce przeczytasz aż dwie historyjki o swoich ulubionych autach. Dowiesz się, dla kogo Roman przemalował się na zielono i czy spełni się marzenie McQueena!
W środku znajdziemy zestaw naklejek z bohaterami książki.
Auta. Niebieski Roman. Kraksa w kaktusachpełny opis produktu
Księga egipskich gier planszowych
Przeczytaj o starożytnym Egipcie, a potem zagraj w ciekawe gry planszowe: Życie nad Nilem, Bitwa pod Kadesz, Wielka piramida, Grobowiec Tutanchamona. Książka zawiera: 4 gry planszowe, ruchome wskazówki do gry, figurki, kopertę na pionki oraz książeczkę. A jeśli lubisz gry planszowe poszukaj tytułu „Księga prehistorycznych gier planszowych”.
Księga egipskich gier planszowychpełny opis produktu
Jacek, Wacek i Pankracek
Jacek, Wacek i Pankracek właśnie zaczęli pierwszą klasę. A w szkole tyle się dzieje! Chłopcy poznają nowych kolegów, doświadczą trudów, ale i przyjemności nauki i dowiedzą się, jak ważne jest, by sobie nawzajem pomagać. Po lekcjach zaś przeżyją na podwórku niejedną przygodę. Czasem się pokłócą, czasem zezłoszczą, ale przyjaźń i tak wygra. Pełne ciepła, klasyczne opowieści Miry Jaworczakowej od la zachwycają swoją prostota i mądrością.
Jacek, Wacek i Pankracekpełny opis produktu
W drogę
Ta wspaniała książeczka zabierze maluchy w fascynujący świat różnych pojazdów. Z pomocą bąbelkowych magnesików dzieci będą mogły tworzyć niezliczone historie z udziałem ulubionych aut.
Wewnątrz znajduje się 40 bąbelkowych magnesów.
Książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat.
W drogępełny opis produktu
Mieszkańcy lasu. Mówiąca książka. Opowieści o zwierzętach
Oto mówiąca książka, która przedstawia ciekawe historie o leśnych zwierzętach. Na każdej stronie dziecko usłyszy dźwięki lasu i zadziwiające odgłosy jego mieszkańców.
Tekst czyta Jacek Rozenek.
W tej samej serii dostępny jest tytuł "Mieszkańcy lasu".
Mieszkańcy lasu. Mówiąca książka. Opowieści o zwierzętachpełny opis produktu
Ilustrowane opowiadania dla chłopców
Czy macie ochotę na morską wyprawę? A może wolicie rozprawić się ze smokami? Zanurzcie się w świecie pasjonujących opowieści i wybierzcie przygodę dla siebie. Piraci, potwory, rycerze i zjawy juz czekają, by was bawić – lub przyprawić o ciarki na plecach.
Oprócz pełnych humoru i przygód bajek książka zawiera również dwie klasyczne morskie opowieści - „Przygody Sindbada Żeglarza” i „Wyspę Skarbów”.
Ilustrowane opowiadania dla chłopcówpełny opis produktu
Piękna i bestia. Baśniowe opowieści
Spraw, by historia o Pięknej i bestii ożyła dzięki tej książeczce, która sama opowie baśń!
Czytaj, oglądaj kolorowe ilustracje, a potem naciśnij guzik, by usłyszeć tekst z kolejnych stron książki.
Bajkę czyta Roch Siemianowski.

W serii Baśniowe opowieści ukazały się tytuły: Titelitury, Mała syrenka, Jaś i magiczna fasola, Alicja w krainie czarów, Tomcio Paluszek, Mały ołowiany żołnierz, Calineczka, Wilk i siedem koźlątek, Muzykanci z Bremy, Pinokio, Aladyn, Złotowłosa i trzy misie, Piękna i bestia, Brzydkie kaczątko, Kot w butach.
Piękna i bestia. Baśniowe opowieścipełny opis produktu
Pinokio. Baśniowe opowieści
Spraw, by historia o drewnianym chłopczyku Pinokiu ożyła dzięki tej książeczce, która sama przeczyta baśń!
Czytaj, oglądaj kolorowe ilustracje, a potem naciśnij guzik, by usłyszeć tekst z kolejnych stron książki.
Bajkę czyta Roch Siemianowski

W serii Baśniowe opowieści ukazały się tytuły: Titelitury, Mała syrenka, Jaś i magiczna fasola, Alicja w krainie czarów, Tomcio Paluszek, Mały ołowiany żołnierz, Calineczka, Wilk i siedem koźlątek, Muzykanci z Bremy, Pinokio, Aladyn, Złotowłosa i trzy misie, Piękna i bestia, Brzydkie kaczątko, Kot w butach.
Pinokio. Baśniowe opowieścipełny opis produktu
Strażacy. Świat w obrazkach
Ta książka, z pięknymi ilustracjami i przystępnymi tekstami, pozwoli dzieciom poznać różne ciekawostki o ludziach, na których można liczyć w trudnych sytuacjach.
Mali czytelnicy dowiedzą się, kiedy należy wezwać straż pożarną, jakiego sprzętu używają ratownicy, a także poznają historię tej trudnej profesji oraz używanych przez strażaków wozów i mundurów.

W serii „Świat w obrazkach” dotychczas ukazały się tytuły: Wieś, Zwierzęta, Przyroda, Ludzkie ciało, Ziemia, Konie, Muzyka, Rekordy zwierząt, Góry, Dinozaury i prehistoria, Las, Zwierzęta domowe, Zawody, Miasto, Transport, Morze, Dzieci świata, Smoki, Kosmos, Strażacy.
Strażacy. Świat w obrazkachpełny opis produktu
Lokomotywa edukacyjna
Gra dla dzieci w wieku przedszkolnym, której zasady umożliwiają ćwiczenie (w zakresie podstawowym) umiejętności dodawania i odejmowania. W trakcie rozgrywki dzieci uczą się właściwego oszacowania ilości i wielkości układanych elementów, które muszą rozplanować i rozmieścić w odpowiednich wagonach. Stopień trudności gry można zmieniać, w zależności od wieku i możliwości jej uczestników. Zwycięzcą w grze zostaje ten, kto najszybciej prawidłowo rozmieści ładunki w swoim składzie pociągu. Zawartość pudełka: 4 lokomotywy, 12 wagonów, 60 ładunków, kostka do gry, klepsydra, 12 żetonów, instrukcja. Gra dla 2-6 graczy w wieku powyżej 6 lat.
Lokomotywa edukacyjnapełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]