Kubuś i Przyjaciele. Wyliczanki, zgadywanki, wierszowanki + audio CD
Ta książka to spotkanie z Misiem. To również okazja do spotkania rodziców ze swoim dzieckiem oraz poznania twórczości wybitnej pisarki Wandy Chotomskiej i mistrzyni słowa Anny Dymnej.
Słuchanie tej wyjątkowej interpretacji sprawi radość całej rodzinie. Od słuchania do czytania!
Kubuś i Przyjaciele. Wyliczanki, zgadywanki, wierszowanki + audio CDpełny opis produktu
Błyszczące kształty
Edukacyjna seria błyszczących kartonowych kostek zachwyci każdego malucha. Dzięki tym książeczkom najmłodsi poznają zwierzęta, nauczą się liczyć, rozpoznawać i nazywać przeróżne kształty oraz kolory.
W serii: Błyszczące liczby, Błyszczące kształty, Błyszczące kolory oraz Błyszczące zwierzęta
Błyszczące kształtypełny opis produktu
Cywilizacje słońca. Wielka galeria ważnych tematów
Nowa wartościowa seria, która uzupełnia program szkoły podstawowej i gimnazjum. Obejmuje nauki humanistyczne, przyrodnicze i techniczne - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie. Tak pomyślana seria rozbudza pasje poznania, kierując młodych ludzi na trop ich własnych talentów i zainteresowań.
Tytuły w serii: Dinozaury, Energia, Ziemia, Cywilizacje słońca.
Cywilizacje słońca. Wielka galeria ważnych tematówpełny opis produktu
Kubus i przyjaciele. Opowieść filmowa. Już czytam!
Kubuś i jego przyjaciele mają do załatwienia Bardzo Ważną Sprawę - Kłapouchy zgubił ogon i trzeba mu pomóc znaleźć nowy. Przyjaciele przynoszą osiołkowi różne ogony, ale żaden nie jest taki, jak być powinien. W dodatku w trakcie poszukiwań znika Krzyś i Sowa uważa, że porwał go groźny potwór Bendezar. Puchatek i jego przyjaciele zastawiają pułapkę, aby schwytać Bendezara i uratować Krzysia.
Kubus i przyjaciele. Opowieść filmowa. Już czytam!pełny opis produktu
Mały geniusz. Zadania dla dzieci na bystrość i inteligencję
Mały geniusz to książka dla chłopców i dziewczynek, która pozwoli rozwijać zdolności intelektualne w sposób zabawny i motywujący.
Trzysta zadań, z których się składa ujęto w sześciu częściach odpowiadających umiejętnościom poznawczym uważanym przez psychopedagogów za wskaźniki inteligencji.
Zadania te zaplanowano jako prawdziwe wyzwania, aby dzieci uaktywniły swe zdolności pokonywania trudności i odkryły, że potrafią rozwiązywać problemy oraz reagować na nowe doświadczenia.
Z "Małym geniuszem" dzieci nauczą się porównywać, porządkować, klasyfikować, rozpoznawać, analizować, uogólniać...
Mały geniusz. Zadania dla dzieci na bystrość i inteligencjępełny opis produktu
Maszynomania. Motocykle. Książka z naklejkami
Wyrusz w drogę warczącym motocyklem! Kiedy wykonasz wszystkie zadania zawarte w tej książce, możesz ponownie użyć nalepek, by stworzyć własne scenki z motocyklami!
W serii Maszynomania: Szybkie samochody, Wielkie ciężarówki, Motocykle, Samoloty.
Maszynomania. Motocykle. Książka z naklejkamipełny opis produktu
Opowieści z wiejskiego podwórka
Dzięki tej książce poznasz przygody mieszkańców Stokrotkowej, Dzwonkowej i Wiązowej Farmy, a także Jabłoniowej i Słonecznej Zagrody. Dowiesz się m.in., jak dzielny pies tropił wiewiórki włamywaczki, jak gąsior nauczył się latać, jak koń opiekował się brzydkim kaczątkiem oraz w jaki sposób owieczka poznała sekrety innych zwierząt. Ciekawie napisane opowiadania przedstawiają niezwykły świat przygód i przyjaźni.
Opowieści z wiejskiego podwórkapełny opis produktu
Pieski. Książeczki z puchatym brzuszkiem
Poznajcie Szczęściarza, Cukierka i ich wszystkich puchatych przyjaciół.
Z cudownymi zdjęciami i miłym tekstem to idealna książeczka dla dziecka. W serii: „Kotki”, „Pieski”.
Pieski. Książeczki z puchatym brzuszkiempełny opis produktu
Rzym. Narodziny i upadek imperium + CD
Ta książka opowiada o cesarzach i podbojach, armii i gladiatorach, życiu publicznym i życiu codziennym w miastach i na prowincji, o rzymskich bogach i wspaniałej sztuce - o potężnym imperium starożytnego świata, jego narodzinach, rozkwicie i przyczynach upadku. Światowid to seria fascynujących książek, które z pasją opowiadają o świecie historii i nauki oraz otwierają oczy na niezwykłe zjawiska. Liczne mapy, przekroje, zdjęcia i rysunki w interesujący sposób ilustrują przedstawiane zagadnienia. Jest to ciekawa propozycja edukacyjna dla dzieci w wieku szkolnym. Każdej książce towarzyszy płyta CD z arcyciekawymi grami komputerowymi: quizami, testami, grami przygodowymi i zręcznościowymi.
Rzym. Narodziny i upadek imperium + CDpełny opis produktu
Wstawaj, Misiu
Misia czeka dziś pracowity dzień.
Poznaj przygody sympatycznego misia na kartach uroczej, kolorowej książeczki ilustrowanej przez Lee Krutop. Twarde, dodatkowo wzmocnione strony książki, grube kolorowe brzegi a także ich ciekawy kształt zachwycą najmłodszych i z pewnością sprawią, że książeczka stanie się ich ulubioną lekturą i zabawką.
Wstawaj, Misiupełny opis produktu
Zadania i naklejki dla dziewczynek oraz zrób to sama. 2 książki z naklejkami w 1
Książki z serii 2 w 1 to zbiór fantastycznych książek aktywizujących wzbogaconych o mnóstwo naklejek oraz karty z tekturowymi wypychankami. Zadania i naklejki dla dziewczynek to tomik pełen jest zabawnych rysunków, ciekawostek, zadań i łamigłówek. Dziewczynki stworzą stroje dla wróżek, syrenek, księżniczek lub będą ćwiczyły spostrzegawczość dzięki licznym łamigłówkom. Książeczka nie tylko uczy, ale zapewnia także wspaniałą zabawę.
W serii: „Ekstremalne maszyny”, „”Laleczki do ubierania”, „Z wizytą w naklejkowie”, "Małe zwierzątka”, „Zadania i naklejki dla dziewczynek”, „Fantastyczna łamigłówkowa zabawa”.
Zadania i naklejki dla dziewczynek oraz zrób to sama. 2 książki z naklejkami w 1pełny opis produktu
Uszka ma długie i marchewkę chrupie... Zagadki dla maluszka
Mam grzbiet, lecz nie jestem zwierzem,
stoję na półce lub na biurku leżę,
przemawiam do was w ciszy
kto czyta, ten słyszy.
Tą i inne zagadki znajdziemy w tej pięknie ilustrowanej książeczce dla najmłodszych.
Uszka ma długie i marchewkę chrupie... Zagadki dla maluszkapełny opis produktu
Żywioły. Niewiarygodna potęga natury + CD
Ta książka wyjaśnia czym różni się burza piaskowa od pyłowej, co to jest siła Coriolisa, jak powstaje ogniowe tornado. Opowiada o starych przesądach i wierzeniach dotyczących zjawisk meteorologicznych, o niesamowitych przygodach pogromców huraganów oraz o najnowszej technologii przewidywania pogody. Światowid to seria fascynujących książek, które z pasją opowiadają o świecie historii i nauki oraz otwierają oczy na niezwykłe zjawiska. Liczne mapy, przekroje, zdjęcia i rysunki w interesujący sposób ilustrują przedstawiane zagadnienia. Jest to ciekawa propozycja edukacyjna dla dzieci w wieku szkolnym. Każdej książce towarzyszy płyta CD z arcyciekawymi grami komputerowymi: quizami, testami, grami przygodowymi i zręcznościowymi.
Żywioły. Niewiarygodna potęga natury + CDpełny opis produktu
Baśń o Aladynie i o lampie cudownej
Baśń o Aladynie i o lampie cudownej, czyta Wojciech Malajkat.
Baśń o Aladynie i o lampie cudownejpełny opis produktu
Moi przyjaciele. Wiewiórki
Moi przyjaciele to seria kolorowych książeczek, adresowanych do małych dzieci. Maluchy dowiedzą się z nich różnych ciekawostek o zwierzętach. Książeczki z serii: "Kaczuszki", "Kotki", "Pieski", "Wiewiórki", "Króliczki", "Misie", "Kurczaczki", "Myszki".
Moi przyjaciele. Wiewiórkipełny opis produktu
Elementarz malucha 4-7 lat
Obrazkowy elementarz dla dzieci od 4. roku życia to kształcąca i zarazem pasjonująca lektura. Dzieci znajdą w niej odpowiedzi na pytania dotyczące Ziemi, kosmosu, budowy ludzkiego ciała, roślin i zwierząt, sztuki oraz wielu innych dziedzin. Czytelne obrazki i przystępnie podane informacje rozbudzą ich wyobraźnię, ciekawość świata i zachęcą do nauki.
Elementarz malucha 4-7 latpełny opis produktu
1000 pytań i odpowiedzi. Baza faktów
Oto doskonałe wprowadzenie do świata wiedzy dla dzieci od lat ośmiu!
W siedmiu głównych rozdziałach książka ta odkrywa podstawowe fakty z różnych dziedzin, które silnie działają na wyobraźnię młodych czytelników: Gwiazdy i planety, Planeta Ziemia, Dinozaury, Starożytne cywilizacje, Rycerze i zamki, Wynalazki oraz Transport.
Poszczególne tematy przedstawione są niezwykle przejrzyście – poprzez tekst i idealnie dobrane ilustracje – na stronach rozkładowych. Prezentację wzbogacają ciekawe zestawy pytań z kluczem.
Książkę uzupełnia dokładny indeks pojęć i nazwisk oraz wybór odpowiednich stron internetowych.
Atrakcyjnie przedstawiony świat wiedzy doskonale odpowiada potrzebom młodych czytelników, rozbudza w nich ciekawość świata oraz pomaga im odkryć własne zainteresowania.
1000 pytań i odpowiedzi. Baza faktówpełny opis produktu
Okruszek poznaje leśne zwierzęta
Czy już mnie znasz?
Mam na imię Okruszek.
Choć jestem jeszcze malutkim misiem, chcę poznać cały świat!
Dziś wyruszam do wielkiego lasu!

Kolorowe ilustracje przedstawiające zabawne, plastelinowe figurki oraz sympatyczny bohater zachęcają dzieci do poznania fascynującego świata zwierząt.
W serii ukazały się : Okruszek poznaje kolory, Okruszek poznaje liczby, Okruszek poznaje zabawki, Okruszek poznaje leśne zwierzęta, Okruszek poznaje wieś, Okruszek poznaje dzikie zwierzęta, Okruszek poznaje owoce i Okruszek poznaje warzywa.
Okruszek poznaje leśne zwierzętapełny opis produktu
Najpiękniejsze baśnie świata
Odkryj fascynujący świat baśni. Pięknie wydana, wzbogacona pięknymi, barwnymi ilustracjami Carlosa Busquetsa książka zawiera wszystkie najpiękniejsze baśnie świata. W tomie znajdziemy między innymi tak znane i klasyczne baśnie jak: Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Świniopas, Piękna i Bestia, O rybaku i złotej rybce. Książka obowiązkowa w każdej domowej biblioteczce małego czytelnika.
Najpiękniejsze baśnie światapełny opis produktu
Słownik polsko-angielski
W tym słowniku znajdziesz wiele słów wraz z ich odpowiednikami angielskimi oraz zdania przedstawiające ich poprawne użycie w obu językach.
Słownik polsko-angielskipełny opis produktu
Nowy kucyk. Opowieści z Kolorowego Sadu
Ta wspaniała książeczka stanowi część serii „Opowieści z Kolorowego Sadu”. Cudowne ilustracje w połączeniu z niezwykłymi historiami sprawią, że dzieci będą ciągle chciały wracać do tych opowiadań.
Opowiadanie Nowy kucyk zostało napisane dla dzieci uczących się czytać - na każdej stronie znajduje się jedno zapisane dużą czcionką proste zdanie do samodzielnej lektury oraz reszta fabuły do czytania przez rodziców.
Małym dzieciom na pewno spodobają się przygody Ani i Jasia, ich psa Rudego, owcy Wełenki i krówki Stokrotki.
Nowy kucyk. Opowieści z Kolorowego Sadupełny opis produktu
D.E.S.I.G.N.
D.E.S.I.G.N. - kontynuacja przebojowego "D.O.M.K.U." - to nowatorska książka dla dzieci o najbardziej wszechobecnej i najbardziej niedocenianej ze sztuk: designie.
"D.E.S.I.G.N." to pasjonujący przegląd 69 najciekawszych projektów wzornictwa przemysłowego z ostatnich 150 lat - od tych klasycznych po te najbardziej zwariowane. Większość z nich to ikony designu zaprojektowane przez najwybitniejszych projektantów - od Le Corbusiera po Philippe`a Starcka. Poprzez lekkie i dowcipne opisy, barwne anegdoty i atrakcyjne ilustracje "D.E.S.I.G.N." bawi, zadziwia i uwrażliwia na estetykę i formę otaczających nas przedmiotów. Pozwala zrozumieć, że każdą rzecz można zaprojektować na tysiąc różnych sposobów. Udowadnia, że wyobraźnia projektantów nie zna granic. I pokazuje, jak fascynującym zajęciem jest projektowanie.
D.E.S.I.G.N.pełny opis produktu
Ziemia. Encyklopedia Młodego Erudyty
Czy wiecie, że samica modliszki często pożera samca że rak pustelnik nie mając własnej skorupy, wprowadza się do pustej muszli ślimaka morskiego że czerwonak różowieje z powodu skorupiaków, które zjada, i że gepard, który jest najszybszym zwierzęciem na świecie, polując ponosi porażkę w 9 przypadkach na 10?
Jeśli chcecie wyruszyć na spotkanie zwierząt, otwórzcie tę piękne ilustrowaną encyklopedię i przypatrzcie się wspaniałym zdjęciom. Każde zwierzę jest interesujące i jedyne w swoim rodzaju. Macie szansę nie tylko zobaczyć, jak wygląda, ale odpowiedzieć sobie na kilka pytań związanych z jego życiem.
Ziemia. Encyklopedia Młodego Erudytypełny opis produktu
Bajki o wróżkach i zwierzętach
Książka zawiera najpiękniejsze bajki o wróżkach. Znajdziesz tu również klasyczne baśnie o Czerwonym Kapturku, Śpiącej Królewnie i Pinokiu, a także wspaniałe opowiadania o sympatycznych zwierzątkach takich jak jelonek Bambi.
Bajki o wróżkach i zwierzętachpełny opis produktu
Pod wodą. Napisz i zetrzyj
Nauka przez zabawę.
Książka ze ścieralnymi stronami, po których pisze się specjalnym flamastrem. Wypełnij zadania, a potem wytrzyj je mokrą ściereczką i, jeśli chcesz, wykonaj ponownie.
Książeczka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
W serii: pod wodą, Na wsi, Liczę, Litery.
Pod wodą. Napisz i zetrzyjpełny opis produktu
Kto się ukrył? Na wsi
Nowa seria kartonowych książeczek z okienkami wprowadzi najmłodszych czytelników do fascynującego świata zwierząt.
Na pięknie ilustrowanych kartach tych książeczek dzieci spotkają sympatyczne zwierzątka domowe, zwierzęta gospodarskie oraz te egzotyczne i żyjące dziko w lesie. Znalazło się tu wiele okienek, które dzieci uwielbiają otwierać, by sprawdzić, jaką tajemnicę kryją.
W serii „Moja pierwsza książeczka z okienkami”znajdują się tytuły: Kto się ukrył? W zoo, Kto się ukrył? U mnie w domu, Kto się ukrył? W lesie oraz Kto się ukrył? Na wsi.
Kto się ukrył? Na wsipełny opis produktu
Angielski. Słownik obrazkowy
Ilustrowany tematyczny słowniczek angielsko–polski ułatwi dzieciom poznawanie podstawowych angielskich słów. Dzięki zabawnym obrazkom dziecko łatwiej zapamięta i ich pisownię.
Słownik został opracowany dla najmłodszych dzieci rozpoczynających swoją przygodę z językiem angielskim. Zawiera hasła angielskie z przykładami ich użycia.
Stanowi wsparcie dla maluchów uczących się tego języka. Piękne i dowcipne ilustracje pomagają zapamiętać dane hasło.
Angielski. Słownik obrazkowypełny opis produktu
Mam 3 latka
Teczka trzylatka uczy, bawi i przechowuje w swoim magicznym wnętrzu wszystko, co dla naszych dzieci najcenniejsze - ich własne twórcze dokonania. Jest wesoła, kolorowa, z nią przedszkole to przygoda, a nauka w niej jest taka, że nie znudzi przedszkolaka. W teczce znajdują się cztery zeszyty (wiosenny, letni, jesienny i zimowy) zawierające proste ćwiczenia, zabawy i wycinanki, przybliżające dziecku kształt, formę i kolor. To prawdziwa galeria dzieł sztuki każdego malucha.
Mam 3 latkapełny opis produktu
Nieznane przygody Mikołajka
Wyjątkowy zbiór opowiadań o Mikołajku i jego kolegach przygotowany specjalnie z okazji pięćdziesiątych urodzin słynnego bohatera.

Tom zawiera m.in. pierwsze opowiadanie, od którego "wszystko się zaczęło". Opublikowane po raz pierwszy 29 marca 1959 roku na łamach Sud-Ouest Dimanche w niezmienionej formie przedstawiamy w najnowszej książce o Mikołajku. Pozostałe, zupełnie dotąd nieznane w Polsce teksty, znalezione w archiwum Gościnnego, wzbogacone są ilustracjami przygotowanymi przez Sempego specjalnie na tę okazję.

Przygody Mikołajka, Alcesta i innych jak zawsze rozbawią małych i dużych. Nieznane przygody Mikołajka to zaproszenie do świętowania i prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli małego urwisa.
Nieznane przygody Mikołajkapełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]