Losowy produkt
Notebook HP CQ57-435SW
Notebook HP CQ57-435SW
Wiosenna wyprawa Gwizdka
Wiosenna wyprawa Gwizdka to trzecia część z serii książek o przygodach sympatycznego świstaka, który mieszka w Tatrach.
Łąka zaczyna pachnieć, nad ranem znów słychać ptaki i dzwoneczki owiec wracających na halę – przyszła wiosna. Gwizdek z Bąblem idą odwiedzić zaprzyjaźnionego misia, który przez zimę zmienił się w wielkiego niedźwiedzia.
Wraz z Gwizdkiem dziecko poznaje przyrodę Tatr. Tatrzański Park narodowy objął całą serię patronatem.
Wiosenna wyprawa Gwizdkapełny opis produktu
Moja bajeczka. Księżniczka i Żaba
Czy bajka jest długa, czy krótka, ma swoją magiczną moc. Książeczki z serii "Moja bajeczka" mogą towarzyszyć dzieciom w domu, na spacerze i w podróży. Przeczytaj i przenieś się razem z dzieckiem w bajkowy świat!
Poznajcie księżniczkę Tianę i jej przygody!
Moja bajeczka. Księżniczka i Żabapełny opis produktu
Moja bajeczka. Złota Rączka
Czy bajka jest długa, czy krótka, ma swoją magiczną moc. Książeczki z serii "Moja bajeczka" mogą towarzyszyć dzieciom w domu, na spacerze i w podróży. Przeczytaj i przenieś się razem z dzieckiem w bajkowy świat!
Poznajcie Mańka i jego narzędzia!
Moja bajeczka. Złota Rączkapełny opis produktu
Zuźka D. Zołzik pierwszakiem. Pada śnieg, pies się wściekł! (PS I Maja też)
Zbliża się Gwiazdka i w Sali numer 1 trwają radosne przygotowania. Dzieciaki będą nosić czapeczki elfów! I śpiewać kolędy. Tylko jak Zuźka ma się cieszyć, skoro Maja ciągle jej gra na nerwach? A do tego jeszcze podczas losowania na klasowe mikołajki Zuzi trafia się pewna znana wam skarżypyta! Ale może to okazja, by dać Mai DOKŁADNIE to, na co zasługuje…
Zuźka D. Zołzik pierwszakiem. Pada śnieg, pies się wściekł! (PS I Maja też)pełny opis produktu
Kocham swojego dziadziusia
Uroczy szczeniaczek uważa, że jego dziadek jest najwspanialszy na świecie.
Przeczytaj tę książkę i sam sie przekonaj, jaka niezwykła więź ich łączy...
W serii: „Kocham swoją babunię”, „Kocham swojego dzidziusia”, „Kocham swoją mamusię”, „Kocham swojego tatusia”.
Kocham swojego dziadziusiapełny opis produktu
Nakręcane wyścigówki i 3 tory
Dzięki tej książce poczujesz się tak, jakbyś uczestniczył w prawdziwym wyścigu Formuły 1.
Przygotuj samochody do wyścigu, nakręć je, a potem poczuj niezwykłe sportowe emocje, gdy mkną po torze!

Ta przepiękna interaktywna książka zawierająca barwne makiety trzech różnych torów wyścigowych i dwa nakręcane samochodziki, dostarczy mnóstwa zabawy każdemu małemu amatorowi wyścigów samochodowych.
Nakręcane wyścigówki i 3 torypełny opis produktu
Szlaczki klauna Bimboma
Dla dzieci 5- i 6-letnich proponujemy książeczkę przygotowującą do szkoły - "Szlaczki klauna Bimboma", która w zabawny sposób pozwala dzieciom ćwiczyć rysowanie szlaczków i pisanie po śladzie. A na końcu zeszytu na dzieci czeka kolorowy dyplom od Bimboma za wspaniałą pracę.
Przypominamy rodzicom, że tego typu ćwiczenia wzmacniają mięśnie palców, co w przyszłości zapewni łatwość pisania, a także ćwiczą sprawność układu ręka-oko. Wszelkie zabawy graficzne wprowadzane w wieku przedszkolnym pomogą dzieciom osiągnąć sukces w szkole.
W serii z klaunem Bimbomem polecamy jeszcze tytuły "Literki" oraz "Cyferki".
Szlaczki klauna Bimbomapełny opis produktu
Kapitan Nauka. Moje Magiczne Figury. Piszę i zmazuję
Moje Magiczne Figury to:
- nauka rysowania figur i rozpoznawania kształtów
- przygotowanie do pisania - ćwiczenia rączki poprzez rysowanie po śladzie
- trening rączki poprzez rysowanie figur
- zmywalne strony - możliwość wielokrotnego ćwiczenia kształtów
- mazak ze ścierającą końcówką - GRATIS!

Moje Magiczne Figury to wyjątkowy zestaw dwustronnych, ścieralnych kart do nauki rysowania i rozpoznawania figur dla najmłodszych. Dzięki kartom dzieci poznają podstawowe figury, uzupełniają obrazki oraz ćwiczą wyobraźnie dokańczając obrazki według własnego pomysłu. Pakiet przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rozpoznawaniem figury, ale może być także z powodzeniem wykorzystywany przez starsze dzieci.
Kilkadziesiąt ścieralnych kart nadaje się do wielokrotnego użytku, co pozwala ćwiczyć figury tak często, aby dziecko mogło się ich bez trudu nauczyć. Na awersie karty znajduje się figura oraz rysunek do trenowania rączki. Na rewersie umieszczono zadania, rebusy oraz obrazki ułatwiające dziecku zapamiętanie figur.
Moje Magiczne Figury to unikalne karty otwierające przed dzieckiem magiczny świat kształtów. Zabawa z pakietem to także ćwiczenie na koncentrację i spostrzegawczość. Dodatkowo karty zapewniają świetną zabawę. Doskonale nadają się do samodzielnej pracy w domu, czy pod okiem nauczyciela w przedszkolu lub szkole.
Kapitan Nauka. Moje Magiczne Figury. Piszę i zmazujępełny opis produktu
Magiczne Królestwo. Część 2. Dolina Jednorożców
Przed tobą kolejne spotkanie z trzema przyjaciółkami ? Elą, Zuzą i Jaśminą. Wszystkie są bardzo przejęte ponowną wizytą w Magicznym Królestwie.Tym razem złośliwa królowa zastawiła zdradziecką pułapkę w Dolinie Jednorożców. Czy dziewczynkom uda się uratować krainę przed atakiem łakomych gąsienic?

"Magiczne Królestwo" to zupełnie nowa seria, w której każda dziewczynka znajdzie to, co lubi najbardziej: opowieści o przyjaźni, magiczne tajemnice oraz zaczarowany świat przygód. Dzięki tym niezwykłym historiom poznasz trzy wyjątkowe przyjaciółki, które, zawsze odważne i pomysłowe, ratują pewną baśniową krainę od katastrofy. Teraz drzwi do przygody otwierają się także przed tobą. Pomóż bohaterkom ocalić Magiczne Królestwo przed okrutną królową i jej niegodziwymi sługami.
Magiczne Królestwo. Część 2. Dolina Jednorożcówpełny opis produktu
Słoń Staszek traci głos
Ta pełna zabawnych ilustracji książeczka dla najmłodszych opowiada o problemach z głosem słonia Staszka, który zamiast trąbić - popiskiwał.
Prosty, wierszowany tekst pozwoli dziecku poznać zwierzęta żyjące w dżungli.
Gumowa postać słonia Staszka zapiszczy pod naciskiem dziecięcych rączek!
Książeczki w serii: Słoń Staszek, Lew Leon, Małpka Mania, Hipcio Hipolit.
Słoń Staszek traci głospełny opis produktu
Starożytny Egipt. Rozkładanki
Trójwymiarowe ilustracje, okienka i ruchome elementy pozwolą wam się przenieść w świat starożytnego Egiptu. Poznajcie realia życia nad Nilem i sekrety pochówku faraonów!

W serii książek z trójwymiarowymi obrazkami, zakładkami, okienkami i miniksiążeczkami przygotowaliśmy aż 5 tytułów: Dinozaury, Piraci, Egipt, Na zamku, Gospodarstwo. Ze względu na wiele niespodzianek, kryjących się na każdej stronie, ciekawe tematy oraz mnóstwo wiadomości książki te na pewno staną się ulubioną lekturą wszystkich dzieci.
Starożytny Egipt. Rozkładankipełny opis produktu
Magiczne Królestwo. Część 3. Wyspa Chmur
W trzeciej części swoich przygód Ela, Zuza i Jaśmina lądują na puszystych chmurach wysoko nad Magicznym Królestwem. Ale mają zabawę! Bardzo szybko okazuje się jednak, że złośliwa królowa planuje raz na zawsze zniszczyć to cudowne miejsce.

"Magiczne Królestwo" to zupełnie nowa seria, w której każda dziewczynka znajdzie to, co lubi najbardziej: opowieści o przyjaźni, magiczne tajemnice oraz zaczarowany świat przygód. Dzięki tym niezwykłym historiom poznasz trzy wyjątkowe przyjaciółki, które, zawsze odważne i pomysłowe, ratują pewną baśniową krainę od katastrofy. Teraz drzwi do przygody otwierają się także przed tobą. Pomóż bohaterkom ocalić Magiczne Królestwo przed okrutną królową i jej niegodziwymi sługami.
Magiczne Królestwo. Część 3. Wyspa Chmurpełny opis produktu
Kto mówi muu?
Posłuchaj odgłosów płynących z wiejskiego podwórka, naciskając dźwiękowe guziczki.
Zwykle zwierzęta z gospodarstwa budzi głośne kukuryku, ale dziś rano na podwórku było muu!
Razem z kogucikiem sprawdź, kto tak muczy!
W serii: "Kto mówi muu?", "Kto mówi wrrr?".
Kto mówi muu?pełny opis produktu
Szkoła strachu. Jeszcze nie koniec lekcji!
Zwariowany humor i świetna zabawa!
Od pamiętnych wakacji spędzonych w Szkole Strachu minął rok i wydaje się, że Lulu, Madeleine, Theo i Garrison już doskonale radzą sobie z fobiami. Tymczasem zgodnie z umową podpisaną przez rodziców muszą spędzić za murami Summerstone kolejne lato.
A tu czeka na nich nowa uczennica, Hyacintha. Dziewczynka najbardziej na świecie boi się samotności, stara się więc usilnie ze wszystkimi zaprzyjaźnić. Jest to dość denerwujące i uciążliwe. I nie ułatwia zadania, jakie postawiła przed uczniami pani Wellington — mają oni schwytać grasującego po szkole włamywacza. Tylko jak przejrzeć zamiary złodzieja, którego łupem padają jedynie peruki i fotografie z konkursów piękności?

Kolejna część cyklu Szkoła Strachu przenosi nas do znanego, ale wciąż zaskakującego świata, w którym rządzi nieprzewidywalna dyrektorka, a towarzyszą jej szczery do bólu Schmidty i koty wytresowane tak, aby zachowywały się jak niewytresowane.
Szkoła strachu. Jeszcze nie koniec lekcji!pełny opis produktu
Czerwony Kapturek. Dźwiękowe bajeczki
Spraw, by historia o Czerwonym Kapturku ożyła dzięki tej książeczce, która sama opowie baśń!
Czytaj, oglądaj kolorowe ilustracje, a potem naciśnij guzik, by usłyszeć tekst z kolejnych stron książki.
Bajkę czyta Jan Krzysztof Szczygieł
Czerwony Kapturek. Dźwiękowe bajeczkipełny opis produktu
Maluchy. Zabawki z naklejkami. Akademia malucha 2-3 lata
Drodzy Rodzice,
„Maluchy. Zadania z naklejkami” to książeczka edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku 2-3 lat.
Zabawa z książeczką rozwija spostrzegawczość, umiejętność kojarzenia obrazu i emocje poznawcze, zachęca do rozpoznawania i porównywania elementów, wzmacnia mięśnie dłoni, a także bystrość, koordynację i logiczne myślenie. Dziecko wyrabia orientację przestrzenną, a także pierwsze nawyki rysowania, takie jak kreślenie rożnego rodzaju linii i odwzorowywania kształtów. Wszystkie zadania zawarte w książeczce pomyślane są tak, żeby połączyć naukę z zabawą i przeciągnąć uwagę dziecka.
Mamy nadzieję, że ta książeczka stanowić będzie cenną pomoc w procesie wczesnego kształcenia, zachęcając dziecko do odkrywania bogactwa otaczającego świata.
Inne książeczki z tej serii: Cyfry, Linie, Kolory, Kolorowanka, Przeciwieństwa, Zadania, Zabawki, Szlaczki, Wiejskie zwierzątka, Małe zwierzątka.
Maluchy. Zabawki z naklejkami. Akademia malucha 2-3 latapełny opis produktu
Zwierzęta w gospodarstwie. Moja pierwsza książeczka z puzzlami
Bajecznie kolorowa książeczka dla najmłodszych przedstawiająca zwierzęta żyjące w najbliższym otoczeniu człowieka. W książce znalazło się 6 dużych układanek, każda składająca się z sześciu, łatwych do ułożenia puzzli. Z innych tytułów serii dzieci poznają: Zwierzęta mórz, Zwierzęta i ich młode oraz Zwierzęta świata.
Zwierzęta w gospodarstwie. Moja pierwsza książeczka z puzzlamipełny opis produktu
Dinozaury. Pytania i odpowiedzi
Sprawdź swoją wiedzę, odpowiadając na 80 pytań zawartych na kartach quizowych.
Jedna strona karty to zbiór informacji dotyczących wybranego dinozaura. Natomiast druga strona zawiera test – pytanie i cztery odpowiedzi, z których jedna jest prawidłowa.
Nie podglądaj odpowiedzi po drugiej stronie karty, póki się nie poddasz!
Świetna zabawa dla 2 osób gwarantowana! Zebrane w estetycznym i trwałym metalowym pudełku karty zapewnią dzieciom 8-12-letnim znakomitą zabawę na deszczowe dni lub towarzyskie spotkania dziecięce. Trwałe opakowanie gwarantuje bezpieczne przechowywanie kart. Karty zapewniają nie tylko dobrą zabawę, ale i wzbogacanie wiedzy.
Dinozaury. Pytania i odpowiedzipełny opis produktu
Słonica Sonia. Pacynkowe bajeczki
To twoja pacynkowa bajeczka ze słonicą Sonią. Popatrz, jak Sonia rusza główką, kiedy słuchasz historyjki.

W serii kartonowych książeczek z pacynkami wydajemy osiem nowych tytułów. Bohaterami czterech z nich są wiejskie zwierzątka – krówka, myszka, kaczuszka i króliczek. Kolejne cztery tytuły opowiadają o przygodach mieszkańców zoo – słoniczki Soni, hipcia Henryka, małpki Mani i małego lwa Leona. Króciutkie teksty i możliwość ich animacji dzięki pluszowym pacynkom sprawią, że mali czytelnicy pokochają te książeczki i nauczą się, że przyjaźń jest najważniejsza, rodzice otaczają miłością i zapewniają poczucie bezpieczeństwa, a dobry humor i uprzejmość zjednują przyjaciół.
Słonica Sonia. Pacynkowe bajeczkipełny opis produktu
Nieznane przygody Mikołajka
Tom zawiera pierwsze opublikowane opowiadanie, a także zupełnie dotąd nieznane, po raz pierwszy drukowane teksty znalezione w archiwach Goscinny`ego. Wyjątkowe są także ilustracje, subtelne kolorowe akwarele przygotowane przez Sempégo specjalnie na tę okazję. Przygody Mikołajka, Alcesta i innych jak zawsze rozbawią małych i dużych. Nieznane przygody Mikołajka to zaproszenie do świętowania i prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli małego urwisa.
Nieznane przygody Mikołajkapełny opis produktu
Moja bajeczka. Auta. Odcinek specjalny. Bujdy na resorach
Czy bajka jest długa, czy krótka, ma swoją magiczną moc. Książeczki z serii "Moja bajeczka" mogą towarzyszyć dzieciom w domu, na spacerze i w podróży. Przeczytaj i przenieś się razem z dzieckiem w bajkowy świat!
Poznajcie Złomka i jego przygody!
Moja bajeczka. Auta. Odcinek specjalny. Bujdy na resorachpełny opis produktu
Magiczny podręcznik księżniczki
Dla małych czytelniczek, które marzą o tym, by poznać życie księżniczek, przedstawiamy książkę z ciekawymi informacjami na temat ich ubioru, zwyczajów, zachowania oraz zainteresowań. Dzięki niej dowiecie się, jakie są ich ulubione zajęcia, zakątki pałacu, które najczęściej odwiedzają oraz poznacie najsłynniejsze księżniczki z bajek Disney`a, a także te prawdziwe, znane z historii.
Przy pomocy gier i zadań zawartych w książce, będziesz mogła stworzyć własną koronę, torebkę, zaproszenia na bal, a nawet ulubiony tort księżniczek! Zaproś swoje koleżanki do wspólnej zabawy, zostań prawdziwą księżniczką!
Magiczny podręcznik księżniczkipełny opis produktu
Notatki małolatki
Ten ciekawie opracowany pamiętnik zachwyci młode czytelniczki, które pragną uwiecznić swoje najskrytsze myśli.
Każda kartka to niezwykła propozycja – zadania, konkurs, zabawa...
Zapisuj różne informacje i dobrze się baw!
Notatki małolatkipełny opis produktu
Mały Książę. Książeczka z magnesami
Pewnego razu żył sobie Mały Książę, który mieszkał na planecie niewiele większej niż on sam...”
Wzruszająca opowieść o bohaterze stworzonym przez Antoine`a de Saint-Exupery`ego.
Pięknie ilustrowane magnetyczne strony.
Obrazki-magnesy, dzięki którym młody czytelnik może współtworzyć historię Małego Księcia.
„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.
Mały Książę. Książeczka z magnesamipełny opis produktu
Wielka księga złotych bajek
Odkryj fascynujący świat baśni. Pięknie wydana, wzbogacona pięknymi, barwnymi ilustracjami Carlosa Busquetsa książka zawiera najpiękniejsze, klasyczne baśnie. W tomie znajdziemy takie bajki jak: Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Jaś Fasola, Cudowna lampa Aladyna, Trzy małe świnki, Piękna i Bestia, Księżniczka na ziarnku grochu oraz wiele innych. Książka obowiązkowa w każdej domowej biblioteczce małego czytelnika.
Wielka księga złotych bajekpełny opis produktu
Magiczne Drzewo. Pojedynek
Powieść z bestsellerowej serii Magiczne Drzewo.
Kuki wyczarowuje swego klona, by zastąpił go w nudnych zajęciach. Jednak klon zdobywa magiczną moc i zaczyna pojedynek z prawdziwym Kukim. Tworzy gigantycznego robota, żywe labirynty i zmienia ludzi w dziwne stworzenia. Na niesamowitej wyspie Kuki, Gabi i Blubek muszą stoczyć niebezpieczną walkę. Przygodowa powieść o ogromnym tempie. Olbrzymie roboty, tajemnicze szachy, armia drapieżnych ryb, które przegryzają mosty i pies, który mówi ludzkim głosem... A obok fantastycznych zdarzeń - świetne postaci młodych bohaterów, autentyczne przyjaźni i konflikty.

Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na całym świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy - telewizyjnym Oscarem - za wyobraźnię, mądrość i humor.
Magiczne Drzewo. Pojedynekpełny opis produktu
Anioł Stóż. Jezus kocha wszystkie dzieci
Naucz dziecko pierwszych modlitw i przekonaj, że Jezus je kocha. Niech przepełni je wiara w dobro i piękno otaczającego świata oraz szczęście wynikające z wiary w opiekę anioła stróża.
W serii ukazały się: "Pierwsze modlitwy" oraz "Jezus kocha wszystkie dzieci".
Anioł Stóż. Jezus kocha wszystkie dziecipełny opis produktu
LEGO Hero Factory 6217 SURGE
SURGE, z Fabryk Bohaterów pouciekali złoczyńcy i potrzebujemy twojej pomocy przy ich schwytaniu! Nie możemy niczego pozostawić losowi, więc wyposażyliśmy cię w ogromnej mocy karabin elektryczny, pistolet plazmowy i ekstra-grubą zbroję. Zarzuć im kajdany i zapewnij wstrząs życia!

Ilość elementów: 39
Wiek: 6 - 12 lat
LEGO Hero Factory 6217 SURGEpełny opis produktu
Psiaki i kociaki
Dzięki temu zestawowi dzieci dowiedzą się, co uwielbiają a czego nie lubią niektóre psiaki i kociaki. Poznają ich imiona, wiek i przyjaciół...
W pudełku znajdą błyszczące naklejki, piórnik, notesik, żelowy długopis, kolorowy plakat, ramki do zdjęć oraz książkę z opisami zabawnych malców.
Psiaki i kociakipełny opis produktu
201 łamigłówek i krzyżówek
201 łamigłówek i krzyżówek” to ekscytujący zbiór zadań edukacyjnych dla każdego bystrego malucha!
Dziecko znajdzie w nim: diagramy, łamigłówki, rozrzucanki, kolorowanki, krzyżówki, uzupełnianki, labirynty oraz wiele innych zadań, których rozwiązywanie sprawi mu frajdę i mnóstwo zabawy.
Pozycja obowiązkowa dla każdego żądnego wyzwań dziecka!
W serii znalazły się tytuły: 201 kolorowanek, 201 zagadek i labiryntów oraz 201 łamigłówek i krzyżowek.
201 łamigłówek i krzyżówekpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]