Losowy produkt
Notebook HP Compaq 630
Notebook HP Compaq 630
Koszmarny Karolek kontra Wredna Wandzia. Zestaw: dwie książki + zabawka
Wojna na książki między Koszmarnym Karolkiem a Wredną Wandzią. Niezwykły pojedynek na kawały, psikusy i sztuczki - dwie zupełnie nowe książeczki w jednym zestawie. Trzeba rozstrzygnąć, która jest lepsza: Karolka czy Wandzi. Świetna zabawa, niekonwencjonalna rywalizacja, humor i przygoda.
W pakiecie znajdują się również wielki karaluch, larwy i figurka.

  Pierwsza książka o Koszmarnym Karolku została wydana w Polsce w maju 2002 roku. Od tego czasu ukazało się 18 książeczek z przygodami Koszmarnego Karolka, 3 książeczki z żartami, kilka zbiorów najlepszych opowiadań oraz 2 książeczki z przygodami Karolka dla młodszych czytelników. Dwie trzecie dzieci z Wielkiej Brytanii czytało już opowieści o Koszmarnym Karolku, a łączna sprzedaż książek z tej serii przekroczyła tam 10 milionów egzemplarzy. Książki przetłumaczono na 23 języki (w Hiszpanii dzieci czytają o Pablo Diablo, we Francji o Martinie Zinzinie, w Słowenii o Groznim Jasperze).
Koszmarny Karolek kontra Wredna Wandzia. Zestaw: dwie książki + zabawkapełny opis produktu
Mieszkańcy dżungli. Mówiąca książka. Opowieści o zwierzętach
Oto mówiąca książka, która przedstawia ciekawe historie o zwierzętach dżungli. Na każdej stronie dziecko usłyszy dźwięki tropikalnej puszczy i zadziwiające odgłosy jej mieszkańców.
Tekst czyta Jacek Rozenek.
W tej samej serii dostępny jest tytuł "Mieszkańcy lasu".
Mieszkańcy dżungli. Mówiąca książka. Opowieści o zwierzętachpełny opis produktu
Kolorowe królestwo. Przyjaciele z safari. Plakaciki do malowania
Kolorowe królestwo to uroczy zbiór plakacików do malowania, które rozbudzą w dzieciach artystyczne zdolności. Za pomocą pędzelka i farb mali malarze zgodnie z własnym zamysłem urozmaicą scenki z książeczki. A w środku czeka na nich mnóstwo nowych przyjaciół z dżungli!
Kolorowe królestwo. Przyjaciele z safari. Plakaciki do malowaniapełny opis produktu
Przyjęcie dla księżniczek
Może przygotujesz przyjęcie godne księżniczki?
Na przykład z okazji swoich urodzin lub po prostu... dla przyjemności!
W niniejszym poradniku znajdziesz wiele cennych informacji, które pomogą ci zorganizować niezapomniane spotkanie – przez chwilę ty i twoje przyjaciółki staniecie się prawdziwymi księżniczkami.
Królewskie party będzie wyjątkowe dzięki: specjalnym zaproszeniom, kolorowym plakietkom, pięknym dekoracjom oraz ciekawym grom i zabawom.
Przyjęcie dla księżniczekpełny opis produktu
Świat w figurkach z plasteliny. 1000 pierwszych słów
Uzupełnij książeczkę, przyklejając w odpowiednich miejscach naklejki i spójrz, jak piękne jest wszystko, co nas otacza.
Świat w figurkach z plasteliny. 1000 pierwszych słówpełny opis produktu
Wyrazy. Zabawka i gra edukacyjna
Wyrazy to zabawka edukacyjna składająca się z 64 kartoników liter, 32 obrazków oraz 30 żetonów pozwalająca w trakcie zabawy poznawać i nazywać litery jak również układania z nich prostych wyrazów. Dzieci starsze mogą zagrać w dwie wersje interesującej gry słownej.
Gra dla dzieci w wieku od 5 lat.
Wyrazy. Zabawka i gra edukacyjnapełny opis produktu
Drabina 1. Gra edukacyjna
Drabina 1 to gra logopedyczna mająca na celu rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnego wyróżniania głosek opozycyjnych, poszerzenia słownika czynnego oraz rozwoju percepcji słuchowej. Materiał przeznaczony jest do utrwalania w układach głosek s,z,c,dz,sz,z,cz,dż,ś,ź,ć,dź,ż.
Gra dla 1-4 graczy w wieku od 5 lat.
Drabina 1. Gra edukacyjnapełny opis produktu
Literki klauna Bimboma
Dla dzieci 5- i 6-letnich proponujemy książeczkę przygotowującą do szkoły - "Literki klauna Bimboma", która w zabawny sposób pozwala dzieciom ćwiczyć rysowanie i pisanie liter po śladzie. A na końcu zeszytu na dzieci czeka kolorowy dyplom od Bimboma za wspaniałe literki.
Przypominamy rodzicom, że tego typu ćwiczenia wzmacniają mięśnie palców, co w przyszłości zapewni łatwość pisania, a także ćwiczą sprawność układu ręka-oko. Wszelkie zabawy graficzne wprowadzane w wieku przedszkolnym pomogą dzieciom osiągnąć sukces w szkole.
W serii z klaunem Bimbomem polecamy jeszcze tytuły "Cyferki" oraz "Szlaczki".
Literki klauna Bimbomapełny opis produktu
Chcę mieć brata!
Dlaczego ja nie mam braciszka?- westchnął Carmelito. Kurczak tak jak jego koledzy chciałby pograć ze swoim bratem w skakanie przez kurczaka albo postrzelać z robaków! "Tylko jak to zrobić?"- zastanawia się Carmelito. Aby spełnić swoje marzenie, wraz z przyjacielem kormoranem Pedrem postanawiają dokonać niezwykłej rzeczy...
Chcę mieć brata!pełny opis produktu
Krasnoludki i inne wiersze...
Krasnoludki i inne wiersze... jest to jedna z pięciu książek w serii, stanowiącej zbiór najpiękniejszych wierszy Jana Brzechwy, skierowana głównie do najmłodszych czytelników. Każda książka dzięki swym kolorowym ilustracjom daje czytelnikowi wiele doznań artystycznych przenosząc go w świat stworzony przez pisarza. Wiersze Jana Brzechwy stanowią kanon literatury dziecięcej na której wychowało się wiele pokoleń czytelników.
Krasnoludki i inne wiersze...pełny opis produktu
Little People. Miłe zwierzątka i ich dzieciątka
Zapraszamy do Minilandii! Little People, znany w Polsce jako Mali Odkrywcy, to wspaniały świat dla najmłodszych stworzony przez firmę Fisher Price. Lubicie zwierzęta? W tej książeczce dzieci poznają wiele gatunków zwierząt i ich dzieci.
W serii: „Wesoła zagroda”, „Zima w Minilandii”, „Kochajmy zwierzątka”, „Wielki bal”, „1,2,3... licz i ty”, „Miłe zwierzątka i ich dzieciątka”.
Little People. Miłe zwierzątka i ich dzieciątkapełny opis produktu
Smok i inne wiersze...
Smok i inne wiersze... jest to jedna z pięciu książek w serii, stanowiącej zbiór najpiękniejszych wierszy Jana Brzechwy, skierowana głównie do najmłodszych czytelników. Każda książka dzięki swym kolorowym ilustracjom daje czytelnikowi wiele doznań artystycznych przenosząc go w świat stworzony przez pisarza. Wiersze Jana Brzechwy stanowią kanon literatury dziecięcej na której wychowało się wiele pokoleń czytelników.
Smok i inne wiersze...pełny opis produktu
Zgadywanka + 2 gry komputerowe
Przedstawiona gra ułatwia automatyzowanie głosek szeregu syczącego s-z-c-dz. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W czasie gry dzieci uczą się wymowy poprzez zabawę, ćwicząc dodatkowo pamięć wzrokową i słuchową, spostrzeganie, koncentrację uwagi i myślenie. Prezentowaną grę można zmodyfikować odpowiednio do wieku dziecka, jego umiejętności czy liczby graczy.
Zgadywanka + 2 gry komputerowepełny opis produktu
Baw się kolorami. Książeczka z okienkami
Seria kartonowych książeczek edukacyjnych dzięki barwnym ilustracjom będzie cieszyć i uczyć najmłodszych. Pomóż swemu dziecku przygotować się do przedszkola.
Zbierz je wszystkie!
Baw się kolorami.
Baw się słówkami.
Baw się zwierzątkami.
Baw się cyferkami.
Baw się kolorami. Książeczka z okienkamipełny opis produktu
Wiejskie zwierzęta. Otwórz okienko
Rymowanki i niespodzianki!
W tej książeczce z okienkami ukryte są teksty i obrazki. Dzieci znajdą w niej także rymowane opowieści o wiejskich zwierzętach.
„Wiejskie zwierzęta”„Wiejskie zwierzęta i ich dzieci”, „Odgłosy wiejskich zwierząt”, „Dzień na wsi”.
Wiejskie zwierzęta. Otwórz okienkopełny opis produktu
Dzień na wsi. Otwórz okienko
Rymowanki i niespodzianki!
W tej książeczce z okienkami ukryte są teksty i obrazki. Dzieci znajdą w niej także rymowane opowieści o wiejskich zwierzętach.
„Wiejskie zwierzęta”„Wiejskie zwierzęta i ich dzieci”, „Odgłosy wiejskich zwierząt”, „Dzień na wsi”.
Dzień na wsi. Otwórz okienkopełny opis produktu
Dzikie zwierzęta. Zwierzaki kłapaki
Dzięki tej książeczce dzieci poznają różne zwierzęta. Piękne ilustracje i zwierzaki kłapaki na pewno spodobają się maluchom.
Seria o zwierzakach "kłapakach" to zabawne kartonowe książeczki dla najmłodszych, opowiadające o przygodach zwierzątek. Historyjki animowane są trójwymiarowymi ilustracjami zwierząt, które przy otwieraniu kolejnych stron wprawiane są w ruch.
Tytuły w serii: „Wędrówka pieska”, „Wędrówka małpki”, „Dzikie zwierzęta”, „Odgłosy zwierząt”.
Dzikie zwierzęta. Zwierzaki kłapakipełny opis produktu
Świat zwierząt. Czy znasz różnice?
W tej pięknie ilustrowanej książeczce za każdym okienkiem czeka inne zwierzę, którego główna cecha jest przeciwna do cechy innego zwierzęcia. Poprzez zabawę dziecko uczy się różnic w wyglądzie poszczególnych zwierząt oraz zdobywa umiejętność rozpoznawania przeciwieństw.
Świat zwierząt. Czy znasz różnice?pełny opis produktu
Zwierzęta leśne
Lisy, zające czy sarny... W tej pięknie ilustrowanej książeczce dzieci dzięki prostym tekstom odkryją ciekawy i kolorowy świat zwierząt leśnych i dowiedzą się, jak wygląda ich życie z młodymi.
W serii również: Zwierzęta domowe, Dzikie zwierzęta, Zwierzęta na wsi.
Zwierzęta leśnepełny opis produktu
Sekrety ludzkiego ciała
Sprawdź, jaka drogę w twoim ciele pokonuje jedzenie. Weź głęboki oddech i odkryj tajemnice płuc. Poznaj niesamowite możliwości mózgu, które przyprawią cię o zawrót głowy.
Ta fascynująca książka o ludzkim ciele zachwyca przystępnymi ilustracjami i okienkami, pod którymi czekają liczne ciekawostki. Wyrusz w podróż w głąb ludzkiego ciała i odkryj jego sekrety.
W serii popularnonaukowych książek dla młodszych dzieci proponujemy dwie książeczki z okienkami. Jedna z nich opowiada o Ziemi i innych planetach układu słonecznego, druga to "Sekrety ludzkiego ciała". Książki z okienkami wzbudzają ciekawość dzieci i potęgują możliwość zapamiętania istotnych szczegółów lub ciekawostek ukrytych pod zakładkami.
Sekrety ludzkiego ciałapełny opis produktu
Zaprojektuj rosyjskie stroje
Kartonowe książeczki w kształcie laleczek spodobają się wszystkim dziewczynkom, które lubią projektować stroje i wyobrażać sobie wielki świat. W serii „Zaprojektuj stroje” znajdują się 4 tytuły. Dziewczynki mogą więc wybrać, czy chcą projektować stroje tahitańskie, rosyjskie, afrykańskie czy japońskie. Zabawa jest świetna i twórcza!
Zaprojektuj rosyjskie strojepełny opis produktu
Zaprojektuj tahitańskie stroje
Kartonowe książeczki w kształcie laleczek spodobają się wszystkim dziewczynkom, które lubią projektować stroje i wyobrażać sobie wielki świat. W serii „Zaprojektuj stroje” znajdują się 4 tytuły. Dziewczynki mogą więc wybrać, czy chcą projektować stroje tahitańskie, rosyjskie, afrykańskie czy japońskie. Zabawa jest świetna i twórcza!
Zaprojektuj tahitańskie strojepełny opis produktu
Kolory. Kolorowanka Okruszka
Kolejny tytuł, którego bohaterem jest sympatyczny misio Okruszek.
Tym razem mały niedźwiadek zaprasza wszystkie dzieci do kolorowania obrazków przedstawiających kolory.
Obok wyraźnych szablonów do pokolorowania w książeczce znalazły się również obrazki – wzory, dzięki którym dzieciom będzie łatwiej stworzyć prawdziwe, dzieła sztuki!
Kolory. Kolorowanka Okruszkapełny opis produktu
Wieś. Kolorowanka Okruszka
Kolejny tytuł, którego bohaterem jest sympatyczny misio Okruszek.
Tym razem mały niedźwiadek zaprasza wszystkie dzieci do kolorowania obrazków przedstawiających wieś.
Obok wyraźnych szablonów do pokolorowania w książeczce znalazły się również obrazki – wzory, dzięki którym dzieciom będzie łatwiej stworzyć prawdziwe, dzieła sztuki!
Wieś. Kolorowanka Okruszkapełny opis produktu
Księżniczka. Czytanka wyklejanka. Suknia dla księżniczki
Książki z serii "Czytanka Wyklejanka" opowiadają ciekawe historie o waszych ulubionych filmowych bohaterach. Czytaj i uzupełniaj rysunki kolorowymi naklejkami.
Księżniczka. Czytanka wyklejanka. Suknia dla księżniczkipełny opis produktu
Angielskie słówka. Edukacyjna książka z magnesami. Nauka i zabawa
Dzięki serii książek z magnesami przedszkolami będąc uczyć się, bawiąc.
Widząc obrazki i angielskie wyrazy w ich podpisach, dzieci będą z magnesowych liter układać angielskie słówka.
W serii: Liczby, Przeciwieństwa, Angielskie słówka, Zwierzęta.
Angielskie słówka. Edukacyjna książka z magnesami. Nauka i zabawapełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]