Losowy produkt
Notebook SONY SVE14A3V1E
Notebook SONY SVE14A3V1E
Egipt. Odkrywanie świata
Jak daleko sięgała władza faraona? Dlaczego Egipcjanie budowali piramidy? W jaki sposób przenosili kamienne bloki, ważące ponad dwie tony? Odpowiedzi na wszystkie te pytania, a także na wiele innych, znajdują się w tej książce.
Egipt. Odkrywanie światapełny opis produktu
Mateuszek w tarapatach
Cześć, to znowu ja, Mateuszek! Na pewno pamiętacie, że jestem bardzo dobrym dzieckiem. Można mi zarzucić jedynie to, że nie przykładam się do nauki, jestem zazdrosny o młodszego brata, gadam jak najęty i działam mamie na nerwy, ale pomijając te dwa czy trzy drobiazgi, jestem dzieckiem na medal! I naprawdę nie rozumiem, dlaczego bez przerwy wpadam w tarapaty. Pewnie dlatego, że niestety chodzę do szkoły i będę to robił, dopóki nie wykończymy naszej pani albo ona nas nie wykończy…
Mateuszek w tarapatachpełny opis produktu
Słodki rok Kuby i Buby
Trzymają Państwo w ręku prawdziwą książkę kucharską dla dzieci. Prawdziwą, bo z tymi przepisami dzieci dadzą sobie radę same. A że przy okazji Państwo włączą piekarnik czy machną zapałką pod garnkiem – to tylko lepiej – w końcu odrobina aktywności jeszcze nikomu nie zaszkodziła!
Wszystkim, którym nie jest straszne czytanie przy jedzeniu (oraz jego szatkowaniu, wałkowaniu, ubijaniu i pieczeniu), polecamy część literacką naszej książki. Co przepis – to opowiadanie, a co opowiadanie – to Kuba i Buba, którzy prowadzą swoje niestandardowe rozmowy, pichcą, zjadają i czasem nawet częstują. Ale tylko zaprzyjaźnione osoby!
Słodki rok Kuby i Bubypełny opis produktu
Madagascar
Kiedy lew Aleks, zebra Marty, hipopotamica Gloria i żyrafa Melman - zwierzęta z nowojorskiego zoo - uciekły i po wielu przygodach wylądowały na Madagaskarze, zaczęły tęsknić za porzuconym ucywilizowanym życiem.
Czy mieszkańcy wielkiego miasta będą w stanie poradzić sobie na wolności?
Uwaga!!! Zawiera kultowe teksty.
Madagascarpełny opis produktu
Disney. Auta Mikiego
To auta Mikiego: wóz straży, wywrotka... Jakie jeszcze? Sprawdzisz, gdy zajrzysz do środka!
Disney. Auta Mikiegopełny opis produktu
Bob Budowniczy. Kolorowanki naklejanki
W środku książki znajdziesz planszę z naklejkami. Są na niej małe kolorowe wizerunki boba, Marty, ich przyjaciół, a także maszyn budowlanych. Możesz przykleić je u góry każdej strony, a potem pokolorować obrazki.
Na dużej planszy przedstawiającej dom Boba możesz przyklejać resztę naklejek. Ale zrób to z głową! Dobrej zabawy.
Bob Budowniczy. Kolorowanki naklejankipełny opis produktu
Bajkowy słownik ortograficzny dla dzieci
Zawierający blisko 2000 haseł słownik ortograficzny, niezwykły, bowiem:
- rejestruje najnowsze słownictwo, jakim posługują się dzieci, w tym trudne w zapisie imiona postaci fantastycznych
- przytacza przysłowia, tytuły książek dla dzieci, cytaty
- prezentuje ilustracje znanych postaci literackich z książek i z filmów dla dzieci
- zawiera zasady pisowni.
Ponadto Bajkowy słownik prezentuje przejrzysty, prosty, dostosowany do możliwości dzieci sposób opracowania haseł, czym zjednuje sobie niejednego Czytelnika!
Bajkowy słownik ortograficzny dla dziecipełny opis produktu
Oto jest Kasia
Powieść dla dzieci 7-9-letnich, która weszła na stałe do kanonu lektur szkolnych. Jej bohaterką jest Kasia - dotychczas wzorowa uczennica i ulubienica rodziców i dziadków - której rodzi się siostrzyczka. Zazdrosna dziewczynka przeżywa bunt prowadzący do samozniszczenia: staje się agresywna, popada w konflikty z kolegami i z domownikami, przestaje się uczyć... I dopiero ciężka choroba siostrzyczki, do której Kasia sama się przyczyniła, pozwala jej zrozumieć, jak bardzo kocha małą, i wrócić do dawnego stylu życia.
Oto jest Kasiapełny opis produktu
Obrazkowe łamigłówki. Kreatywne karty
To pudełko pęka w szwach od łamigłówek i zabaw, które wystawiają na próbę twoją umiejętność obserwacji. Użyj pisaka, by udzielić odpowiedzi na zmazywalnych kartach.
Kreatywne karty to bardzo popularny na świecie sposób wydawania publikacji edukacyjnych. Pudełka zawierają różnorodny materiał pogrupowany tematycznie i zamknięty w ramach pojedynczych kart. Obrazkowe łamigłówki to specjalnie wykonane karty, po których można pisać pisakami ścieralnymi. Dzięki temu każdą zagadkę czy labirynt może rozwiązać wiele osób. 50 kart pełnych zabawnych obrazków, świetnych pomysłów i kreatywnych zadań to znakomity sposób na rozwój spostrzegawczości, logicznego myślenia i przygotowywania ręki do pisania. 7- i 8-latki będą bardzo zadowolone z tej nauki przez zabawę.
Obrazkowe łamigłówki. Kreatywne kartypełny opis produktu
Opowiadania dla maluchów
Prezentujemy cudowną kolekcję znanych i lubianych opowieści. Zawiera ona między innymi takie utwory jak: „Nowe szaty cesarza”, „Pinokio”, „Dziadek do orzechów” i „Królowa Śniegu”, wszystkie opracowane z myślą o najmłodszych czytelnikach.
Opowiadania dla maluchówpełny opis produktu
Świat baśni
Złote baśnie i bajeczki
Ten zbiór czarownych opowieści wzbogaci wyobraźnię dzieci i zaprowadzi je w bajkowy świat czarów.
W tej bogato ilustrowanej książce znajdują się zarówno klasyczne, uwielbiane od pokoleń historia dla dzieci, jak i zupełnie nowe i jeszcze nieznane opowiastki.
Świat baśnipełny opis produktu
Drabina 2. Gra edukacyjna
Drabina 2 to gra logopedyczna mająca na celu rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnego wyróżniania głosek opozycyjnych, poszerzenia słownika czynnego oraz rozwoju percepcji słuchowej. Grę można wykorzystać do zabawy w domu z rodzicami, w szkole lub w pracy terapeutycznej z logopedą. Materiał przeznaczony jest do utrwalania w układach głosek dźwięcznych i bezdźwięcznych p-b,t-k,k-g,f-w,s-z,c-dz,cz-dż,ć-dź,sz-ż,ś-ź.
Gra dla 1-4 graczy w wieku od 5 lat.
Drabina 2. Gra edukacyjnapełny opis produktu
Prawo jazdy rowerowe
Prawo jazdy rowerowe- gra, w której każdy z uczestników poznaje znaczenie podstawowych znaków drogowych oraz zasad ruchu drogowego. Zestaw zawiera planszę, 2 kostki do gry, 55 szt kart pytań, 4 pionki, klepsydrę oraz 32 szt znaków drogowych.
Gra dla 2-4 graczy w wieku od 7 lat.
Prawo jazdy rowerowepełny opis produktu
Literki. Zmywalna książeczka. Zeszyt 1. Akademia malucha
Seria książeczek „Akademia malucha” ma pomóc dzieciom uczącym się pisać. „Szlaczki”, „Literki” i „Cyferki” wydrukowane zostały na specjalnym papierze, po którym można pisać suchościeralnym pisakiem. Dzięki temu dziecko może wielokrotnie i bez stresu ćwiczyć rysowanie szlaczków, pisanie liter oraz liczb.
Literki. Zmywalna książeczka. Zeszyt 1. Akademia maluchapełny opis produktu
Hello Kitty. Baw się i koloruj! Zawody
Baw się i koloruj! to wspaniała propozycja dla wszystkich przedszkolaków. Zgadywanki i kolorowanki rozwijają spostrzegawczość, wyobraźnię i umiejętności grafomotoryczne dziecka. Poznawanie świata z ulubionymi bohaterami to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. W serii dziesięć książek z ulubionymi bohaterami filmów. Zbierz je wszystkie!
Hello Kitty. Baw się i koloruj! Zawodypełny opis produktu
Na Wyspach Bergamutach i inne wiersze...
Na wyspach Bergamutach i inne wiersze... jest to jedna z pięciu książek w serii, stanowiącej zbiór najpiękniejszych wierszy Jana Brzechwy, skierowana głównie do najmłodszych czytelników. Każda książka dzięki swym kolorowym ilustracjom daje czytelnikowi wiele doznań artystycznych przenosząc go w świat stworzony przez pisarza. Wiersze Jana Brzechwy stanowią kanon literatury dziecięcej na której wychowało się wiele pokoleń czytelników.
Na Wyspach Bergamutach i inne wiersze...pełny opis produktu
Naklejkowo 3-latka
Zeszyt z naklejkami zapewni trzylatkom wspaniałą naukę przez zabawę. Specjalne naklejki z owieczką nagrodzą wszystkie wykonane zadania.
W serii: Naklejkowo 2-latka, Naklejkowo 3-latka, Naklejkowo 4-latka.
Naklejkowo 3-latkapełny opis produktu
Kokoszka-Smakoszka i inne wiersze...
Kokoszka-Smakoszka i inne wiersze... jest to jedna z pięciu książek w serii, stanowiącej zbiór najpiękniejszych wierszy Jana Brzechwy, skierowana głównie do najmłodszych czytelników. Każda książka dzięki swym kolorowym ilustracjom daje czytelnikowi wiele doznań artystycznych przenosząc go w świat stworzony przez pisarza. Wiersze Jana Brzechwy stanowią kanon literatury dziecięcej na której wychowało się wiele pokoleń czytelników.
Kokoszka-Smakoszka i inne wiersze...pełny opis produktu
Kolory i inne wiersze...
Kolory i inne wiersze... jest to jedna z pięciu książek w serii, stanowiącej zbiór najpiękniejszych wierszy Jana Brzechwy, skierowana głównie do najmłodszych czytelników. Każda książka dzięki swym kolorowym ilustracjom daje czytelnikowi wiele doznań artystycznych przenosząc go w świat stworzony przez pisarza. Wiersze Jana Brzechwy stanowią kanon literatury dziecięcej na której wychowało się wiele pokoleń czytelników.
Kolory i inne wiersze...pełny opis produktu
Świat wiejskich zwierzątek. Czy znasz cyfry?
Wewnątrz tej pięknie ilustrowanej książeczki za każdym okienkiem czeka śliczne, małe zwierzątko wiejskie. Poprzez zabawę dziecko uczy się, jak wyglądają młode poszczególnych zwierząt, oraz poznaje cyfry i ćwiczy liczenie do 10.
Świat wiejskich zwierzątek. Czy znasz cyfry?pełny opis produktu
Na stadionie
Na licencji UEFA na EURO 2012 wydajemy książeczki aktywizujące z nalepkami dla wszystkich młodych miłośników piłki nożnej. Łamigłówki, labirynty i kolorowanki na pewno spodobają się fanom piłki nożnej. Przy okazji atrakcyjnego dla chłopców tematu możemy usprawniać ich spostrzegawczość, logiczne myślenie, czytanie i liczenie.
W serii: „Piłka w grze”, „Na mistrzostwach”, „Na stadionie”, „Na treningu”.
Na stadioniepełny opis produktu
Zaprojektuj japońskie stroje
Kartonowe książeczki w kształcie laleczek spodobają się wszystkim dziewczynkom, które lubią projektować stroje i wyobrażać sobie wielki świat. W serii „Zaprojektuj stroje” znajdują się 4 tytuły. Dziewczynki mogą więc wybrać, czy chcą projektować stroje tahitańskie, rosyjskie, afrykańskie czy japońskie. Zabawa jest świetna i twórcza!
Zaprojektuj japońskie strojepełny opis produktu
Moje sekretne notatki
W tym pamiętniku możesz zapisać i zachować na zawsze wszystkie swoje najskrytsze sekrety: marzenia, myśli, przyjaźnie i miłości!
Oprócz miejsca na sekretne notatki, w pamiętniku znajdziesz mnóstwo istotnych porad i zabawnych quizów, dzięki którym będziesz mogła lepiej poznać samą siebie.
Nie zabrakło tu również miejsca na notatki o rodzinie, przyjaciołach, a także o najważniejszych wydarzeniach z każdego miesiąca roku.
Ciekawa oprawa graficzna pamiętnika oraz poręczny format, z pewnością sprawią, że zagości on na każdej dziewczęcej półce!
Pamiętnik dostępny w dwóch, atrakcyjnych graficznie okładkach.
Moje sekretne notatkipełny opis produktu
Wesołe zadania dla przedszkolaka
Wesołe zadania dla przedszkolaka" to barwna, ciekawa, pełna doskonałych rozwiązań dydaktycznych książka z typu "uczyć, bawiąc". Dzieci w wieku przedszkolnym jeszcze bardzo chcą się uczyć i jeśli zaproponować im odpowiednio dostosowane do możliwości i zainteresowań zabawne zadania, poświęcą się im z przyjemnością z korzyścią dla własnego rozwoju. Pamiętajmy, jeśli przedszkolak polubi naukę, z chęcią podejmie dużo trudniejsze obowiązki szkolne!
Dzięki specjalnie dobranym zadaniom i poleceniom przedszkolak ćwiczy rękę i umysł. Nabywa nowych umiejętności, a jednocześnie czerpie radość z rozwiązywania kolejnych ćwiczeń. Rysuje, koloruje, liczy, porównuje, odszukuje i analizuje, a także się bawi!
Wesołe zadania dla przedszkolakapełny opis produktu
Maluchy. Kolorowanka z naklejkami. Akademia malucha 2-3 lata
Kochani Rodzice,
przed Wami edukacyjna książeczka do kolorowani a z naklejkami przeznaczona dla dzieci 2-3 letnich. Nalepiając naklejki i kolorując elementy obrazków, dziecko będzie ćwiczyć logiczne myślenie, spostrzegawczość i koncentrację. Wszystkie zawarte w książeczce ilustracje są czytelne, z wyraźnym konturem, co ułatwia dziecku kolorowanie.
Mamy nadzieję, że książeczka „Maluchy. Kolorowanka” sprawi radość Waszemu dziecku, stanie się ważnym elementem jego wczesnego kształcenia i pozwoli Wam miło i ciekawie wspólnie spędzić czas.
Inne książeczki z tej serii: Maluchy. Cyfry, Maluchy. Linie, Kolory, Kolorowanka.
Maluchy. Kolorowanka z naklejkami. Akademia malucha 2-3 latapełny opis produktu
Monster High 1. Upiorna szkoła
SPRZEDAŻ OD 07-03-2012!
Do szkoły Merston High w mieście Salem w stanie Oregon trafiają dwie nowe uczennice. Melody Carver przybywa z Beverly Hills, by po operacji plastycznej zacząć tu nowe życie – bez astmy i bez garbatego nosa. Frankie Stein, stworzona piętnaście dni wcześniej przez ojca-potwora, opuszcza jego tajne laboratorium, by wziąć szturmem szkołę, zdobyć zainteresowanie chłopców i podbić galerie handlowe. W tej kolejności. Nie wie, że by przetrwać w szkole, w normalnym świecie, powinna ukrywać swoją przerażającą odmienność. Dziewczyny poznają się bliżej, jednak czy Frankie może powierzyć swój największy sekret Melody - przedstawicielce „normalsów”? I czy to możliwe, że nie jest w tej szkole jedynym potworem?
Monster High 1. Upiorna szkołapełny opis produktu
Życie dzikich zwierząt. Gepard
Niezwykła opowieść o dorastaniu młodego geparda - od kociątka do dorosłego kota.
Fantastyczne ilustracje przedstawiają sceny z codziennego życia tego coraz rzadszego drapieżnika - wychowywanie przez mądrą i opiekuńczą matkę, zabawy z rodzeństwem, szkolenie umiejętności łowieckich i naukę przetrwania na rozległych afrykańskich sawannach.
Książka do wspólnego i samodzielnego czytania przez ciekawe świata młodsze i starsze dzieci.

"Czy wiecie, że gepardy to najszybsze stworzenia biegające na świecie? Polecam Wam tę książkę, w której znajdziecie nie tylko ciekawostki i ważne informacje o tym gatunku, ale też piękne ilustracje, dzięki którym poczujecie się jak na afrykańskiej sawannie - w domu geparda."
Adam Wajrak
Życie dzikich zwierząt. Gepardpełny opis produktu
Niepojęty świat zwierząt. Szkoła przetrwania
Dlaczego niektóre zwierzęta zapadają w sen zimowy? Jakie małpy kąpią się w gorącej wodzie? Kogo wabi światełko na końcu ogona połykacza?

W "Szkole przetrwania" znajdziesz informacje o tym, jak zwierzęta radzą sobie na gorących pustyniach i lodowych obszarach polarnych, w oceanicznych głębinach i na górskich szczytach. Dzięki instynktowi, mechanizmom fizjologicznym i odpowiedniej budowie zaciekle walczą o przetrwanie nawet w najbardziej nieprzyjaznym i niebezpiecznym środowisku. Wspaniałe zdjęcia, zadziwiające fakty, mnóstwo ciekawostek.

Jaki jest największy drapieżnik na świecie? Jak głęboko i na jak długo potrafi zanurkować pingwin cesarski? Dlaczego niektóre zwierzęta zasypiają, gdy jest zimno, a inne, gdy jest ciepło? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w książkach z serii "Niepojęty świat zwierząt". Dowiecie się wielu fascynujących rzeczy o zwierzętach, które mieszkają tysiące kilometrów od nas, w Afryce, Arktyce, Australii i na Antarktydzie. Ale nie tylko. Te książki pomogą także zrozumieć zwierzęta żyjące tuż obok nas. Dlatego serdecznie je wam polecam.
Adam Wajrak
Niepojęty świat zwierząt. Szkoła przetrwaniapełny opis produktu
Angielski z Franklinem. Angielsko-polski słownik obrazkowy. Tom III M-S
Słownik, jakiego jeszcze nie było!
Uwielbiany przez dzieci żółw Franklin pomaga uczyć się angielskiego.
- Wszystkie hasła to słowa znane z domu, podwórka, szkoły i placu zabaw.
- Każde hasło zilustrowano obrazkiem pochodzącym z książek o Franklinie.
- Przy każdym haśle jest przykładowe użycie w języku angielskim, a każde zdanie angielskie zostało przetłumaczone na polski. I wszystko wiąże się z Franklinem!
- Ze słownika łatwo się korzysta. Można go czytać tak jak historyjki o Franklinie, przy okazji ucząc się angielskiego.
Angielski z Franklinem. Angielsko-polski słownik obrazkowy. Tom III M-Spełny opis produktu
Ciekawe dlaczego wschodzi słońce
Książka ta w interesujący i zrozumiały dla dziecka sposób przedstawia ważne informacje na temat czasu. Dowie się ono, w jaki sposób co roku mamy jesień, zimę, wiosnę, a potem lato. Będzie wiedziało, po co śpi i dlaczego niektóre zwierzęta zasypiają aż na całą zimę. Pozna tajemnicę nocy polarnej i nie tylko tę.
Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne – czasem trudne, czasem nietypowe – pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.
Ciekawe dlaczego wschodzi słońcepełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]