Losowy produkt
Notebook SONY VPCSB4L1E
Notebook SONY VPCSB4L1E
Magnetyczne zwierzaki
Ta niesamowita książka pozwoli dzieciom stworzyć setki zadziwiających zwierzaków!
Ponad trzydzieści kolorowych oczu, nosków i pyszczków można przykładać do konturów buziek, by powstały nawet najbardziej zwariowane stworki! Przy okazji, dzięki dużemu drukowi, dzieci mogą ćwiczyć czytanie.
Baw się również z książką „Magnetyczne buźki”.
Magnetyczne zwierzakipełny opis produktu
Myszka Marysia. Pacynkowe bajeczki
To twoja pacynkowa bajeczka z myszką Marysią. Popatrz, jak Marysia rusza główką, kiedy słuchasz historyjki.

W serii kartonowych książeczek z pacynkami wydajemy osiem nowych tytułów. Bohaterami czterech z nich są wiejskie zwierzątka – krówka, myszka, kaczuszka i króliczek. Kolejne cztery tytuły opowiadają o przygodach mieszkańców zoo – słoniczki Soni, hipcia Henryka, małpki Mani i małego lwa Leona. Króciutkie teksty i możliwość ich animacji dzięki pluszowym pacynkom sprawią, że mali czytelnicy pokochają te książeczki i nauczą się, że przyjaźń jest najważniejsza, rodzice otaczają miłością i zapewniają poczucie bezpieczeństwa, a dobry humor i uprzejmość zjednują przyjaciół.
Myszka Marysia. Pacynkowe bajeczkipełny opis produktu
Nowe przygody Mikołajka. Kolejna porcja
Dlaczego Rosół nie lubi lodów? Jak to się stało, że Kleofas przestał być najgorszy w klasie? Kto jest najlepszym graczem w kulki w całej szkole?
Po ogromnym sukcesie Nowych przygód Mikołajka, największego dziecięcego bestsellera 2005 roku, Wydawnictwo Znak przedstawia kolejny zbiór niepublikowanych dotąd opowiadań o małym urwisie, ulubieńcu zarówno dzieci, jak i dorosłych. Tom drugi zawiera czterdzieści pięć nowych historyjek o Mikołajku i jego paczce, rodzicach, sąsiadach, szkole, wakacjach i świętach.
Niedoścignione poczucie humoru Goscinnego, zabawne, znane już naszym czytelnikom oraz całkiem nowe, przygotowane specjalnie do tego wydania ilustracje Sempégo sprawiły, że Nowe przygody Mikołajka. Kolejna porcja stały się prawdziwym przebojem literackim 2007 roku.
Nowe przygody Mikołajka. Kolejna porcjapełny opis produktu
ZOOrigami
Zestaw gotowy do składania – książka zawiera 112 wzorzystych kartek do origami!
35 różnorodnych zwierza i zabawnych maskotek, którym można dowolnie zestawiać głowy z sylwetkami...
Wybierz papier. Wykonaj zgięcia zgodnie ze schematem i odkryj nowy niezwykły rezultat!
Świetna zabawa gwarantowana!
ZOOrigamipełny opis produktu
Rysuj i pisz. Zakręcone Zoo. MAGNIX Szkoła Małej Pszczółki
MAGNIX Szkoła Małej Pszczółki to idealny sposób na naukę!
„Szkoła Małej Pszczółki” to...

... moc zabawy!
- 12 magnesów, których można bezpiecznie używać,
- 16 suchościeralnych stron do rysowania i pisania,
- mnóstwo kreatywnych pomysłów.

... moc nauki!
- ćwiczenia pisania
- rozwijające zadania i gry

Książki z serii „ Szkoła Małej Pszczółki” wydrukowano zgodnie z opatentowanym procesem, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa zabawy z magnesami!
Polecane przez pedagogów książeczki z serii zostały opracowane z myślą o wczesnym rozwoju umiejętności czytania, pisania i rysowania u małych dzieci. Magnesy wielokrotnego użytku, suchościeralne strony oraz obrazki do uzupełniania motywują malców do rozwiązywania łamigłówek, które sprawią, że nauka będzie dla nich przyjemnym i pasjonującym doświadczeniem.
Zbierz całą serię „Szkoła Małej Pszczółki”: Wiejskie zwierzątka, W podróży, Sklep ze zwierzątkami, Zakręcone Zoo.
Rysuj i pisz. Zakręcone Zoo. MAGNIX Szkoła Małej Pszczółkipełny opis produktu
Abecadło
Julian Tuwim to jeden z najchętniej czytanych polskich poetów XX wieku, który pisał zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
Był to autor wielu wspaniałych, błyskotliwych i wesołych wierszy dla dzieci. „Lokomotywa”, „Pan Hilary”, „Ptasie radio”czy „Słoń Trąbalski”, to tytuły wierszy, które najbardziej kojarzą nam się z tym poetą. Julian Tuwim to towarzysz dzieciństwa wielu pokoleń, które z równym zachwytem i radością słuchały lub czytały jego wiersze.
Abecadłopełny opis produktu
Laleczki do ubierania
Stwórz niezapomniane kreacje dla wróżek i baletnic!
Ten niezwykły zestaw gwarantuje świetną zabawę. Dzięki niemu wyczarujesz przepiękne stroje i zachwycające stylizacje.
W pudełku znajdziesz magnetyczne modelki i ich ubrania, tekturowe wypychanki z lalkami i ich strojami oraz książkę z opisanymi przygodami wróżek i baletnic.
Zostań projektantką mody i świetnie się baw!
Laleczki do ubieraniapełny opis produktu
W dżungli. Dotknij i poczuj
Weź udział w dzikiej zabawie!
Schowaj się w gąszczu razem z tygryskiem, skacz z małpką z gałęzi na gałąź - baw się z bohaterami tej ślicznej dotykowej książeczki.
W serii: Na wsi, W dżungli, Domowi kumple.
W dżungli. Dotknij i poczujpełny opis produktu
Wyprawa wróżki Truskawki. Książka o słodkim zapachu
Wróżka Truskawka uwielbia zbierać kryształki na łące. Pewnego dnia podczas spaceru usłyszała dziwny dźwięk.
Sprawdź, jaką błyszczącą niespodziankę Truskawka znalazła nad strumieniem, i dowiedz się, czy uda jej się pomóc nowemu przyjacielowi.

W serii pachnących książeczek o wróżkach, mieszkankach Wróżkowa, proponujemy dziewczynkom w wieku przedszkolnym opowieść o wyprawie Truskawki – oczywiście o zapachu truskawkowym, opowieść o pikniku Brzoskwinki pachnącą brzoskwiniowo, historyjkę z urodzin Wisienki – o zapachu wiśniowym oraz Przygody wróżki Landrynki pachnące słodkimi cukierkami. Każda historyjka jest ślicznie ilustrowana i zawiera wychowawcze treści.
Wyprawa wróżki Truskawki. Książka o słodkim zapachupełny opis produktu
Historyjki na dobranoc. Magiczna pozytywka
Historyjki na dobranoc to jeden z czterech tytułów w serii z pozytywką. Jest to nietypowe i pod każdym względem piękne wydanie – śliczna metalowa puszka kryje 32 karty ze wspaniale ilustrowanymi bajkami i nakręcaną pozytywkę odgrywającą cichą melodię. Krótki tekst i spokojna muzyka sprawiają, że jest to znakomita propozycja na lekturę przed snem.
W serii „Magiczna pozytywka”: Baśnie świata, Najpiękniejsze baśnie, Historyjki na dobranoc oraz „Kolędy i opowiadania na Boże Narodzenie”.
Historyjki na dobranoc. Magiczna pozytywkapełny opis produktu
Encyklopedia zwierząt
Jeśli chcecie wyruszyć na spotkanie zwierząt, otwórzcie tę piękną ilustrowaną encyklopedię i przypatrzcie się wspaniałym zdjęciom. Każde zwierzę jest interesujące i jedyne w swoim rodzaju. Macie szansę nie tylko zobaczyć, jak wygląda, ale odpowiedzieć sobie na kilka pytań związanych z jego życiem. Piękna, trówymiarowa okładka.
Encyklopedia zwierzątpełny opis produktu
Wielka księga bajek i baśni polskich
Wielka księga bajek i baśni polskich to wspaniały zbiór baśniowych opowieści nawiązujących do dawnych wydarzeń z historii Polski, a także prezentujących fabuły zmyślone, lecz głęboko zakorzenione w naszej świadomości.
Prezentowana książka zawiera również znane i lubiane wierszowe bajki czołowych polskich poetów, m.in. Marii Konopnickiej, Ignacego Krasickiego i Adama Mickiewicza, a także wyliczanki i rymowanki.
Wielka księga bajek i baśni polskichpełny opis produktu
Zostań czytelnikiem z królikiem!
Królik zaprasza rodziców i dzieci do fantastycznej zabawy! Dzięki pobudzającej wyobraźnię obracanej tarczy i wspaniałym ilustracjom malcy nauczą się rozpoznawania kolorów! To naprawdę działa!
W serii ukazały się: "Baw się kształtami z małpkami!", "Licz z kotem, gdy masz ochotę!", "Zostań czytelnikiem z królikiem!", "Baw się kolorem z aligatorem!".
Zostań czytelnikiem z królikiem!pełny opis produktu
Licz z kotem, gdy masz ochotę!
Sympatyzny kot zaprasza rodziców i dzieci do fantastycznej zabawy! Dzięki pobudzającej wyobraźnię obracanej tarczy i wspaniałym ilustracjom malcy nauczą się rozpoznawania kolorów! To naprawdę działa!
W serii ukazały się: "Baw się kształtami z małpkami!", "Licz z kotem, gdy masz ochotę!", "Zostań czytelnikiem z królikiem!", "Baw się kolorem z aligatorem!".
Licz z kotem, gdy masz ochotę!pełny opis produktu
LEGO Hero Factory 6293 FURNO
Zgłoś się, FURNO! Złoczyńcy uciekli przez czarną dziurę i potrzebujemy twoich specjalnych właściwości. Niektórzy z nich zmierzają prosto do wody, więc mamy szczęście, że jesteś wyekwipowany w plecak z napędem podwodnym, harpun i karabin plazmowy. Ruszaj za nimi!

Ilość elementów: 56
Wiek: 7 - 14 lat
LEGO Hero Factory 6293 FURNOpełny opis produktu
Podróże na piórze
Podróże na piórze to znakomity zbiór wierszy Wandy Chotomskiej, Mistrzyni Mowy Polskiej, okraszony zabawnymi ilustracjami Marty Kurczewskiej. To zabawa słowem, przysłowiami i idiomami na najwyższym poziomie. W zbiorku znajdziecie wiersze całkiem nowe, napisane specjalnie, by przenieść was w krainę fantazji, i te starsze, najbardziej znane i cenione.
Podróże na piórzepełny opis produktu
Flirt towarzyski
Jeśli masz ochotę poflirtować, a nie czujesz się w tym najlepszy lub nie masz do tego okazji, to gra \\"Flirt Towarzyski\\" jest świetnym pretekstem i pomocą do nawiązywania znajomości. W grze może uczestniczyć od 2-óch do kilku osób.
Flirt towarzyskipełny opis produktu
Felix, Net i Nika oraz Świat Zero 2. Alternauci. Tom 10
SPRZEDAŻ OD 14-11-2012!
Felix, Net i Nika, warszawscy gimnazjaliści, trafiają do światów alternatywnych, a każda wizyta pokazuje im (i nam), jak wyglądałby nasz świat, gdyby historia potoczyła się trochę inaczej. Lektura dla myślących czytelników od lat 7 do 107!

Ostrzeżenie nr 1 - w tej książce znajdziesz gigantyczną dawkę humoru.

Ostrzeżenie nr 2 - od tej książki trudno się oderwać!

Ostrzeżenie nr 3 - ta seria uzależnia.

Polska seria o polskich nastolatkach
Felix, Net i Nika, warszawscy gimnazjaliści, trafiają do światów alternatywnych, a każda wizyta pokazuje im (i nam), jak wyglądałby nasz świat, gdyby historia potoczyła się trochę inaczej. Lektura dla myślących czytelników od lat 7 do 107!
Przygody, humor, gimnazjalne miłości - tego, jak zwykle w książkach serii "Felix, Net i Nika", nie zabraknie!
Felix, Net i Nika oraz Świat Zero 2. Alternauci. Tom 10pełny opis produktu
Chatka 3-latka. Zabawy edukacyjne
Książeczki z zestawu "Chatki 3-latka” to zbiór atrakcyjnych zadań oraz historyjek z naklejkami przygotowanych na miarę możliwości dziecka trzyletniego. Dzięki swojej różnorodności zapewniają małemu czytelnikowi zarówno rozwój jak i satysfakcję.
W teczce znajdują się:
- Chatka 3-latka z 72 naklejkami,
- Leśne plotki z serii „Historyjki z nalepkami”,
- Uniwersytet 3-latka.
Chatka 3-latka. Zabawy edukacyjnepełny opis produktu
Ciekawe dlaczego drzewa mają liście
Dzięki tej książce dzieci lepiej poznają ogromny i fascynujący świat roślin. Znajdą w niej zarówno praktyczne informacje, jak i zabawne ciekawostki. Poznają odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Czy grzyby są roślinami? oraz Dlaczego owoce są słodkie i soczyste?
Ciekawe dlaczego drzewa mają liściepełny opis produktu
Cuda Jezusa
Kto nakarmił tysiące głodnych ludzi?
Kto przywrócił wzrok niewidomemu?
Kto uciszył wiatr i wzburzone fale?
Mój Przyjaciel Jezus!
Ta prosta książeczka pomoże przybliżyć małemu dziecku postać Jezusa.
Cuda Jezusapełny opis produktu
Daleki rejs
Paweł nie może znaleźć wspólnego języka z bratem. Tęskni też okropnie za tatą. Na szczęście dostaje list od tajemniczego Dżejmsa, który wywraca jego dotychczasowe życie do góry nogami. Powieść o problemach dzieci z niepełnej rodziny, o poszukiwaniu przyjaźni, zrozumienia, szczęścia i radości z posiadanego rodzeństwa.
Daleki rejspełny opis produktu
Dynastia Miziołków
Dynastia Miziołków w 1993 roku była drukowana w odcinkach przez czasopismo "Świat Młodych". Otrzymała nagrodę literacką im. Kornela Makuszyńskiego, a rok później została nagrodzona w konkursie "Dziecięcy Bestseller Roku". Powstała nawet wersja dla niewidomych, napisana alfabetem Braille`a. Książka opowiada o losach zabawnego Miziołka i jego rodziny - Mamiszona, Papiszona oraz młodszego rodzeństwa, Kaszydła i Małego Potwora. Graficznie książkę opracowała Anna Wojtunik.
Dynastia Miziołkówpełny opis produktu
Jeszcze żyje Emil ze Smalandii
Kolejne historyjki o Emilu tworzą pełną zabawnych perypetii opowieść o pięcioletnim chłopcu, który ciągle zaskakuje rodzinę zwariowanymi pomysłami. Radosna książka Astrid Lindgren tętni życiem i zaraźliwym humorem. Czytelnik nie może powstrzymać się od śmiechu, kiedy Emil raz po raz, chcąc wydobyć się z tarapatów, wpada w kolejne.
Jeszcze żyje Emil ze Smalandiipełny opis produktu
Księżniczki 5. Maluj wodą!
Seria malowanek wodnych dla dziewczynek.
Do kolorowania swoich ulubionych księżniczek nie potrzebujesz żadnych farb! Wystarczy, że zmoczysz pędzelek w niewielkiej ilości wody i zaczniesz malowanie od górnej części strony. Pamiętaj, że każdy wzór to inny kolor, dlatego zanim pomalujesz kolejny, dokładnie wypłucz pędzelek. Zaczekaj, aż obrazek wyschnie, i przewróć kartkę.

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start w świat książki – nasze publikacje to gwarancja jakości!
Książki wydrukowano w ekologicznej technologii druku bezwodnego Waterless.
W procesie druku nie stosuje się chemikaliów.
Farby do druku bezwodnego zostały zaakceptowane przez producentów żywności i zabawek dla dzieci, ponieważ dzięki nim w zadrukowany papier nie wnikają niebezpieczne substancje, stosowane przy druku tradycyjnym.
Księżniczki 5. Maluj wodą!pełny opis produktu
Lektury dla klasy 2 z ćwiczeniami
Lektury dla klasy 2 z ćwiczeniami” to zbiór utworów proponowanych w podstawie programowej MEN do omówienia podczas zajęć z dziećmi. Tekstom towarzyszą ciekawe ćwiczenia pomagające zrozumieć utwór oraz ocenić bohaterów literackich. Zabawnie i barwnie ilustrowane zadania przekonają uczniów, że lektura nie musi być ani nudna, ani trudna.
W serii: „Lektury dla klasy 1 z ćwiczeniami”, „Lektury dla klasy 2 z ćwiczeniami”, „Lektury dla klasy 3 z ćwiczeniami”.
Lektury dla klasy 2 z ćwiczeniamipełny opis produktu
Mam oko na liczby
Zupełnie nowa odsłona cyklu "Mamoko": pomysłowa książka obrazkowa do zabawy w liczenie.
Ale tu tłoczno! Gdzie nie spojrzeć, aż roi się od postaci, przedmiotów i zwierząt. Czy zdołasz je policzyć? Zobacz, ile głów ma smok mieszkający w podziemiach, ile samolotów stoi na lotnisku i ile skarpetek fruwa w przestrzeni kosmicznej! Sprawdź, których postaci, zwierząt lub rzeczy jest tyle, ile wskazuje cyfra w lewym górnym rogu ilustracji. Czy uda Ci się odnaleźć wszystkie? Szukaj uważnie - na każdej ilustracji ukrytych jest aż 10 takich zestawów. Do dzieła!
Mam oko na liczbypełny opis produktu
Miasteczko Manoko
Pomysłowa książka obrazkowa. Każda rozkładówka to bajecznie narysowana panorama fragmentu tytułowego miasteczka. Razem tworzą obraz jednego dnia z życia Mamoko i jego sympatycznych mieszkańców. Uważne dziecięce oko odnajdzie tu kilkanaście równolegle poprowadzonych historii, opowiedzianych wyłącznie za pomocą rysunków. Pełne najrozmaitszych szczegółów ilustracje można oglądać godzinami, śledząc przygody poszczególnych bohaterów, oglądając zakamarki miasteczka i wyszukując ukryte przedmioty. Miasteczko Mamoko to prawdziwa obrazkowa uczta znakomicie rozwijająca dziecięcą spostrzegawczość. Dzięki sztywnostronicowemu wydaniu mogą się nią cieszyć już najmłodsze dzieci.
Miasteczko Manokopełny opis produktu
Mój mały pupil
Jeżeli kochasz psy, to ta książka jest dla Ciebie! W książce znajdziesz mnóstwo ciekawostek o szczeniakach i rad, jak dbać o swojego pupila. W tym pamiętniku jest również miejsce na Twoje sekretne zapiski i notatki. Pamiętnik zamykany jest na srebrną kłódkę.
Mój mały pupilpełny opis produktu
O pracowitej sierotce i leniwej córusi. Bajki z naklejkami
Seria książeczek dla dzieci, przedstawiających klasyczne najbardziej znane bajki. Zostały one opowiedziana w nowatorski sposób, dzięki czemu dziecko czynnie uczestniczy w rozwijającej się historii. Do książki dołączone są arkusze z naklejkami, które pozwalają wypełnić brakujące elementy w barwnych ilustracjach. Dzięki tej kolorowej książeczce Twoje dziecko będzie miało mnóstwo zabawy przy naklejaniu postaci, wyrabiając jednocześnie sprawne palce! W serii pojawiły się następujące tytuły: O pracowitej sierotce i leniwej córusi, Ali Baba i czterdziestu rozbójników, Jacek i Wacek, Jaś i magiczna fasola.
O pracowitej sierotce i leniwej córusi. Bajki z naklejkamipełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]