Pielgrzymki po Europie cz. 2 - Lourdes i Les Saintes Maries de la Mer (film + przewodnik)
KALWARIA ZEBRZYDOWSKA, Polska
Kalwaria Zebrzydowska to sanktuarium pasyjno-maryjne oo. Bernardynów wzorowane na jerozolimskim, wpisane na listę zabytków UNESCO. Jest jednym z ważniejszych miejsc kultu pasyjnego i maryjnego oraz centrum pielgrzymkowym w Polsce. W Sanktuarium znajduje się Obraz Matki Boskiej Kalwaryjskiej. Ideą przewodnią kalwaryjskiego sanktuarium jest odwzorowanie ostatniej drogi Chrystusa - Drogi Pojmania i Drogi Krzyżowej. Kalwaryjską specyfiką są odgrywane w okresie Wielkiego Tygodnia na łonie natury niezwykle barwne misteria pasyjne, oraz w sierpniowy odpust misteria Zaśnięcia i Wniebowzięcia NMP. Kalwaryjskie uroczystości należą do najbardziej okazałych w Polsce. Było to jedno z ulubionych miejsc pielgrzymek Jana Pawła II także za czasów jego młodości.

KEVELAER, Niemcy
Kevelaer to miasto w Niemczech, w Nadrenii Północnej-Westfalii, w powiecie Kleve, 6 km od granicy z Holandią. Znane jest ze znajdującego się tam centrum pielgrzymkowego poświęconego kultowi maryjnemu, które jest odwiedzane rocznie przez prawie milion pielgrzymów, głównie z Niemiec i Holandii. Wywodzi się z XVI w. kiedy zwykłemu kupcowi objawiła się wizja kaplicy, którą wybudował i która zasłynęła dzięki cudownemu obrazowi Matki Boskiej Bolesnej Pocieszycielki Strapionych z Luksemburga.
Pielgrzymki po Europie cz. 2 - Lourdes i Les Saintes Maries de la Mer (film + przewodnik)pełny opis produktu
Koledzy (książka + CD)
Siedemnaście utworów muzycznych w wykonaniu Maleńczuka i Waglewskiego.
Koledzy (książka + CD)pełny opis produktu
Wielcy Kompozytorzy Filmowi. Tom 11. Andrzej Kurylewicz (książka + CD)
Moim zdaniem muzyka Kurylewicza ma wartość immanentną, niczego jej nie brakuje i nic nie grozi od wewnątrz. Konstrukcyjnie, formalnie jest spełniona. Nie potrzebuje ulepszeń. Jeśli jest poddawana takim próbom - bo przecież nie można ich zabronić - to w swoim drugim, trzecim i dalszym przetworzonym życiu ewoluuje w stronę czegoś innego niż jej istota, ale w swoim pierwszym, nienaruszonym życiu pozostaje sobą. Doświadczony słuchacz sam usłyszy różnicę, a słuchacz początkujący wyruszy w podróż poznawczą do jej zrozumienia. I zapewniam - żaden z nich nie będzie się nudził. - Gabriela Kurylewicz
Wielcy Kompozytorzy Filmowi. Tom 11. Andrzej Kurylewicz (książka + CD)pełny opis produktu
Kakadu (książka + CD)
Najnowsza płyta Ewy Bem.
Kakadu (książka + CD)pełny opis produktu
Giganci jazzu. Tom 19. Dave Brubeck (książka + CD)
Wielki autorytet. Koncertował podczas moskiewskiego szczytu Gorbaczow - Reagan, jego recitale są ozdobą prestiżowych wydarzeń, od Białego Domu po Watykan. W gorących latach 60., gdy gatunek rozwijał się na kilku niezależnych płaszczyznach, Brubeck był jednym z jego najbardziej wpływowych kreatorów, a jego kwartet święcił największe sukcesy.
Giganci jazzu. Tom 19. Dave Brubeck (książka + CD)pełny opis produktu
Harmonia (książka + CD)
Harmonia to wyjątkowy projekt z udziałem wybitnych artystów wywodzących się z różnorodnych kręgów kulturowych Polski, Ukrainy i świata.
Ideą przedsięwzięcia jest łączenie pokoleń i kultur. W utworach pojawiają się, oprócz języka polskiego, ukraiński, angielski i hebrajski.
Projekt powstał w prestiżowej serii wydawniczej Strefa Inne Brzmienia jako wynik warsztatów i współpracy artystów biorących udział w Festiwalu Inne Brzmienia w Lublinie, którego wyznacznikiem jest wielokulturowość. To niezwykłe muzyczne spotkanie, mieszanka oryginalnych brzmień i energetycznych dźwięków.
Całość oparta jest na pojemnej stylistyce muzyki współczesnej: od ballady, rocka, reggae po brzmienia ukraińskie i żydowskie. Artyści pokazują to, co w ich muzyce jest najbardziej nośne - przywiązanie do tradycji, połączone z niezwykłą energią i wielką wyobraźnią. Ta muzyka jest przetworzeniem tego, co wynika z korzeni narodowych i tradycji etnicznych, a także muzyki zachodniej. To również artystyczna reinterpretacja własnego doświadczenia. Harmonia sztuki słowa i muzyki źródeł.
Książka, do której dołączona jest płyta zawiera notki biograficzne artystów oraz ich wypowiedzi na temat wielokulturowości.
Harmonia (książka + CD)pełny opis produktu
Małe Wu Wu śpiewa wiersze ks. Jana Twardowskiego (książka + CD)
Album to niezwykłe połączenie poezji ks. Jana Twardowskiego z muzyką skomponowaną przez członków zespołu Voo Voo. Fragmenty opowiadań, dowcipne rymowanki i wiersze zostały zaadaptowane dla potrzeb piosenek i zaadresowane do najmłodszych słuchaczy.
Małe Wu Wu śpiewa wiersze ks. Jana Twardowskiego (książka + CD)pełny opis produktu
Tischner (książka + CD)
Wiersze ks. Tischnera śpiewane przez Trebunie Tutki, Voo Voo, Nootki.
Tischner (książka + CD)pełny opis produktu
Miłość jak dynamit (książka + CD)
Sztywny Pal Azji powraca po latach z nowym wokalistą, Bartoszem Szymoniakiem (laureat trzeciego miejsca jednej z edycji polskiego Idola "), proponując piosenki tym razem nieco bardziej rock`n`rollowe niż znane z dotychczasowego dorobku grupy. Znajdziemy tu 14 premierowych kompozycji składających się koncept album opisujący kilka miesięcy z życia młodego człowieka - jego samotność, miłość i uwikłanie w problemy współczesnego świata. Znakomite uzupełnienie materiału muzycznego stanowi książeczka z komiksem Mirosława Urbaniaka, ilustrującym historię opowiedzianą w piosenkach. "
Miłość jak dynamit (książka + CD)pełny opis produktu
Wielcy Kompozytorzy Filmowi. Tom 9. Zygmunt Konieczny (książka + CD)
Ilustracja, dublowanie środków wyrazu w filmie nie kojarzą mi się najlepiej. Dwa podstawowe błędy, które czasami popełniają kompozytorzy piszący muzykę do filmu, to właśnie popadanie w ilustracyjność albo - z drugiej strony - w obojętność względem obrazu. Pracuję na antypodach tych metod. Z reguły najpierw oglądam film, jeszcze bez muzyki, i próbuję odnaleźć w sobie widza, który powiedziałby mi, czego w nim brakowało, jakiego rodzaju muzyka byłaby niezbędna. Potem zapisuję jako kompozytor to, co zrozumiałem wcześniej jako widz.

Zygmunt Konieczny
Wielcy Kompozytorzy Filmowi. Tom 9. Zygmunt Konieczny (książka + CD)pełny opis produktu
Pan Kleks i inni
Zrobienie dobrego spektaklu dla dzieci to wyzwanie. Zrobienie dobrego spektaklu muzycznego dla dzieci, z piosenkami, które nuci się po wyjściu z teatru, to też niełatwa sztuka. Wiedzą o tym reżyserzy, rodzice i przede wszystkim mali widzowie. Z tym większą radością przedstawiamy wybrane piosenki z czterech uroczych przedstawień familijnych, które powstały w warszawskim Teatrze Muzycznym "Roma": "Piotruś Pan", "Akademia Pana Kleksa", "Mały Książę" i "Adonis ma gościa". Czy są to przeboje, które wpadają w ucho? Oceńcie sami.
Pan Kleks i innipełny opis produktu
Rok 2007. Kolekcja "30 Lat Listy Przebojów Trójki". Vol. 2
Kolekcja obejmuje lata 2007-2011. W jej skład wchodzi pięć albumów ułożonych przez Piotra Barona i Marka Niedźwieckiego.
Rok 2007. Kolekcja "30 Lat Listy Przebojów Trójki". Vol. 2pełny opis produktu
Rok 2009. Kolekcja "30 Lat Listy Przebojów Trójki". Vol. 1
Kolekcja obejmuje lata 2007-2011. W jej skład wchodzi pięć albumów ułożonych przez Piotra Barona i Marka Niedźwieckiego.
Rok 2009. Kolekcja "30 Lat Listy Przebojów Trójki". Vol. 1pełny opis produktu
Rok 2011. Kolekcja "30 Lat Listy Przebojów Trójki". Vol. 1
Kolekcja obejmuje lata 2007-2011. W jej skład wchodzi pięć albumów ułożonych przez Piotra Barona i Marka Niedźwieckiego.
Rok 2011. Kolekcja "30 Lat Listy Przebojów Trójki". Vol. 1pełny opis produktu
World Orchestra (książka + CD)
Nowa płyta Grzecha Piotrowskiego i towarzyszących mu licznie muzyków zatytułowana "World Orchestra". Na krążku znalazł się melanż muzyki inspirowanej kulturą polską, holenderską, norweską, mołdawską i bułgarską.
World Orchestra (książka + CD)pełny opis produktu
Alfabet Tischnera
Mądrość, która daje nadzieję
Alfabet Tischnera to kolejna zachęta do spotkania z wciąż żywą i inspirującą myślą księdza i filozofa. Miłość i cierpienie, sumienie i wolność, krzyż i nadzieja, góry i górale, komunizm i demokracja - to tylko niektóre z haseł, jakie się w nim znalazły. Można je czytać jako komentarz do otaczającej nas rzeczywistości lub uniwersalne refleksje wybitnego kapłana. Alfabet... to jednak przede wszystkim książka, która pokazuje, jak iść przez życie, i skłania do rozmowy o tym, co naprawdę ważne.

”Wybór niniejszy bierze pod uwagę sytuację, w jakiej się znajdujemy. Nasze czasy nazywane są niekiedy czasami przełomowymi. W tej „godzinie przełomu” istotną rolę - przynajmniej w naszej części świata - odgrywa chrześcijaństwo i wpisana weń nadzieja. Chodzi o to, by popatrzeć na świat i spróbować go zrozumieć w perspektywie tej nadziei. Czy wolno nam mieć jeszcze „nadzieję na nadzieję”? Tischner był przekonany, że nie tylko wolno, ale że wręcz nie ma innego wyjścia - tylko ta nadzieja może „powiązać” inne, które są w naszym zasięgu. Czy miał rację? Czy byłby dziś w stanie nas o tym przekonać?”
(ze wstępu Wojciecha Bonowicza)
Alfabet Tischnerapełny opis produktu
Kalendarz ścienny rodzinny z bloczkiem i długopisem 2013. Marzipan
Wspaniała organizacja zajęć Twojej Rodziny. W tym kalendarzu każdy ma swoje miejsce podpisane imieniem. Już Ci nie umknie wizyta u dentysty, zebranie w szkole, fryzjer, czy odbiór prania. Planuj swój czas na kolorowych stronach i sprawdzaj jakie ważne święto dziś wypada, a może po prostu dziś jest Dzień Całowania!!!!
Kalendarz ścienny rodzinny z bloczkiem i długopisem 2013. Marzipanpełny opis produktu
Kalendarzyk do torebki Ptaszki 2013. Marzipan
Uroczy maleńki kalendarzyk tygodniowy do każdej torebki, plecaka lub kieszeni. Zawiera spis ważnych telefonów, indeks Twoich najważniejszych numerów np. biuro, szkoła, fryzjer, dentysta, bank, pizzeria. Znajdziesz tu horoskop, indeks z adresami i telefonami, numery kierunkowe, wagi i miary oraz masę innych ściąg przydatnych w codziennym życiu. Żadna ważna data Ci nie umknie, nawet Dzień Teatru, Muzeów, Książki dla dzieci, Ptaków..... Kalendarzyki można kupować pojedynczo lub w cudownym kolorowym display`u mieszczącym 20szt. (Mix 4 wzorów)
Kalendarzyk do torebki Ptaszki 2013. Marzipanpełny opis produktu
Nowa płyta (książka + CD)
Grupa Voo Voo powraca z nowym studyjnym albumem pod niezwykle stosownym do okazji tytułem "Nowa płyta".
Dowodzona przez Wojciecha Waglewskiego grupa z nową energią, w nowym studiu i z nowym realizatorem stworzyła nowe piosenki.
"Nowa płyta" na pewno nie zawiedzie fanów Voo Voo, a swoim świeżym brzmieniem i niemal młodzieńczą energią zaintryguje poszukiwaczy nowych brzmień.
Nowa płyta (książka + CD)pełny opis produktu
Drzwi percepcji. Niebo i piekło
Meskalina – substancja o właściwościach halucynogennych, występująca w naturze w niektórych gatunkach kaktusów, np. w pejotlu, znana była Indianom od stuleci. W laboratorium wytworzono ją pod koniec XIX wieku, ale jej działanie długo jeszcze pozostawało dla naukowców zagadką. Aldous Huxley (1894–1963) – brytyjski powieściopisarz, poeta i eseista – postanowił osobiście poznać skutki jej zażycia i wyruszyć w najdalszą podróż wgłąb własnego umysłu, do świata wizji i znaczeń ukrytych przed naszym codziennym wzrokiem. Co wynikło ze zderzenia niezwykle wrażliwego umysłu pisarza z halucynogenną substancją? Owocem tego eksperymentu stały się eseje Drzwi percepcji (1954) i Niebo i piekło (1956). Huxley dokładnie opisał i zinterpretował swoje wizje. Wyciągnął z nich daleko idące wnioski, a samo psychodeliczne doświadczenie na zawsze odmieniło jego sposób patrzenia na otaczającą go rzeczywistość, religię, sztukę i innych ludzi. Bowiem czy drzwi percepcji, które raz zostaną uchylone, można będzie całkowicie zamknąć? Tekst ten stał się biblią hippisów, a Jim Morrison pod wpływem jego lektury postanowił nazwać swój zespół „The Doors”. Zatem weźmy tę książkę do rąk i uchylmy raz jeszcze za Aldousem Huxleyem owe tajemnicze drzwi percepcji...
Drzwi percepcji. Niebo i piekłopełny opis produktu
Tom 16. Jazz (książka + CD)
Jazz, siódmy studyjny album Queen, był pierwszym nagranym przez zespół poza Wielką Brytanią, Sesja rozpoczęła się w lipcu 1978 roku w Montreux w Szwajcarii, a zakończyła w październiku tego roku w Super Bear w Nicei we Francji. Po raz kolejny grupa nagrała album inny niż poprzednie. Zmiana studia wpłynęła na nią inspirująco, a wynikiem było dzieło niezwykle świeże, zawierające trzynaście efektownych, zróżnicowanych utworów.
Tom 16. Jazz (książka + CD)pełny opis produktu
Pielgrzymki po Europie cz. 4 - Kalwaria Zebrzydowska i Kevelear (film + przewodnik)
LOURDES, Francja
Lourdes to miasto i gmina w południowo-zachodniej Francji, u podnóża Pirenejów. Największy we Francji i jeden z największych na świecie ośrodek kultu maryjnego i cel pielgrzymek. Sanktuarium odwiedzane jest rokrocznie przez 6 mln osób z całego świata. Według nauki kościoła rzymsko-katolickiego 11 lutego 1858 r. przy jaskini Massabielle 14-letniej Bernadecie Soubirous objawiła się Matka Boża. W roku 1874 w tym miejscu wzniesiono statuę Madonny z Lourdes, potem neogotycką bazylikę. Sama Bernadette Soubirous wstąpiła w 1866 roku do klasztoru Nevers, a w 1933 r. została kanonizowana. W Lourdes znajduje się źródło, którego wody uznawane są za lecznicze. Jego cudowne działanie udokumentowano kilkudziesięcioma cudami medycznymi.

LES SAINTES MARIES DE LA MER, Francja
Saintes Maries de la Mer, czyli Święte Marie z Morza, to małe miasteczko na wybrzeżu Prowansji we Francji. Słynie z odbywającego się 24 maja Święta Sary. Sara jest nieoficjalną świętą romskich chrześcijan. Była cyganką, która uratowała trzy umierające Marie – Marię Magdalenę oraz matki uczniów Jezusa – Jana i Jakuba. Zostały one wygnane i wypłynęły z Aleksandrii a ich statek zaczął tonąć u wybrzeży południowej Francji przy ujściu Renu do Morza Śródziemnego. Sara, dowiedziawszy się od ocalonych o zmartwychwstaniu Chrystusa, przyjęła chrzest. Od tej pory dziesiątki tysięcy Romów ciągnie corocznie do Saintes Maries de la Mer czcić swą patronkę, a Kościół Katolicki, choć nie uznał świętości Sary, uznał święto, w czasie którego posąg Sary jest wyprowadzany z krypty do morza.
Pielgrzymki po Europie cz. 4 - Kalwaria Zebrzydowska i Kevelear (film + przewodnik)pełny opis produktu
Lęk wysokości
Fabularny debiut nominowanego do Oscara i nagrodzonego na festiwalu w Berlinie reżysera „Królika po berlińsku” Bartosza Konopki to poruszająca historia telewizyjnego spikera Tomka (Marcin Dorociński), którego świetlaną karierę i poukładane życie rodzinne zakłóca wiadomość o poważnych problemach ojca (Krzysztof Stroiński). Czy skoncentrowany dotąd na osobistym sukcesie dziennikarz będzie w stanie zrozumieć i wziąć odpowiedzialność za człowieka, z którym znowu połączył go kapryśny los? „Lęk wysokości jest jak terapia wstrząsowa. Każe zrobić rachunek sumienia. I przynosi następną wielką rolę Marcina Dorocińskiego oraz Krzysztofa Stroińskiego.” Barbara Hollender, Rzeczpospolita
Lęk wysokościpełny opis produktu
Wielcy Kompozytorzy Filmowi. Tom 15. Jerzy Duduś Matuszkiewicz (książka + CD)
Kompozytor - to słowo brzmi dumnie. Ale aby nim być, trzeba zdobyć wielką wiedzę muzyczną i warsztat kompozytorski, a do tego mieć dużą wrażliwość na piękno dźwięku, co w potocznym języku nazywa się talentem. - Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz
Wielcy Kompozytorzy Filmowi. Tom 15. Jerzy Duduś Matuszkiewicz (książka + CD)pełny opis produktu
Rok 2010. Kolekcja "30 Lat Listy Przebojów Trójki". Vol. 1
Kolekcja obejmuje lata 2007-2011. W jej skład wchodzi pięć albumów ułożonych przez Piotra Barona i Marka Niedźwieckiego.
Rok 2010. Kolekcja "30 Lat Listy Przebojów Trójki". Vol. 1pełny opis produktu
Rok 2010. Kolekcja "30 Lat Listy Przebojów Trójki". Vol. 2
Kolekcja obejmuje lata 2007-2011. W jej skład wchodzi pięć albumów ułożonych przez Piotra Barona i Marka Niedźwieckiego.
Rok 2010. Kolekcja "30 Lat Listy Przebojów Trójki". Vol. 2pełny opis produktu
Kalendarzyk do torebki Miś 2013. Marzipan
Uroczy maleńki kalendarzyk tygodniowy do każdej torebki, plecaka lub kieszeni. Zawiera spis ważnych telefonów, indeks Twoich najważniejszych numerów np. biuro, szkoła, fryzjer, dentysta, bank, pizzeria. Znajdziesz tu horoskop, indeks z adresami i telefonami, numery kierunkowe, wagi i miary oraz masę innych ściąg przydatnych w codziennym życiu. Żadna ważna data Ci nie umknie, nawet Dzień Ziemi, Tańca, Dzień Dobrej Oceny czy Dzień Snowboardu... Kalendarzyki można kupować pojedynczo lub w cudownym kolorowym display`u mieszczącym 20szt. (Mix 4 wzorów)
Kalendarzyk do torebki Miś 2013. Marzipanpełny opis produktu
Kalendarzyk z gumką Myszka 2013. Marzipan
Uroczy maleńki kalendarzyk tygodniowy do każdej torebki, plecaka lub kieszeni. Gumeczka zabezpiecza go przed niekontrolowanym otwieraniem się. Zawiera spis ważnych telefonów, indeks Twoich najważniejszych numerów np. biuro, szkoła, fryzjer, dentysta, bank, pizzeria. Znajdziesz tu horoskop, indeks na adresy i telefony oraz notatnik. Ponadto nie zapomnisz o żadnej ważnej dacie - podaliśmy wszystkie święta państwowe, ustawowe oraz ważne dni: Pizzy, Dzień Kota, Dzień Teściowej, Dzień Dentysty i inne...
Kalendarzyki można kupować pojedynczo lub w cudownym kolorowym display`u mieszczącym 20szt. (Mix wzorów)
Kalendarzyk z gumką Myszka 2013. Marzipanpełny opis produktu
Jak Homo stał się sapiens
Punktem wyjścia jest tu teoria ewolucji. Autor wykazuje, że w dużej mierze humanistyczna koncepcja człowieka wywodzi się z ewolucyjnego podejścia do historii o naszym powstaniu. Opisuje ponadto, jak powstało niepowtarzalnie ludzkie myślenie i udowadnia, że ludzka wiedza i jej nabywanie mają uwarunkowanie biologiczne.
Autor postawił sobie dwa cele: pierwszy - przedstawienie własnej teorii ewolucji myślenia, która jest syntezą materiałów pochodzących z wielu różnych dziedzin nauki, drugi - opowiedzenie w przystępny sposób, jak powstał Homo sapiens, człowiek rozumny.
Jak Homo stał się sapienspełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]