Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP700Z5A
Notebook SAMSUNG NP700Z5A
Encyklopedia Zdrowia - Dziecko
Książka opisuje poszczególne etapy życia młodego człowieka, udziela rad odnośnie zachowania zdrowia fizycznego i ukształtowania właściwej natury. Tekst, adresowany przede wszystkim do rodziców, pozwoli im na stworzenie relacji pozwalających zachować jak najlepszy kontakt z własnym dzieckiem.
Encyklopedia Zdrowia - Dzieckopełny opis produktu
Popularna encyklopedia. Collins
Popularna encyklopedia " prezentuje w systematycznym układzie około 10 000 haseł, syntetyzujących wiedzę z najważniejszych dziedzin współczesnej nauki: astronomii, biologii, chemii, fizyki, filozofii, geografii, historii, historii literatury, logiki, medycyny, matematyki... Prosty układ ułatwia szybkie wyszukiwanie. Encyklopedia zawiera około 200 map i diagramów oraz stanowi czytelne uzupełnienie informacji. Wybór haseł uwzględnia oczekiwania polskiego czytelnika."
Popularna encyklopedia. Collinspełny opis produktu
Święci na każdy dzień. Tom IV: czerwiec + medalik
Kolekcja „Święci na każdy dzień” to wyjątkowa seria bogato ilustrowanych albumów, ukazujących życie, nauczanie i kult ponad trzech tysięcy świętych Kościoła katolickiego. Jest to nowe dzieło encyklopedyczne zredagowane przez najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie hagiografii. Każdy tom przedstawia dzień po dniu sylwetki świętych z danego miesiąca.
Wydanie z medalikiem św. Antoniego, patrona rzeczy zagubionych.
Święci na każdy dzień. Tom IV: czerwiec + medalikpełny opis produktu
Święci na każdy dzień. Tom II: kwiecień + medalik + album
Kolekcja Święci na każdy dzień " to wyjątkowa seria bogato ilustrowanych albumów, ukazujących życie, nauczanie i kult ponad trzech tysięcy świętych Kościoła katolickiego. Jest to nowe dzieło encyklopedyczne zredagowane przez najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie hiagiografii. Każdy tom przedstawia dzień po dniu sylwetki świętych z danego miesiąca. Do książki dołączony został album do kolekcjonowania medalików oraz medalik św. Jerzego, patrona szpitali i żołnierzy."
Święci na każdy dzień. Tom II: kwiecień + medalik + albumpełny opis produktu
Święci na każdy dzień. Tom III: maj + medalik
Kolekcja „Święci na każdy dzień” to wyjątkowa seria bogato ilustrowanych albumów, ukazujących życie, nauczanie i kult ponad trzech tysięcy świętych Kościoła katolickiego. Jest to nowe dzieło encyklopedyczne zredagowane przez najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie hagiografii. Każdy tom przedstawia dzień po dniu sylwetki świętych z danego miesiąca.
Wydanie z medalikiem św. Floriana, chroniącego od ognia, powodzi i nieurodzaju.
Święci na każdy dzień. Tom III: maj + medalikpełny opis produktu
Słownik hiszpańsko-polski, polsko-hiszpański z rozmówkami
Słownik zawiera około 25 000 haseł i zwrotów współczesnego języka hiszpańskiego, podstawową terminologię dotyczącą wielu dziedzin, m.in. techniki, informatyki, biznesu, kultury, religii. Zasady wymowy języka hiszpańskiego. Poza tym rozmówki polsko-hiszpańskie zawierające zwroty przydatne przy robieniu zakupów, zwiedzaniu, podróżowaniu itp.
Słownik hiszpańsko-polski, polsko-hiszpański z rozmówkamipełny opis produktu
Szkolna encyklopedia. Collins. Wydanie poprawione i uzupełnione
Encyklopedia została tak przygotowana, by mogła pomóc w szybkim wyszukiwaniu informacji. Może także służyć jako dodatkowe źródło wiedzy, gdy korzysta się z innych prac. Zawiera informacje z podstawowych przedmiotów nauczania, takich jak: historia, biologia, geografia, chemia - przedstawia również fakty z historii sztuki i literatury. Informuje o odkryciach, wynalazkach, wydarzeniach, faktach politycznych i sławnych postaciach.
Publikacja ta może być wykorzystywana do samodzielnej pracy w domu i jako materiał pomocniczy w szkole.
Szkolna encyklopedia. Collins. Wydanie poprawione i uzupełnionepełny opis produktu
Encyklopedia żywienia. przewodnik po zdrowym życiu A - Z
Ekspert w dziedzinie żywienia i autorka międzynarodowych bestsellerów, Gillian McKeith, tym razem oferuje czytelnikom wyczerpujący i bogato ilustrowany przewodnik poświęcony żywieniu. Któż z nas nie chciałby być zdrowszy i szczuplejszy, a przez to szczęśliwszy? Każdy, kto sięgnie po te niezwykłą książkę, ma szanse spełnić te marzenia. Autorka, znana na całym świecie dietetyczka zajmująca się holistycznym żywieniem, opisała w niej ponad sto powszechnych schorzeń i radzi, jak im przeciwdziałać za pomocą właściwych pokarmów i ziół. Na podstawie doświadczeń zebranych w ciągu wielu lat praktyki Gillian McKeith wyczerpująco tłumaczy, jak jedzenie wpływa na stan zdrowia, jakie są podstawy zdrowej diety i jak się odżywiać w poszczególnych fazach naszego życia. Encyklopedia żywienia to obowiązkowa lektura dla każdego, kto dba o siebie, chce zachować zdrowie i dobra kondycję na długie lata. Zbyt wielu ludzi jest uzależnionych od cukru, kofeiny, alkoholu i sztucznych dodatków. [...] Napisałam tę książkę, żeby to zmienić. Odkryjecie tu, że zdrowe jedzenie nie wiąże się z niewygodami, że jest smaczne i że rzeczywiście ma moc uzdrowicielską. [...] Od dziś macie możliwość panować nad swoim zdrowiem, energią i całym życiem. - Ze wstępu.
Encyklopedia żywienia. przewodnik po zdrowym  życiu A - Zpełny opis produktu
Ilustrowana encyklopedia nauki
Ta nowoczesna encyklopedia przedstawia skomplikowane zagadnienia naukowe w taki sposób, że stają się one zrozumiałe dla każdego młodego czytelnika. Jasny, przystępny tekst i szczegółowe ilustracje i fotografie powodują, że „Ilustrowana encyklopedia nauki” jest idealnym narzędziem do samodzielnych poszukiwań, a także wspaniałym źródłem informacji. Każdy młody czytelnik będzie studiować tę encyklopedię dla samej przyjemności zdobywania wiedzy.

Czytelnik znajdzie tutaj:

Aktualne informacje jasno i zwięźle przedstawione przez specjalistów.
Fascynujące ilustracje i przekroje z jasnymi opisami.
Dwa poziomy informacji: krótkie noty i dogłębne wyjaśnienia.
Uwydatnione fragmenty zachęcające dzieci do dalszych dociekań.
Ilustrowane minibiografie słynnych uczonych i wynalazców.
Opisy najważniejszych wydarzeń naukowych, odkryć i wynalazków, tabele jednostek i przeliczeń oraz mnóstwo innych faktów i liczb.
Rozbudowany dodatek: praktyczny słowniczek orza indeks, który znakomicie ułatwia znajdywanie potrzebnych informacji.
Ilustrowana encyklopedia naukipełny opis produktu
Rozmówki polsko-hiszpańskie ze słowniczkiem
Rozmówki przeznaczone są przede wszystkim dla turystów polskich wyjeżdżających do Hiszpanii lub Ameryki Łacińskiej, którzy nie znając języka hiszpańskiego, pragną radzić sobie w codziennych sytuacjach.
W rozmówkach znajdują się podstawowe pytania, odpowiedzi, zwroty i napisy informacyjne, które mogą być przydatne w różnych typowych sytuacjach.
Z myślą o pielgrzymach w rozmówkach zamieszczono zwroty i wyrażenia dotyczące religii.
Rozmówki zawierają:
- 10 tysięcy haseł i zwrotów,
- współczesne słownictwo,
- użyteczne wyrażenia,
- przystępnie opisane zasady wymowy języka hiszpańskiego.
Stanowią nieodzowną pomoc dla turysty.
Rozmówki polsko-hiszpańskie ze słowniczkiempełny opis produktu
Akademia języka polskiego. Tom 4. Słownik wyrazów obcych
Zawiera 10 000 wyrazów, wyrażeń i zwrotów zapożyczonych z różnych języków, w tym wiele takich, które niedawno weszły do polszczyzny, podaje informacje o ich pochodzeniu, znaczeniu i wymowie. Niezbędny do zrozumienia współczesnych tekstów.
Akademia języka polskiego. Tom 4. Słownik wyrazów obcychpełny opis produktu
Akademia języka polskiego. Tom 6. Słownik poprawnej polszczyzny
Omawia około 3000 słów, które sprawiają najwięcej kłopotów. Zawiera 3500 komentarzy poprawnościowych rozstrzygających różnego typu wątpliowści językowe. Ostrzega przed popełnianiem błędów i proponuje poprawne rozwiązania. Obowiązkowy na maturze.
Akademia języka polskiego. Tom 6. Słownik poprawnej polszczyznypełny opis produktu
Wszystko, co watro wiedzieć. Encyklopedia dla dociekliwych
Wszystko, co warto wiedzieć” to wspaniała encyklopedia dla najmłodszych. Zawiera ponad 2000 ilustracji, 10 rozdziałów tematycznych, wiele ciekawych informacji na temat otaczającego nas świata, pytania i odpowiedzi, krótkie opowieści, mity, legendy a także słowniczki.
Wszystko, co watro wiedzieć. Encyklopedia dla dociekliwychpełny opis produktu
1001 dni które zmieniły świat
Kto był pierwszym brytyjskim premierem? Dlaczego odkrycie kamienia z Rosetty było takie ważne? W którym kraju kobiety uzyskały pierwsze prawa wyborcze? Ile zapłacił Peter Minuit rdzennym mieszkańcom Ameryki za wyspę Manhattan?
Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań można znaleźć w książce 1001 dni..., szczegółowym, pełnym faktów opracowaniu, które prezentuje najważniejsze wydarzenia, jakie wpłynęły na bieg dziejów ludzkości. Otwórz tę księgę i odkryj, jakie zdarzenia miały miejsce – kiedy, dlaczego oraz za czyją sprawa – w najważniejszych dniach historii.
1001 dni które zmieniły światpełny opis produktu
1000 rosyjskich słów(ek). Ilustrowany słownik rosyjsko-polski, polsko-rosyjski
Ucz się przydatnych słów z pomocą wesołych ilustracji! Wyrazy zapamiętasz szybciej i lepiej utrwalisz je w pamięci!
Obrazki przedstawiają typowe życiowe sytuacje, których codziennie doświadczamy, odnoszą się do postaci i rzeczy, z którymi często mamy styczność. Dotyczą one m.in. domu, miasta, szkoły, przyrody, rozrywki, podróży, sportu. Ilustracje zostały opisane, za każdym rosyjskim słowem podano jego wymowę i polskie znaczenie.
Każdy blok tematyczny uzupełniają typowe, często używane zwroty. Na końcu książki znajduje się słowniczek oraz informacje na temat wymowy rosyjskiej.
Niniejszy podręcznik jest przeznaczony dla dzieci, ale nie tylko dla nich. Lekka forma pomoże w opanowaniu podstawowego słownictwa także osobie zaczynającej się uczyć języka rosyjskiego.
1000 rosyjskich słów(ek). Ilustrowany słownik rosyjsko-polski, polsko-rosyjskipełny opis produktu
Niemiecko-polski i polsko-niemiecki sprytny słownik + CD + Uniwersalny słownik
Oddajemy do Państwa rak zupełnie nowy słownik języka niemieckiego przeznaczony przede wszystkim dla uczniów i studentów. Z uwagi na szeroki zakres materiału nasz słownik będzie również bogatym źródłem informacji dla wszystkich zainteresowanych językiem niemieckim.
Hasła do naszego słownika zostały dobrane tak, by nie zabrakło w nim najbardziej przydatnych wyrazów i zwrotów, również tych używanych w mowie potocznej.
Szczególna uwaga została zwrócona na przejrzysty układ haseł, a praktyczne przykłady ukazują, jak poprawnie używać danych słów w różnych kontekstach i utartych wyrażeniach. Nieoceniona pomocą dla uczniów będą również porady dotyczące problematycznych słów niemieckich.
Do słownika dołączony został szczegółowy przegląd niemieckiej gramatyki, wraz z przykładami ilustrującymi użycie omawianych zasad w praktyce. Dzięki temu przyswojenie sobie podstaw języka stanie się jeszcze łatwiejsze.
Wyjątkowo ciekawym dodatkiem do naszego słownika są rozmówki, które mogą posłużyć jako interesujący materiał pomocniczy na lekcjach, podczas przygotowań do matury, a także samodzielnej nauki. Praktyczne tematy dotyczące szkoły i pracy, życia codziennego oraz zainteresowań na pewno okażą się pomocne w nabieraniu swobody wypowiedzi i rozwijaniu umiejętności językowych.
Niemiecko-polski i polsko-niemiecki sprytny słownik + CD + Uniwersalny słownikpełny opis produktu
Encyklopedia zdrowia. Kobieta
Książka ta dostarcza wielu ważnych i cennych informacji, uwag i rad jak pielęgnować zdrowie, urodę i cieszyć się życiem. Bogata szata graficzna uatrakcyjnia lekturę, a walory erudycyjne i wiedza autorów sprawiają, że czytelnicy z ufnością podchodzą do zawartych w tekście porad.
Encyklopedia zdrowia. Kobietapełny opis produktu
Święci na każdy dzień. Tom VII: wrzesień + medalik
Kolekcja „Święci na każdy dzień” to wyjątkowa seria bogato ilustrowanych albumów, ukazujących życie, nauczanie i kult ponad trzech tysięcy świętych Kościoła katolickiego. Jest to nowe dzieło encyklopedyczne zredagowane przez najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie hagiografii. Każdy tom przedstawia dzień po dniu sylwetki świętych z danego miesiąca.
Wydanie z medalikiem św. Ojca Pio patrona chorych i cierpiących.
Święci na każdy dzień. Tom VII: wrzesień + medalikpełny opis produktu
Słownik włosko-polski, polsko-włoski z rozmówkami
Słownik włosko-polski, polsko-włoski z rozmówkami jest jednym z serii słowników dwujęzycznych z rozmówkami. Słownik jest szczególnie polecany osobom rozpoczynającym naukę języka włoskiego oraz turystom podróżującym po wszystkich krajach, w których można się porozumieć po włosku. Zawiera: około 25000 haseł i zwrotów, współczesne słownictwo, podstawową terminologię dotyczącą wielu dziedzin m.in. techniki, informatyki, biznesu, kultury, zasady wymowy języka włoskiego.
Słownik włosko-polski, polsko-włoski z rozmówkamipełny opis produktu
Poznaj wszystkie kraje świata. Encyklopedia młodego erudyty
Przewodnik ten ma pozwolić Czytelnikowi w jasny i szybki sposób poznać różne państwa świata. Listę krajów znaleźć można w wielu publikacjach, jednak ich autorzy nie zawsze stosują takie same kryteria wyboru. My zdecydowaliśmy się przedstawić 194 państwa. Spośród nich członkami Organizacji Narodów Zjednoczonych są 192 państwa, jedno – Watykan – nie należy do do ONZ, a Tajwan, państwo de facto niepodległe, jest nieuznawane przez społeczność międzynarodową (tylko 23 państwa uznają niepodległość Tajwanu), a przez Chiny traktowane jako zbuntowana prowincja.
Poznaj wszystkie kraje świata. Encyklopedia młodego erudytypełny opis produktu
Wielka encyklopedia zwierząt. Ssaki. Tom 5 + DVD
Wielka Encyklopedia Zwierząt to:
- 30 tomów opisujących faunę 6 kontynentów
- bogactwo informacji o tysiącach gatunków, od zwierząt morskich, przez zamieszkujące w tropikach oraz od drapieżnych po zwierząta udomowione
- ułożony alfabetycznie indeks gatunków ułatwia znalezienie poszukiwanej informacji
- setki zachwycających zdjęć, niejednokrotnie unikatowych gatunków zwierząt
- fascynujące informacje, mapy oraz szkice.
Tytuł filmu:
"Ocean. Wielka rafa koralowa".
Wielka encyklopedia zwierząt. Ssaki. Tom 5 + DVDpełny opis produktu
Sprytny słownik. Niemiecko - polski, polsko - niemiecki
Słownik zawiera: 34 000 haseł, 8000 przykładów, idiomów i frazeologizmów, 67 000 tłumaczeń, 70 strony dialogów przystosowanych do nauki w szkole, 90 adnotacji dydaktycznych. Starannie dobrany zasób słów. Gramatyka z przykładami. Dwa kolory czcionki zapewniające dużą przejrzystość tekstu.
Sprytny słownik. Niemiecko - polski, polsko - niemieckipełny opis produktu
Encyklopedia europejskich i egzotycznych ptaków ozdobnych
Praktyczne informacje o 250 gatunkach ptaków hodowlanych, opis upierzenia i charakterystykę poszczególnych gatunków, stosowne dla nich pożywienie i sposób pielęgnacji, opis zachowań i sposoby rozmnażania. Bogato ilustrowana z wyczerpującym indeksem.
Encyklopedia europejskich i egzotycznych ptaków ozdobnychpełny opis produktu
Nowy słownik hiszpańsko-polski, polsko-hiszpański
Słownik zawiera około 33 000 haseł i zwrotów, podstawową terminologię z zakresu informatyki, biznesu i finansów, nazwy geograficzne i przewodnik kulinarny.
Nowy słownik hiszpańsko-polski, polsko-hiszpańskipełny opis produktu
Słownik angielsko-polski, polsko-angielski z rozmówkami
Słownik jest szczególnie polecany osobom rozpoczynającym naukę języka angielskiego oraz turystom podróżującym po krajach, w których można się porozumieć po angielsku.
W prezentowanym słowniku znalazło się:
- około 25 000 haseł i zwrotów, współczesne słownictwo,
- Podstawowa terminologia dotycząca wielu dziedzin m.in. techniki, informatyki, biznesu, kultury,
- Transkrypcja fonetyczna,
- Rozmówki polsko-angielskie (z wymową brytyjską i amerykańską) zawierają zwroty przydatne przy robieniu zakupów, zwiedzaniu, podróżowaniu itp.
Słownik angielsko-polski, polsko-angielski z rozmówkamipełny opis produktu
Święci na każdy dzień. Tom VIII: październik + medalik
Kolekcja „Święci na każdy dzień” to wyjątkowa seria bogato ilustrowanych albumów, ukazujących życie, nauczanie i kult ponad trzech tysięcy świętych Kościoła katolickiego. Jest to nowe dzieło encyklopedyczne zredagowane przez najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie hagiografii. Każdy tom przedstawia dzień po dniu sylwetki świętych z danego miesiąca.
Wydanie z medalikiem św. Franciszka z Asyżu, patrona niewidomych i ubogich.
Święci na każdy dzień. Tom VIII: październik + medalikpełny opis produktu
Szkolna encyklopedia popularna od A-Z
Szkolna encyklopedia popularna zawiera około 10 000 haseł w układzie alfabetycznym, prezentujących informacje z wielu dziedzin współczesnej nauki: astronomii, biologii, chemii, fizyki, filozofii, geografii, historii, historii literatury, logiki, medycyny, matematyki...

- Przejrzysty układ haseł
- Około 200 map i diagramów
- Uzupełnienia i uaktualnienia
Szkolna encyklopedia popularna od A-Zpełny opis produktu
WOW! Ilustrowana encyklopedia zwierząt
WOW! Tu jest mnóstwo niezwykłych rzeczy - od cudacznych skorupiaków po niesamowite pajęczaki, od kamuflażu po współzawodnictwo. To niezwykła encyklopedia scala atuty wizyty w muzeum przyrodniczym i największego zoo na świecie. Poznasz różnorodność świata zwierząt, ich umiejętności i style życia. Dodatkowo w książce pełno fantastycznych zdjęć i rysunków.
WOW! Ilustrowana encyklopedia zwierzątpełny opis produktu
Kieszonkowy słownik ortograficzny
Kieszonkowy słownik ortograficzny to bogaty zbiór najbardziej aktualnych reguł i haseł.
Słownik zawiera:
- ponad 20 000 haseł
- najnowsze wyrazy
- formy odmiany wyrazów i znaczenia ich podziału
- bogaty wstęp z zasadami pisowni i interpunkcji
- system odsyłaczy do zasad pisowni
- teksty dyktand

Autorem i redaktorem naukowym słownika jest prof. dr hab. Jerzy Podracki – profesor zwyczajny w Instytucie Polonistyki Stosowanej Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, kierownik Zakładu Edukacji i Glottodydaktyki Polonistycznej w tym Instytucie, kierownik Pracowni Języka Elektronicznych Środków Przekazu na UW, członek Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.
Kieszonkowy słownik ortograficznypełny opis produktu
Akademia języka polskiego. Tom 5. Poradnik językowy. Poprawnie po polsku
Zawiera ok. 1000 odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane w internetowej Poradni Językowej PWN, czyni zrozumiałymi wyrazy trudne i rzadko spotykane, rozstrzyga wątpliwości związane z odmianą i wymową. Doskonały dla uczniów.
Akademia języka polskiego. Tom 5. Poradnik językowy. Poprawnie po polskupełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]