Losowy produkt
Notebook SONY SVE1712L1E
Notebook SONY SVE1712L1E
Magnesy uczą liczyć. Dodaję
Interaktywna książeczka pomoże dziecku w nauce dodawania. Wybierz odpowiedni moment na wspólną zabawę z dzieckiem. Magnesy, obrazki i Twoja pomoc to wszystko czego trzeba, by dziecko opanowało dodawanie i polubiło matematykę. Kiedy już dziecko zrozumie mechanizm tego działania matematycznego, z przyjemnością zacznie układać własne działania. Przecież wszyscy lubimy odnosić sukcesy! Zadania zgodne z programem nauczania. Książka zawiera magnetyczne cyfry i obrazki. Wyjaśnienia dla rodziców: wspomagamy rozwój myślenia matematycznego, rozwijamy koordynację układu ręka-oko, umożliwiamy kontakt rodziców z dziećmi.
Magnesy uczą liczyć. Dodajępełny opis produktu
Króliki i świnki morskie. Zeszyt ćwiczeń z naklejkami
Przedstawiamy serię niezwykle kolorowych książeczek edukacyjnych przeznaczonych dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. W środku tego zeszytu znajdziesz ćwiczenia, gry, zagadki oraz maski, a wszystko to związane z pięknymi królikami i świnkami morskimi. Dodatkową atrakcją są tekturowe wypychanki oraz ponad 50 naklejek z postaciami sympatycznych zwierzątek.
W tej serii także: Konie i kucyki, Psy i psiaki oraz Koty i kociaki.
Króliki i świnki morskie. Zeszyt ćwiczeń z naklejkamipełny opis produktu
Ciekawe dlaczego w niebie jest dziura
Ta książka usatysfakcjonuje nawet najbardziej dociekliwych młodych czytelników, a także pomoże im rozwinąć umiejętność czytania.
Dlaczego drzewa są takie ważne? Kiedy rzeka nie jest rzeką? „Ciekawe dlaczego... W niebie jest dziura” to kompendium wiedzy na temat naszej planety, a także obowiązkowa lekcja ekologii.
Ciekawe dlaczego w niebie jest dziurapełny opis produktu
To Wigilia, Stilton!
Kim jest Geronimo Stilton? To ja! Jestem myszczyzną, znaczy myszynem, raczej roztargnionym, z głową w chmurach... jestem szefem wydawnictwa, ale moją prawdziwą pasją jest pisanie. Tu w Myszogrodzie, na Mysiej Wyspie, wszystkie moje książki to best-sery, znaczy bestsellery! Jak to, nie znacie ich? Myszogród jest miejscem moich przygód: opisuję historie, które mi się naprawdę przydarzyły, słowo, jakem Stilton, Geronimo Stilton! Historie zabawne, dziwne, przesadzone, nieprawdopodobne, ale nade wszystko historie śmieszne... Nie wierzycie mi? Ba, no to spróbujcie przeczytać jedną z nich! A jak się wam spodoba, przeczytajcie następne historie.
To Wigilia, Stilton!pełny opis produktu
Bajki dla chłopców
Znane bajeczki z morałem i opowiadania o mądrych zwierzętach pobudzą wyobraźnie dzieci.
Ta książeczka z pewnością stanie się ulubioną lekturą każdego chłopca.
Bajki dla chłopcówpełny opis produktu
Taniec gwiazd. Tańcząca ekipa
Zapraszamy na parkiet, gdzie tańczy się najszybsze i najpiękniejsze tańce świata. Puść wodze fantazji i na ostatniej stronie wykreuj swoje własne taneczne sceny.
Mnóstwo naklejek i dobrej zabawy dla małych miłośniczek tańca.
W serii: Taniec gwiazd, Cudowne tancerki.
Taniec gwiazd. Tańcząca ekipapełny opis produktu
Magiczne drzewo. Tajemnica mostu
Nowe przygody bohaterów bestsellerowego Magicznego Drzewa, Książki Roku 2009.

Kuki, Wiki i Melania muszą odnaleźć Most Zapomnienia. Czeka na nich gigantyczny pająk, podziemna rzeka i groźna Greta o trojgu oczach. A oni muszą ocalić Filipa, któremu magia kazała zakochać się w niewłaściwej dziewczynie... Na szczęście po ich stronie stoi najlepszy robot świata, pies geniusz i cudowna kotka Latte!

Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na całym świecie cyklu filmów, nagrodzonego EMMY - telewizyjnym Oskarem - za wyobraźnię, mądrość i humor.
Magiczne drzewo. Tajemnica mostupełny opis produktu
501 obrazków do kolorowania
501 obrazków do kolorowania to niesamowity zbiór uroczych ilustracji zebranych w jednym ponad 500 stronicowym wydaniu. Mali czytelnicy znajdą tu mnóstwo zabawnych obrazków do pokolorowania, do których dołączone są również pytania, na które młody czytelnik może odpowiedzieć, wnikliwie obserwując pokolorowane przez siebie obrazki. Dzięki zabawie z tą książką dziecko rozwinie swoje zdolności manualne, wyćwiczy spostrzegawczość oraz zapozna się z uroczym światem zwierząt.
501 obrazków do kolorowaniapełny opis produktu
Góry. Obrazki dla maluchów
Obrazki dla maluchów” zostały nagrodzone I miejscem w plebiscycie „Najlepszy produkt 2009” oraz "Najlepszy produkt 2010" miesięcznika „Dziecko”.
Kolorowa książeczka dla maluchów z edukacyjnej serii "Obrazki dla maluchów" pozwalająca poznać najmłodszym piękny świat gór.
Na końcu książeczki znalazła się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez maluchy wiedzę. W tej kolekcji ukazały się tytuły: Owoce, Dzikie zwierzęta, Pojazdy, Wieś, Świat w ruchu, Małe stworzonka, Krok po kroku, Zwierzęta i ich dzieci, Kolory, Boże Narodzenie, Góry, Morze, Warzywa, Ciało, Przyroda.
Góry. Obrazki dla maluchówpełny opis produktu
W podróży. Rysuj i pisz
Dzięki serii Szkoła Małej Pszczółki zdobędziesz ważne umiejętności przydatne w szkole.
Zaprojektowana dla najmłodszych uczniów książka „W podróży” to zabawa dzięki magnesom i łamigłówkom oraz wprowadzenie do nauki pisania dzięki ćwiczeniom z kaligrafii i rysowania.
Książki zawierają 2 strony magnetyczne do układania własnych obrazków!
Strony „pisz i ścieraj” pomagają w rozwijaniu umiejętności pisania i rysowaniu, zawierają zadania na rysowanie, pisanie oraz łamigłówki, podczas gdy strony magnetyczne rozwijają wyobraźnię dzieci i pozwalają tworzyć własny świat dzięki magnesom, które można przyczepiać i przesuwać po całej kartce!
Szkoła Małej Pszczółki to idealny sposób na naukę!
W serii: "W podróży", "Wiejskie zwierzątka".
W podróży. Rysuj i piszpełny opis produktu
Zawody. Naklejam i koloruję
Drodzy Rodzice,
Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania.
Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces.
Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy kolorowanym obrazku jako barwny wzór.
W serii znajdują się tytuły: Księżniczki, Królewny, Pojazdy, Pojazdy 2, Pojazdy 3, Dinozaury, W lesie, Zawody, Zwierzęta egzotyczne, Zabawki, Na wsi, Owoce i warzywa, W domu, Pory roku, Ptaki, Pokaz mody, Boże Narodzenie oraz Święta .
Zawody. Naklejam i kolorujępełny opis produktu
Mam 2 latka. Zgaduję, rysuję, maluję
Drodzy Rodzice! Każde dziecko chce się uczyć. Potrzebuje jedynie różnorodnych zadań i pochwały. Dzięki pięknie zilustrowanym ćwiczeniom, przygotowanym na miarę możliwości dwulatka, książki z "Teczki 2-latka" zapewnią małemu czytelnikowi zarówno rozwój jak i satysfakcję. Pięknie zilustrowane zadania umożliwiają dziecku rozwój i sprawią wiele przyjemności. Życzymy miłej zabawy!
Mam 2 latka. Zgaduję, rysuję, malujępełny opis produktu
O psie, który jeździł koleją
Wzruszająca opowieść o psie-podróżniku, który pokochawszy zawiadowcę małej stacji kolejowej i jego dzieci, potrafił powrócić do nich z drugiego krańca Włoch.
O psie, który jeździł kolejąpełny opis produktu
Najpiękniejsze bajeczki. Sześć czarujących bajeczek
Kuferek zawiera 6 małych książeczek, z których każda przedstawia inną znaną bajkę: Kot w butach, Pinokio, Piękna i bestia, Królewna Śnieżka, Brzydkie kaczątko, Roszpunka. Dzięki poręcznej formie dziecko może zabrać swoje ulubione bajki wszędzie ze sobą.
Najpiękniejsze bajeczki. Sześć czarujących bajeczekpełny opis produktu
Poznajemy 200 słów. Książka z naklejkami
Kolorowe ilustracje i naklejki zawarte w tej książce sprawią, że dziecko połączy zabawę z nauką nowych wyrazów oraz nauką czytania. Zabawa polegająca na dopasowaniu naklejek do ich konturów rozwija zdolność postrzegania.
W książce pogrupowano 200 wyrazów w pewne kategorie. Każdy obrazek jest czytelnie podpisany.
Zachęć swoje dziecko do nauki czytania, prosząc je o wskazanie wyrazów lub obrazków, o potwierdzenie, na jaką literę zaczynają się lub się kończą oraz o wymówienie danego słowa.
W serii znalazły się tytuły: Poznajemy 200 pojazdów, Poznajemy 200 czynności, Poznajemy 200 zwierząt, Poznajemy 200 słów.
Poznajemy 200 słów. Książka z naklejkamipełny opis produktu
W Dolinie Muminków
Cieszący się nieustającą popularnością cykl dziewięciu książek fińskiej pisarki. Życie Muminków i ich przyjaciół z Doliny skupia się wokół domu Mamusi i Tatusia Muminka, gdzie każdy może liczyć na pomoc i przyjaźń.
W Dolinie Muminkówpełny opis produktu
Moja bajeczka. Alicja w Krainie Czarów
Czy bajka jest długa, czy krótka, ma swoją magiczną moc. Książeczki z serii "Moja bajeczka" mogą towarzyszyć dzieciom w domu, na spacerze i w podróży. Przeczytaj i przenieś się razem z dzieckiem w bajkowy świat!
Poznajcie Alicję w Krainie Czarów i jej przygody!
Moja bajeczka. Alicja w Krainie Czarówpełny opis produktu
Księga przyrody. Ciekawe dlaczego
Ta bogato i ciekawie ilustrowana książka przedstawia fascynujący świat przyrody. Warto pamiętać, że przyroda to nie tylko rośliny i zwierzęta - to cały wszechświat, a więc także planety, woda i powietrze. Każdy czytelnik znajdzie w tym interesującym kompendium wiele informacji, ciekawostek i przede wszystkim odpowiedzi na nurtujące go pytania.
W książce znajdują się rozdziały:
Kosmos
Czas i pory roku
Nasza planeta
Morza i oceany
Góry i jaskinie
Pustynie
Kataklizmy
Księga przyrody. Ciekawe dlaczegopełny opis produktu
Księga wiedzy. Ciekawe dlaczego
W tej wspaniałej książce młody czytelnik odnajdzie intrygujące pytania i niesamowite odpowiedzi. „Księga wiedzy” to kompendium składające się z dziewięciu rozdziałów, z których każdy w przystępnym sposób wprowadzi dziecko w tajemnice otaczającego je świata.
W książce znajdują się rozdziały :
Prehistoria
Starożytne cywilizacje
Średniowiecze
Ludzie i obyczaje
Wszechświat
Ziemia
Żywioły
Królestwo zwierząt
Rośliny
Księga wiedzy. Ciekawe dlaczegopełny opis produktu
Naklejkowa szkoła angielskiego. Słowa
Naklejkowa szkoła angielskiego to seria, która skutecznie stymuluje rozwój młodego umysłu, przy okazji oswajając dziecko z językiem angielskim. Zadania bawią i uczą, pomagając ćwiczyć logiczne myślenie i spostrzegawczość. Angielskie słowa utrwalają się w pamięci malucha, zwiększając jego szanse na skuteczne opanowanie tego języka w przyszłości!
Dzięki kolorowej Tablicy edukacyjnej dziecko utrwala wiedzę, świetnie się przy tym bawiąc!
Znakomita pomoc w kształtowaniu u dziecka wszystkich potrzebnych mu potem w szkole umiejętności.
Naklejkowa szkoła angielskiego. Słowapełny opis produktu
Wyprawa z Martyną Wojciechowską
Wyprawa z Martyną Wojciechowską jest najmniejszą grą z tej serii. Jej uczestnicy, podobnie jak w pozostałych wersjach, przemierzają świat razem ze znaną podróżniczką, Martyną Wojciechowską. Pokonując oceany i kontynenty odpowiadają na pytania związane z miejscami postoju. Podczas wędrówki gracze mogą poznać również ciekawe historie, łączące się z różnymi miejscami na kuli ziemskiej, które przeżyła i opisała specjalnie dla nich Martyna Wojciechowska. Gra jest znakomitą zabawą i dobrym źródłem ciekawych informacji o świecie.
Gra dla 2 graczy w wieku od 8 lat.
Wyprawa z Martyną Wojciechowskąpełny opis produktu
Dinozaury. Rozkładanki
Trójwymiarowe ilustracje, okienka i ruchome elementy pozwolą wam się przenieść do świata gadów kopalnych. Poznajcie niesamowite zwierzęta!

W serii książek z trójwymiarowymi obrazkami, zakładkami, okienkami i miniksiążeczkami przygotowaliśmy aż 5 tytułów: Dinozaury, Piraci, Egipt, Na zamku, Gospodarstwo. Ze względu na wiele niespodzianek, kryjących się na każdej stronie, ciekawe tematy oraz mnóstwo wiadomości książki te na pewno staną się ulubioną lekturą wszystkich dzieci.
Dinozaury. Rozkładankipełny opis produktu
Hipcio Hipolit śpiewa piskliwą piosenkę
Ta pełna zabawnych ilustracji książeczka dla najmłodszych opowiada o lubiącym śpiew, ale pozbawionym talentu wokalnego hipopotamie Hipolicie oraz jego przyjaciołach z dżungli.
Prosty, wierszowany, dowcipny tekst wywoła uśmiech na buzi każdego malucha.
Gumowa postać hipopotama zapiszczy pod naciskiem dziecięcych rączek!
Książeczki w serii: Słoń Staszek, Lew Leon, Małpka Mania, Hipcio Hipolit.
Hipcio Hipolit śpiewa piskliwą piosenkępełny opis produktu
Zabawki. Obrazki dla maluchów
W nagradzanej przez Rodziców i lubianej przez najmłodszych czytelników serii „Obrazki dla maluchów” publikujemy najnowszą książeczkę pt. Zabawki. Na kartonowych stronach dzieci znajdą zabawne modelinowe obrazki przedstawiające zabawki. Jak zwykle w tej serii i ta książeczka kończy się miniquizem sprawdzającym nabytą przez dziecko wiedzę i ćwiczącym pamięć.
W tej kolekcji ukazały się m.in. tytuły: Owoce, Dzikie zwierzęta, Pojazdy, Wieś, Świat w ruchu, Małe stworzonka, Krok po kroku, Zwierzęta i ich dzieci, Kolory, Boże Narodzenie, Góry, Morze, Warzywa, Ciało, Przyroda.
Zabawki. Obrazki dla maluchówpełny opis produktu
Skaczące kulki
Skaczące kulki to wspaniała gra zręcznościowa. Zapewnia dużo emocji i doskonałą zabawę. Gracze starają się trafić plastikowymi kulkami do tarczy, strzelając z plastikowych katapult. Wygrywa ten, kto zdobędzie największą ilość punktów na tarczy. Aby wygrać trzeba umiejętnie ocenić odległość i precyzyjnie dobrać siłę naprężenia katapulty. W osiągnięciu zwycięstwa niemałą rolę odgrywa też cierpliwość i opanowanie.
Gra dla 1-3 graczy w wieku od 4 lat.
Skaczące kulkipełny opis produktu
Moda wieczorowa. Niezbędnik projektantki
Amatorki książek o modzie i przyszłe projektantki zachwyci nowatorski produkt –książeczka przypominająca konstrukcją wejście do modowego butiku – pełnego strojów, tkanin i projektów. Pierwszy tytuł „Moda wieczorowa” przedstawia stroje wieczorowe i pozwala tworzyć własne projekty. Drugi tytuł „ Moda romantyczna” - to sklep z modą letnią, romantyczną.
Książeczki są zbiorem opisów strojów i porad, jak je projektować, naklejek i papierów imitujących różne tkaniny. Oprócz tego, dziewczynki znajdą w nich mnóstwo ciekawostek z historii mody.
W „Niezbędniku projektantki” młode damy znajdą:
- 48 stronicowy blok do kreowania,
- zeszyt projektantki z informacjami o modzie i wskazówkami dotyczącymi projektowania
- 4 plansze z naklejkami oraz planszę z szablonem.
Moda wieczorowa. Niezbędnik projektantkipełny opis produktu
Moda romantyczna. Niezbędnik projektantki
Amatorki książek o modzie i przyszłe projektantki zachwyci nowatorski produkt –książeczka przypominająca konstrukcją wejście do modowego butiku – pełnego strojów, tkanin i projektów. Pierwszy tytuł „ Moda romantyczna” - to sklep z modą letnią, romantyczną. Drugi tytuł „Moda wieczorowa” przedstawia stroje wieczorowe i pozwala tworzyć własne projekty.
Książeczki są zbiorem opisów strojów i porad, jak je projektować, naklejek i papierów imitujących różne tkaniny. Oprócz tego, dziewczynki znajdą w nich mnóstwo ciekawostek z historii mody.
W „Niezbędniku projektantki” młode damy znajdą:
- 48 stronicowy blok do kreowania,
- zeszyt projektantki z informacjami o modzie i wskazówkami dotyczącymi projektowania
- 4 plansze z naklejkami oraz planszę z szablonem.
Moda romantyczna. Niezbędnik projektantkipełny opis produktu
Akademia Pana Kleksa
Powieść baśniowa o naukach chłopca Adasia Niezgódki w dziwnej, trochę śmiesznej i zwariowanej akademii prowadzonej przez sympatycznego dziwaka Pana Kleksa. Ilustracje Jana Marcina Szancera. Na podstawie tego utworu powstał popularny film K. Gradowskiego.
Akademia Pana Kleksapełny opis produktu
Mały geniusz. Zadania dla dzieci na bystrość i inteligencję
"Mały geniusz" to książka dla chłopców i dziewczynek, która pozwoli rozwijać zdolności intelektualne w sposób zabawny i motywujący.
Trzysta zadań, z których się składa ujęto w sześciu częściach odpowiadających umiejętnościom poznawczym uważanym przez psychopedagogów za wskaźniki inteligencji.
Zadania te zaplanowano jako prawdziwe wyzwania, aby dzieci uaktywniły swe zdolności pokonywania trudności i odkryły, że potrafią rozwiązywać problemy oraz reagować na nowe doświadczenia.
Z "Małym geniuszem" dzieci nauczą się porównywać, porządkować, klasyfikować, rozpoznawać, analizować, uogólniać...
Mały geniusz. Zadania dla dzieci na bystrość i inteligencjępełny opis produktu
Wiersze dla dzieci
Wznowienie, po 18 latach, najpopularniejszych wierszy dla dzieci Juliana Tuwima (m.in. „Lokomotywa”, „Bambo”, „Zosia-Samosia”, „Okulary”, „Rzepka”, „Słoń Trąbalski”) z pięknymi ilustracjami wybitnej rysowniczki Olgi Siemaszko. Ilustracje zostały wiernie zreprodukowane, wiersze Tuwima natomiast wydrukowano zgodnie z kanonem przyjętym w 2006 roku przez Fundację im. Juliana Tuwima i Ireny Tuwim (poprzednie wydania zawierały liczne błędy).
Wiersze dla dziecipełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]