Losowy produkt
Notebook SONY SVS1312G3E
Notebook SONY SVS1312G3E
Książka WYDAWNICTWO EGMONT Śpiąca Królewna
Śpiąca Królewna to książeczka przedstawiająca historię księżniczki Aurory, na którą zła Diabolina rzuciła klątwę - w dniu szesnastych urodzin dziewczyna ukłuje się w palec wrzecionem i umrze. Trzy wróżki: Flora, Fauna i Pogódka próbują nie dopuścić do tragedii.
Książka WYDAWNICTWO EGMONT Śpiąca Królewnapełny opis produktu
Książka AMEET My Little Pony. Magiczne słowa
My Little Pony. Magiczne słowa to ilustrowana książeczka z sympatycznymi kucykami w roli głównej.
Książka AMEET My Little Pony. Magiczne słowapełny opis produktu
Książka AMEET Zestaw aktywizujący Auta 2
Zestaw aktywizujący Auta 2 to pakiet, w skład którego wchodzą dwie książki z zadaniami, naklejki i gra pt. Wyścig tajnych agentów. Produkt umożliwia zabawę razem z Zygzakiem McQueenem, Złomkiem i innym bohaterami filmu Auta 2.
Książka AMEET Zestaw aktywizujący Auta 2pełny opis produktu
Książka AMEET Auta 2 (Czytaj i Słuchaj)
Auta 2 to książeczka dla dzieci przedstawiająca przygody Zygzaka McQueena, który wraz z przyjaciółmi uczestniczy w zawodach odbywających się w Japonii, we Włoszech i w Wielkiej Brytanii. W zestawie płyta CD audio.
Książka AMEET Auta 2 (Czytaj i Słuchaj)pełny opis produktu
Książka AMEET Klub Przyjaciół Myszki Miki (Poznajemy)
Klub Przyjaciół Myszki Miki to książeczka dla dzieci przedstawiająca przygody Myszki Miki i jej kompanów. Ponadto maluch pozna kolory, kształty, cyfry i zwierzęta.
Książka AMEET Klub Przyjaciół Myszki Miki (Poznajemy)pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO EGMONT Śpiąca królewna: Królewski ślub Aurory
Śpiąca królewna: Królewski ślub Aurory to książeczka dla dzieci stworzona na podstawie filmu animowanego pt. Śpiąca królewna. Czytelnik pozna ciekawe historie na temat bohaterów i uzupełni je dołączonymi naklejkami.
Książka WYDAWNICTWO EGMONT Śpiąca królewna: Królewski ślub Aurorypełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO EGMONT Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków to książeczka przedstawiająca historię Śnieżki, która ucieka przed Złą Królową. Dziewczyna zaprzyjaźnia się z krasnoludkami i decyduje się zamieszkać wraz z nimi w leśnej chatce. Pewnego dnia zjada zatrute przez Królową jabłko i traci przytomność. Tylko pocałunek księcia może przywrócić Śnieżkę do życia.
Książka WYDAWNICTWO EGMONT Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludkówpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO EGMONT Mała Syrenka
Mała Syrenka to książeczka przedstawiająca historię syrenki Arielki, która zakochuje się w człowieku - księciu Eryku. Aby zdobyć jego serce, korzysta z pomocy wiedźmy Urszuli i także staje się człowiekiem.
Książka WYDAWNICTWO EGMONT Mała Syrenkapełny opis produktu
Książka AMEET Krudowie. Rodzinna szkoła przetrwania
Krudowie. Rodzinna szkoła przetrwania to książeczka przedstawiająca przygody rodziny jaskiniowców Krudów. W zestawie naklejki.
Książka AMEET Krudowie. Rodzinna szkoła przetrwaniapełny opis produktu
Książka AMEET Krudowie
Krudowie to książka, która przeniesie dziecko do prehistorycznych czasów. Wydanie zawiera atrakcje takie jak zadania, labirynty, zagadki obrazkowe, wykreślanki oraz grę memory.
Książka AMEET Krudowiepełny opis produktu
Sport. Obrazkowa encyklopedia dla dzieci
W jaki sposób uprawiano sport w epoce prehistorycznej? Jak Chińczycy jako pierwsi grali w piłkę nożną? Dlaczego zawodnicy startujący w sztafetach podają sobie ręce? Dlaczego judocy są mistrzami w schylaniu się?
Odpowiedzi na te i na prawie 500 innych pytań znajdują się w tej ilustrowanej książce, która jest prawdziwą skarbnicą wiedzy, zarówno dla młodszych, jak i dla starszych.
W serii ukazały się tytuły: Przyroda, Nauka, Ciało, Zwierzęta, Prehistoria, Ekologia, Sport, Kosmos i Morze
Sport. Obrazkowa encyklopedia dla dziecipełny opis produktu
Książka AMEET Klub Przyjaciół Myszki Miki. Pory Roku
Klub Przyjaciół Myszki Miki. Pory Roku to ilustrowana książeczka dla dzieci, dzięki której poznają one pory roku i rozwiną swoje umiejętności.
Książka AMEET Klub Przyjaciół Myszki Miki. Pory Rokupełny opis produktu
Książka AMEET Disney Księżniczki. Kształty
Disney Księżniczki. Kształty to ilustrowana książeczka z sympatycznymi księżniczkami w roli głównej, dzięki której dziecko pozna różne kształty i rozwinie zdolności manualne.
Książka AMEET Disney Księżniczki. Kształtypełny opis produktu
Prehistoria. Obrazkowa encyklopedia dla dzieci
Jakimi metodami bada się wiek skamieniałości? Skąd wiemy jaki kolor skóry mieli nasi przodkowie? Dlaczego ogień usprawnił broń? Dlaczego neandertalczyków nazywamy czasami okrutnymi ogrami? Dlaczego myśliwi oswoili wilka?
Odpowiedzi na te i na prawie 500 innych pytań znajdują się w tej ilustrowanej książce, która jest prawdziwą skarbnicą wiedzy, zarówno dla młodszych, jak i dla starszych.
W serii ukazały się tytuły: Przyroda, Nauka, Ciało, Zwierzęta, Prehistoria, Ekologia, Sport, Kosmos i Morze
Prehistoria. Obrazkowa encyklopedia dla dziecipełny opis produktu
Książka AMEET Kubuś i przyjaciele. Poznajemy przeciwieństwa
Kubuś i przyjaciele. Poznajemy przeciwieństwa to książeczka dla dzieci przedstawiająca przygody Kubusia Puchatka i jego kompanów. Wraz z nimi maluch nauczy się dostrzegać przeciwieństwa.
Książka AMEET Kubuś i przyjaciele. Poznajemy przeciwieństwapełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO EGMONT Piękna i Bestia: Królewski ślub Belli
Piękna i Bestia: Królewski ślub Belli to książeczka dla dzieci stworzona na podstawie filmu animowanego pt. Piękna i Bestia. Czytelnik pozna ciekawe historie na temat bohaterów i uzupełni je dołączonymi naklejkami.
Książka WYDAWNICTWO EGMONT Piękna i Bestia: Królewski ślub Bellipełny opis produktu
Książka AMEET Truskawkowe Ciastko. Pierwsze słowa
Truskawkowe Ciastko. Pierwsze słowa to ilustrowana książeczka z sympatycznymi bohaterami, ułatwiająca naukę pierwszych słów i kojarzenie ich z obrazkami.
Książka AMEET Truskawkowe Ciastko. Pierwsze słowapełny opis produktu
Książka AMEET Spider-Man. Zadanie: naklejanie!
Spider-Man. Zadanie: naklejanie! to książeczka zawierająca zadania i łamigłówki ze Spider-Manem w roli głównej. W zestawie ponad 200 naklejek.
Książka AMEET Spider-Man. Zadanie: naklejanie!pełny opis produktu
Książka AMEET Ultimate Spider-Man. Venom / Pułapka Dr. Dooma
Ultimate Spider-Man. Venom / Pułapka Dr. Dooma to książka zawierająca dwa opowiadania ze Spider-Manem w roli głównej. W pierwszej z nich superbohater powstrzyma złego potwora, a w drugiej jego zadaniem będzie schwytanie Dr. Dooma.
Książka AMEET Ultimate Spider-Man. Venom / Pułapka Dr. Doomapełny opis produktu
Niemiecki dla dzieci - pakiet
Niemiecki dla dzieci to wyjątkowy, edukacyjny pakiet dla najmłodszych, który zapewnia aktywna naukę języka przez gry i zabawę.
Zestaw obejmuje: książkę, CD-ROM z grą językową „7 Diamentów”, płytę CD z nagraniami niemieckich słówek w wykonaniu lektorów oraz komplet kolorowych kart obrazkowych. Pakiet został specjalnie przygotowany tak, aby nauka języka była dla dzieci ciekawa i przyjemna.
Gra „7 Diamentów”
Dzieci uczą się niemieckiego przy okazji wędrówki po tajemniczym Mieście. Za poprawnie rozwiązane ćwiczenia lub gry otrzymują punkty. W nagrodę uzyskują też rozmaite skarby - przedmioty, dzięki którym odwiedzić można niedostępne części Miasta. Celem gry jest zdobycie wszystkich 7 diamentów ukrytych w programie.
Wędrując po zagadkowym Mieście Twoje Dziecko odwiedzi ciekawe miejsca (zoo, wieżę widokową, bibliotekę, centrum handlowe...), a w nich nauczy się aż 400 słówek - pozna ich wymowę, pisownię i znaczenie. Wszystkie słówka i wyrażenia zostały w zabawny sposób zilustrowane oraz udźwiękowione wyłącznie przez profesjonalnych lektorów. Słownik obrazkowy
Słownik to wyjątkowy pakiet (książka + płyta CD), który uczy dzieci języka niemieckiego. Różnorodne ćwiczenia zachęcają do aktywnej nauki, a językowe łamigłówki sprawiają, że samodzielna nauka jest wspaniałą przygodą. Kolorowe ilustracje ułatwiają samodzielne zapamiętanie 800 niemieckich słówek przetłumaczonych na język polski oraz uporządkowanych w 40 grupach tematycznych.
Pakiet został specjalnie opracowany tak, aby dziecko podczas zabawy aktywnie uczyło się języka niemieckiego. Dołączona do słownika płyta dodatkowo doskonali rozumienie ze słuchu oraz wymowę.
Karty obrazkowe:
- 52 kolorowe karty - niemiecko – polskie - idealne do zabawy w domu lub przedszkolu - kolorowe ilustracje.
Niemiecki dla dzieci - pakietpełny opis produktu
Odkryj swoje ciało. Wydanie 2
Zobacz trójwymiarowy obraz wnętrza człowieka! Niezastąpiona, wydana w bardzo nowoczesny sposób książka wprowadzi najmłodszych czytelników w tajniki działania ludzkiego ciała. W prosty, ale rzetelny sposób omówiono w niej i opatrzono ilustracjami najważniejsze układy organizmu,. Największą zaletą książki jest to, że dziecko, odwracając kolejne kartki, znajduje trójwymiarowe modele poszczególnych układów, np. serce, wątrobę, płuca, kości i na własne oczy może zobaczyć to, czego do tej pory nie widziało przeciętne ludzkie oko.
Odkryj swoje ciało. Wydanie 2pełny opis produktu
Sport. Obrazkowa encyklopedia dla dzieci
W jaki sposób uprawiano sport w epoce prehistorycznej? Jak Chińczycy jako pierwsi grali w piłkę nożną? Dlaczego zawodnicy startujący w sztafetach podają sobie ręce? Dlaczego judocy są mistrzami w schylaniu się?
Odpowiedzi na te i na prawie 500 innych pytań znajdują się w tej ilustrowanej książce, która jest prawdziwą skarbnicą wiedzy, zarówno dla młodszych, jak i dla starszych.
W serii ukazały się tytuły: Przyroda, Nauka, Ciało, Zwierzęta, Prehistoria, Ekologia, Sport, Kosmos i Morze
Sport. Obrazkowa encyklopedia dla dziecipełny opis produktu
Książka AMEET Merida Waleczna (Czytaj i Słuchaj)
Merida Waleczna to książeczka dla dzieci przedstawiająca przygody zbuntowanej księżniczki, której ani trochę nie interesuje dworska etykieta, zaś jej ulubionym zajęciem jest strzelanie z łuku i przejażdżki na koniu Agnusie. W zestawie płyta CD audio.
Książka AMEET Merida Waleczna (Czytaj i Słuchaj)pełny opis produktu
Książka AMEET Kubuś i przyjaciele (Poznajemy)
Kubuś i przyjaciele to książeczka dla dzieci przedstawiająca przygody Kubusia Puchatka i mieszkańców Stuwiekowego Lasu. Ponadto maluch pozna kolory, cyfry, dni tygodnia, warzywa i owoce.
Książka AMEET Kubuś i przyjaciele (Poznajemy)pełny opis produktu
Książka AMEET LEGO Ninjago. Zadanie: naklejanie!
LEGO Ninjago. Zadanie: naklejanie! to książeczka zawierająca opowiadanie o wojownikach ninja, których zadaniem jest przeszkodzenie Wężowcom w obudzeniu Pożeracza Światów. W zestawie 270 naklejek.
Książka AMEET LEGO Ninjago. Zadanie: naklejanie!pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO EGMONT Mała Syrenka: Królewski ślub Arielki
Mała Syrenka: Królewski ślub Arielki to książeczka dla dzieci stworzona na podstawie filmu animowanego pt. Mała Syrenka. Czytelnik pozna ciekawe historie na temat bohaterów i uzupełni je dołączonymi naklejkami.
Książka WYDAWNICTWO EGMONT Mała Syrenka: Królewski ślub Arielkipełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO EGMONT Kopciuszek
Kopciuszek to książeczka przedstawiająca historię o ubogiej dziewczynie, która mieszka wraz ze złą macochą i jej dwiema córkami. Gdy w pobliskim zamku odbywa się wielki bal, na którym książę ma zamiar wybrać dla siebie żonę, Kopciuszek nie wierzy już, że szczęście może się do niej jeszcze uśmiechnąć.
Książka WYDAWNICTWO EGMONT Kopciuszekpełny opis produktu
Książka AMEET LEGO City. Duch Ognia
LEGO City. Duch Ognia to książka przedstawiająca przygody strażaków dzielnie walczących z pożarem trawiącym LEGO City. Ponadto wydanie zawiera zagadki, quiz oraz ciekawostki na temat pracy strażaków.
Książka AMEET LEGO City. Duch Ogniapełny opis produktu
Bond. Leksykon
Zasadnicza część książki to alfabetycznie ułożone hasła autorstwa popularnego dziennikarza prasowego i telewizyjnego, Kamila M. Śmiałkowskiego, prezentujące  uniwersum agenta 007 (książki, filmy, komiksy, gry komputerowe).

Pomiędzy hasłami znajdują się 22 eseje poświęcone ekranizacjom przygód Jamesa Bonda. Autorami tych tekstów są wybitni „bondolodzy”, w tym: Andrzej Kołodyński (red. naczelny „Kina”), Jacek Szczerba („Gazeta Wyborcza”), Bartosz Żurawiecki („Film”), Michał Chaciński (TVP Kultura) oraz – gościnnie – autor bestsellerowych powieści grozy, Łukasz Orbitowski.

Kolorowy dodatek specjalny do „Bond. Leksykon” poświęcony „Skyfall”. Od Adele do Bena Whishawa. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o najnowszym filmie z 007, ale baliście się zapytać (Jamesa Bonda). W tym artykuł o przełomowym roku 1962 (data narodzin Jamesa Bonda, The Beatles i The Rolling Stones) oraz ekskluzywne wywiady z ludźmi związanymi bezpośrednio ze światem najlepszego z agentów.
Bond. Leksykonpełny opis produktu
Jaskinia hałasu
Jaskinia hałasu Wojciecha Lisa i Tomasza Godlewskiego zasługuje na uwagę nie tylko dlatego, że jest pierwszą monograficznie zakrojoną książką o rodzimej scenie muzyki metalowej, ale przede wszystkim dlatego, że pokazuje ze szczegółami mechanizmy animowania nowych zjawisk muzycznych i z muzyką rozmaicie związanych. Jest to, rzecz jasna, piękny prezent dla fanów, ale przecież nie tylko dla nich. Mamy tu bowiem do czynienia z "gęstym" opisem fenomenu muzycznego undergroundu wraz z całym jego subkulturowym folklorem: estetyką (i antyestetyką) wyglądu, zine`ami, zachowaniem na koncertach, specyfiką klubów muzycznych, przekraczaniem granicy między kulturą spontaniczną a instytucjonalną - wszystko to z pewnością zainteresuje dziennikarzy, socjologów i badaczy kultury.
- dr Mirosław Pęczak (kulturoznawca, publicysta "Polityki").
Jaskinia hałasupełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]