Kajtuś w ogrodzie
Każda książeczka dla dzieci w tej serii zawiera kolorowy plakat do powieszenia na ścianie.
Razem z Kajtusiem dzieci odkrywają m.in. jak rośnie ich ciało (tablica wzrostu), jakie warzywa uprawia się w ogródku oraz poznają zwierzęta mieszkające w zoo.
Kajtuś pomaga dziadkowi w ogrodzie, hodując marchewki i świetnie się przy tym bawi.
Kajtuś w ogrodziepełny opis produktu
Księżniczki 2. Maluj wodą!
Seria malowanek wodnych dla dziewczynek.
Do kolorowania swoich ulubionych księżniczek nie potrzebujesz żadnych farb! Wystarczy, że zmoczysz pędzelek w niewielkiej ilości wody i zaczniesz malowanie od górnej części strony. Pamiętaj, że każdy wzór to inny kolor, dlatego zanim pomalujesz kolejny, dokładnie wypłucz pędzelek. Zaczekaj, aż obrazek wyschnie, i przewróć kartkę.

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start w świat książki – nasze publikacje to gwarancja jakości!
Książki wydrukowano w ekologicznej technologii druku bezwodnego Waterless.
W procesie druku nie stosuje się chemikaliów.
Farby do druku bezwodnego zostały zaakceptowane przez producentów żywności i zabawek dla dzieci, ponieważ dzięki nim w zadrukowany papier nie wnikają niebezpieczne substancje, stosowane przy druku tradycyjnym.
Księżniczki 2. Maluj wodą!pełny opis produktu
Lektury dla klasy 2 z ćwiczeniami
Lektury dla klasy 2 z ćwiczeniami” to zbiór utworów proponowanych w podstawie programowej MEN do omówienia podczas zajęć z dziećmi. Tekstom towarzyszą ciekawe ćwiczenia pomagające zrozumieć utwór oraz ocenić bohaterów literackich. Zabawnie i barwnie ilustrowane zadania przekonają uczniów, że lektura nie musi być ani nudna, ani trudna.
W serii: „Lektury dla klasy 1 z ćwiczeniami”, „Lektury dla klasy 2 z ćwiczeniami”, „Lektury dla klasy 3 z ćwiczeniami”.
Lektury dla klasy 2 z ćwiczeniamipełny opis produktu
Moi przyjaciele. Wielka księga zadań z nalepkami
Mnóstwo szalonych zadań, łamigłówek, zagadek, kolorowanek, rysunków od kropki do kropki. A także maski, zawieszki, modele jako tekturowe wypychanki.
I co jeszcze...? Mnóstwo cudownie kolorowych nalepek!
Moi przyjaciele. Wielka księga zadań z nalepkamipełny opis produktu
Moje biblijne skarby. Jezus, Syn Boży
Książeczka przystępnie opowiada życie i nauki Jezusa. Dziecko może uzupełnić tekst kolorowymi naklejkami.
Moje biblijne skarby. Jezus, Syn Bożypełny opis produktu
Po prostu Puchatek. Myśli o Przyprawach i Wyprawach
Ta maleńka książeczka zawiera cenne wskazówki, które mogą się okazać przydatne podczas każdej Przyprawy (i małej, i dużej).
Po prostu Puchatek. Myśli o Przyprawach i Wyprawachpełny opis produktu
Wysportowane dziewczyny. Naklejkowe przebieranki
Od pływania, przez koszykówkę, aż po jazdę figurową na lodzie. Ta książka pokaże ci,w co ubierają się sportowcy z całego świata. Wystarczy otworzyć książkę, przeczytać instrukcje i zacząć wyklejać!
Wysportowane dziewczyny. Naklejkowe przebierankipełny opis produktu
Niebieska niedźwiedzica
Inna niż my, ale jaka piękna!
W Niedźwiedziej Dolinie, wśród niedźwiedzi białych, czarnych, szarych i brązowych przychodzi na świat niebieska niedźwiedzica. Jej odmienność drażni mieszkańców, szczególnie gdy okazuje się, że jest zdolniejsza od innych niedźwiedziątek. Niebieska Azul staje się więc coraz bardziej samotna. Aż któregoś dnia zmartwieni jej smutkiem rodzice postanawiają przenieść się do krainy, gdzie każdy może być taki, jaki jest. Tymczasem opuszczona przez Azul dolina traci kolory i robi się coraz bardziej ponura…
Jak zakończy się ta historia? Czy Król Niedźwiedzi, który niegdyś odrzucił niebieską niedźwiedzicę, zdoła nakłonić rodzinę Azul do powrotu?
Piękna bajka o tolerancji, nietolerancji i złych skutkach pochopnych decyzji.
Niebieska niedźwiedzicapełny opis produktu
Supermodelki na zakupach. Projektuję modne stroje
Poznaj piękne modelki międzynarodowej sławy. Przygotuj dla każdej z nich wspaniałe stroje, w których pójdą na zakupy. Pokoloruj ich ubrania lub – korzystając z nalepek – stwórz samodzielnie niepowtarzalne kreacje.

Książeczki z serii „Supermodelki” zostały stworzone z myślą o tych wszystkich dziewczynkach, które fascynuje świat mody i życie modelek. Dzięki wspaniałym naklejkom dziewczynki skomponują stroje na różne okazje, a na stronach przeznaczonych do kolorowania stworzą kombinacje kolorystyczne odpowiadające charakterowi kreacji i okazji do wystąpienia w niej, gdyż są to stroje odpowiednie na zakupy, imprezy, wakacje lub wybieg dla modelek czy sesja zdjęciowa.
W serii: Supermodelki na wakacjach, Supermodelki na zakupach, Supermodelki na imprezie i Supermodelki na wakacjach.
Supermodelki na zakupach. Projektuję modne strojepełny opis produktu
Tajemnica biblioteki. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai
Z biblioteki w Valleby giną cenne książki. Jak to możliwe, skoro każda z nich ma zabezpieczenie przed kradzieżą? Dlaczego nie włącza się alarm, kiedy złodziej przemyca je na zewnątrz? Komisarz policji prosi Lassego i Maję o pomoc. Detektywi obserwują bibliotekę i namierzają troje podejrzanych.

Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów.
Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.

Do końca 2011 roku w Polsce ukazało się 14 tytułów. Książki świetnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać. Duża czcionka, duża ilość charakterystycznych czarno-białych ilustracji oraz trzymająca w napięciu akcja sprawiają, że nawet najbardziej oporni mali czytelnicy czytają je z wypiekami na twarzach.
Tajemnica biblioteki. Biuro Detektywistyczne Lassego i Maipełny opis produktu
Tatuś Muminka i morze
Cieszący się nieustającą popularnością cykl dziewięciu książek fińskiej pisarki. Życie Muminków i ich przyjaciół z Doliny skupia się wokół domu Mamusi i Tatusia Muminka, gdzie każdy może liczyć na pomoc i przyjaźń. Świat Muminków to dolina, w której różne tajemnicze postacie - Paszczaki, Ryjek, Włóczykij, Mała Mi - wiodą życie dziwnie podobne do zwykłego, a jednak wypełnione baśnią.
Tatuś Muminka i morzepełny opis produktu
Umiem rysować. W podróży. Napisz i zetrzyj
Naucz się rysować pojazdy, naśladując kolejne cztery etapy powstawania obrazka. Specjalny pisak umożliwia starcie wykonanej pracy i powtórzenie zadania, abyś mógł stworzyć idealny rysunek!
Tytuły w serii: Umiem liczyć, Umiem pisać. W szkole, Umiem rysować. Na wsi, Umiem rysować. W podróży.
Umiem rysować. W podróży. Napisz i zetrzyjpełny opis produktu
W moim brzuchu mieszka jakieś zwierzątko
W moim brzuchu mieszka jakieś zwierzątko!
Skąd o tym wiem? Czasem słyszę, jak warczy, mruczy i gulgocze. Po jedzeniu czuję, jak rośnie, a kiedy za długo go nie karmię - wpada we wściekłość! Gdy długo się nie odzywa - zaczynam się niepokoić. To w końcu moje zwierzątko, które w nocy odstrasza warczeniem duchy!
Dowcipna książka o małej dziewczynce i niezwykle tajemniczym zwierzątku.
- Myślisz, że ono nie wyskoczy?
Miałam nadzieję, że nie. Bo niby którędy?
- A jak tam weszło? - zapytał kolega.
- Nie wiem - wyznałam szczerze.
- Może wypiłaś wodę z kałuży? - zastanawiał się kolega. - Albo nie umyłaś rąk przed jedzeniem?
Zwierzątko było małe jak bakteria, więc je połknęłaś, a teraz ono rośnie i rośnie? Całkiem możliwe!
Po jednym ze spotkań autorskich młoda mama opowiedziała mi zabawną historię. Jej paroletnia córeczka, wsłuchawszy się w swój burczący brzuch, nabrała przekonania że mieszka w nim jakieś zwierzątko. Stwierdziłem, że to fantastyczny pomysł na książkę.
Grzegorz Kasdepke
W moim brzuchu mieszka jakieś zwierzątkopełny opis produktu
Kubuś i Przyjaciele. Moja pierwsza encyklopedia. Natura
Encyklopedia Disneya z serii Disney uczy pomaga dzieciom poznawać świat, rozbudza ciekawość i wspiera ich intelektualny rozwój. Razem z ulubionymi bohaterami bajek Disneya dzieci zdobywają nowe umiejętności i wkraczają w fascynujący świat wiedzy.
Kubuś i Przyjaciele. Moja pierwsza encyklopedia. Naturapełny opis produktu
Uczucia, co to takiego? Dzieci Filozofują
Dzieci często zadają pytania mające naturę pytań filozoficznych. Dlaczego ludzie umierają? Dlaczego muszę słuchać rodziców? Dlaczego na świecie są wojny? Wobec takich pytań dorośli niejednokrotnie czują się bezradni. Nie wiedzą, w jaki sposób rozmawiać z dziećmi na trudne tematy, co im odpowiadać. Bo też czy istnieją jednoznaczne odpowiedzi?
Seria \\"Dzieci Filozofują\\" skonstruowana jest w formie rozmowy dzieci i dorosłych. Wykorzystując naturalną prostotę dziecięcych pytań i odpowiedzi, książki te otwierają drzwi do odwiecznych filozoficznych problemów, takich jak znaczenie życia, etyka, emocje, tożsamość czy świadomość.
Każdy tom zawiera sześć ważnych pytań. Każde pytanie prowadzi do sześciu możliwych odpowiedzi, których mogłoby udzielić dziecko. Z kolei każda odpowiedź prowadzi do kilku nowych pytań, które w jakiś sposób podważają wcześniejszą odpowiedź. A wszystko to w odniesieniu do codziennego życia dziecka.
Charakterystyczne ilustracje oparte na koncepcji żartu rysunkowego pomagają spojrzeć na omawiany problem w sposób humorystyczny, delikatny, poetycki czy nawet nieco wywrotowy - wszak myślenie to świetna zabawa!
Uczucia, co to takiego? Dzieci Filozofująpełny opis produktu
Odgłosy miasta. Książeczka dźwiękowa
Weź udział w naszej zabawie - czytaj książeczkę, oglądaj obrazki i słuchaj dźwięków towarzyszących historyjkom.
Nasz książeczki są także okazją do poznania nowych słówek i skojarzenia nazw z obrazkiem.
W tej serii: W ZOO, Mój dom, Pracowity dzień, Odgłosy miasta.
Odgłosy miasta. Książeczka dźwiękowapełny opis produktu
Pożyteczne maszyny. Świat wokół nas
Czy chcecie się dowiedzieć, jakie pojazdy i maszyny pomagają ludziom? Jeśli tak, to sięgnijcie po tę książkę! A kiedy naciśniecie przyciski, usłyszycie prawdziwe dźwięki autobusu, pociągu, helikoptera, karetki pogotowia i innych maszyn.
Czytaj, naciskaj przyciski i słuchaj odgłosów maszyn.
W tej samej serii: Wiejskie zwierzęta, Mieszkańcy lasu.
Pożyteczne maszyny. Świat wokół naspełny opis produktu
Pracowity dzień. Książeczka dźwiękowa
Weź udział w naszej zabawie - czytaj książeczkę, oglądaj obrazki i słuchaj dźwięków towarzyszących historyjkom.
Nasz książeczki są także okazją do poznania nowych słówek i skojarzenia nazw z obrazkiem.
W tej serii: W ZOO, Mój dom, Pracowity dzień, Odgłosy miasta.
Pracowity dzień. Książeczka dźwiękowapełny opis produktu
George jest ciekawski
Kolorowa książeczka dla najmłodszych czytelników, której bohaterem jest znana z filmów animowanych mała i niesforna małpka George, która od 70 lat bawi i uczy miliony dzieci na całym świecie. Postać stworzona przez H. A . Reya i jego żonę Margret , stała się bohaterem wielu książek , a także seriali telewizyjnych i filmów, tłumaczonych na wiele języków.

To właśnie na podstawie m.in. tej książeczki powstał uwielbiany przez dzieci serial "Ciekawski George" emitowany w telewizji Mini Mini.
George jest ciekawskipełny opis produktu
Kuba i Mela dają radę
Drugi tom perypetii sympatycznego rodzeństwa, czyli tytułowych Kuby i Meli. Rodzice mało co rozumieją – to już wiemy. Posiadanie starszego brata/młodszej siostry (niepotrzebne skreślić) bywa uciążliwe. Ale każdy kolejny dzień to nowa przygoda i nawet jeśli czasem się ze sobą nie zgadzamy i kłócimy, to przecież i tak się kochamy. Pełna humoru i nie pozbawiona ironii książka o codziennym życiu i przygodach pewnej polskiej rodziny z obrazkami znanego satyryka, Henryka Sawki. Lektura nie tylko dla dzieci! Rekomendujemy również dorosłym, pod warunkiem, że potrafią zachować dystans do samych siebie.
Kuba i Mela dają radępełny opis produktu
Najpiękniejsze bajki świata + CD
Przedstawiamy Państwu wybór najbardziej znanych i lubianych przez dzieci bajek. Do książki dołączona jest płyta CD z nagraniami bajek w interpretacji Anny Dymnej i Krzysztofa Globisza. Książka zachęci rodziców i dzieci do wspólnego czytania, a płyta CD sprawdzi się doskonale w czasie długiej podróży samochodem.
Najpiękniejsze bajki świata + CDpełny opis produktu
Lektury dla klasy 1 z ćwiczeniami
Lektury dla klasy 1 z ćwiczeniami” to zbiór utworów proponowanych w podstawie programowej MEN do omówienia podczas zajęć z dziećmi. Tekstom towarzyszą ciekawe ćwiczenia pomagające zrozumieć utwór oraz ocenić bohaterów literackich. Zabawnie i barwnie ilustrowane zadania przekonają uczniów, że lektura nie musi być ani nudna, ani trudna.
W serii: „Lektury dla klasy 1 z ćwiczeniami”, „Lektury dla klasy 2 z ćwiczeniami”, „Lektury dla klasy 3 z ćwiczeniami”.
Lektury dla klasy 1 z ćwiczeniamipełny opis produktu
Grrr! Triceratops
Poznaj niesamowite dinozaury żyjące w odległej przeszłości!
Ciekawostki, znakomite ilustracje i kształt książki działają na wyobraźnię i kształtują wiedzę.
Tytuły w serii: Tyranozaur, Apatozaur, Stegozaur, Triceratops.
Grrr! Triceratopspełny opis produktu
Kosmos. Nauka rysowania i ciekawe opowiadania
Poznajcie historię Atomka, chłopca z innego świata, który wyrusza w szaloną podróż, by odnaleźć swojego szczeniaka . Śledząc przygody Atomka , dzieci nauczą się jak narysować rakietę, kosmicznego mutanta czy przyjaznego szczeniaka.
W serii ukazały się: "Zoo", "Kosmos", "Ulubione zwierzaki", "Dinozaury".
Kosmos. Nauka rysowania i ciekawe opowiadaniapełny opis produktu
Dobra wróżka
Dzięki uroczym opowiastkom o baśniowych bohaterach, którzy czynią świat lepszym, dziecko dowie się, co w życiu jest najcenniejsze.
Zbierz je wszystkie: Dobra wróżka, Szczodra czarodziejka, Przemiła syrenka, Przyjacielska księżniczka.
Dobra wróżkapełny opis produktu
Zamek. Kroniki oblężenia
Ta księga opowiada prawdziwe dzieje oblężenia Chateau-Gaillard, potężnego zamku we francuskiej Normandii, którego imponujące ruiny przetrwały do dziś. Początku zamku (1197r.) wiążą się ze słynnym krzyżowcem, królem Anglii Ryszardem I, zwanym też Ryszardem Lwie Serce. Zbudował go, by bronić swoich ziem, gdyż jako władca Anglii był również księciem Normandii...
Zamek. Kroniki oblężeniapełny opis produktu
Przyroda. Obrazki dla maluchów
Książeczka dla najmłodszych, wprowadzająca w świat przyrody. W tej serii znalazły się m.in. tytuły: Boże Narodzenie, Przyroda, Wieś, Zwierzęta, Kolory, Ciało, Cyfry, Góry, Dzieje biblijne, Przeciwieństwa, Las, Chrońmy naszą planetę.
Przyroda. Obrazki dla maluchówpełny opis produktu
Zezia i Giler. Książka audio CD MP3
Audiobook czytany przez... samą Agnieszkę Chylińską. Doskonale znamy Jej wokal, teraz posłuchamy jak wypadnie w debiutanckiej roli lektorki.

Poznajcie perypetie 8-letniej Zezi. Dowiedzcie się czemu jej młodszego brata nazywają Gilerem i kto to jest IDŹSTĄD.
Zezia zdradzi wam sekret na najfajniejszy na świecie sposób obierania ziemniaków i podpowie jak sprawić, by w szufladzie rycerze walczyli ze smokami.

Zacznijcie słuchać, a pokochacie rodzinę Zezików!
Zezia i Giler. Książka audio CD MP3pełny opis produktu
Disney English Comics. Toy Story
Witaj w świecie komiksów Disney English!
Dzięki tej innowacyjnej serii, na którą składają się starannie przygotowane językowo i graficznie komiksy, nauka angielskiego stanie się jeszcze ciekawsza! Na każdej stronie mali czytelnicy znajdą specjalnie wyróżnione kluczowe słowa i zwroty opatrzone polskim komentarzem oraz krótkie streszczanie, co ułatwi zrozumienie angielskiego tekstu. Wystarczy tylko wygodnie usiąść i rozpocząć czytanie.
Dzieci będą zachwycone przystępnie napisaną historią i dumne, że potrafią czytać w obcym języku! Wyraźne ilustracje pomogą In śledzić fabułę, a edukacyjne ćwiczenia związane z treścią komiksu pozwolą utrwalić nowo poznane słówka oraz zamienią naukę angielskiego w ekscytującą zabawę.
Zbierz wszystkie!
Disney English Comics. Toy Story, Disney English Comics. Auta, Disney English Comics. Zapłątani.
Disney English Comics. Toy Storypełny opis produktu
Wycieczka. Kraina przygód
Ta pięknie ilustrowana historyjka pozwoli dzieciom towarzyszyć pieskom w rodzinnej wycieczce. Dzięki obracanej tarczy z obrazkami książeczka jest jeszcze ciekawsza!
Wycieczka. Kraina przygódpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]