Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP535U4C
Notebook SAMSUNG NP535U4C
Kolory. Kolorowanka dla maluchów
Dzięki zabawie z tą książeczką, najmłodsi czytelnicy maja okazję poznać kolory i nauczyć się je rozpoznawać. Proste do pokolorowania rysunki jak również obrazek-wzór z pewnością sprawią, że książeczka będzie pretekstem do wesołej nauki i rozwijania zdolności manualnych.
W serii Kolorowanki dla maluchów: Kolory, Małe stworzonka, Wieś, Dzikie zwierzęta.
Kolory. Kolorowanka dla maluchówpełny opis produktu
Autobus Mariusza. Mały chłopiec
Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze fantazji. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii – teraz i On może jeździć autobusem Mariusza!
Na serię "Mały chłopiec" składają się m.in. tytuły: Wóz strażacki Jacka, Koparka Marka, Łódka Jurka, Samolot Karola, Auto Artura, Kolejka Błażeja, Autobus Mariusza, Śmieciarka Jacka, Traktor Tadka i Motor Marka.
Autobus Mariusza. Mały chłopiecpełny opis produktu
Morze. Obrazki dla maluchów
Obrazki dla maluchów” zostały nagrodzone I miejscem w plebiscycie „Najlepszy Produkt 2009”oraz "Najlepszy produkt 2010" miesięcznika „Dziecko”.
Pięknie ilustrowana kartonikowa książeczka dla dzieci pomaga dzieciom zapoznać się z przedmiotami i zwierzętami, z którymi mogą się zetknąć podczas zabaw nad morzem.
Na końcu książeczki znalazła się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez maluchy wiedzę. W tej kolekcji ukazały się tytuły: Owoce, Dzikie zwierzęta, Pojazdy, Wieś, Świat w ruchu, Małe stworzonka, Krok po kroku, Zwierzęta i ich dzieci, Kolory, Boże Narodzenie, Góry, Morze, Warzywa, Ciało, Przyroda.
Morze. Obrazki dla maluchówpełny opis produktu
Nauka przez zabawę. 5-7 lat
Chcesz rozwijać naturalną ciekawość świata u swojego dziecka?
Z tą książką nauka to sama przyjemność!

Różnorodne zadania z kolorowymi ilustracjami:
- ćwiczą spostrzegawczość,
- poprawiają koncentrację,
- poprzez zabawę uczą pisania, czytania i liczenia.

W przyjemny sposób i bez presji dzieci zyskują wiarę we własne umiejętności – to ważny krok na drodze do przyszłych sukcesów w szkole.
Nauka przez zabawę. 5-7 latpełny opis produktu
26 Bajek Perskich
Te krótkie, ale niezwykle ciekawe opowieści umożliwiają polskiemu czytelnikowi kontakt z przebogatą twórczością wyrastającą z tradycji ludowej Azji. Historie zebrane w książce przypominają znane wszystkim "Baśnie z tysiąca i jednej nocy" - arcydzieło literatury światowej osnute na opowieściach arabskich i legendach staroindyjskich. Przenoszą nas do krainy dawnej Persji - wąskich i gwarnych uliczek, bazarów pełnych woni przypraw, gąszczu tkanin i dywanów, a także tajemniczych ogrodów. Zachwycają orientalnym pięknem i bogactwem różnorodnych motywów. Wydawcy wybrali zarówno bajki magiczne, jak też anegdotyczne i zwierzęce. Jedno jest pewne - stanowią one idealną rozrywkę dla dorosłych.
26 Bajek Perskichpełny opis produktu
Margo. Niebezpieczna wyspa
Gęsta od magii i przygód, porywająca błyskotliwymi dialogami i ciętymi ripostami opowieść o zadziornej i pyskatej Margo z burzą włosów na głowie i burzą pomysłów w głowie.
Margo wspiera w działaniach Bernard - przyjaciel w niedoli, odważny i gotów poświęcać się dla innych. Razem, na czele grupki dzieciaków odebranych rodzicom i umieszczonych w upiornej Szkole, stają do walki ze złą Moną Many - szaloną władczynią zamku Zazuzizuzal i wyspy Mururu.
W najtrudniejszych chwilach Margo może liczyć na babcię Jolę, która mimo rozlicznych przeciwności losu zawsze jest przy niej. I nie jest taką zwykłą babcią...

Fantastyczna "powieść łobuzerska" dla dzieci i młodzieży w każdym wieku oraz dorosłych, którzy mają w sobie jeszcze coś z dziecka.
Margo. Niebezpieczna wyspapełny opis produktu
Pluszaki Rozrabiaki. 2 gry planszowe
Dwie gry planszowe z ulubionymi, pluszowymi bohaterami dzieci. W pudełku znajdują się 2 gry planszowe: Zdobywamy plusztony i Regał pełen zabawek – pierwsza przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6 lat i starszych a druga dla 5-latków.
Obie gry rozwijają spostrzegawczość, umiejętność liczenia i logicznego myślenia!
Proste zasady!
Rozrywka dla całej rodziny!
Pluszaki Rozrabiaki. 2 gry planszowepełny opis produktu
Anaruk, chłopiec z Grenlandii
Opowieść o mieszkańcach Grenlandii - Eskimosach. Bohaterem utworu jest mały Eskimos od dzieciństwa nawykły do trudnej pracy myśliwego i życia w warunkach polarnych.
Książka zalecana jako lektura dla szkół podstawowych.
Anaruk, chłopiec z Grenlandiipełny opis produktu
Mieszkańcy gospodarstwa. Co kryją okienka?
Bawcie się, otwierając okienka i dowiedzcie się mnóstwa ciekawostek o zwierzętach z gospodarstwa!
Całokartonowe książeczki z otwieranymi okienkami dostarczą maluchowi wielu informacji na temat otaczającego świata.
W serii pojawiły się: „Strażacy a akcji”, „Mieszkańcy gospodarstwa”, „Zwierzęta i ich młode”, „Dinozaury i inne gady kopalne”, „Konie”.
Mieszkańcy gospodarstwa. Co kryją okienka?pełny opis produktu
Co słychać u wiejskich zwierząt?
Ta pięknie ilustrowana książeczka pełna jest ukrytych niespodzianek. Czytając przystępne teksty, otwierajcie kolejne okienka i odkrywajcie nowe obrazki!
W serii: „Co słychać u wiejskich zwierząt?”, „Co słychać u domowych zwierzątek?”, „Co słychać u polnych zwierząt?”, „Co słychać u leśnych zwierząt?”.
Co słychać u wiejskich zwierząt?pełny opis produktu
Misie. Moi przyjaciele
Moi przyjaciele” to seria kartonowych książeczek, adresowanych do małych dzieci. Maluchy dowiedzą się z nich różnych ciekawostek o zwierzętach.
W serii: „Kaczuszki”, „Kotki”, „Pieski”, „Wiewiórki”, „Króliczki”, „Misie”, „Kurczaczki”, „Myszki”.
Misie. Moi przyjacielepełny opis produktu
Pieski. Moi przyjaciele
Moi przyjaciele” to seria kartonowych książeczek, adresowanych do małych dzieci. Maluchy dowiedzą się z nich różnych ciekawostek o zwierzętach.
W serii: „Kaczuszki”, „Kotki”, „Pieski”, „Wiewiórki”, „Króliczki”, „Misie”, „Kurczaczki”, „Myszki”.
Pieski. Moi przyjacielepełny opis produktu
Las Pafnucego. Część 2
Co to takiego ta jakaś poduszeczka, kołderka, lampa, co świeci, a na dodatek wazon i zapałki? Najtrudniejszą okazała się firanka. Kuna posunęła się nawet do doświadczeń dotykowych, skutkiem czego uszkodzeniu uległa solidnie zbudowana pajęczyna, a jej twórca obraził się na amen. Trzeba koniecznie odwiedzić leśniczego! Pan domu przysiągł sobie nigdy nie zdradzić tego, co widział, a co zapewne mu się przyśniło.
W rodzinie Pafnucego wielkie wydarzenie!
Niejakiego Kacperka życzył sobie zobaczyć każdy mieszkaniec lasu. Najtrudniejszą i kontrowersyjną wizytę złożył pan jastrząb...
A wracający z obchodu leśniczy ujrzał przed swoim domem dwa dorosłe niedźwiedzie i jednego małego, który akurat w czułych objęciach trzymał jego najmłodszą córeczkę... Tym razem nie miał wątpliwości, czy to sen, czy jawa.
Las Pafnucego. Część 2pełny opis produktu
Magiczne Królestwo. Część 4. Syrenia Rafa
W czwartej części niesamowitych przygód Eli, Zuzy i Jaśminy przeniesiesz się w niezwykły świat morskiej otchłani. Czy dziewczynki zdołają ocalić przyjaciół i uratować ich krainę przed czarami złośliwej królowej i jej służalców?

"Magiczne Królestwo" to zupełnie nowa seria, w której każda dziewczynka znajdzie to, co lubi najbardziej: opowieści o przyjaźni, magiczne tajemnice oraz zaczarowany świat przygód. Dzięki tym niezwykłym historiom poznasz trzy wyjątkowe przyjaciółki, które, zawsze odważne i pomysłowe, ratują pewną baśniową krainę od katastrofy. Teraz drzwi do przygody otwierają się także przed tobą. Pomóż bohaterkom ocalić Magiczne Królestwo przed okrutną królową i jej niegodziwymi sługami.
Magiczne Królestwo. Część 4. Syrenia Rafapełny opis produktu
Disney Wróżki. Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł. Cynka i Barwinka
Książeczki z serii Czytanka - Wyklejanka opowiadają ciekawe historie o waszych ulubionych bohaterach. Czytaj i uzupełniaj rysunki kolorowymi naklejkami.
Disney Wróżki. Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł. Cynka i Barwinkapełny opis produktu
Goście w gospodarstwie. Farmer Fred
W gospodarstwie Freda mieszka mnóstwo zwierząt: piesek, który pilnuje domu i owiec, krowy, które dają mleko, konik, świnki i owce. Gospodarz ma mnóstwo pracy. A dziś mają przyjechać goście. Czy Fred zdąży wykonać wszystkie swe prace przed ich wizytą? Czytaj opowiadanie i słuchaj odgłosów płynących z wiejskiego podwórka!
Goście w gospodarstwie. Farmer Fredpełny opis produktu
Pinokio. Historia pajacyka. Książka audio CD MP3
Ponoć jedna z najpopularniejszych - obok Biblii i Koranu - książek wszech czasów na początku zaistniałą jako powieść w odcinkach w gazecie dla dzieci. Historia o drewnianym pajacyku, którą można posłuchać na audiobooku, to ukłon w stronę najmłodszych. Jest duża szansa, że świetna interpretacja Piotra Adamczyka zaczaruje słuchaczy i długo zapadnie w ich pamięć.

Czyta Piotr Adamczyk.
Czas nagrania 3 godz. 28 min.
Pinokio. Historia pajacyka. Książka audio CD MP3pełny opis produktu
Koszmarny Karolek. Drapieżne dinozaury
Czy nie byłoby super mieć własnego tyranozaura, kiedy wpada do was ktoś taki, jak Wredna Wandzia lub Doskonały Damianek?
A czy wiecie, że zęby tyranozaura były duże jak banany i miały kształt noży?
A diplodok musiał codziennie zjeść 5 ton roślin, czyli stertę wielkości domu?
Mnóstwo niezwykłych, zaskakujących i czasem obrzydliwych ciekawostek na temat wszystkich dinozaurów!
Książka z koszmarnym planem lekcji!
Koszmarny Karolek. Drapieżne dinozaurypełny opis produktu
Koszmarny Karolek pisze list
Koszmarny Karolek nie cierpi dziękować za prezenty i to w dodatku pisemnie! No bo dlaczego miałby być wdzięczny za obrzydliwy żółty sweterek od Bogatej Cioci Belli? Wpada więc na genialny pomysł - taki, który zagwarantuje mu niesamowite bogactwo do końca życia!
Koszmarny Karolek pisze listpełny opis produktu
Roszpunka. Dźwiękowe bajeczki
Spraw, by historia o Roszpunce ożyła dzięki tej książeczce, która sama opowie baśń!
Czytaj, oglądaj kolorowe ilustracje, a potem naciśnij guzik, by usłyszeć tekst z kolejnych stron książki.
Bajkę czyta Roch Siemianowski
Roszpunka. Dźwiękowe bajeczkipełny opis produktu
Trzy małe świnki. Książka z magnesami
Znacie baśń o trzech świnkach i straszliwym wilku? Teraz dzięki dołączonym do książki magnesom możecie samodzielnie ją zilustrować. Dobrej zabawy!
Seria książeczek z magnesami wzbogaciła się o kolejne tytuły: baśń o Czerwonym Kapturku i baśń o trzech małych świnkach . Tym razem dzieci mogą tworzyć własne ilustracje, uzupełniając kolejne obrazki odpowiednimi magnesami. Przy okazji, dzięki dużemu drukowi, dzieci mogą ćwiczyć czytanie, a dobierając magnesy do treści z danej strony, wykażą się zrozumieniem tekstu.
Trzy małe świnki. Książka z magnesamipełny opis produktu
Zwierzęta. Pytania i odpowiedzi
Sprawdź swoją wiedzę, odpowiadając na 80 pytań zawartych na kartach quizowych.
Jedna strona karty to zbiór informacji dotyczących wybranego zwierzęcia. Natomiast druga strona zawiera test – pytanie i cztery odpowiedzi, z których jedna jest prawidłowa.
Nie podglądaj odpowiedzi po drugiej stronie karty, póki się nie poddasz!
Świetna zabawa dla 2 osób gwarantowana! Zebrane w estetycznym i trwałym metalowym pudełku karty zapewnią dzieciom 8-12-letnim znakomitą zabawę na deszczowe dni lub towarzyskie spotkania dziecięce. Trwałe opakowanie gwarantuje bezpieczne przechowywanie kart. Karty zapewniają nie tylko dobrą zabawę, ale i wzbogacanie wiedzy.
Zwierzęta. Pytania i odpowiedzipełny opis produktu
Piękne księżniczki. 7 puzzli
Piękne ilustracje, ciekawe teksty i towarzyszące im układanki czynią tę książkę szczególnie atrakcyjną dla młodych czytelników. Książka zawiera bajki takie jak Piękna i Bestia oraz Śpiąca Królewna.
W serii "Bajkowe superpuzzle" znalazł się również tytuł: Dobre wróżki.
Piękne księżniczki. 7 puzzlipełny opis produktu
Królik Karol. Pacynkowe bajeczki
To twoja pacynkowa bajeczka z królikiem Karolem. Popatrz, jak Karol rusza główką, kiedy słuchasz historyjki.

W serii kartonowych książeczek z pacynkami wydajemy osiem nowych tytułów. Bohaterami czterech z nich są wiejskie zwierzątka – krówka, myszka, kaczuszka i króliczek. Kolejne cztery tytuły opowiadają o przygodach mieszkańców zoo – słoniczki Soni, hipcia Henryka, małpki Mani i małego lwa Leona. Króciutkie teksty i możliwość ich animacji dzięki pluszowym pacynkom sprawią, że mali czytelnicy pokochają te książeczki i nauczą się, że przyjaźń jest najważniejsza, rodzice otaczają miłością i zapewniają poczucie bezpieczeństwa, a dobry humor i uprzejmość zjednują przyjaciół.
Królik Karol. Pacynkowe bajeczkipełny opis produktu
Nowe przygody Mikołajka
Zapraszamy na spotkanie z Mikołajkiem, Rufusem, Alcestem i ich kolegami, których perypetie rozśmieszają kolejne już pokolenie czytelników.
Książka otrzymała nagrodę AS EMPiK-u 2005 w kategorii "Literatura dziecięca i młodzieżowa" oraz główne wyróżnienie na Dziecięcy Bestseller Roku 2005 organizowanym przez Fundację "Świat Dziecka".
Nowe przygody Mikołajkapełny opis produktu
Stefek Burczymucha
Maria Konopnicka tworzyła wiersze dla dzieci na przełomie XIX i XX. W swoich wierszykach odkrywa przed dziećmi świat wiejskiej przyrody, lasy, w których żyją dzikie zwierzęta. Dzieci za sprawą jej wierszy spotykają bociana, jaskółki, żaby, zające, poznają uroki czterech pór roku oraz piękno otaczającej przyrody. Wierszyki Marii Konopnickiej pamięta się przez całe życie, a gdy na świecie pojawią się własne dzieci, czyta się im jej twórczość z przyjemnością.
Stefek Burczymuchapełny opis produktu
Wigilia Misia i Tygryska
Dwadzieścia cztery historyjki na święta Bożego Narodzenia - po jednej na każdy dzień aż do Wigilii. Wigilijny Niedźwiedź wędruje przez świat i zbiera od wszystkich życzenia, by obdarować każdego wymarzonym prezentem. W lesie przy żłóbku spotykają się znane z poprzednich książeczek postaci: mały Tygrysek, wielki Niedźwiedź, Maja Papaja, Kacperek Gadułka i inni. Wszyscy z biciem serca czekają, co przyniesie im Wigilijny Niedźwiedź i czy spełnią się ich wielkie marzenia.
Wigilia Misia i Tygryskapełny opis produktu
Mądrość z natury (książka + CD)
Mądrość z Natury to przede wszystkim rodzina.

Z niej i dla niej powstały bajki. To teksty, które początkowo napisałem z chęci twórczego opowiedzenia Matyldzie i Makaremu o sprawach ważnych w sposób dla nich zrozumiały, ciekawy i zabawny. W ten sposób powstało siedem bajek wierszowanych. Potem pojawiła się myśl "a może to wydać?" I tak po 11 miesiącach mogę podać przepis na książkę z pasji w polewie z miłości i rodziny:
- ponad 800 wysłanych maili
- ponad 70 h przy telefonie
- ponad 80 spotkań
- ponad 4000 przejechanych km
- kilkadziesiąt godzin w studio
- kilkanaście zarwanych nocy
- ponad 150 kaw
- 5 ryz papieru
- kilka wypisanych długopisów
- wiele potknięć i błędów
- wiele spotkanych aniołów i ludzi z otwartym sercem
- cudowny zespół
- ponad wszystko cudowna, wspierająca Żona. Dziękuję Gosiu

Wszystko porządnie mieszać, wierzyć i nie odpuszczać. Mam nadzieję, że nie wyszedł zakalec...

Bajki czytają:
- Piotr Adamczyk
- Krystyna Czubówna
- Karolina Gruszka
- Joanna Jabłczyńska
- Robert Janowski
- Cezary Pazura
- Maciej Stuhr
Mądrość z natury (książka + CD)pełny opis produktu
Wampirek i hrabia Dracula
Niebezpieczne spotkanie z hrabią Draculą wśród zamków i gór malowniczej Transylwanii.
Antoś został sam, ponieważ jego niezwykli znajomi, Rydygier, Ania i Lumpi, wrócili do Transylwanii, ojczyzny wampirów. Podąża w ich ślady, gdy rodzice, za radą psychologa Wymiatałka, zabierają go na wakacje do Rumunii. Jego mama wierzy, że dzięki zwiedzaniu owianych legendą zamków Antoś wyleczy się z fascynacji wampirami, i nawet nie podejrzewa, że jej syn tylko czeka na znak od przyjaciół. Oni zaś pojawiają się, gdy chłopiec jest już nieco zmęczony przygodami w miejscowych hotelach, i namawiają go na udział w uroczystości całego rodu Trzęsikamieniów. Tam w niecodziennym przebraniu Antoś poznaje całą wampirzą rodzinę oraz spotyka najsłynniejszego i najbardziej niebezpiecznego wampira – hrabiego Draculę!
Wampirek i hrabia Draculapełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]