Losowy produkt
Notebook ASUS R500VD
Notebook ASUS R500VD
Film IMPERIAL CINEPIX Następne 48 godzin Another 48 Hrs.
Następne 48 godzin to sensacyjny dramat kryminalny amerykańskiej produkcji z 1990 roku. Jego reżyserem jest Walter Hill. Główne role zagrali: Eddie Murphy, Nick Nolte, Brion James.
Film IMPERIAL CINEPIX Następne 48 godzin Another 48 Hrs.pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Punisher The Punisher
Punisher to film sensacyjny amerykańsko-niemieckiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Jonathan Hensleigh. Główne role zagrali: Thomas Jane, John Travolta, Will Patton.
Film IMPERIAL CINEPIX Punisher The Punisherpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Tylko Jeden The One
Tylko Jeden to film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2001 roku, którego reżyserem jest James Wong. Główne role zagrali: Jet Li, Carla Gugino, Delroy Lindo.
Film IMPERIAL CINEPIX Tylko Jeden The Onepełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Air Force Two
Air Force Two to film przygodowy w reżyserii Briana Trencharda-Smitha. W filmie wystąpili: Mariel Hemingway, David Keith, Jill Bennett, Rene Naufahu.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Air Force Twopełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Tożsamość Bourne'a (Edycja specjalna) The Bourne Identity
Tożsamość Bourne'a to film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2002 roku, którego reżyserem jest Doug Liman. Główne role zagrali: Matt Damon, Franka Potente, Clive Owen.
Film TIM FILM STUDIO Tożsamość Bourne'a (Edycja specjalna) The Bourne Identitypełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Prywatne śledztwo
Prywatne śledztwo to kryminał produkcji polskiej z 1987 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Wojciech Wójcik. W rolach głównych występują Roman Wilhelmi, Zbigniew Zamachowski, Jan Peszek, Jerzy Trela i Jan Jankowski.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Prywatne śledztwopełny opis produktu
Film WARNER BROS Siódma podróż Sindbada The 7th Voyage of Sinbad
Siódma podróż Sindbada to film przygodowy produkcji amerykańskiej z 1958 roku. Reżyserem filmu jest Nathan Juran, twórcą scenariusza Ken Kolb, a w rolach głównych występują Kerwin Mathews, Kathryn Grant i Danny Green.
Film WARNER BROS Siódma podróż Sindbada The 7th Voyage of Sinbadpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Terminator (Lektor) The Terminator
Terminator to sensacyjny film fantastyczno-naukowy amerykańskiej produkcji z 1984 roku, którego reżyserem jest James Cameron. Główne role zagrali: Arnold Schwarzenegger, Michael Biehn, Linda Hamilton.
Film IMPERIAL CINEPIX Terminator (Lektor) The Terminatorpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Death Race 2
Death Race 2 to film sensacyjny wyreżyserowany przez Roela Reine. W głównych rolach wystąpili: Sean Bean, Danny Trejo, Luke Goss, Joe Vaz i Ricky Botsis.
Film TIM FILM STUDIO Death Race 2pełny opis produktu
Film BEST FILM Wielki Szu (Mistrzowie Polskiego Kina)
Wielki Szu to dramat sensacyjny produkcji polskiej z 1983 roku. Reżyserem jest Sylwester Chęciński. Autorem scenariusza jest Jan Purzycki. W rolach głównych występują: Jan Nowicki, Andrzej Pieczyński, Karol Strasburger.
Film BEST FILM Wielki Szu (Mistrzowie Polskiego Kina)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Miami Vice Miami Vice
Miami Vice to film akcji produkcji Niemcy/USA/Urugwaj/Paragwaj z 2006 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Michael Mann. W rolach głównych występują Colin Farrell, Jamie Foxx, Li Gong, Justin Theroux i John Ortiz.
Film TIM FILM STUDIO Miami Vice Miami Vicepełny opis produktu
Film MEDIASERVICE Lawina - ucieczka z Alaski Avalanche
Lawina - ucieczka z Alaski to film akcji produkcji USA z 1999 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Steve Kroschel, współautorem scenariusza Lars Guignard. W rolach głównych występują Brett Baker, Caroleen Feeney, John Ashton, Geoffrey Lower i Hilary Shepard.
Film MEDIASERVICE Lawina - ucieczka z Alaski Avalanchepełny opis produktu
Film IDG Cel 747 Rapid Exchange
Cel 747 to film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2003 roku. Jego reżyserem jest Tripp Reed. Główne role zagrali: Lance Henriksen, Lorenzo Lamas, Aviva Gale.
Film IDG Cel 747 Rapid Exchangepełny opis produktu
Film IDG Policjanci z Hongkongu Shuang xiong
Policjanci z Hongkongu to film akcji produkcji Hongkong z 2003 roku. Reżyserem filmu jest Benny Chan, autorami scenariusza są Shun Fai Kwan i Alan Yuen. W rolach głównych występują Francis Ng, Leon Lai, Jinglei Xu i Ekin Cheng.
Film IDG Policjanci z Hongkongu Shuang xiongpełny opis produktu
Sherlock: Studium w różu (seria 1)
Wydawałoby się, że pomysł przeniesienia przygód Sherlocka Holmesa do współczesnego Londynu może być zabiegiem zbyt karkołomnym. Okazało się jednak, że to zamysł, który sprawdził się doskonale, o czym świadczy niesamowita wręcz popularność serialu oraz nagrody zdobyte na wielu międzynarodowych festiwalach. Mistrzowski scenariusz i dialogi sprawiają, że film hipnotyzuje od pierwszych minut.
W rolę słynnego detektywa wcielił się Benedict Cumberbatch. Rola doktora Watsona przypadła Martinowi Freemanowi.

Studium w różu
W opuszczonym domu znalezione zostaje ciało kobiety ubranej w różowy strój. To czwarta ofiara w serii śmieci wyglądających na dziwaczne samobójstwa. Detektyw Lestrade jest najlepszym śledczym w Scotland Yardzie, ale nawet on ma świadomość, że w rozwiązaniu tej zagadki może pomóc tylko jeden człowiek. W tym czasie w innym miejscu Londynu bohater wojenny, ranny w Afganistanie, spotyka przedziwnego lecz charyzmatycznego geniusza, który poszukuje właśnie współlokatora. Doktor Watson i Sherlock Holmes po raz pierwszy razem spróbują odkryć tajemnicę.
Sherlock: Studium w różu (seria 1)pełny opis produktu
Eksperyment
Czy człowiek jest z natury dobry czy zły? Czy bardzo różnimy się od dzikich zwierząt? Czy każdy z nas ma swój punkt krytyczny? 26 mężczyzn będzie miało okazję się tego dowiedzieć... Travis jest łagodnym, pokojowo nastawionym do świata facetem. Odrzuca agresję, w sytuacjach konfliktowych stawia na dyplomację. Razem ze swoją dziewczyną, marzą o podróży do Indii. Żeby zdobyć fundusze na tę romantyczną wyprawę, Travis zgłasza się do udziału w dobrze płatnym eksperymencie. Na miejscu zbiórki poznaje kilku innych uczestników, m.in. cichego, pobożnego Harrisa, pulchnego pisarza Benjy’ego i aroganckiego Chase’a. Wszyscy trafiają do więzienia i zostają podzieleni na dwie grupy - "więźniów" i "strażników". Mają pełnić te role przez dwa tygodnie. W tym sztucznie stworzonym środowisku obowiązują pewne zasady, z czego najważniejszą jest absolutny zakaz stosowania przemocy. Wszystko wydaje się proste. Ale z czasem uczestnicy zaczynają coraz bardziej wczuwać się w swoje role. Napięcie rośnie. Eksperyment wymyka się spod kontroli.
Eksperymentpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Savages: ponad bezprawiem
Savages: Ponad bezprawiem to amerykański film sensacyjny z 2012 roku w reżyserii Olivera Stone'a. W filmie wystąpili: Taylor Kitsch, Blake Lively, Salma Hayek, Benicio Del Toro, John Travolta, Aaron Taylor-Johnson.
Film TIM FILM STUDIO Savages: ponad bezprawiempełny opis produktu
Film GALAPAGOS Wyspa skarbów Treasure Island
Wyspa skarbów to film przygodowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 1990 roku. Jego reżyserem jest Fraser Clarke Heston. W rolach głównych wystąpili: Charlton Heston, Christian Bale, Oliver Reed, Christopher Lee i Richard Johnson.
Film GALAPAGOS Wyspa skarbów Treasure Islandpełny opis produktu
Film VITRAFILM Zawód: Gangster Rise of the Footsoldier
Zawód: Gangster to film akcji produkcji brytyjskiej z 2007 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Julian Gilbey, współtwórcą scenariusza jest Will Gilbey, a w rolach głównych występują Ricci Harnett, Terry Stone oraz Patrick Regis.
Film VITRAFILM Zawód: Gangster Rise of the Footsoldierpełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Zwycięzcy i grzesznicy Qi mou miao ji: Wu fu xing
Zwycięzcy i grzesznicy to film akcji wyprodukowany w Hongkongu w 1983 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Sammo Hung Kam-Bo, współautorem scenariusza Pin Yiu Wong, a w rolach głównych występują Jackie Chan, Sammo Hung Kam-Bo oraz Cherie Chung.
Film GM DISTRIBIUTION Zwycięzcy i grzesznicy Qi mou miao ji: Wu fu xingpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX W bagnie Los Angeles Devil in a Blue Dress
W bagnie Los Angeles to film sensacyjny produkcji amerykańskiej z 1995 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Carl Franklin, a w rolach głównych występują Denzel Washington, Don Cheadle oraz Jennifer Beals.
Film IMPERIAL CINEPIX W bagnie Los Angeles Devil in a Blue Dresspełny opis produktu
Film DEMEL Bitwa ostatniego Tygrysa La battaglia dell'ultimo panzer
Bitwa ostatniego Tygrysa to hiszpańsko-włoski film wojenny z 1969 roku, którego reżyserem jest Jose Luis Merino. W rolach głównych wystąpili: Stelvio Rosi, Erna Schurer, Guy Madison.
Film DEMEL Bitwa ostatniego Tygrysa La battaglia dell'ultimo panzerpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Bad Ass: Twardziel Bad Ass
Bad Ass: Twardziel to amerykański dramat sensacyjny z 2012 roku, którego reżyserem jest Craig Moss. W roli głównej wystąpił Danny Trejo.
Film IMPERIAL CINEPIX Bad Ass: Twardziel Bad Asspełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Bibliotekarz 2: Tajemnice kopalni króla Salomona
Bibliotekarz 2: Tajemnice kopalni króla Salomona to film przygodowy zawierający elementy fantastyczne, amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jego reżyserem jest Jonathan Frakes. Główne role zagrali: Noah Wyle, Bob Newhart, Lisa Brenner, Erick Avari.
Film KINO ŚWIAT Bibliotekarz 2: Tajemnice kopalni króla Salomonapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kochanie zmniejszyliśmy siebie Honey, We Shrunk Ourselves
Kochanie zmniejszyliśmy siebie to film przygodowy produkcji amerykańskiej z 1997 roku. Reżyserem filmu jest Dean Cundey, twórcami scenariusza są Karey Kirkpatrick, Nell Scovell i Joel Hodgson, a w rolach głównych występują Rick Moranis, Allison Mack oraz Jake Richardson.
Film IMPERIAL CINEPIX Kochanie zmniejszyliśmy siebie Honey, We Shrunk Ourselvespełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Templariusze. Miłość i krew
Templariusze. Miłość i krew to przygodowy film akcji wyreżyserowany przez Petera Flintha. W rolach głównych wystąpili Joakim Natterqvist, Stellan Skarsgard, Sofia Helin, Morgan Alling, Bibi Andersson.
Film KINO ŚWIAT Templariusze. Miłość i krewpełny opis produktu
Film GUTEK FILM Wygnani
Wygnani to film sensacyjny rodem z Hong-Kongu, którego reżyserem jest Johnny To. W filmie wystąpili Anthony Wong Chau-Sang, Francis Ng, Simon Yam, Nick Cheung, Roy Cheung.
Film GUTEK FILM Wygnanipełny opis produktu
Film WARNER BROS Krwawy Diament (Premium Collection) Blood Diamond
Krwawy Diament to film sensacyjny produkcji niemiecko - amerykańskiej z 2006 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Edward Zwick, współtwórcami scenariusza są Charles Leavitt i Marshall Herskovitz, a w rolach głównych występują Leonardo DiCaprio, Jennifer Connelly oraz Djimon Hounsou.
Film WARNER BROS Krwawy Diament (Premium Collection) Blood Diamondpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Fatalna namiętność (Srebrna kolekcja)
Fatalna namiętność to film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 1997 roku, którego reżyserem jest Jon Avnet. Główne role zagrali: Bai Ling, Richard Gere, Bradley Whitford.
Film IMPERIAL CINEPIX Fatalna namiętność (Srebrna kolekcja)pełny opis produktu
Film BEST FILM Cesarzowa
Cesarzowa to film przygodowy, którego reżyserem jest Yimou Zhang. W filmie wystąpili: Gong Li, Yun-Fat Chow, Jay Chou, Qin Junjie.
Film BEST FILM Cesarzowapełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]