Film KINO ŚWIAT Gamer
Gamer to thriller fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserami są Mark Neveldine oraz Brian Taylor. Główne role zagrali: Gerard Butler, Milo Ventimiglia, Michael C. Hall.
Film KINO ŚWIAT Gamerpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Jeż Jerzy + drugi Blu-Ray gratis Jeż Jerzy
Jeż Jerzy to film animowany produkcji polskiej z 2011 roku. Reżyseria Wojtek Wawszczyk i Jakub Tarkowski, scenariusz Rafał Skarżycki, a głównym bohaterom głosów użyczyli Borys Szyc, Maria Peszek i Maciek Maleńczuk.
Film MONOLITH VIDEO Jeż Jerzy + drugi Blu-Ray gratis Jeż Jerzypełny opis produktu
Film CDP.PL Auta 2 Cars 2
Auta 2 to animowany film familijny amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserami są Brad Lewis i John Lasseter. W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Larry The Cable Guy, Owen Wilson, Michael Caine i Emily Mortimer.
Film CDP.PL Auta 2 Cars 2pełny opis produktu
Film CDP.PL Załoga G (Blu- ray + DVD) G-Force
Załoga G to amerykański film familijny z 2009 roku, którego reżyserem Hoyt Yeatman. W polskiej wersji językowej postaciom głosów użyczyli Arkadiusz Jakubik, Andrzej Zieliński, Jarosław Boberek, Anna Przybylska, Tomasz Steciuk. Autorem scenariusza jest Cormac Wibberley, a muzykę skomponował Harry Gregson-Williams.
Film CDP.PL Załoga G (Blu- ray + DVD) G-Forcepełny opis produktu
Film CDP.PL Toy Story 3
Toy Story 3 to amerykański film animowany z 2010 roku. Jego reżyserem jest Lee Unkrich. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Robert Czebotar, Łukasz Nowicki, Andrzej Grabowski, Bartłomiej Kasprzykowski i Tamara Arciuch.
Film CDP.PL Toy Story 3pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Mali agenci 4 - Wyścig z czasem 3D Spy Kids: All the Time in the World in 4D
Mali agenci 4 - Wyścig z czasem to film dla dzieci produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Robert Rodriguez, a w rolach głównych występują Jessica Alba, Alexa Vega oraz Jeremy Piven.
Film TIM FILM STUDIO Mali agenci 4 - Wyścig z czasem 3D Spy Kids: All the Time in the World in 4Dpełny opis produktu
Film CDP.PL Pinokio Pinocchio
Pinokio to film animowany produkcji amerykańskiej z 1940 roku. Reżyseria Ben Sharpsteen i Hamilton Luske, scenariusz Webb Smith, Ted Sears i Joseph Sabo, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Janusz Pomaski, Zbigniew Koczanowicz oraz Aleksander Fogiel.
Film CDP.PL Pinokio Pinocchiopełny opis produktu
Film CDP.PL 101 Dalmatyńczyków 2: Londyńska przygoda 101 Dalmatians II: Patch's London Adventure
101 Dalmatyńczyków 2: Londyńska przygoda to film animowany produkcji amerykańskiej z 2003 roku. Reżyseria i scenariusz Jim Kammerud i Brian Smith, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Zbigniew Suszyński, Jacek Bończyk oraz Maria Pakulnis.
Film CDP.PL 101 Dalmatyńczyków 2: Londyńska przygoda 101 Dalmatians II: Patch's London Adventurepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Klopsiki i inne zjawiska pogodowe 3D Cloudy with a Chance of Meatballs
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe 3D to animowany film familijny w reżyserii Chrisa Millera. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Jakub Szydłowski, Robert Tondera, Piotr Bąk, Monika Pikuła i Jacek Bończyk. Dysk Blu-ray 3D można odtwarzać także w trybie 2D.
Film IMPERIAL CINEPIX Klopsiki i inne zjawiska pogodowe 3D Cloudy with a Chance of Meatballspełny opis produktu
Film CDP.PL Iniemamocni The Incredibles
Iniemamocni to film animowany produkcji amerykańskiej z 2004 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Brad Bird, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Piotr Fronczewski, Dorota Segda oraz Piotr Adamczyk.
Film CDP.PL Iniemamocni The Incrediblespełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów to animowana komedia przygodowa amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jej reżyserem jest Carlos Saldanha. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Piotr Fronczewski, Cezary Pazura, Wojciech Malajkat, Jacek Kawalec.
Film IMPERIAL CINEPIX Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurówpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Jak ukraść Księżyc 3D Despicable Me
Jak ukraść Księżyc to animowany film familijny wyreżyserowany przez Chrisa Renauda i Pierre'a Coffina. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Marek Robaczewski, Lena Ignatiew, Ola Zaręba, Helena Englert i Jarosław Boberek.
Film TIM FILM STUDIO Jak ukraść Księżyc 3D Despicable Mepełny opis produktu
Film CDP.PL Camp Rock 2: Wielki finał (Edycja rozszerzona)
Camp Rock 2: Wielki finał to film familijny w reżyserii Paula Hoena. W filmie wystąpili: Demi Lovato, Joe Jonas, Nick Jonas, Kevin Jonas, Alyson Stoner, Anna Maria Perez de Tagle, Meaghan Jette Martin, Jasmine Richards.
Film CDP.PL Camp Rock 2: Wielki finał (Edycja rozszerzona)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Smerfy 3D The Smurfs
Smerfy 3D to film fabularno-animowany z 2011 roku. Jego reżyserem jest Raja Gosnell. W polskiej wersji językowej udział wzięli: Jerzy Stuhr, Małgorzata Socha, Agnieszka Fajlhauer, Waldemar Barwiński i Andrzej Gawroński.
Film IMPERIAL CINEPIX Smerfy 3D The Smurfspełny opis produktu
Film CDP.PL Tarzan Tarzan
Tarzan to amerykański film animowany z 1999 roku, którego reżyserami są Chris Buck i Kevin Lima. W polskiej wersji językowej postaciom głosów użyczyli Andrzej Nejman, Edyta Olszówka, Witold Pyrkosz, Marzena Trybała, Krzysztof Kowalewski. Autorami scenariusza są Tab Murphy i Bob Tzudiker, a muzykę skomponował Mark Mancina.
Film CDP.PL Tarzan Tarzanpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO ParaNorman 3D + 2D
ParaNorman to amerykański film animowany z 2012 roku, którego reżyserami są Chris Butler oraz Sam Fell. Film opowiada o nierozumianym przez otoczenie chłopcu, który potrafi rozmawiać z zombie, duchami i wiedźmami.
Film TIM FILM STUDIO ParaNorman 3D + 2Dpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Happy Feet. Tupot małych stóp Happy Feet
Happy Feet. Tupot małych stóp to film animowany produkcji australijsko - amerykańskiej w reżyserii George'a Millera. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Bartosz Obuchowicz, Monika Błachnio, Joanna Węgrzynowska, Iwona Rulewicz, Zbigniew Suszyński i Jarosław Boberek.
Film GALAPAGOS Happy Feet. Tupot małych stóp Happy Feetpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Madagaskar Madagascar
Madagaskar to pełnometrażowy film animowany z 2005 roku wyreżyserowany przez Toma McGratha i Erica Darnella. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Artur Żmijewski, Piotr Adamczyk, Małgorzata Kożuchowska i Klaudiusz Kaufmann.
Film IMPERIAL CINEPIX Madagaskar Madagascarpełny opis produktu
Film CDP.PL Dzwonnik z Notre Dame The Hunchback of Notre Dame
Dzwonnik z Notre Dame to amerykański film animowany z 1996 roku, którego reżyserami są Gary Trousdale i Kirk Wise. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli Tomasz Kozłowicz, Grażyna Wolszczak oraz Marian Opania.
Film CDP.PL Dzwonnik z Notre Dame The Hunchback of Notre Damepełny opis produktu
Film CDP.PL Frankenweenie 3D
Frankenweenie to czarno-biały film animowany z 2012 roku, którego reżyserem jest Tim Burton. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Adam Ferency, Grzegorz Damięcki i Aleksandra Kowalicka. Wydanie zawiera film wersji 3D oraz 2D.
Film CDP.PL Frankenweenie 3Dpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Jeż Jerzy
Jeż Jerzy to polski film animowany z 2011 roku. Jego reżyserami są Wojtek Wawszczyk, Jakub Tarkowski i Tomasz Leśniak. Bohaterom głosów użyczyli między innymi Borys Szyc, Maria Peszek, Maciej Maleńczuk i Michał Koterski.
Film MONOLITH VIDEO Jeż Jerzypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Hop
Hop to amerykański film familijny z 2011 roku, którego reżyserem jest Tim Hill. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Paweł Ciołkosz, Artur Pontek, Arkadiusz Jakubik i Andrzej Blumenfeld.
Film IMPERIAL CINEPIX Hoppełny opis produktu
Film CDP.PL WALL-E WALL-E
Wall-E to film animowany produkcji amerykańskiej z 2008 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Andrew Stanton, współtwórcą scenariusza Jim Reardon, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Waldemar Barwiński, Cezary Żak oraz Danuta Stenka.
Film CDP.PL WALL-E WALL-Epełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kung Fu Panda 2
Kung Fu Panda 2 to film animowany amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Jennifer Yuh. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Marcin Hycnar, Jan Peszek, Brygida Turowska, Krzysztof Banaszyk i Izabella Bukowska.
Film IMPERIAL CINEPIX Kung Fu Panda 2pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Martwa Stacja: Upadek Dead Space: Downfall
Matwa Stacja: Upadek to horror animowany amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Chuck Patton. Główne role zagrali: Kirk Baily, Jeff Bennett, Bruce Boxleitner.
Film IMPERIAL CINEPIX Martwa Stacja: Upadek Dead Space: Downfallpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Sezon na Misia
Sezon na Misia to film animowany amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jego reżyserami są Jill Culton oraz Anthony Stacch. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Jarosław Boberek, Wojciech Paszkowski, Grzegorz Pawlak, Dariusz Toczek, Jan Kulczycki, Aneta Todorczuk-Perchuć.
Film IMPERIAL CINEPIX Sezon na Misiapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Artur i zemsta Maltazara Arthur et la vengeance de Maltazard
Artur i zemsta Maltazara to francuski film animowany z 2009 roku wyreżyserowany przez Luca Bessona. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Kajetan Lewandowski, Włodzimierz Matuszak, Barbara Kałużna, Daniel Olbrychski.
Film MONOLITH VIDEO Artur i zemsta Maltazara Arthur et la vengeance de Maltazardpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Safari Konferenz der Tiere
Safari to niemiecki film animowany z 2010 roku. Jego reżyserami są Reinhard Klooss i Holger Tappe. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Tomasz Borkowski, Sławomir Pacek, Miłogost Reczek, Paweł Ciołkosz i Izabela Dąbrowska.
Film MONOLITH VIDEO Safari Konferenz der Tierepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Jak ukraść Księżyc Despicable Me
Jak ukraść Księżyc to animowany film familijny wyreżyserowany przez Chrisa Renauda i Pierre'a Coffina. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Marek Robaczewski, Lena Ignatiew, Ola Zaręba, Helena Englert i Jarosław Boberek.
Film TIM FILM STUDIO Jak ukraść Księżyc Despicable Mepełny opis produktu
Film VISION FILM Planeta 51 Planet 51
Planeta 51 to przygodowy film animowany z 2009 roku, którego reżyserem jest Jorge Blanco. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Magdalena Różczka, Jarosław Boberek Adam Ferency i Muniek Staszczyk.
Film VISION FILM Planeta 51 Planet 51pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]