Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP350V5C
Notebook SAMSUNG NP350V5C
Film TIM FILM STUDIO Wojtek Smarzowski Przedstawia: Wesele. Dom zły
Wojtek Smarzowski Przedstawia: Wesele. Dom zły to zestaw dwóch filmów jednego reżysera. W dramacie z 2004 roku, Wesele w rolach głównych wystąpili Tamara Arciuch, Marian Dziędziel, Bartłomiej Topa, Iwona Bielska-Grabowska, Maciej Stuhr. W thrillerze z 2009 roku Dom zły w rolach głównych wystąpili Arkadiusz Jakubik, Bartłomiej Topa, Kinga Preis, Marian Dziędziel, Robert Więckiewicz.
Film TIM FILM STUDIO Wojtek Smarzowski Przedstawia: Wesele. Dom złypełny opis produktu
Kamizelka (seria Ekranizacje literatury)
Telewizyjna adaptacja noweli Bolesława Prusa o życiu ubogich mieszkańców XIX- wiecznej Warszawy, ciężko doświadczonych przez los. Anna i Filip, chociaż żyją biednie, bardzo się kochają. Wierzą, że ich trudny los wreszcie się odmieni. Ale spada na nich wielkie nieszczęście. Filip ciężko zapada na zdrowiu, opada z sił i chudnie. Otrzymana w prezencie od żony kamizelka jest coraz luźniejsza. By nie martwić ukochanej oznakami choroby, Filip ucieka się do drobnego oszustwa. Nie wie, że ona stosuje ten sam wybieg.
Kamizelka (seria Ekranizacje literatury)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Prymas w Komańczy
Prymas w Komańczy to dramat polskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Paweł Woldan. Główne role zagrali: Olgierd Łukaszewicz, Magdalena Różczka, Anna Cieślak.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Prymas w Komańczypełny opis produktu
Trylogia (zestaw 3 filmów)
 • Ogniem i mieczem
 • Pierwsza część Sienkiewiczowskiej Trylogii. Stepy Ukrainy i ziemie koronne Rzeczypospolitej w połowie burzliwego XVII stulecia.
  Jan Skrzetuski, młody poseł księcia Wiśniowieckiego, w drodze powrotnej z Krymu ratuje życie samemu Chmielnickiemu. Wkrótce potem pomaga wydostać się z opresji kniahini Kurcewiczowej i jej pięknej bratanicy. Z wzajemnością zakochuje się w Helenie, przyrzeczonej atamanowi kozackiemu Bohunowi. Wrą serca. Wrą też Dzikie Pola. Zbliża się wojna Kozaczyzny z Rzeczypospolitą.

 • Pan Wołodyjowski
 • Filmowa adaptacja trzeciej części Sienkiewiczowskiej Trylogii. Polska, burzliwy XVII wiek. Pułkownik Michał Wołodyjowski, znany jako "pierwsza szabla Rzeczypospolitej", fortelem wydobyty zostaje przez przyjaciela zza furty klasztornej. Z rozkazu hetmańskiego rusza ku Dzikim Polom, by strzec granic ojczyzny. Dowodzi polsko-tatarską załogą chreptiowskiej stanicy. Widzie życie żołnierza, pełne niebezpieczeństw i grozy, zbliża się, bowiem inwazja turecka. Podczas szturmu Turków na Kamieniec Podolski dowodzi obroną twierdzy. Dochowuje złożonej przysięgi - nie poddaje się. Ginie pod gruzami kamienieckiej fortecy.

 • Potop
 • Dzieje miłości Andrzeja Kmicica, chorążego orszańskiego i Oleńki Billewiczówny, rzucone na barwne tło historyczne najazdu szwedzkiego na Polskę w latach 1655-1660. Kmicic, początkowo opowiadający się po stronie kolaborujących z najeźdźcą Radziwiłłów, uświadamia sobie, że postępuje jak zdrajca narodu. Postanawia zrehabilitować się - porywa Bogusława Radziwiłła, co kładzie kres jego bujnej haniebnej biografii. Pod przybranym nazwiskiem, Babinicz, z poświęceniem służy ojczyźnie, wsławiając się brawurowymi akcjami podczas obrony klasztoru na Jasnej Górze. Z nieodpowiedzialnego watażki staje się bohaterem narodowym. Jego męstwo i oddanie sprawie ojczyzny zostaje nagrodzone - Kmicic poślubia ukochaną Oleńkę.
  Trylogia (zestaw 3 filmów)pełny opis produktu
  Film KINO ŚWIAT Lektor The Reader
  Lektor to amerykańsko-niemiecki melodramat z 2008 roku, którego reżyserem jest Stephen Daldry. W rolach głównych wystąpili: Kate Winslet, David Kross i Ralph Fiennes.
  Film KINO ŚWIAT Lektor The Readerpełny opis produktu
  Film KINO ŚWIAT S@motność w sieci (Kino polskie i wszystko jasne)
  S@motność w sieci to dramat polskiej produkcji w reżyserii Witolda Adamka. W filmie wystąpili: Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Agnieszka Grochowska, Jacek Borcuch, Anna Dymna, Szymon Bobrowski.
  Film KINO ŚWIAT S@motność w sieci (Kino polskie i wszystko jasne)pełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Szalone serce Crazy Heart
  Szalone serce to melodramat amerykańskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Scott Cooper. Główne role zgrali: Jeff Bridges, Maggie Gyllenhaal, Colin Farrell.
  Film IMPERIAL CINEPIX Szalone serce Crazy Heartpełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Zaborcza miłość Hush
  Zaborcza miłość to dramat amerykańskiej produkcji z 1998 roku, którego reżyserem jest Jonathan Darby. Główne role zagrali: Jessica Lange, Gwyneth Paltrow, Johnathon Schaech.
  Film IMPERIAL CINEPIX Zaborcza miłość Hushpełny opis produktu
  Film KINO ŚWIAT Kung Fu
  Kung Fu to dramat produkcji polskiej z 1979 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Janusz Kijowski. W rolach głównych występują Piotr Fronczewski, Daniel Olbrychski, Janusz Gajos, Krzysztof Kowalewski i Zbigniew Zapasiewicz.
  Film KINO ŚWIAT Kung Fupełny opis produktu
  Film MONOLITH VIDEO Duchy Goi
  Duchy Goi to dramat kostiumowy w reżyserii Milosa Formana. W filmie wystąpili: Stellan Skarsgard, Natalie Portman, Javier Bardem, Randy Quaid.
  Film MONOLITH VIDEO Duchy Goipełny opis produktu
  Film MONOLITH VIDEO Najlepszy The Greatest
  Najlepszy to dramat amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Shana Feste. Główne role zagrali: Pierce Brosnan, Susan Sarandon, Johnny Simmons.
  Film MONOLITH VIDEO Najlepszy The Greatestpełny opis produktu
  Film MONOLITH VIDEO Pan życia i śmierci
  Pan życia i śmierci to dramat kryminalny amerykańsko-francuskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Andrew Niccol. Główne role zagrali: Nicolas Cage, Bridget Moynahan, Jared Leto.
  Film MONOLITH VIDEO Pan życia i śmiercipełny opis produktu
  Film MONOLITH VIDEO Władcy świata The Special Relationship
  Władcy świata to dramat polityczny amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Richard Loncrane. W rolach głównych wystąpili: Michael Sheen, Dennis Quaid, Hope Davis i Helen McCrory.
  Film MONOLITH VIDEO Władcy świata The Special Relationshippełny opis produktu
  Film TIM FILM STUDIO Wojna Charliego Wilsona Charlie Wilson's War
  Wojna Charliego Wilsona to dramat amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest Mike Nichols. Główne role zagrali: Tom Hanks, Amy Adams, Julia Roberts.
  Film TIM FILM STUDIO Wojna Charliego Wilsona Charlie Wilson's Warpełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Droga do szczęścia + 2 filmy gratis
  Droga do szczęścia to melodramat amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Sam Mendes. W rolach głównych wystąpili: Kate Winslet, Leonardo DiCaprio, Kathy Bates i Michael Shannon. Wydanie DVD zawiera dwa losowo wybrane filmy gratis.
  Film IMPERIAL CINEPIX Droga do szczęścia + 2 filmy gratispełny opis produktu
  Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Śmierć rotmistrza Pileckiego
  Śmierć rotmistrza Pileckiego to teatr Telewizji Polskiej wyprodukowany w 2006 roku, w reżyserii Ryszarda Bugajskiego. Ryszard Bugajski jest również autorem scenariusza. W rolach głównych występują:Marek Probosz, Marek Kalita, Jacek Rozenek.
  Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Śmierć rotmistrza Pileckiegopełny opis produktu
  Ranny w lesie
  Porucznik "Brzoza" zostaje ciężko ranny w starciu oddziału partyzantów z Niemcami. Nieprzytomny oficer musi zostać przeniesiony na prowizorycznych noszach w umówione miejsce, gdzie ma na niego czekać lekarz i transport. Porucznika należy chronić za wszelką cenę, gdyż jako jedyny zna treść ważnego rozkazu dowództwa.

  Zadanie ewakuowania z terenu walk porucznika "Brzozy" otrzymuje młody kapral "Koral". Pomagają mu trzej inni członkowie oddziału - Maciek, Sierota i Wiatrak. Pod osłoną nocy partyzanci wycofują się z niemieckiego okrążenia. Docierają w umówione miejsce, lecz nikogo tam nie zastają. Tymczasem Niemcy zaczynają pacyfikować okoliczne wsie. Jeden z partyzantów dezerteruje. Pozostali na próżno czekają na przybycie pomocy. Nie mają nic do jedzenia ani do picia. "Koral" postanawia zdobyć prowiant i wodę. Długo błądzi po lesie. Nachodzą go rozmaite wątpliwości. Może bowiem z łatwością uciec. Nie decyduje się jednak na ten krok. Postanawia wrócić do swoich. Za wszelką cenę stara się wypełnić rozkaz do końca.
  Ranny w lesiepełny opis produktu
  Porwany
  Kiedy amerykański naukowiec Eli zdobywa nagrodę Nobla, decyduje się na podróż do Sztokholmu razem z żoną Sarah i swoim synem Barkleyem, niespełnionym pisarzem. Niespodziewanie chłopak zostaje porwany przez Tadeusza. Ten okazuje się być także synem Eliego. Chce teraz z zazdrości o prawowitego spadkobiercę zemścić się na naukowcu. Bracia zaczynają walkę nie tylko o pieniądze.
  Porwanypełny opis produktu
  Somewhere. Między miejscami
  Hollywoodzki gwiazdor Johnny Marco mieszka w dekadenckim hotelu Chateau Marmont. Jeździ czerwonym ferrari, ma nieograniczony dostęp do wszelkich używek, a wokół niego kręci się pełno dziewczyn gotowych spełniać jego kaprysy. Niespodziewanie w życie tabloidowego celebryty wkracza jedenastoletnia Cleo - córka Johnny`ego z małżeństwa, które dawno się rozpadło. To spotkanie wywróci do góry nogami cały jego świat.
  Somewhere. Między miejscamipełny opis produktu
  Film MONOLITH VIDEO Podwójne życie The Beaver
  Podwójne życie to dramat obyczajowy w reżyserii Jodie Foster. W filmie wystąpili: Mel Gibson, Jodie Foster, Jennifer Lawrence i Anton Yelchin.
  Film MONOLITH VIDEO Podwójne życie The Beaverpełny opis produktu
  Film GUTEK FILM Pogrzeb The Funeral
  Pogrzeb to dramat gangsterski produkcji USA z 1996 roku. Reżyserem filmu jest Abel Ferrara, scenarzystą Nicholas St. John. W rolach głównych występują Christopher Walken, Chris Penn, Annabella Sciorra, Isabella Rossellini, Vincent Gallo i Benicio Del Toro.
  Film GUTEK FILM Pogrzeb The Funeralpełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Stowarzyszenie Umarłych Poetów (Lektor)
  Stowarzyszenie Umarłych Poetów to dramat, który wyreżyserował Peter Weir. W rolach głównych wystąpili Robin Williams, Ethan Hawke, Robert Sean Leonard, Josh Charles, Gale Hansen.
  Film IMPERIAL CINEPIX Stowarzyszenie Umarłych Poetów (Lektor)pełny opis produktu
  Film MONOLITH VIDEO Wojownik Warrior
  Warrior to dramat sportowy amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Gavin O'Connor. W rolach głównych wystąpili: Tom Hardy, Nick Nolte, Joel Edgerton i Jennifer Morrison.
  Film MONOLITH VIDEO Wojownik Warriorpełny opis produktu
  Film MONOLITH VIDEO Jesienna miłość Late Bloomers
  Jesienna miłość to dramat produkcji francuskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Julie Gavras, współtwórcą scenariusza Olivier Dazat, a w rolach głównych występują William Hurt, Isabella Rossellini oraz Joanna Lumley.
  Film MONOLITH VIDEO Jesienna miłość Late Bloomerspełny opis produktu
  Film TIM FILM STUDIO Kłamstewka De vrais mensonges
  Kłamstewka to dramat produkcji francuskiej z 2010 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Pierre Salvadori, współtwórcą scenariusza Benoît Graffin, a w rolach głównych występują Audrey Tautou, Nathalie Baye oraz Sami Bouajila.
  Film TIM FILM STUDIO Kłamstewka De vrais mensongespełny opis produktu
  Film TIM FILM STUDIO Katyń (Kino Festiwalowe) Katyń
  Katyń to dramat wojenny polskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem jest Andrzej Wajda. Główne role zagrali: Andrzej Chyra, Artur Żmijewski, Maja Ostaszewska, Władysław Kowalski, Paweł Małaszyński, Danuta Stenka.
  Film TIM FILM STUDIO Katyń (Kino Festiwalowe) Katyńpełny opis produktu
  Film GALAPAGOS Sunset Limited The Sunset Limited
  Sunset Limited to dramat psychologiczny produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Tommy Lee Jones, twórcą scenariusza Cormac McCarthy, a w rolach głównych występują Tommy Lee Jones i Samuel L. Jackson.
  Film GALAPAGOS Sunset Limited The Sunset Limitedpełny opis produktu
  Lecą żurawie
  Historia romantycznej i głęboko tragicznej miłości pary kochanków, których szczęściu przeszkodziła wojna. Borys zgłasza się jako ochotnik na front, Weronika w dniu swoich urodzin zostaje sama. Wojna zbiera okrutne żniwo – Borys ginie od zbłąkanej kuli. Weronika zaś poślubia jego brata Marka, któremu uległa w chwili stresu wywołanego nalotami bombowymi. Jej małżeństwo nie może być szczęśliwe – wszystkie myśli i uczucia dziewczyny zabrał ze sobą Borys. W dniu wyzwolenia wśród szczęśliwego, wiwatującego tłumu Weronika czuje się obco. Dla niej nie ma ukojenia. Niezwykły, wzruszający film, pokazujący wojnę w nietypowy dla kinematografii radzieckiej sposób.
  Lecą żurawiepełny opis produktu
  Film AGENCJA ARTYSTYCZNA MTJ Długa noc (Klasyka Polskiego Kina Wojennego)
  Długa noc to polski dramat wojenny z 1967 roku, którego scenarzystą i reżyserem jest Janusz Nasfeter. W filmie wystąpili Anna Ciepielewska, Ryszarda Hanin, Józef Duriasz, Jolanta Wołłejko, Ludwik Pak.
  Film AGENCJA ARTYSTYCZNA MTJ Długa noc (Klasyka Polskiego Kina Wojennego)pełny opis produktu
  Pigułki dla Aurelii
  Kraków, listopad 1943 roku. Żołnierze oddziału Armii Krajowej postanawiają odbić swojego kolegę aresztowanego przez gestapo. Chcą oswobodzić Danka w czasie transportowania go do więzienia. Niestety nie mają broni. Cały ich arsenał dostał się w ręce Niemców na trzy dni przed planowaną akcją. Muszą jak najszybciej pozyskać broń, której w Krakowie brakuje. "Pigułki" są w Kielcach i trzeba je stamtąd przywieźć. Zadania tego podejmuje się student ŻAGIEŁKO, kleryk GUŚ, plutonowy URBAN i dowódca oddziału "AGAT". Ciężarówką, którą jadą do Kielc, kieruje niejaki Michalak. Nie należy do organizacji, ale został polecony jako pewny człowiek. Broń ukryta jest w kieleckiej fabryce zabawek "Mickey Mouse". Na miejscu okazuje się, że fabrykę zajęło niemieckie wojsko.
  Pigułki dla Aureliipełny opis produktu
  Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]