Film IMPERIAL CINEPIX Potwory kontra Obcy Monsters vs. Aliens
Potwory kontra Obcy to film animowany produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyseria Conrad Vernon i Rob Letterman, scenariusz Maya Forbes, Wallace Wolodarsky i Rob Letterman, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jarosław Boberek, Barbara Kałużna i Wojciech Paszkowski.
Film IMPERIAL CINEPIX Potwory kontra Obcy Monsters vs. Alienspełny opis produktu
Film CDP.PL Rogate ranczo (DMK) Home on the Range
Rogate ranczo to amerykański film animowany z 2004 roku, którego scenarzystami i reżyserami są Will Finn i John Sanford. W polskiej wersji językowej, głosów postaciom użyczyli: Klaudiusz Kaufmann, Edyta Olszówka, Michał Milowicz, Bożena Dykiel, Ewa Dałkowska. Muzykę skomponował Alan Menken.
Film CDP.PL Rogate ranczo (DMK) Home on the Rangepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie z Jeziora Łabędziego + zawieszka Barbie of Swan Lake
Barbie z Jeziora Łabędziego to film animowany produkcji amerykańskiej z 2003 roku. Reżyserem filmu jest Owen Hurley, twórcami scenariusza są Eliana Lesser i Cliff Ruby, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Beata Wyrąbkiewicz, Jacek Kopczyński oraz Agnieszka Kunikowska.
Film TIM FILM STUDIO Barbie z Jeziora Łabędziego + zawieszka Barbie of Swan Lakepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie i Podwodna Tajemnica 2 + zawieszka Barbie in a Mermaid Tale 2
Barbie i Podwodna Tajemnica 2 to film animowany produkcji amerykańsko - kanadyjskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest William Lau, twórcą scenariusza Elise Allen, a głównym postaciom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Beata Wyrąbkiewicz, Joanna Węgrzynowska i Włodzimierz Bednarski.
Film TIM FILM STUDIO Barbie i Podwodna Tajemnica 2 + zawieszka Barbie in a Mermaid Tale 2pełny opis produktu
Film S.D.T. FILM Krecik i Spychacz (DVD + Puzzle magnetyczne)
Krecik i Spychacz to czeski, początkowo czechosłowacki, cykl filmów animowanych dla dzieci, którego twórcą był Zdeněk Miler.
Film S.D.T. FILM Krecik i Spychacz (DVD + Puzzle magnetyczne)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Flintstonowie - niech żyje Rock Vegas The Flintstones in Viva Rock Vegas
Flintstonowie - niech żyje Rock Vegas to film familijny produkcji amerykańskiej z 2000 roku. Reżyserem filmu jest Brian Levant, twórcami scenariusza są Jim Cash, Jack Epps Jr, Deborah Kaplan i Harry Elfont, a w rolach głównych występują Stephen Baldwin, Mark Addy oraz Kristen Johnston.
Film TIM FILM STUDIO Flintstonowie - niech żyje Rock Vegas The Flintstones in Viva Rock Vegaspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Scooby-Doo i upiorne opowieści Scooby-Doo's Spookiest Tales
Scooby-Doo i upiorne opowieści to animowany film familijny opowiadający o przygodach słynnego psa detektywa i jego zwariowanej ekipy. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Ryszard Olesiński, Jacek Bończyk i Jacek Kopczyński.
Film GALAPAGOS Scooby-Doo i upiorne opowieści Scooby-Doo's Spookiest Talespełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kot w butach Puss in Boots
Kot w Butach to amerykański film animowany z 2011 roku, którego reżyserem jest Chris Miller. W oryginalnej wersji językowej głównym bohaterom głosów użyczyli Antonio Banderas, Salma Hayek i Zach Galifianakis, zaś w polskiej Wojciech Malajkat, Izabella Bukowska oraz Przemysław Stippa.
Film IMPERIAL CINEPIX Kot w butach Puss in Bootspełny opis produktu
Film CDP.PL Czarodzieje z Waverly Place Wizards of Waverly Place: The Movie
Czarodzieje z Waverly Place to film dla dzieci produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyseria Lev L. Spiro, scenariusz Daniel Berendsen. W rolach głównych występują Selena Gomez, David Henrie oraz Jennifer Stone.
Film CDP.PL Czarodzieje z Waverly Place Wizards of Waverly Place: The Moviepełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Disco robaczki Disco ormene
Disco robaczki to niemiecko-duński film animowany z 2008 roku. Jego reżyserem jest Thomas Borch Nielsen. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Marcin Hycnar, Barbara Kałużna, Tomasz Karolak i Zbigniew Wodecki.
Film KINO ŚWIAT Disco robaczki Disco ormenepełny opis produktu
Film CASS FILM Asterix w Brytanii
Asterix w Brytanii to francuski film animowany o przygodach słynnych Galów, wyreżyserowany przez Pino Van Lamsweerde. Film przeznaczony jest dla widzów od 7 roku życia.
Film CASS FILM Asterix w Brytaniipełny opis produktu
Film CASS FILM Noddy w krainie zabawek: Bampi i superpilot (Nowa Seria) Noddy in Toyland
Noddy w krainie zabawek: Bampi i superpilot to brytyjski animowany film dla dzieci, którego reżyserem jest Wayne Moss. W wersji oryginalnej głosów postaciom użyczyli Lauren Collins, Gina Sorell, Daniel Magder, Goldy Notay, Stephen Joffe. Autorami scenariusza są Enid Blyton i Jill Golick, a muzykę skomponowała Stacey Hersh.
Film CASS FILM Noddy w krainie zabawek: Bampi i superpilot (Nowa Seria) Noddy in Toylandpełny opis produktu
Film CASS FILM Noddy: Noddy i Święty Mikołaj
Noddy: Noddy i Święty Mikołaj to brytyjski film animowany dla dzieci z 1998 roku, którego reżyserem jest Wayne Moss. W wersji oryginalnej postaciom głosów użyczyli Lauren Collins, Daniel Madger, Gina Sorell, Shadia Simmons. Autorami scenariusza są Enid Blyton i Jill Golick, a muzykę skomponowała Stacey Hersh.
Film CASS FILM Noddy: Noddy i Święty Mikołajpełny opis produktu
Film CASS FILM Pszczółka Maja: Maja i dżdżownica Magda
Pszczółka Maja to animowany film familijny z 1975 roku, którego reżyserami są Seiji Endo oraz Hiroshi Saito. Na płycie znajdują się trzy odcinki: Maja i dżdżownica Magda, Zielona żaba, Gucio - pracowita mrówka.
Film CASS FILM Pszczółka Maja: Maja i dżdżownica Magdapełny opis produktu
Film CASS FILM Rajdek mała wyścigówka: Muzykować każdy może
Rajdek mała wyścigówka: Muzykować każdy może to siedem odcinków brytyjskiego serialu dla dzieci, który opowiada o przygodach samochodu wyścigowego o imieniu Rajdek i jego przyjaciół.
Film CASS FILM Rajdek mała wyścigówka: Muzykować każdy możepełny opis produktu
Film CASS FILM Smerfy: Smerfy olbrzymy
Smerfy: Smerfy olbrzymy to zestaw sześciu odcinków amerykańsko-belgijskiego serialu animowanego, który opowiada o przygodach małych, niebieskich stworzeń wymyślonych przez rysownika komiksowego Peyo.
Film CASS FILM Smerfy: Smerfy olbrzymypełny opis produktu
Film CASS FILM Troskliwe Misie: Najlepszy miś Care Bears
Troskliwe Misie: Najlepszy miś to film dla dzieci produkcji amerykańskiej. Film w polskiej wersji językowej. Płyta zwiera 7 epizodów.
Film CASS FILM Troskliwe Misie: Najlepszy miś Care Bearspełny opis produktu
Film CDP.PL Atlantyda - Zaginiony ląd (Magiczna Kolekcja)
Atlantyda - Zaginiony ląd to amerykański film animowany z 2001 roku wyprodukowany w studiu Walta Disneya. Jego reżyserami są Gary Trousdale oraz Kirk Wise. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Kacper Kuszewski, Agata Buzek i Marek Barbasiewicz.
Film CDP.PL Atlantyda - Zaginiony ląd (Magiczna Kolekcja)pełny opis produktu
Film CDP.PL Avengers: Potęga i moc. Część 4 The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
Avengers: Potęga i moc to film animowany produkcji amerykańskiej z 2010 roku. Reżyseria Vinton Heuck i Ciro Nieli, scenariusz Caroline Farah, Christopher Yost i inni, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jakub Szydłowski, Wojciech Paszkowski oraz Krzysztof Szczerbiński.
Film CDP.PL Avengers: Potęga i moc. Część 4 The Avengers: Earth's Mightiest Heroespełny opis produktu
Film CDP.PL Król Lew 2: Czas Simby The Lion King II: Simba's Pride
Król lew 2: Czas Simby to pełnometrażowy film animowany wyprodukowany w studiu Walta Disneya w 1998 roku. Obraz wyreżyserował Darrell Rooney. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Krzysztof Banaszyk, Diana Pasikowska, Izabela Dąbrowska, Marcin Kudełka, Krzysztof Tyniec i Emilian Kamiński.
Film CDP.PL Król Lew 2: Czas Simby The Lion King II: Simba's Pridepełny opis produktu
Film CDP.PL Mali Einsteini: Misja w Afryce (Disney Junior)
Mali Einsteini: Misja w Afryce to amerykański film animowany z serii Disney Junior. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Joanna Węgrzynowska, Brygida Turowska, Lucyna Malec i Joanna Wizmur.
Film CDP.PL Mali Einsteini: Misja w Afryce (Disney Junior)pełny opis produktu
Film CDP.PL Matki w mackach Marsa Mars Needs Moms
Matki w mackach Marsa to komediowy film animowany z 2011 roku. Jego reżyserem jest Simon Wells. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Kacper Andrzejewski, Igor Kwiatkowski, Edyta Olszówka, Anna Cieślak i Beata Tyszkiewicz.
Film CDP.PL Matki w mackach Marsa Mars Needs Momspełny opis produktu
Film DISNEY Przyjęcie niespodzianka (Disney Junior) Przyjęcie niespodzianka (Disney Junior)
Przyjęcie niespodzianka to 4 odcinki najbardziej popularnych bajek Disneya na jednej płycie. Rok wydania 2011. Reżyseria Susan Blu, Rob LaDuca i Morgan Francis, scenariusz Andy Yerkes, Kevin Campbell i Scott Gray, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Krzysztof Szczerbiński, Beata Wyrąbkiewicz oraz Joanna Węgrzynowska-Cybińska.
Film DISNEY Przyjęcie niespodzianka (Disney Junior) Przyjęcie niespodzianka (Disney Junior)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Odlotowe dzieciaki Unaccompanied Minors
Odlotowe dzieciaki to amerykańska komedia familijna z 200r roku, której reżyserem jest Paul Feig. W filmie wystąpili Lewis Black, Wilmer Valderrama, Tyler James Williams, Dyllan Christopher. Autorem scenariusza jest Jacob Meszaros, a muzykę skomponował Michael Andrews.
Film GALAPAGOS Odlotowe dzieciaki Unaccompanied Minorspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Angelina Ballerina: Grosik na szczęście
Angelina Ballerina: Grosik na szczęście to pakiet kilku odcinków brytyjskiego serialu animowanego pt. Angelina Ballerina opowiadającego o przygodach małej myszki, która chce zostać prima baleriną.
Film GALAPAGOS Angelina Ballerina: Grosik na szczęściepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Scooby-Doo i cyrkowe zmory
Film animowany w polskiej wersji językowej. 64 minuty świetnej zabawy ze Scoobym. Wydanie DVD zawiera aż trzy odcinki: Przerażająca sprawa, bo z klaunem to nie zabawa, Najstraszniejsze przedstawienie na świecie oraz Zamieszanie w cyrku.
Film GALAPAGOS Scooby-Doo i cyrkowe zmorypełny opis produktu
Film GALAPAGOS Scooby-Doo i Duch Czarownicy Scooby-Doo and the Witch's Ghost
Scooby-Doo i Duch Czarownicy to film animowany produkcji amerykańskiej z 1999 roku. Reżyserem filmu jest Jim Stenstrum, twórcami scenariusza są Rick Copp i David A. Goodman, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Cezary Kwieciński, Ryszard Olesiński i Jacek Bończyk.
Film GALAPAGOS Scooby-Doo i Duch Czarownicy Scooby-Doo and the Witch's Ghostpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Epoka lodowcowa
Epoka lodowcowa to animowana komedia przygodowa amerykańskiej produkcji z 2002 roku. Jej reżyserem jest Chris Wedge. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Piotr Fronczewski, Cezary Pazura, Wojciech Malajkat, Jarosław Boberek.
Film IMPERIAL CINEPIX Epoka lodowcowapełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]