Losowy produkt
Notebook SONY SVE1513F1E
Notebook SONY SVE1513F1E
Top Gear: Igrzyska zimowe
Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May zapraszają nas na szaloną jazdę przez świat motoryzacji. „Top Gear” to od wielu lat jeden z najbardziej popularnych programów telewizyjnych na całym świecie, w którym jego gospodarze biorą pod lupę najdziwniejsze zdobycze przemysłu motoryzacyjnego, często niebezpiecznie zbliżając się do granicy zdrowego rozsądku. (Niektórzy mówią, że już dawno ją przekroczyli.) W filmie „Igrzyska zimowe” ekipa jedzie do Norwegii, gdzie zamierza wziąć udział w szeregu zawodów sportowych, znanych nam dobrze z Olimpiady. Różnica polega na tym, że we wszystkich dyscyplinach nasi bohaterowie wezmą udział siedząc w samochodach. Jeremy i James będą konkurować w biathlonie, strzelając z okien swoich aut terenowych, Richard zorganizuje samochodowy mecz hokeja na lodzie, a nowym Jaguarem XK będzie się ścigał z łyżwiarzem na lodzie. Na dokładkę przekonamy się, jakie noty za styl otrzyma Mini z napędem rakietowym, zjeżdżający ze skoczni narciarskiej. Nie ważne czy interesują cię samochody. To po prostu trzeba zobaczyć.
Top Gear: Igrzyska zimowepełny opis produktu
Karino
Grażyna, młoda lekarka weterynarii podejmuje swoją pierwszą pracę w stadninie. Dziewczyna ratuje od śmierci Karino, młodą klacz, którą wychowuje, szkoli, leczy i przy pomocy doświadczonego trenera Stolarka doprowadza do zwycięstwa w Wielkiej Pardubickiej.
Karinopełny opis produktu
Złota setka teatru cz. 1 (zestaw 5 płyt)
W ponad pięćdziesięcioletniej historii Teatru Telewizji powstało dla tej sceny kilka tysiecy przedstawień. Wiekszość z nich zachowała się w telewizyjnym archiwum, stanowiąc niepowtarzalną w skali światowej kolekcję. Na liście "Złotej Setki" znalazły się realizacje dzieł klasyków polskich i obcych, utwory współczesnych autorów rodzimych i obcojęzycznych, lekkie komedie i wielkie narodowe dramaty.
  Spis odcinków:
 • Ferdynand Bruckener Elżbieta królowa Anglii
 • Gabriela Zapolska Moralność Pani Dulskiej
 • Mikołaj Gogol Ożenek
 • Ivo Bresan Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna
 • Molier Świetoszek
Złota setka teatru cz. 1 (zestaw 5 płyt)pełny opis produktu
Martyna Wojciechowska: Korona Ziemi. Góry przede wszystkim
7 lat, 7 szczytów, 7 kontynentów, czyli projekt Korona Ziemi Martyny Wojciechowskiej.
Wszystko zaczęło się tak naprawdę w 2002 roku, kiedy Martyna pojechała wspinać się w Alpach i poczuła, że góry to jej żywioł. Od tamtego czasu konsekwentnie przygotowywała się do kolejnych wypraw. W tym czasie uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu, w którym złamała kręgosłup, urodziła córkę, zmieniła całe swoje życie...
W styczniu 2010 roku zdobyła ostatni szczyt w projekcie Korona Ziemi – Piramidę Carstensz. Tym samym została drugą Polką i trzydziestą trzecią kobietą na świeci, która ma na swoim koncie takie osiągnięcie.
Martyna Wojciechowska: Korona Ziemi. Góry przede wszystkimpełny opis produktu
Kobra II (zestaw 3 płyt)
Kolejna porcja widowisk kryminalnych z telewizyjnego cyklu, niezwykle popularnego w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. W spektaklach występowali najwybitniejsi aktorzy tamtych lat. "Kobra" ustanawiała niepobite do dzisiaj rekordy oglądalności. W "sensacyjne" czwartki przed telewizorami potrafiło zasiąść nawet 95% widzów.
Jak można się przekonać, widowiska nic nie straciły na swej atrakcyjności.

Opis części:
1. "Amerykańska guma do żucia "Pinky"
Podczas wakacji na Wybrzeżu zostaje zamordowany właściciel lodziarni, Listkowski. Policjanci z lokalnego posterunku rozpoczynają śledztwo. Prawdopodobnym motywem zabójstwa był rabunek, gdyż Listkowski w dzień morderstwa nie zdążył wpłacić na poczcie dziennego utargu. Na trop przestępcy naprowadza policjantów znaleziona guma do żucia amerykańskiej produkcji.

2. "Pomyłka, proszę się wyłączyć!"
Jeden z najsłynniejszych, klasycznych kryminałów z cyklu Teatru Sensacji "Kobra". Pełna napięcia historia samotnej, sparaliżowanej kobiety, ktora przypadkowo włącza się w rozmowę telefoniczną dwóch płatnych morderców. Mężczyźni omawiają szczegóły planowanej na ten wieczór zbrodni. Kobieta rozpaczliwie próbuje zapobiec morderstwu. Z czasem orientuje się, kto ma paść jego ofiarą. Jedynym kontaktem Pani Stevenson ze światem jest telefon.
Pamiętna rola Aleksandry Śląskiej.

3. "Śmierć w najszczęśliwszym dniu"
W wili pani Lorden, wdowy po miliarderze, zostaje zamordowany jej przyszły zięć. Nieznany sprawca strzela do niego tuż przed ceremonią ślubną. Śledztwo w tej sprawie podejmuje porucznik Smike i sierżant Bolt. Wszelkie poszlaki wskazują, że winnym morderstwa jest syn Pani Lorden z pierwszego małżeństwa. Czy podstęp oficerów śledczych doprowadzi ich do ujawnienia prawdziwego sprawcy?
Kobra II (zestaw 3 płyt)pełny opis produktu
Aleksander Sokurow (zestaw 4 płyt)
Dni zaćmienia / Dni zatmeniya (1988)
Film Aleksandra Sokurowa powstał na motywach powieści braci Strugackich "Miliard lat przed końcem świata". Akcja filmu dzieje się w Środkowej Azji, gdzie pracuje młody rosyjski lekarz leczący dzieci.

Smutna obojetność / Skorbnoje biesczustwije (1987)
Trwa I wojna światowa. Tymczasem w domu kapitana Szotowiera towarzyska śmeitanka bawi się w najlepsze.

Samotny głos człowieka / Odinokiy golos cheloveka (1989)
Historia trudniej miłości mocno doświadczonego traumą wojny żołnierza oraz studentki medycyny.

Cielec / Tieliets (2001)
Bohaterem "Cielca" jest wódz bolszewickiej rewolucji, Włodzimierz Ilicz Lenin. "Cielec" nie jest sensacyjną historią, obfitującą w zaskakujące zwroty akcji, dramatyczne wydarzenia i niezwykłych bohaterów. Ekranu nie zapełniają odważni rewolucjoniści zdobywający Pałac Zimowy, nie ma scen wieców, płomiennych przemówień czy egzekucji cara i innych wrogów ludu. Przez większość filmu widzowie obserwują zmęczonego starca, któremu każdy ruch sprawia coraz większą trudność, a jego umysł coraz bardziej go zawodzi.
Aleksander Sokurow (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
Genesis (ekoKolekcja)
Film twórców Mikrokosmosu, którym udało się po raz pierwszy w historii kina opowiedzieć w sposób wyjątkowy o narodzinach wszechświata i gwiazd. Genialne zdjęcia, wspaniała muzyka i narracja oraz niepowtarzalny klimat sprawiają, że pragniemy aby to przedsta
Genesis (ekoKolekcja)pełny opis produktu
Kuter torpedowy Kennedy`ego. Legendarne wraki
Zatopione statki fenickie sprzed tysięcy lat, łodzie podwodne rosyjskiej i amerykańskiej marynarki wojennej, niemiecki pancernik Bismarck oraz parowiec SS Republic z czasów wojny secesyjnej. National Geographic zaprasza na wyprawę w mroczne głębiny, dzięki której odkryjesz najlepiej strzeżone tajemnice "Legendarnych wraków". Seria liczy 9 tytułów.
Kuter torpedowy Kennedy`ego. Legendarne wrakipełny opis produktu
Przez dziki Kurdystan (kolekcja Karola Maya)
Ekranizacja słynnej powieści Karloa Maya, gdzie akcja filmu toczy się w dzikiej scenerii gór Kurdystanu. Kara ben Nemsi i jego oddany przyjaciel, Hadżi Halef Omar, stoczą walkę z nieporadnym dowódcą strażników twierdzy w Amadije Selim Aga i jego chciwym zwierzchnikiem Izmaił Bei. Jego oladem podąża również Lord Lindsay i jego wierny kamerdyner Archie, którzy poszukują Arki Noego.
Przez dziki Kurdystan (kolekcja Karola Maya)pełny opis produktu
Salaam Namaste (edycja 2-płytowa)
Historia dwojga Hindusów, którzy, jak wielu ich rówieśników opuścili Indie, aby w innym kraju pracować i uczyć się. Amby wyjeżdża do Melbourne z kilku powodów. Chce się usamodzielnić, rozpocząć życie na własną rękę. Dziewczyna pragnie studiować medycynę i na razie nie chce zakładać rodziny, a rodzice próbują na siłę wybrać jej kandydata na męża. W Australii nie tylko podejmuje studia, ale także pracę w jednej z rozgłośni radiowych `salaam Namaste`. Ma ona przygotować reportaż o mieszkających w Melbourne Hindusach. Wtedy poznaje architekta - Nicka, który również wyjechał z ojczystego kraju, aby tu zdobywać doświadczenia i założyć własną restaurację. Amby i Nick po kilku spotkaniach zakochują się w sobie i postanawiają zamieszkać razem.
Salaam Namaste (edycja 2-płytowa)pełny opis produktu
Kabaret Moralnego Niepokoju: Historia Polski
Witamy serdecznie. Tu mówi (pisze) Kabaret. Po pierwsze, wbrew różnym, rozsiewanym przez wiadome kręgi i środowiska haniebnym i oszczerczym plotkom, uważamy że martyrologia jest super. Albo nawet, jak mówi Rafał - `super w ogóle`. Przedstawiamy Państwu naszą autorską wizję historii Polski. Nie ukrywamy, że staraliśmy się ją (tę historię) maksymalnie zakłamać i zmanipulować. Pewne rzeczy wstydliwie przemilczamy udając że ich nie było, inne - drugoplanowe i nieistotne - wynosimy ponad miarę nadając im fałszywie duże znaczenie.
Kabaret Moralnego Niepokoju: Historia Polskipełny opis produktu
Aerobik z gwiazdą 5
W tej części Carmen Electra wzmacnia intensywność prezentowanych ćwiczeń poprzez włączenie do nich elementów układu tańca hip - hop. Łączy seksowną pewność siebie, jaką znajdujemy w tym gatunku tanecznym z niesamowitymi ruchami. Ten mix ćwiczeń pomoże Ci uzyskać piękną, smukłą i seksowną sylwetkę, jaką cieszą się tancerze hip - hop.
Program zawiera takie elementy jak:
1. ulubione ruchy hip - hop Carmen
2. intensywny trening aerobowy
Aerobik z gwiazdą 5pełny opis produktu
Makrokosmos (ekoKolekcja)
Makrokosmos to kolejny film, po słynnym Mikrocosmosie, zrealizowany przez zafascynowanego światem przyrody francuskiego producenta - Jacquesa Perrina. Tym razem bohaterami filmu nie są owady, lecz majestatyczni władcy przestworzy. Makrokosmos to niezwykła
Makrokosmos (ekoKolekcja)pełny opis produktu
Dyrektorzy
Menadżerowie socjalistycznego przedsiębiorstwa – ich nominacje, postawy i decyzje. Życie osobiste i kulisy dyrektorskiej władzy na szerokim tle przemian społeczno- obyczajowych zachodzących w Polsce przełomu lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Prawdziwy obraz tamtych czasów.
 • Swój chłop
 • Bokser
 • Spadająca gwiazda
 • Wieczny zastępca
 • Pełniący obowiązki
 • Ryzykant
 • Dyrektorzypełny opis produktu
  Wojciech Cejrowski. Boso przez świat: Ameryka (zestaw 3 płyt)
  Wojciech Cejrowski - trzeci w historii Polak przyjęty do Royal Geographical Society (Królewskie Towarzystwo Geograficzne) w Londynie. Od dwudziestu lat organizuje wyprawy w najdziksze zakątki kuli ziemskiej. W serii programów telewizyjnych "Boso przez świat" z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadza po egzotycznych zakamarkach świata.
   Meksyk
  • Największe miasto świata
  • Ale jazda!
  • Mexico- miasto z przeszłością
  • Mariachi - uliczna balanga
  • Hacjenda
  • Pueblo
  • Guadalupe - największy odpust świata
  • Ekwador
  • Największe miasto świata
  • Ale jazda!
  • Mexico- miasto z przeszłością
  • Mariachi - uliczna balanga
  • Hacjenda
  • Pueblo
  • Guadalupe - największy odpust świata
  • Amazonia
  • Miasto w dżungli
  • Amazonka
  • Oaza wolności
  • Życie codzienne w Amazonii
  • Obrzęd żaby
  • Israelitas
  Wojciech Cejrowski. Boso przez świat: Ameryka (zestaw 3 płyt)pełny opis produktu
  High School Musical (zestaw 3 części)
  High School Musical
  Nowy przebój Disney Chanel, film, o którym się mówi, nareszcie dostępny na DVD z masą nigdy wcześniej nie prezentowanych dodatków, rozkołysze cały Twój dom! Troy (Zac Efron), popularny kapitan szkolnej drużyny koszykarskiej i Gabriella (Vanessa Anne Hudgens), bystra, mądra i śliczna członkini akademickiego klubu zaskakują całą East Hign, gdy potajemnie biorą udział w przesłuchaniach do głównych ról w szkolnym musicalu. Sięgają gwiazd i podążają za marzeniami. Wszyscy uczą się tolerancji, pracy zespołowej i bycia sobą. High School Musical ukazuje potęgę muzyki, tańca i rozrywki.

  High school musical 2
  Czas rozruszać kości, zatańczyć i zaśpiewać! Jest ku temu powód spory, bowiem na DVD pojawił się właśnie High School Musical 2.Twoi ulubieńcy powracają, by wyśpiewać przygodę życia! Zobacz jak Troy odnajduje nową życiową drogę i przekonaj się do czego jest w stanie posunąć się Sharpay, by odbić chłopaka Gabrielli.

  High school musical 3: Ostatnia klasa
  Już dziś zacznij świętować z rozszerzonym wydaniem przeboju Disneya High School Musical 3: Ostatnia klasa! Lepiej być nie może! Troy, Gabriella, Sharpay, Chad, Ryan i Taylor kończą szkołę East High - i myśl, że potem ich drogi się rozejdą skłania Dzikie Koty do zrobienia czegoś, co zapamiętają do końca życia! Razem z resztą przyjaciół postanawiają wystawić musical wyrażający ich nadzieje i obawy przed przyszłością oraz niezapomniane doświadczenia związane z dorastaniem. Wraz z nadchodzącym wręczeniem świadectw i decyzją w sprawie College`u seniorzy Dzikich Kotów z East High stawiają pytania dotyczące marzeń, romansów i przyjaźni. Zobacz, co stanie się z Twoimi ulubionymi bohaterami w pełnometrażowym, musicalu. Rozszerzone wydanie High School Musical 3: Ostatnia Klasa to znakomita rozrywka, którą pokocha cała rodzina.
  High School Musical (zestaw 3 części)pełny opis produktu
  Nie zaznasz spokoju (Platynowa kolekcja polskiego kina)
  Tolek Maliniak, zwany Biczem, po trzech latach pobytu w zakładzie karnym przyjeżdża do Warszawy. Nie podejmuje pracy, tylko staje na czele grupy gitowców. W czasie prywatki Bicz wraz z kolegami gwałci jedną z dziewczyn. Jego brat Janek ucieka, nie chcąc mieć z bandą nic wspólnego. Bicz spotyka go w szkole i zmusza do powrotu do bandy. Tolek planuje włamanie do mieszkania właścicielki sklepu, Krystyny. Załatwia też stare porachunki z Gnatem, który odszedł od gitowców i związał się z Bożeną, byłą dziewczyną Bicza. Sterroryzowany chłopak zwabia dziewczynę do baraku nad Wisłą, gdzie Tolek ma ukarać ją za niewierność. W decydującej chwili Janek staje w obronie Bożeny. Ginie od ciosu nożem zadanego mu przez Bicza. Dramat ukazujący jedną z subkultur młodzieżowych - gitowców, której członkowie, postępując według kodeksu opartego na kulcie siły, przemocy oraz bezwzględności, wchodzą w konflikt z prawem i doprowadzają do tragedii.
  Nie zaznasz spokoju (Platynowa kolekcja polskiego kina)pełny opis produktu
  Film CASS FILM Cindy Crawford: nowy wymiar
  Cindy Crawford: nowy wymiar to program ćwiczeń ułożony przez osobistego trenera modelki. Płyta zawiera 3 zestawy: ćwiczenia mające na celu poprawę elastyczności ciała, regulację krążenia i oddechu (12 minut), ćwiczenia z ciężarkami na poprawę wytrzymałości i siły mięśni (16 minut) oraz ćwiczenia uaktywniające dolne i górne części ciała (41 minut).
  Film CASS FILM Cindy Crawford: nowy wymiarpełny opis produktu
  Film KINO ŚWIAT Bezprawie Open Range
  Bezprawie to western amerykańskiej produkcji z 2003 roku, którego reżyserem i odtwórcą jednej z głównych ról jest Kevin Costner. W pozostałych rolach wystąpili Robert Duvall i Annette Bening.
  Film KINO ŚWIAT Bezprawie Open Rangepełny opis produktu
  Miłości nie oszukasz
  Dushant i Jaya kochają się już od lat. Największym marzeniem chłopaka było zostanie sławnym piosenkarzem. Osiągnął to dzięki pomoc pięknej Jayii. Niestety, szybko zapomina, co zrobiła dla niego przyjaciółka i łatwo daje się zwieść misternej intrydze. Czy uda mu się odkryć prawdę i odzyskać swoja wielką miłość, nim będzie za późno? „Miłości nie oszukasz” to pełna śpiewu oraz popisów tanecznych bollywoodzka opowieść o miłości, sławie i zdradzie.
  Miłości nie oszukaszpełny opis produktu
  Film AGORA Sanatorium pod Klepsydrą (Mistrzowie Polskiego Kina) + książka
  Sanatorium pod Klepsydrą to polski psychologiczny film surrealistyczny z 1973 roku, którego scenarzystą i reżyserem jest Wojciech Has. W rolach głównych wystąpili Gustaw Holoubek, Jan Nowicki, Bożena Adamek, Ludwik Benoit, Halina Kowalska. Muzykę skomponował Jerzy Maksymiuk. Film jest cyfrowo zrekonstruowany, a do nośnika z filmem dołączono książkę.
  Film AGORA Sanatorium pod Klepsydrą (Mistrzowie Polskiego Kina) + książkapełny opis produktu
  Film GUTEK FILM Życie jest cudem (2 DVD) Zivot je cudo
  Życie jest cudem to komediodramat z 2004 roku, którego reżyserem jest Emir Kusturica. W filmie wystąpili Slavko Stimac, Natasa Solak, Vesna Trivalic, Vuk Kostic, Aleksandar Bercek.
  Film GUTEK FILM Życie jest cudem (2 DVD) Zivot je cudopełny opis produktu
  Film GUTEK FILM Volver
  Volver to hiszpański film obyczajowy z 2006 roku. Reżyserem jest Pedro Almodovar, a kreacje aktorskie stworzyli Penelope Cruz, Carmen Maura, Lola Duenas, Blanca Portillo, Yohana Cobo.
  Film GUTEK FILM Volverpełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Bitwa o Anglię (Lektor)
  Bitwa o Anglię to film wojenny brytyjskiej produkcji z 1969 roku, którego reżyserem jest Guy Hamilton. Główne role zgrali: Laurence Olivier, Curd Jurgens, Robert Shaw.
  Film IMPERIAL CINEPIX Bitwa o Anglię (Lektor)pełny opis produktu
  Film VISION FILM Gdziekolwiek jesteś Panie Prezydencie
  Gdziekolwiek jesteś Panie Prezydencie to biograficzny film historyczny polskiej produkcji z 1978 roku, którego reżyserem jest Andrzej Trzos-Rastawiecki. Główne role zagrali: Tadeusz Łomnicki, Jack Recknitz, Henryk Czyż.
  Film VISION FILM Gdziekolwiek jesteś Panie Prezydenciepełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX 15:10 do Yumy
  15:10 do Yumy to western w reżyserii Delmera Davesa. W filmie wystąpili: Glenn Ford, Van Heflin, Felicia Farr, Leora Dana, Henry Jones.
  Film IMPERIAL CINEPIX 15:10 do Yumypełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Chinatown
  Chinatown to czarny kryminał w reżyserii Romana Polańskiego. W filmie wystąpili: Jack Nicholson, Faye Dunaway, John Huston, Roman Polański.
  Film IMPERIAL CINEPIX Chinatownpełny opis produktu
  Film MONOLITH VIDEO McLintock
  McLintock to western komediowy amerykańskiej produkcji z 1963 roku, którego reżyserem jest Andrew V. McLaglen. Główne role zagrali: John Wayne, Maureen O'Hara, Patrick Wayne.
  Film MONOLITH VIDEO McLintockpełny opis produktu
  Film BEST FILM 3:10 do Yumy 3:10 to Yuma
  3:10 do Yumy to western produkcji USA z 2007 roku. Reżyserem filmu jest James Mangold, autorami scenariusza są Michael Brandt, Derek Haas, Halsted Welles i Stuart Beattie. W rolach głównych występują Christian Bale, Russell Crowe, Ben Foster i Peter Fonda.
  Film BEST FILM 3:10 do Yumy 3:10 to Yumapełny opis produktu
  Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]