Losowy produkt
Notebook ASUS N76VZ
Notebook ASUS N76VZ
Film MONOLITH VIDEO 22 Kule L'immortel
22 Kule to kryminalny film akcji z 2010 roku, którego reżyserem jest Richard Berry. W rolach głównych wystąpili: Jean Reno, Kad Merad, Jean-Pierre Darroussin i Marina Fois.
Film MONOLITH VIDEO 22 Kule L'immortelpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Football Factory The Football Factory
Football Factory to film sensacyjny brytyjskiej produkcji z 2003 roku. Jego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Nick Love. Główne role zagrali: Danny Dyer, Frank Harper, Roland Manookian.
Film MONOLITH VIDEO Football Factory The Football Factorypełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Krucjata Bourne'a The Bourne Supremacy
Krucjata Bourne'a to film sensacyjny amerykańsko-niemieckiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserem jest Paul Greengrass. Główne role zagrali: Matt Damon, Franka Potente, Brian Cox.
Film TIM FILM STUDIO Krucjata Bourne'a The Bourne Supremacypełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Ultimatum Bourne'a The Bourne Ultimatum
Ultimatum Bourne'a to film sensacyjny amerykańsko-niemieckiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem jest Paul Greengrass. Główne role zagrali: Matt Damon, Edgar Ramirez, Joan Allen.
Film TIM FILM STUDIO Ultimatum Bourne'a The Bourne Ultimatumpełny opis produktu
Film VISION FILM Ryzykowny skok Daylight Robbery
Ryzykowny skok to film sensacyjny brytyjskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem oraz autorem scenariusza jest Paris Leonti. Główne role zagrali: Geoff Bell, Vas Blackwood, Robert Boulter.
Film VISION FILM Ryzykowny skok Daylight Robberypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Raport mniejszości (2 DVD) Minority Report
Raport mniejszości to film sensacyjny zawierający elementy fantastyczne. Jego reżyserem jest Steven Spielberg. Główne role zagrali: Tom Cruise, Kathryn Morris, Samantha Morton.
Film IMPERIAL CINEPIX Raport mniejszości (2 DVD) Minority Reportpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Terminator: Ocalenie Terminator Salvation
Terminator: Ocalenie to sensacyjny film fantastyczno naukowy amerykańskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Joseph McGinty Nichol. Główne role zagrali: Christian Bale, Anton Yelchin, Sam Worthington.
Film IMPERIAL CINEPIX Terminator: Ocalenie Terminator Salvationpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 8 mm2
8 mm2 to film sensacyjny amerykańskiej produkcji, jego reżyserem jest J.S. Cardone. Główne role zagrali: Johnathon Schaech, Lori Heuring, Julie Benz.
Film IMPERIAL CINEPIX 8 mm2pełny opis produktu
Wallander: Mastermind
Ktoś infiltruje posterunek policji w Ystad. Ktoś kieruje działaniami policjantów. Ktoś skutecznie dezintegruje pracę posterunku w czasie paru krytycznych godzin. Ten ktoś jest wszędzie i nigdzie – jak wirus zbyt późno odkryty. W tym samym czasie komisarz Kurt Wallander usiłuje znaleźć powiązania pomiędzy Theresą - córką kolegi z pracy, Martinsona – i powieszoną kobietą, której ciało znalazła jego córka Linda. Czy w mieszkaniu komisarza Wallandera ktoś był? I czemu ktoś zawiadomił, że w strumieniu niedaleko Ystad odnaleziono odciętą głowę?Czy komisarz ma rację, próbując powiązać ze sobą wszystkie te wątki? Co kryje się za tymi wydarzeniami, które musiały być poprzedzone latami drobiazgowego planowania? Wkrótce Wallander zacznie zachowywać się nie jak policjant, lecz zwierzyna, na którą ktoś poluje…
Wallander: Mastermindpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Ultimatum Bourne'a (Edycja kartka) The Bourne Ultimatum
Ultimatum Bourne'a to film sensacyjny amerykańsko-niemieckiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem jest Paul Greengrass. Główne role zagrali: Matt Damon, Edgar Ramirez, Joan Allen.
Film TIM FILM STUDIO Ultimatum Bourne'a (Edycja kartka) The Bourne Ultimatumpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Podróż do wnętrza Ziemi / Podróż na tajemniczą wyspę
Pakiet dwóch amerykańskich filmów przygodowych zrealizowanych z wielkim rozmachem na podstawie klasycznej powieści Juliusza Verne'a: Podróż do wnętrza Ziemi (2008) oraz Podróż na Tajemniczą Wyspę (2012).
Film GALAPAGOS Podróż do wnętrza Ziemi / Podróż na tajemniczą wyspępełny opis produktu
Film BEST FILM XIII - Spisek XIII
XIII - Spisek to film sensacyjny produkcji francusko - kanadyjskiej z 2008 roku. Reżyserem filmu jest John T. Kretchmer, twórcami scenariusza są Jean Van Hamme, Philippe Lyon, David Wolkove i William Vance, a w rolach głównych występują Stephen Dorff, Val Kilmer oraz Andrew Jackson.
Film BEST FILM XIII - Spisek XIIIpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Uprowadzona 2
Uprowadzona 2 to francuski film sensacyjny z 2012 roku, którego reżyserem jest Olivier Megaton. W rolach głównych wystąpili Liam Neeson, Maggie Grace oraz Famke Janssen.
Film MONOLITH VIDEO Uprowadzona 2pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Uprowadzona 1+2
Uprowadzona 1+2 to pakiet dwóch francuskich filmów sensacyjnych z Liamem Neesonem, Maggie Grace oraz Famke Janssen w rolach głównych.
Film MONOLITH VIDEO Uprowadzona 1+2pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Wyspa The Island
Wyspa to film akcji produkcji amerykańskiej z 2005 roku. Reżyserem filmu jest Michael Bay, twórcami scenariusza są Caspian Tredwell-Owen, Alex Kurtzman i Roberto Orci, a w rolach głównych występują Ewan McGregor, Scarlett Johansson oraz Sean Bean.
Film GALAPAGOS Wyspa The Islandpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zasady walki 2: Zdrada The Art of War II: Betrayal
Zasady walki 2: Zdrada to film sensacyjny produkcji kanadyjskiej z 2008 roku. Reżyserem filmu jest Josef Rusnak, twórcami scenariusza są Jason Bourque i Keith Shaw, a w rolach głównych występują Wesley Snipes, Lisa Marie Caruk oraz Fraser Aitcheson.
Film IMPERIAL CINEPIX Zasady walki 2: Zdrada The Art of War II: Betrayalpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wojownicy The Warriors
Wojownicy to film sensacyjny produkcji amerykańskiej z 1979 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Walter Hill, współtwórcą scenariusza David Shaber, a w rolach głównych występują David Patrick Kelly, Michael Beck oraz James Remar.
Film IMPERIAL CINEPIX Wojownicy The Warriorspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zamachowiec The Contractor
Zamachowiec to film sensacyjny produkcji amerykańsko - brytyjskiej z 2007 roku. Reżyserem filmu jest Josef Rusnak, twórcami scenariusza są Joshua Michael Stern i Robert Foster, a w rolach głównych występują Wesley Snipes, Ralph Brown oraz Lena Headey.
Film IMPERIAL CINEPIX Zamachowiec The Contractorpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 007 James Bond: Skyfall
Skyfall to amerykańsko-brytyjski film sensacyjny w reżyserii Sama Mendesa, będący 23. obrazem opowiadającym o przygodach Jamesa Bonda. W głównej roli po raz trzeci występuje Daniel Craig.
Film IMPERIAL CINEPIX 007 James Bond: Skyfallpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Mechanik The Mechanic
Mechanik to film sensacyjny produkcji amerykańskiej z 1972 roku. Reżyserem filmu jest Michael Winner, twórcą scenariusza Lewis John Carlino, a w rolach głównych występują Charles Bronson, Jan-Michael Vincent i Keenan Wynn.
Film IMPERIAL CINEPIX Mechanik The Mechanicpełny opis produktu
Film GALAPAGOS RocknRolla
RocknRolla to kryminalny film akcji wyreżyserowany przez Guya Ritchiego. W rolach głównych wystąpili Gerard Butler, Tom Wilkinson oraz Thandie Newton.
Film GALAPAGOS RocknRollapełny opis produktu
Film CDP.PL Przygoda na Antarktydzie Eight Below
Przygoda na Antarktydzie to film przygodowy amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jego reżyserem jest Frank Marshall. W rolach głównych wystąpili: Paul Walker, Bruce Greenwood oraz Moon Bloodgood.
Film CDP.PL Przygoda na Antarktydzie Eight Belowpełny opis produktu
Film BEST FILM Ponad wszelką wątpliwość Beyond a Reasonable Doubt
Ponad wszelką wątpliwość to film akcji produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Peter Hyams, a w rolach głównych występują Jesse Metcalfe, Amber Tamblyn oraz Michael Douglas.
Film BEST FILM Ponad wszelką wątpliwość Beyond a Reasonable Doubtpełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Czerwona zagłada Bullet to Beijing
Czerwona zagłada to film sensacyjny z 1995 roku, którego reżyserem jest George Mihalka. W rolach głównych wystąpili: Michael Caine, Jason Connery, Mia Sara, Shaughan Seymour, Corinna Richards.
Film GM DISTRIBIUTION Czerwona zagłada Bullet to Beijingpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX S.W.A.T. S.W.A.T.
S.W.A.T. to film akcji produkcji USA z 2003 roku. Reżyserem filmu jest Clark Johnson, autorami scenariusza są David Ayer i David McKenna. W rolach głównych występują Samuel L. Jackson, Colin Farrell, Michelle Rodriguez i Olivier Martinez.
Film IMPERIAL CINEPIX S.W.A.T. S.W.A.T.pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ponad prawem
Ponad prawem to film akcji, produkcji USA z 2001 roku, którego reżyserem jest Montesi Jorge. Główne role zagrali w nim: Jessica Stier, Cynthia Rothrock, Seamus Dever, Dan Lauria, Jeff Wincott, Stephen Macht.
Film IMPERIAL CINEPIX Ponad prawempełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Królowie ulicy 2: Motor City Street Kings 2: Motor City
Królowie ulicy 2: Motor City to amerykański film akcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Chris Fisher. W rolach głównych wystąpili: Ray Liotta, Linda Boston i Ele Bardha.
Film IMPERIAL CINEPIX Królowie ulicy 2: Motor City Street Kings 2: Motor Citypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Indiana Jones Quadrilogy
Zestaw czterech filmów przygodowych w reżyserii Stevena Spielberga: Indiana Jones - Poszukiwacze Zaginionej Arki, Indiana Jones - Świątynia Zagłady, Indiana Jones - Ostatnia Krucjata oraz Indiana Jones i Królestwo kryształowej czaszki.
Film IMPERIAL CINEPIX Indiana Jones Quadrilogypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Jack Reacher: Jednym strzałem
Jack Reacher: Jednym strzałem to kryminalny film akcji z 2012 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Christopher McQuarrie. W rolach głównych wystąpili Tom Cruise, Rosamund Pike oraz Richard Jenkins.
Film IMPERIAL CINEPIX Jack Reacher: Jednym strzałempełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Hook
Hook to film przygodowy amerykańskiej produkcji z 1991 roku. Jego reżyserem jest Steven Spielberg. Główne role zagrali: Dustin Hoffman, Robin Williams, Julia Roberts, Bob Hoskins, Maggie Smith.
Film IMPERIAL CINEPIX Hookpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]