Film IMPERIAL CINEPIX Straszny dom (3D) Monster House
Straszny dom to animowany horror familijny amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jego reżyserem jest Gil Kenan. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli: Kajetan Lewandowski, Joanna Jabłczyńska, Stefan Knothe.
Film IMPERIAL CINEPIX Straszny dom (3D) Monster Housepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek Trzeci 3D Shrek the Third
Shrek Trzeci to film animowany amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserami są Chris Miller i Raman Hui. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Zbigniew Zamachowski, Jerzy Stuhr, Agnieszka Kunikowska, Wojciech Malajkat.
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek Trzeci 3D Shrek the Thirdpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Psy i koty: odwet Kitty (Blu-ray +DVD) Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore
Psy i koty: odwet Kitty to komediowy film familijny wyreżyserowany przez Brada Peytona. W oryginalnej wersji językowej czworonożnym bohaterom głosów użyczyli James Marsden, Nick Nolte, Christina Applegate, Katt Williams i Bette Midler.
Film GALAPAGOS Psy i koty: odwet Kitty (Blu-ray +DVD) Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galorepełny opis produktu
Film CDP.PL Mulan
Mulan to amerykański film animowany z 1998 roku, którego reżyserami są Barry Cook i Tony Bancroft. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Jerzy Bończak, Jerzy Stuhr, Robert Rozmus.
Film CDP.PL Mulanpełny opis produktu
Film CASS FILM Dzwoneczek i zaginiony skarb Tinker Bell and the Lost Treasure
Dzwoneczek i Zaginiony Skarb to film animowany produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Klay Hall, twórcą scenariusza jest Evan Spiliotopoulos, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Natalia Rybicka, Kaja Paschalska i Tamara Arciuch.
Film CASS FILM Dzwoneczek i zaginiony skarb Tinker Bell and the Lost Treasurepełny opis produktu
Film CDP.PL Król Lew 2: Czas Simby The Lion King II: Simba's Pride
Król lew 2: Czas Simby to pełnometrażowy film animowany wyprodukowany w studiu Walta Disneya w 1998 roku. Obraz wyreżyserował Darrell Rooney. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Krzysztof Banaszyk, Diana Pasikowska, Izabela Dąbrowska, Marcin Kudełka, Krzysztof Tyniec i Emilian Kamiński.
Film CDP.PL Król Lew 2: Czas Simby The Lion King II: Simba's Pridepełny opis produktu
Film CDP.PL Król Lew 3D The Lion King
Król lew to pełnometrażowy film animowany wyprodukowany w studiu Walta Disneya w 1994 roku. Obraz wyreżyserował Roger Allers i Rob Minkoff. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Paweł Tucholski, Wiktor Zborowski, Marek Barbasiewicz, Krzysztof Tyniec i Emilian Kamiński.
Film CDP.PL Król Lew 3D The Lion Kingpełny opis produktu
Film CDP.PL Zaplątani Tangled
Zaplątani to pełnometrażowy film animowany z 2010 roku. Obraz został wyreżyserowany przez Nathana Greno i Byrona Howarda. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Julia Kamińska, Maciej Stuhr, Danuta Stenka i Mirosław Zbrojewicz.
Film CDP.PL Zaplątani Tangledpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Mikołajek Le petit Nicolas
Mikołajek to francuski film familijny z 2009 roku, którego żyserem jest Laurent Tirard. W rolach głownych wystąpili: Maxime Godart, Vincent Claude, Charles Vaillant.
Film TIM FILM STUDIO Mikołajek Le petit Nicolaspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów Star Wars: The Clone Wars
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów to film animowany amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Dave Filoni. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli: Tomasz Bednarek, Jarosław Domin, Agnieszka Kudelska.
Film GALAPAGOS Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów Star Wars: The Clone Warspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Miś Yogi Yogi Bear
Miś Yogi to przygodowy film fabularno-animowany z 2010 roku. Jego reżyserem jest Eric Brevig. W filmie wystąpili: Dan Aykroyd (głos), Justin Timberlake (głos), Tom Cavanaugh i Anna Faris. W polskiej wersji językowej udział wzięli: Adam Ferency, Zbigniew Zamachowski i Jacek Rozenek.
Film GALAPAGOS Miś Yogi Yogi Bearpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Alvin i Wiewiórki 3 Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked
Alvin i Wiewiórki 3 to amerykański film animowany z 2011 roku. Jego reżyserem jest Mike Mitchell, zaś autorami scenariusza są Jonathan Aibel i Glenn Berger.
Film IMPERIAL CINEPIX Alvin i Wiewiórki 3 Alvin and the Chipmunks: Chipwreckedpełny opis produktu
Film CDP.PL Kopciuszek 2+3
Zestaw dwóch pełnometrażowych filmów animowanych ze studia Walta Disneya - Kopciuszek II: Spełniona marzenia oraz Kopciuszek III: Co by było gdyby...
Film CDP.PL Kopciuszek 2+3pełny opis produktu
Film CDP.PL Aryskotraci The AristoCats
Aryskotraci to film animowany produkcji amerykańskiej z 1970 roku. Reżyserem filmu jest Wolfgang Reitherman, twórcami scenariusza są Ken Anderson i Ralph Wright, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Marian Opania, Włodzimierz Bednarski oraz Andrzej Zieliński.
Film CDP.PL Aryskotraci The AristoCatspełny opis produktu
Film CDP.PL Piotruś Pan Peter Pan
Piotruś Pan to film animowany produkcji amerykańskiej z 1953 roku. Reżyserem filmu jest Hamilton Luske, Wilfred Jackson i Clyde Geronimi, scenariusz Ralph Wright, Bill Peet i inni, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Ludwik Benoit, Krystyna Chimanienko oraz Danuta Przesmycka.
Film CDP.PL Piotruś Pan Peter Panpełny opis produktu
Film CDP.PL Merida Waleczna Brave
Merida Waleczna to film animowany produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyseria Mark Andrews, Brenda Chapman, scenariusz Brenda Chapman. Bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli m.in. Dominika Kluźniak, Justyna Bojczuk, Andrzej Grabowski i Dorota Segda.
Film CDP.PL Merida Waleczna Bravepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ekspres polarny 3D The Polar Express
Ekspres polarny to animowany film familijny amerykańskiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserem jest Robert Zemeckis. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Kajetan Lewandowski, Zuzanna Adamczyk, Miłosz Woźniak.
Film GALAPAGOS Ekspres polarny 3D The Polar Expresspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek Forever
Shrek Forever to film animowany amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Mike Mitchell. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Zbigniew Zamachowski, Jerzy Stuhr, Agnieszka Kunikowska, Wojciech Malajkat, Cezary Pazura.
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek Foreverpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Zakochany wilczek Alpha and Omega
Zakochany wilczek to amerykański film animowany z 2010 roku. Obraz wyreżyserował Anthony Bell i Ben Gluck. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Waldemar Barwiński, Milena Suszyńska, Joanna Pach, Modest Ruciński i Agnieszka Kunikowska.
Film MONOLITH VIDEO Zakochany wilczek Alpha and Omegapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Jak wytresować smoka 3D How to Train Your Dragon
Jak wytresować smoka to animowany film familijny wyreżyserowany przez Deana DeBloisa i Chrisa Sandersa. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Mateusz Damięcki, Julia Kamińska, Miłogost Reczek, Tomasz Traczyński i Mateusz Narloch.
Film IMPERIAL CINEPIX Jak wytresować smoka 3D How to Train Your Dragonpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Megamocny 3D Megamind
Megamocny to pełnometrażowy film animowany z 2010 roku, którego reżyserem jest Tom McGrath. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Tomasz Borkowski, Katarzyna Glinka, Marcin Dorociński, Marcin Hycnar i Paweł Ciołkosz.
Film IMPERIAL CINEPIX Megamocny 3D Megamindpełny opis produktu
Film CDP.PL Merida Waleczna 3D Brave
Merida Waleczna to film animowany produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyseria Mark Andrews, Brenda Chapman, scenariusz Brenda Chapman. Bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli m.in. Dominika Kluźniak, Justyna Bojczuk, Andrzej Grabowski i Dorota Segda.
Film CDP.PL Merida Waleczna 3D Bravepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Scooby-Doo i maska Błękitnego Sokoła
Scooby-Doo i maska Błękitnego Sokoła to amerykański film animowany z 2012 roku, którego reżyserem jest Michael Goguen. Tym razem Brygada Detektywów wybiera się na Zjazd Komiksomaniaków do słonecznej Kalifornii. Gdy straszny Mr Hyde wypuszcza potworne nietoperze, szkaradnego ogara i zielony psycho-szlam, nasi bohaterowie wkraczają do akcji!
Film GALAPAGOS Scooby-Doo i maska Błękitnego Sokołapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Hotel Transylwania 3D + 2D
Hotel Transylwania to amerykański film animowany z 2012 roku, którego reżyserem jest Genndy Tartakovsky. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Tomasz Borkowski, Agnieszka Mrozińska, Paweł Ciołkosz, Krzysztof Dracz, Agnieszka Matysiak. Wydanie zawiera dwie wersje filmu - 3D i 2D.
Film IMPERIAL CINEPIX Hotel Transylwania 3D + 2Dpełny opis produktu
Film CDP.PL Aladyn
Aladyn to amerykański film animowany z 1992 roku, którego reżyserami są John Musker i Ron Clements. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Paweł Tucholski, Krzysztof Tyniec, Katarzyna Skrzynecka.
Film CDP.PL Aladynpełny opis produktu
Film CDP.PL Fantazja Fantasia
Fantazja to film animowany produkcji amerykańskiej z 1940 roku. Płyta jest zbiorem krótkich animowanych nowel Walta Disneya, ilustrujących słynne utwory muzyki klasycznej.
Film CDP.PL Fantazja Fantasiapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Zbyt wielcy, by upaść Too Big to Fail
Zbyt wielcy, by upaść to dramat amerykańskiej produkcji z 2011 roku, którego reżyserem jest Curtis Hanson. W filmie wystąpili: James Woods, John Heard, William Hurt, Billy Crudup, Paul Giamatti.
Film GALAPAGOS Zbyt wielcy, by upaść Too Big to Failpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gra o tron (Sezon 1) Game of Thrones
Gra o tron to serial fantasy produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Twórcami i scenarzystami serialu są David Benioff i D.B. Weiss, a w rolach głównych występują Sean Bean, Lena Headey oraz Peter Dinklage.
Film GALAPAGOS Gra o tron (Sezon 1) Game of Thronespełny opis produktu
Film GALAPAGOS Pacyfik metalbox (6 Blu-ray)
Pacyfik to miniserial wojenny zrealizowany w 2010 roku, którego producentami są Steven Spielberg, Tom Hanks i Gary Goetzman. Film ukazuje prawdziwe losy trzech żołnierzy amerykańskiego Korpusu Piechoty Morskiej w czasie II wojny światowej na rozległych wodach Pacyfiku.
Film GALAPAGOS Pacyfik metalbox (6 Blu-ray)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Zakazane Imperium (Sezon 1) Boardwalk Empire
Zakazane Imperium to amerykański serial telewizyjny, emitowany od 2010 roku w telewizji HBO, którego akcja osadzona jest w Atlantic City w okresie prohibicji. W roli głównej występuje Steve Buscemi. W pozostałych rolach zobaczyć można między innymi Michaela Pitta, Kelly Macdonald i Michaela Shannona.
Film GALAPAGOS Zakazane Imperium (Sezon 1) Boardwalk Empirepełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]