Film IMPERIAL CINEPIX SpongeBob Kanciastoporty: Halloween Spongebob Squarepants: Halloween
SpongeBob Kanciastoporty: Halloween to film animowany produkcji amerykańskiej z 2004 roku. Reżyserem filmu jest Stephen Hillenburg, twórcami scenariusza Tim Hill, Kate Osborne i Aaron Springer, a głównym bohaterom głosów użyczyli Alec Baldwin, Tom Kenny oraz Dee Bradley Baker.
Film IMPERIAL CINEPIX SpongeBob Kanciastoporty: Halloween Spongebob Squarepants: Halloweenpełny opis produktu
Film BEST FILM Mikołajek: W szkole nie ma nudy! Le petit Nicolas
Mikołajek: W szkole nie ma nudy! to film animowany produkcji francuskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Arnaud Bouron, twórcami scenariusza są Nicolas Robin, Diane Morel i Hervé Benedetti, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Joanna Domańska, Jacek Wolszczak oraz Ewa Serwa.
Film BEST FILM Mikołajek: W szkole nie ma nudy! Le petit Nicolaspełny opis produktu
Film JAWI Kitka i Pompon: Kolczaste ślady The WotWots
Kitka i Pompon: Kolczaste ślady to film animowany produkcji nowozelandzkiej z 2009 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Theo Baynton, a narratorem w wersji polskiej Włodzimierz Press.
Film JAWI Kitka i Pompon: Kolczaste ślady The WotWotspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dzielny Despero / Żółwik Sammy The Tale of Despereaux / Sammy's Adventures: The Secret Passage
Dzielny Despero/Żółwik Sammy to pakiet filmów animowanych produkcji Belgia - USA - Wielka Brytania z lat 2008 i 2010. Reżyseria Ben Stassen, Sam Fell i Rob Stevenhagen, scenariusz Domonic Paris i Gary Ross, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Grzegorz Drojewski, Krzysztof Szczerbiński, Miłogost Reczek oraz Adam Ferency.
Film TIM FILM STUDIO Dzielny Despero / Żółwik Sammy The Tale of Despereaux / Sammy's Adventures: The Secret Passagepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Tom i Jerry: Dookoła Świata
Tom i Jerry: Dookoła Świata to familijny film animowany w polskiej wersji językowej. Na płycie znajduje się aż 22 odcinki wypełnione psotami sprytnej myszki i przebiegłego kocura.
Film GALAPAGOS Tom i Jerry: Dookoła Światapełny opis produktu
Film CDP.PL Lilo i Stich. Przygoda 1 Lilo & Stitch: The Series
Lilo i Stich to film animowany produkcji amerykańskiej z 2003 roku. Reżyseria Robert Gannaway, scenariusz Rob LaDuca i Victor Cook, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Zofia Jaworowska, Jarosław Boberek oraz Jacek Braciak.
Film CDP.PL Lilo i Stich. Przygoda 1 Lilo & Stitch: The Seriespełny opis produktu
Film JAWI Timothy idzie do szkoły - Szkolne przestawienie Timothy Goes to School
Timothy idzie do szkoły to film animowany produkcji kanadyjsko - amerykańskiej z 2000 roku. Reżyserem filmu jest Gary Hurst, twórcami scenariusza są Kate Barris, Heidi Foss i Allan Parker, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Andrzej Chudy, Edyta Torhan i Joanna Pach.
Film JAWI Timothy idzie do szkoły - Szkolne przestawienie Timothy Goes to Schoolpełny opis produktu
Film CASS FILM Strażak Sam BOX 2
Strażak Sam to brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. W pakiecie znajdują się 3 płyty DVD: Uwaga, spadające owce, Pukawka na wodę oraz Zabawny bieg.
Film CASS FILM Strażak Sam BOX 2pełny opis produktu
Film CDP.PL Kopciuszek ( Ze Skarbca Disney'a) Cinderella
Kopciuszek to amerykański film animowany dla dzieci z 1950 roku, którego jednym z reżyserów jest Hamilton Luske. Postaciom, w odnowionej polskiej wersji językowej głosów użyczyli Angelika Kurowska, Marcin Mroziński, Elżbieta Kijowska-Rozen, Jan Kulczycki, Tomasz Steciuch. Współautorem scenariusza jest Ted Sears, na podstawie baśni Charles'a Perrault'a. Muzykę skomponował między innymi Jerry Livingston.
Film CDP.PL Kopciuszek ( Ze Skarbca Disney'a) Cinderellapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Małpy W Kosmosie + 3 filmy gratis Space Chimps
Małpy w kosmosie to amerykański film animowany z 2008 roku. Jego reżyserem jest Kirk De Micco. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Marcin Hycnar, Kamilla Baar, Grzegorz Pawlak, Bartosz Obuchowicz, Andrzej Grabowski, Jacek Fedorowicz i Piotr Machalica.
Film MONOLITH VIDEO Małpy W Kosmosie + 3 filmy gratis Space Chimpspełny opis produktu
Film CASS FILM Rajdek, mała wyścigówka: Muzykować każdy może / Luzik wkracza do akcji Box Roary the Racing Car
Rajdek, mała wyścigówka to film animowany produkcji brytyjskiej z 2007 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Keith Chapman, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Agnieszka Kunikowska, Miłogost Reczek oraz Waldemar Barwiński.
Film CASS FILM Rajdek, mała wyścigówka: Muzykować każdy może / Luzik wkracza do akcji Box Roary the Racing Carpełny opis produktu
Film CDP.PL Przyjaciel Świętego Mikołaja 2: Świąteczne szczeniaki Santa Paws 2: The Santa Pups
Przyjaciel Świętego Mikołaja 2: Świąteczne szczeniaki to film familijny produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Robert Vince, współtwórcą scenariusza Anna McRoberts, a w rolach głównych występują Cheryl Ladd, Danny Woodburn i Pat Finn.
Film CDP.PL Przyjaciel Świętego Mikołaja 2: Świąteczne szczeniaki Santa Paws 2: The Santa Pupspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dolina Paproci 2: Magia Ratunkowa FernGully 2: The Magical Rescue
Dolina Paproci 2: Magia Ratunkowa to familijny film animowany z 1998 roku, którego reżyserem jest Phil Robinson. W wersji oryginalnej, głosów postaciom, użyczyli: Laura Erlich, Harry Joseph, Gary Martin, Digory Oaks, Connie Champagne. Autorem scenariusza jest Chris Fink.
Film IMPERIAL CINEPIX Dolina Paproci 2: Magia Ratunkowa FernGully 2: The Magical Rescuepełny opis produktu
Film BEST FILM Mikołajek: Dziewczyny kontra chłopaki Le Petit Nicolas
Mikołajek: Dziewczyny kontra chłopaki to film animowany produkcji francuskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Arnaud Bouron, twórcami scenariusza są Nicolas Robin, Diane Morel i Hervé Benedetti, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Joanna Domańska, Jacek Wolszczak oraz Ewa Serwa.
Film BEST FILM Mikołajek: Dziewczyny kontra chłopaki Le Petit Nicolaspełny opis produktu
Muminki: Latawiec i inne historie
1. Latawiec
W Dolinie Muminków nastała jesień. Muminek jest smutny, że z nadejściem zimy jego przyjaciel Włóczykij odejdzie na południe. Ten jednak obiecuje mu, że w swoją podróż wybierze się dopiero, kiedy wszyscy zapadną w sen zimowy. Nagle ich rozmowę przerywa Ryjek, krzycząc, że coś wisi na drzewie. To latawiec, który jest trochę uszkodzony. Migotek podejmuje się naprawienia go. Wszyscy idą puszczać latawiec. Co przydarzy się Małej Mi i czy będzie bezpieczna?

2. Czarownica
Muminek i przyjaciele wybierają się na spacer. W drodze powrotnej spotykają dziewczynkę. Jest to Alicja – wnuczka czarownicy. Jednak babcia nie przyznaje się do tego. Muminek, Włóczykij i Mała Mi postanawiają sprawdzić czy Alicja jest bezpieczna. Kim są stara kobieta i jej wnuczka?

3. Zbliża się gwiazdka
W Dolinie Muminków zaczyna się zima. Mieszkańców odwiedza Alicja i zostaje na ostatnią kolację przed snem zimowym swoich nowych przyjaciół. Miłą atmosferę przerywa jej babcia, która nie jest zadowolona, że wnuczka zadaje się z Muminkami. Obie odlatują na miotle. Włóczykij rusza na południe a Muminki i reszta przyjaciół zapada w sen zimowy. Nagle ze snu budzi ich, Paszczak informując, że niedługo jest Gwiazdka. Tata Muminka wyrusza po choinkę. Wszyscy z niecierpliwością czekają na pierwszą gwiazdkę. Z kim Muminki spędzą swoje pierwsze święta i czy uda im się zasnąć?
Muminki: Latawiec i inne historiepełny opis produktu
Muminki: Złota rybka
1. Złota ryba
Pewnego dnia Paszczak opowiedział naszym bohaterom o złotej rybce. Wszyscy byli ciekawi, jak ta ryba wygląda. Włóczykij zaofiarował się pomóc w jej odnalezieniu. Cała gromada ruszyła na poszukiwania.

2. Wielki wybuch
Latanie to wielka przyjemność. Migotek postanawia wybudować latający statek, a Muminek ma go popilnować podczas próbnego lotu. Radość Muminka jest wielka, lecz niestety pojawia się pan Mutra-wielki wynalazca, który niweczy dzieło.

3. Duch z lampy
W piękny słoneczny dzień Migotka i Muminek udali się na plażę w poszukiwaniu muszelek. Znaleźli tam tajemniczą lampę, którą zamieszkiwał Duch. Wtedy zaczęły się dziać dziwne rzeczy.
Muminki: Złota rybkapełny opis produktu
Film CASS FILM Noddy (3DVD)
Noddy (3DVD) to pakiet filmów animowanych dla dzieci z sympatycznym pajacykiem w roli głównej. W zestawie znalazły się Noddy: Noddy i nowa taksówka, Noddy: Magiczny Proszek, Noddy: Szuka skarbów.
Film CASS FILM Noddy (3DVD)pełny opis produktu
Film CASS FILM Pippi Langstrumpf (7 DVD) Pippi Langstrump
Pippi Langstrumpf to zestaw siedmiu płyt DVD z serialem familijnym. W zestawie znalazły się: Pippi Langstrumpf 1: Przybycie Pippi / Pippi robi zakupy / Pippi idzie z wizytą; Pippi Langstrumpf 2: Pippi udaje smoka / Urodziny Pippi / Pippi w wesołym miasteczku; Pippi Langstrumpf 3: Pippi idzie do szkoły / Pippi urządza święta / Pippi i Spunk; Pippi Langstrumpf 4: Pippi leci balonem / Pippi rozbitkiem / Pippi i kapitan Ephroim; Pippi Langstrumpf 5: Pippi się żegna / Pippi i piraci 1 / Pippi i piraci 2; Pippi Langstrumpf 6: Pippi i piraci 3 / Pippi i piraci 4 / Wędrówki Pippi Langstrumpf 1; Pippi Langstrumpf 7: Wędrówki Pippi Langstrumpf 2 / Wędrówki Pippi Langstrumpf 3 / Wędrówki Pippi Langstrumpf 4.
Film CASS FILM Pippi Langstrumpf (7 DVD) Pippi Langstrumppełny opis produktu
Film CASS FILM Strażak Sam: Zabawny bieg
Strażak Sam to brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. Na płycie znajduje się sześć odcinków: Zabawny bieg, Potwór z Pontypandy, Perypetie z pizzą, Kłopoty z piszczkiem, Król dżungli, Niewidzialny przyjaciel Normana.
Film CASS FILM Strażak Sam: Zabawny biegpełny opis produktu
Film CASS FILM Tomek i przyjaciele: Tomek i skarb Thomas & Friends
Tomek i Przyjaciele to film animowany produkcji brytyjskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Greg Tiernan, twórcą scenariusza Britt Allcroft, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Waldemar Barwiński, Grzegorz Drojewski oraz Cezary Kwieciński.
Film CASS FILM Tomek i przyjaciele: Tomek i skarb Thomas & Friendspełny opis produktu
Film CASS FILM Tomek i przyjaciele: Na tip top Thomas & Friends
Tomek i Przyjaciele to film animowany produkcji brytyjskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Greg Tiernan, twórcą scenariusza Britt Allcroft, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Waldemar Barwiński, Grzegorz Drojewski oraz Cezary Kwieciński.
Film CASS FILM Tomek i przyjaciele: Na tip top Thomas & Friendspełny opis produktu
Film CASS FILM Truskawkowe ciastko: Znikające fiołki
Truskawkowe ciastko to amerykański serial animowany opowiadający o przygodach pełnej energii i entuzjazmu dziewczynki, która ma wielu przyjaciół i nigdy się nie nudzi. Na płycie znajdują się trzy odcinki: Znikające fiołki, Niesforny Tadzio oraz Pomocne Skrzaty.
Film CASS FILM Truskawkowe ciastko: Znikające fiołkipełny opis produktu
Film CDP.PL Aladyn i król złodziei (Magiczna Kolekcja) Aladdin and the King of Thieves
Aladyn i król złodziei to pełnometrażowy film animowany stworzony w studiu Walta Disneya w 1995 roku. Jego reżyserem jest Tad Stones. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Krzysztof Tyniec, Paweł Tucholski i Olga Bończyk.
Film CDP.PL Aladyn i król złodziei (Magiczna Kolekcja) Aladdin and the King of Thievespełny opis produktu
Film CDP.PL Chip i Dale. Brygada RR przygoda 3 odc. 9-12 Chip and Dale Rescue Rangers
Chip i Dale. Brygada RR to film animowany produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyseria Alan Zaslove, John Kimball i Bob Zamboni, scenariusz Larry Swerdlove, Linda Woolverton i David Wise, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Ewa Kania, Włodzimierz Bednarski oraz Ilona Kuśmierska.
Film CDP.PL Chip i Dale. Brygada RR przygoda 3 odc. 9-12 Chip and Dale Rescue Rangerspełny opis produktu
Film CDP.PL Dumbo (Edycja zremasterowana) Dumbo
Dumbo to pełnometrażowy film animowany stworzony w studiu Walta Disneya w 1941 roku. Obraz został wyreżyserowany przez Bena Sharpsteena. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Kazimierz Brusikiewicz, Maria Ciesielska i Zofia Grabowska.
Film CDP.PL Dumbo (Edycja zremasterowana) Dumbopełny opis produktu
Film CDP.PL Dzwoneczek. Trylogia
Zestaw animowanych filmów familijnych Disneya opowiadających o przygodach Dzwoneczka. W skład pakietu wchodzą trzy pełnometrażowe animacje: Dzwoneczek (2008), Dzwoneczek i zaginiony skarb (2009) oraz Dzwoneczek i uczynne wróżki (2010).
Film CDP.PL Dzwoneczek. Trylogiapełny opis produktu
Aksamitny królik
Adaptacja znanej i lubianej powieści Margery Williams, która jest połączeniem filmu aktorskiego z piękną animacją w reżyserii Michaela Landona Jr. To opowieść, która bawi i uczy dzieci od niemalże stu lat i wciąż pozostaje aktualna. Mały Toby jest zmuszony spędzić święta u oschłej i zasadniczej babki. Skazany na samotność w wielkim pięknym domu, trafia na strych, gdzie znajduje pluszowego króliczka i inne zabawki. Dzięki nowym przyjaciołom przeżywa wiele fascynujących przygód. Królik, Koń i Łabędzica wierzą w legendę, która mówi, że miłość potrafi sprawić, że ożyją. Starają się więc znaleźć sposób, by legenda stała się prawdą. Dzięki temu wszyscy poznają siłę wiary i miłości.
Aksamitny królikpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z krainy Oz Tom and Jerry & The Wizard of Oz
Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z krainy Oz to pełnometrażowy film animowany amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Spike Barndt. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Aleksandra Rojewska, Lucyna Malec i Hanna Kinder-Kiss.
Film GALAPAGOS Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z krainy Oz Tom and Jerry & The Wizard of Ozpełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie
Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie to zrealizowany w 1972 roku polski serial animowany, który składa się z siedmiu odcinków: Obrońcy prawa, Postrach Teksasu, Pościg, Porwany ekspres, Koniokrad, Tropiciele oraz Indiański bożek.
Film GM DISTRIBIUTION Bolek i Lolek na Dzikim Zachodziepełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Bolek i Lolek wśród górników
Bolek i Lolek wśród górników to zrealizowany w 1980 roku polski serial animowany, w którym tytułowi bohaterowie jadą do wujka Karlika na Śląsk, gdzie poznają pracę górników.
Film GM DISTRIBIUTION Bolek i Lolek wśród górnikówpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]