Film IMPERIAL CINEPIX Dzielna Pani Brisby 2 The Secret of NIMH 2: Timmy to the Rescue
Dzielna Pani Brisby 2 to film animowany wyprodukowany w USA w 1998 roku. Reżyserem obrazu jest Dick Sebast. W rolach głównych wystąpili m.in.: Phillip Van Dyke, Peter MacNicol i Steve Mackall.
Film IMPERIAL CINEPIX Dzielna Pani Brisby 2 The Secret of NIMH 2: Timmy to the Rescuepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Looney Tunes znowu w akcji Looney Tunes Back in Action
Looney Tunes znowu w akcji to film familijny produkcji amerykańskiej z 2003 roku. Reżyserem filmu jest Joe Dante, twórcami scenariusza są Roger S.H. Schulman, John Requa i Glenn Ficarra, a w rolach głównych występują Brendan Fraser, Jenna Elfman oraz Timothy Dalton.
Film GALAPAGOS Looney Tunes znowu w akcji Looney Tunes Back in Actionpełny opis produktu
Film JAWI Małe królestwo Bena i Holly - Farma elfów Ben and Holly's Little Kingdom
Małe królestwo Bena i Holly - Farma elfów to animowany film familijny brytyjskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserami oraz autorami scenariusza są Neville Astley i Mark Baker.
Film JAWI Małe królestwo Bena i Holly - Farma elfów Ben and Holly's Little Kingdompełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Koralina i tajemnicze drzwi Coraline
Koralina i tajemnicze drzwi to fantastyczny film animowany amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Henry Selick. W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Dakota Fanning, Teri Hatcher, Dawn French i Jennifer Saunders.
Film TIM FILM STUDIO Koralina i tajemnicze drzwi Coralinepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Flicka (SbK) Flicka
Flicka to amerykański film familijny z 2006 roku, którego reżyserem jest Michael Mayer. W filmie wystąpili Alison Lohman, Maria Bello, Tim McGraw, Ryan Kwanten, Kaylee DeFer. Autorem scenariusza jest Lawrence Konner, a muzykę skomponował Aaron Zigman.
Film IMPERIAL CINEPIX Flicka (SbK) Flickapełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Jak ukraść księżyc (etui w formie ramki na zdjęcie) Despicable Me
Jak ukraść Księżyc to animowany film familijny wyreżyserowany przez Chrisa Renauda i Pierre'a Coffina. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Marek Robaczewski, Lena Ignatiew, Ola Zaręba, Helena Englert i Jarosław Boberek.
Film TIM FILM STUDIO Jak ukraść księżyc (etui w formie ramki na zdjęcie) Despicable Mepełny opis produktu
Film VISION FILM Ratunku! Jestem rybką Hjælp, jeg er en fisk
Ratunku! Jestem rybką to film animowany produkcji duńsko - irlandzko - niemieckiej z 2000 roku. Reżyseria Michael Hegner i Stefan Fjeldmark, scenariusz Stefan Fjeldmark i Karsten Külerich, a w wersji polskiej głównym bohaterom głosów użyczają Marian Opania, Grzegorz Wons oraz Dorota Landowska.
Film VISION FILM Ratunku! Jestem rybką Hjælp, jeg er en fiskpełny opis produktu
Film CDP.PL Camp Rock (Przebojowa Kolekcja)
Camp Rock to amerykański film familijny, którego reżyserem jest Matthew Diamond. W głównych rolach wystąpili: Demi Lovato, Joe Jonas, Nick Jonas i Kevin Jonas.
Film CDP.PL Camp Rock (Przebojowa Kolekcja)pełny opis produktu
Film CDP.PL Dziewczyny Cheetah. Jeden świat (Przebojowa Kolekcja) The Cheetah Girls
Dziewczyny Cheetah. Jeden świat to amerykański film familijny z 2008 roku, którego reżyserem jest Oz Scott. W filmie wystąpili Raven-Symoné, Lori Alter, Ennis Esmer, Adrienne Bailon, Kiely Williams. Autorką scenariusza jest Alison Taylor, a muzykę skomponował John Van Tongeren.
Film CDP.PL Dziewczyny Cheetah. Jeden świat (Przebojowa Kolekcja) The Cheetah Girlspełny opis produktu
Film VISION FILM Sztuka spadania
Sztuka spadania to krótkometrażowa animacja wyreżyserowana przez Tomka Bagińskiego. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli Arkadiusz Jakubik, Marcin Kudełka, Dariusz Toczek.
Film VISION FILM Sztuka spadaniapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Alosza
Alosza to animowana komedia przygodowa z 2004 roku wyreżyserowana przez rosyjskiego producenta Konstantina Bronzita, przedstawiająca przygody Aloszy Popowicza, bohatera rosyjskich bylin.
Film MONOLITH VIDEO Aloszapełny opis produktu
Film CASS FILM Pippi Langstrumpf (animacja) Pippi Langstrump
Pippi Langstrumpf to animowana ekranizacja książki popularnej szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren, której reżyserem jest Michael Schaack. W wersji oryginalnej postaciom głosów użyczyli Samuel Froler, Melissa Altro. Muzykę skomponował Anders Berglund.
Film CASS FILM Pippi Langstrumpf (animacja) Pippi Langstrumppełny opis produktu
Film CASS FILM Pippi Langstrumpf: Ucieczka Pippi Pa rymmen med Pippi Langstrump
Pippi Langstrumpf: Ucieczka Pippi to szwedzki film familijny z 1970 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Olle Hellbom. W rolach głównych wystąpili Inger Nilsson, Maria Persson, Par Sundberg. Muzykę skomponował Georg Riedel.
Film CASS FILM Pippi Langstrumpf: Ucieczka Pippi Pa rymmen med Pippi Langstrumppełny opis produktu
Film CASS FILM Powrót króla Rock and Rulla Rock-A-Doodle
Powrót króla Rock and Rulla to amerykańsko-irlandzko-brytyjski film animowany, którego reżyserem jest Don Bluth. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Zbigniew Suszyński, Włodzimierz Bednarski, Iwona Rulewicz i Jan Prochyra.
Film CASS FILM Powrót króla Rock and Rulla Rock-A-Doodlepełny opis produktu
Film CASS FILM Strażak Sam: Koncert Orkiestry Strażackiej
Strażak Sam to brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. Na płycie znajduje się pięć odcinków: Koncert orkiestry strażackiej, Nowy asystent Sama, Występ Belli, Przygoda w kamieniołomach i Zagubieni we mgle.
Film CASS FILM Strażak Sam: Koncert Orkiestry Strażackiejpełny opis produktu
Film CASS FILM Winx Club: Winx na koncercie Winx Club
Winx Club: Winx na koncercie to film animowany produkcji amerykańskiej, w polskiej wersji językowej. Płyta zawiera piosenki karaoke.
Film CASS FILM Winx Club: Winx na koncercie Winx Clubpełny opis produktu
Film CDP.PL Avengers: Potęga i moc. Część 2 The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
Avengers: Potęga i moc to film animowany produkcji amerykańskiej z 2010 roku. Reżyseria Vinton Heuck i Ciro Nieli, scenariusz Caroline Farah, Christopher Yost i inni, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jakub Szydłowski, Wojciech Paszkowski oraz Krzysztof Szczerbiński.
Film CDP.PL Avengers: Potęga i moc. Część 2 The Avengers: Earth's Mightiest Heroespełny opis produktu
Film CDP.PL Chip i Dale. Brygada RR przygoda 1 odc. 1-4 Chip and Dale Rescue Rangers
Chip i Dale. Brygada RR to film animowany produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyseria Alan Zaslove, John Kimball i Bob Zamboni, scenariusz Larry Swerdlove, Linda Woolverton i David Wise, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Ewa Kania, Włodzimierz Bednarski oraz Ilona Kuśmierska.
Film CDP.PL Chip i Dale. Brygada RR przygoda 1 odc. 1-4 Chip and Dale Rescue Rangerspełny opis produktu
Film CDP.PL Disney Pixar: Dawno temu w trawie A Bug's Life
Dawno temu w trawie to amerykański film animowany z 1998 roku, którego reżyserem jest John Lasseter. W polskiej wersji językowej postaciom głosów użyczyli Tomasz Bednarek, Magdalena Wójcik, Tomasz Grochoczyński. Autorem scenariusza jest między innymi Andrew Stanton, a muzykę skomponował Randy Newman.
Film CDP.PL Disney Pixar: Dawno temu w trawie A Bug's Lifepełny opis produktu
Film CDP.PL Garbi Superbryka Herbie Fully Loaded
Garbi Superbryka to film familijny z 2005 roku wyreżyserowany przez Angelę Robinson. W rolach głównych wystąpili: Lindsay Lohan, Michael Keaton, Justin Long i Breckin Meyer.
Film CDP.PL Garbi Superbryka Herbie Fully Loadedpełny opis produktu
Film CDP.PL Mali Einsteini: Misja w Europie (Disney Junior)
Mali Einsteini: Misja w Europie to amerykański film animowany z serii Disney Junior. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Joanna Węgrzynowska, Brygida Turowska, Lucyna Malec i Joanna Wizmur.
Film CDP.PL Mali Einsteini: Misja w Europie (Disney Junior)pełny opis produktu
Film CDP.PL Mój brat niedźwiedź 2 (Magiczna Kolekcja) Brother Bear 2
Mój brat niedźwiedź 2 to film animowany produkcji amerykańskiej z 2006 roku. Reżyserem filmu jest Ben Gluck, twórcą scenariusza Rich Burns, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Wit Apostolakis, Bartosz Obuchowicz i Agata Buzek.
Film CDP.PL Mój brat niedźwiedź 2 (Magiczna Kolekcja) Brother Bear 2pełny opis produktu
Film CDP.PL Świąteczne psiaki Santa Buddies
Świąteczne psiaki to kanadyjsko-amerykański film familijny z 2009 roku, którego reżyserem jest Robert Vince. W filmie wystąpili między innymi Danny Woodburn, Christopher Lloyd oraz George Wendt.
Film CDP.PL Świąteczne psiaki Santa Buddiespełny opis produktu
Film CDP.PL Klub Przyjaciół Myszki Miki: Wyprawa na Marsa Mickey Mouse Clubhouse Mickeys Message From Mars
Klub Przyjaciół Myszki Miki: Wyprawa na Marsa to film animowany produkcji amerykańskiej z 2010 roku. Reżyseria Rob LaDuca i Sherie Pollack, scenariusz Kevin Campbell oraz Ashley Mendoza, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Kacper Kuszewski, Beata Wyrąbkiewicz i Krzysztof Tyniec.
Film CDP.PL Klub Przyjaciół Myszki Miki: Wyprawa na Marsa Mickey Mouse Clubhouse Mickeys Message From Marspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Miś Yogi Yogi Bear
Miś Yogi to przygodowy film fabularno-animowany z 2010 roku. Jego reżyserem jest Eric Brevig. W filmie wystąpili: Dan Aykroyd (głos), Justin Timberlake (głos), Tom Cavanaugh i Anna Faris. W polskiej wersji językowej udział wzięli: Adam Ferency, Zbigniew Zamachowski i Jacek Rozenek.
Film GALAPAGOS Miś Yogi Yogi Bearpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Epoka lodowcowa 2: Odwilż (Złota kolekcja)
Epoka lodowcowa 2: Odwilż to animowana komedia przygodowa amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jej reżyserem jest Carlos Saldanha. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Piotr Fronczewski, Cezary Pazura, Wojciech Malajkat, Jacek Kawalec.
Film IMPERIAL CINEPIX Epoka lodowcowa 2: Odwilż (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rybki z ferajny Shark Tale
Rybki z ferajny to film animowany produkcji amerykańskiej z 2004 roku. Reżyseria Bibo Bergeron, Vicky Jenson i Rob Letterman, scenariusz Michael J. Wilson i Rob Letterman, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Krzysztof Stelmaszyk, Jarosław Boberek oraz Cezary Pazura.
Film IMPERIAL CINEPIX Rybki z ferajny Shark Talepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Playmobil: Tajemnica wyspy piratów
Tajemnica wyspy piratów to wyprodukowany w 2009r. film animowany dla dzieci o przygodach Jacka i jego siostry Amelii, poszukujących zaginionego skarbu piratów.
Film IMPERIAL CINEPIX Playmobil: Tajemnica wyspy piratówpełny opis produktu
Film S.D.T. FILM Sąsiedzi. Rowerzyści Pat a Mat
Sąsiedzi to serial animowany produkowany od 1976 roku w Czechosłowacji. Film opowiada o niezwykle zabawnych perypetiach dwóch sąsiadów - Pata i Mata.
Film S.D.T. FILM Sąsiedzi. Rowerzyści Pat a Matpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]